GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ahogy nézem még egy csapat maradt üresen (Jets)

Hát bizony, élmény lesz a csoportunkba kerülni.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Cassel nagyon jó QB, ezért is szerezte meg JJ.
És aki átveszi a Saintset, az az új GM is összeteszi majd a két kezét, hogy ennyire jó irányítója lehet.
ELIT!!!

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze, a két játékost egy lapon sem lehet emlegetni. Ő jó WR csak kéne hozzá legalább egy átlagos QB, míg Casselnek tökmindegy ki a WR akkor sem lesz senki belőle.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
sokat droppol ez tény,ezekkel mindig is meggyűlt a baja, de míg neki vannak kiemelkedő meccsei is, addig casselnek kb az összes meccse homály

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Érdekes ez a Cassel, mert az elején és a végén nagyon ment neki. Csak közben eltelt egy meccs.
A dropparádé azért kiakasztó volt.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem jövőre Cassel eltakarodik a büdös picsába, és akkor legalább értelmes statjai is lesznek végre Bowenak is. eaglesmcnabb
Nagyjából egyszerre teszik ezt meg KC-ből 😀
Hát igen, Cassel egy jó gyerek, de ez a szint neki kicsit magas, erről nem ő tehet, arról sem, hogy nincs jobb, aki kiszorítaná
Viszont a jobb statokhoz pl nem ártana elkapni azt a szájbatekert labdát, mert amit Bowe reggel bemutatott, az ritka szégyen volt, így hiába passzol neki bárki, ha a tiszta helyzeteket is eldropolja...

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Remélem jövőre Cassel eltakarodik a büdös picsába, és akkor legalább értelmes statjai is lesznek végre Bowenak is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt nézegetem, hogy a mi csoportunk igazi GM nyűvő. Most két GM köszönt le innen, Fetomy és JJ, előtte a Bucs Gm-ek is váltogatták egymást, sőt ha jól tudom a Saintsnek is több GM-je volt. Egyedül Gabo az aki talán a kezdetektől itt van.Delonso_
utódomnak jó sora lesz, megspóroltam neki kb. 10 millát a fizetési sapkában 😀jjncaa
Az mondjuk igaz, bár szerintem Breesnek jobban örült volna az utódod mint Casselnek 😊Delonso_
Brees kiégett, már az 5000 yardja sem lesz meg.Stez
jah még mindig ég, nagy fájdalmában elverte az Atlantát 😊Delonso_
sokat ér vele mondjuk, ha a csapata 6-10-el végez év végénStez
Engem az sem zavar, de örülök hogy nem veretlen a Falcons már.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt nézegetem, hogy a mi csoportunk igazi GM nyűvő. Most két GM köszönt le innen, Fetomy és JJ, előtte a Bucs Gm-ek is váltogatták egymást, sőt ha jól tudom a Saintsnek is több GM-je volt. Egyedül Gabo az aki talán a kezdetektől itt van.Delonso_
utódomnak jó sora lesz, megspóroltam neki kb. 10 millát a fizetési sapkában 😀jjncaa
Az mondjuk igaz, bár szerintem Breesnek jobban örült volna az utódod mint Casselnek 😊Delonso_
Brees kiégett, már az 5000 yardja sem lesz meg.Stez
jah még mindig ég, nagy fájdalmában elverte az Atlantát 😊Delonso_
sokat ér vele mondjuk, ha a csapata 6-10-el végez év végén

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A backup QB-m OT-re mentette a meccset


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt nézegetem, hogy a mi csoportunk igazi GM nyűvő. Most két GM köszönt le innen, Fetomy és JJ, előtte a Bucs Gm-ek is váltogatták egymást, sőt ha jól tudom a Saintsnek is több GM-je volt. Egyedül Gabo az aki talán a kezdetektől itt van.Delonso_
utódomnak jó sora lesz, megspóroltam neki kb. 10 millát a fizetési sapkában 😀jjncaa
Az mondjuk igaz, bár szerintem Breesnek jobban örült volna az utódod mint Casselnek 😊Delonso_
Brees kiégett, már az 5000 yardja sem lesz meg.Stez
jah még mindig ég, nagy fájdalmában elverte az Atlantát 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt nézegetem, hogy a mi csoportunk igazi GM nyűvő. Most két GM köszönt le innen, Fetomy és JJ, előtte a Bucs Gm-ek is váltogatták egymást, sőt ha jól tudom a Saintsnek is több GM-je volt. Egyedül Gabo az aki talán a kezdetektől itt van.Delonso_
utódomnak jó sora lesz, megspóroltam neki kb. 10 millát a fizetési sapkában 😀jjncaa
Az mondjuk igaz, bár szerintem Breesnek jobban örült volna az utódod mint Casselnek 😊Delonso_
Brees kiégett, már az 5000 yardja sem lesz meg.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt nézegetem, hogy a mi csoportunk igazi GM nyűvő. Most két GM köszönt le innen, Fetomy és JJ, előtte a Bucs Gm-ek is váltogatták egymást, sőt ha jól tudom a Saintsnek is több GM-je volt. Egyedül Gabo az aki talán a kezdetektől itt van.Delonso_
utódomnak jó sora lesz, megspóroltam neki kb. 10 millát a fizetési sapkában 😀jjncaa
Az mondjuk igaz, bár szerintem Breesnek jobban örült volna az utódod mint Casselnek 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
én meg adtam Stormnak egy franchise QB-t, kezdem bánni azt a cserétStez
Quinnt nem? Delonso_
Annyira nem izgat, Luck az Luck, ráadásul elnézve Von Millert idén, még korrekt áron is elhoztam szerintem, így van két jó OLB-m, nem hiányzik Quinn.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
én meg adtam Stormnak egy franchise QB-t, kezdem bánni azt a cserétStez
Quinnt nem?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
én meg adtam Stormnak egy franchise QB-t, kezdem bánni azt a cserét

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Azt nézegetem, hogy a mi csoportunk igazi GM nyűvő. Most két GM köszönt le innen, Fetomy és JJ, előtte a Bucs Gm-ek is váltogatták egymást, sőt ha jól tudom a Saintsnek is több GM-je volt. Egyedül Gabo az aki talán a kezdetektől itt van.Delonso_
utódomnak jó sora lesz, megspóroltam neki kb. 10 millát a fizetési sapkában 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
megint jön a heti önvállonveregetés? 😕Szegecs
Legjobb rész

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
megint jön a heti önvállonveregetés? 😕Szegecs
Nekem kb. ez az első a szezonban, ennyit már hadd szabadjon. Nem kötelező elolvasni.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem meg a végén még nem kell WR-t draftolnom 😛

több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
megint jön a heti önvállonveregetés? 😕


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Kicsit anyáztam draft után, hogy Leonard Johnson IRL csak UDFA lett, miután itt elvittem 4. körben, de asszem leszarom, hogy reach volt. 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem nem hagytam ki semmit, ha majd még lesz ötlet, jelzem

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt nézegetem, hogy a mi csoportunk igazi GM nyűvő. Most két GM köszönt le innen, Fetomy és JJ, előtte a Bucs Gm-ek is váltogatták egymást, sőt ha jól tudom a Saintsnek is több GM-je volt. Egyedül Gabo az aki talán a kezdetektől itt van.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ilyenkor mindenki azt veszi észre, hogy milyen király emberek vannak a csapatában, aztán kiderül, hogy összesen vannak tizen 😀Rajna
Tapasztalat? O_oSzegecs
Én sosem szoktam állatkodni arra, hogy ki a király a csapatomból (tudom, senki 😀 ).

Ha véletlenül szarok is voltunk, jó kis lehúzásokkal mindig lehet csapatot építeni 😀Rajna
ebben sajnos igazat kell adnom neked 😕


The response must be equal to the threat.