GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 813
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hopp most nézem Flynn 52 pass attempt 😀 De ami viccesebb, hogy Beanie 5 target, 5 catch 😀 Knox meg lesérült 33 weekre, az is fasza. Laza kis lágyéksérv, biztos nagyot emelt.

Egyelőre ez az év sem tűnik nyerőnek 😀
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Jó akkor még egyszer: Marshawn Lynch mit keres nálam? Miért nincs viszont McGahee? Az elküldött beállítások miért nincsenek benn?

És miért ver meg ez a nyomott Miami? 😊Rajna
McGahee sérült, ahogy az injury reportot böngésztem. De elég jó helyettest kaptál, ne rinyálj! 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó akkor még egyszer: Marshawn Lynch mit keres nálam? Miért nincs viszont McGahee? Az elküldött beállítások miért nincsenek benn?

És miért ver meg ez a nyomott Miami? 😊

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ctrl+f-re nem volt időd?


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Nem tudom miért érdemeltem meg hogy a csapatomnak New Englandes sisakba kellett pályára futnia, de ha így nyerünk maradhat. 😀 (Ui látom mindenki rnadom sisakot kapott 😀)
0 QB rendszer eddig bevált 😀
Mondjuk az lehet gond hogy Channing Crowder a legtöbbet szerelő és sackelő ILB-m nincs is nálam. Hacsak nem Goff nevet váltott.Toca
Pedig tényleg nem kéne sokat visszaolvasni
Jóó, Luck egyből kidőlt. 😀 Na majd Palko megleckézteti a népet!
Amúgy fasza, hogy itt egyből a KC sisakot kerestem, és mindegyik csapatnak elkeveredett a sajátja. 😀
Dawson simán kihagyott egy mezőnygólt, majd utolsó másodpercben meg GW field goalt vágott be.Stez
Akkor ezek szerint eddig nem nézted 😊
Az AFC West és East csapatai fel lettek cserélve meg az NFC-ben asszem a South meg a North, hogy a sorsolás jó legyenWyatt
Wyatt
Úristen 1 dolog 2x lelett írva agyonterheltem a fórumot.
Amugy meg bocs nem volt idom 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom miért érdemeltem meg hogy a csapatomnak New Englandes sisakba kellett pályára futnia, de ha így nyerünk maradhat. 😀 (Ui látom mindenki rnadom sisakot kapott 😀)
0 QB rendszer eddig bevált 😀
Mondjuk az lehet gond hogy Channing Crowder a legtöbbet szerelő és sackelő ILB-m nincs is nálam. Hacsak nem Goff nevet váltott.Toca
Pedig tényleg nem kéne sokat visszaolvasni
Jóó, Luck egyből kidőlt. 😀 Na majd Palko megleckézteti a népet!
Amúgy fasza, hogy itt egyből a KC sisakot kerestem, és mindegyik csapatnak elkeveredett a sajátja. 😀
Dawson simán kihagyott egy mezőnygólt, majd utolsó másodpercben meg GW field goalt vágott be.Stez
Akkor ezek szerint eddig nem nézted 😊
Az AFC West és East csapatai fel lettek cserélve meg az NFC-ben asszem a South meg a North, hogy a sorsolás jó legyenWyatt

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Nem tudom miért érdemeltem meg hogy a csapatomnak New Englandes sisakba kellett pályára futnia, de ha így nyerünk maradhat. 😀 (Ui látom mindenki rnadom sisakot kapott 😀)
0 QB rendszer eddig bevált 😀
Mondjuk az lehet gond hogy Channing Crowder a legtöbbet szerelő és sackelő ILB-m nincs is nálam. Hacsak nem Goff nevet váltott.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mondjuk önmagában ez még csak azt jelentené, hogy a cseréid jobbak, ami az egészét figyelembe véve kevésbé számít 😊
Wyatt
Nem az overall számít? Mert akkor baj van... 😀Newman
Miért, szerinted az a lényeg, hogy kinek a cseréi a jobbak? Nem árt, ha erős a pad persze, de inkább a kezdő legyen elit, mint a padom 😛Wyatt
Határozottan állítom, hogy a kezdők jobb, mint a pad. Nem véletlenül kezdők.... 😀Newman
Na most akkor valahogy nem egyről beszélünk...
Te írtad, hogy oké, hogy Delnél nem a legerősebbek játszottak, de nálad is a cserék voltak többek, én meg erre azt, hogy ez önmagában még kevésbé számít, mert nem az derült ki, hogy a te kezdőid jobbak, mint Delé, hanem, hogy a te cseréid jobbak, mint Delé, ami nálam nem mindegy, mert alapesetben a kezdők közötti különbség lenne a lényeg, így ha az én cseréim kikapnának egy másik csapat cseréitől, kevésbé érdekelne, mintha a kezdőm lenne gyenge, és a cserék meg viszontlag erősökWyatt
Na igen, sikeresen elbeszéltünk egymás mellett.
Nekem átmenetileg az is jó, hogy a cseréim jobbak, úgyis sokat fikázták a srácokat... 😀
Persze nyilvánvalóan jobban örülnék én is annak, ha a kezdők kerülnének pályára, ha már viszik a nagy zsozsót.... 😛

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Továbbra is tartom, hogy nem éri meg a belefektetett idő és energia erre a simre. gabokocka
tartsad. mit faj neked h mas erre bassza el az idejet de oszinten ? jobb lenne a madden ? nem. akkormeg ?Fake
Igen, jobb lenne. Ahol egy UDFA WR jobb, mint egy 5x probowler az nem jó. DE biztos én vagyok a hülye.gabokocka
nem allitottam h hulye vagy. de ezek szerint cruz tavaly nem kellett vna h csinaljon barmit is irl es meg felsorolhatnek 400 ellenpeldat a teoriadra nezve, ha szezon teljesitmenyre nezzuk. ha meg meccsteljesitmenyre, akkor meg inkabb ne kezdjuk el szamolni. tehat, hogy megertsem mi a bajod: szerinted azert szar a program, mert kb randomra dobalja ki a gyoztes csapat nevet ?Fake
Az még hagyján, mert az kb a Maddennél is így volt. de hogy a játékosok értéke sem meghatározható még azután sem, hogy csiliárd órát beleöltek itt jónéhányan, köztük Te is ha jól tudom, az már gázabb. Nyilván van minden évben egy-két jól teljesítő UDFA, de azért az arány itt kicsit már vicces. De ha nektek ez jó én leszarom, a tavalyi után eljutottam oda, hogy qrvára nem érdekel a sim, azt várom hogy kezdődjön majd az offseason 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Továbbra is tartom, hogy nem éri meg a belefektetett idő és energia erre a simre. gabokocka
tartsad. mit faj neked h mas erre bassza el az idejet de oszinten ? jobb lenne a madden ? nem. akkormeg ?Fake
Igen, jobb lenne. Ahol egy UDFA WR jobb, mint egy 5x probowler az nem jó. DE biztos én vagyok a hülye.gabokocka
nem allitottam h hulye vagy. de ezek szerint cruz tavaly nem kellett vna h csinaljon barmit is irl es meg felsorolhatnek 400 ellenpeldat a teoriadra nezve, ha szezon teljesitmenyre nezzuk. ha meg meccsteljesitmenyre, akkor meg inkabb ne kezdjuk el szamolni. tehat, hogy megertsem mi a bajod: szerinted azert szar a program, mert kb randomra dobalja ki a gyoztes csapat nevet ?
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Továbbra is tartom, hogy nem éri meg a belefektetett idő és energia erre a simre. gabokocka
tartsad. mit faj neked h mas erre bassza el az idejet de oszinten ? jobb lenne a madden ? nem. akkormeg ?Fake
Igen, jobb lenne. Ahol egy UDFA WR jobb, mint egy 5x probowler az nem jó. DE biztos én vagyok a hülye.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Továbbra is tartom, hogy nem éri meg a belefektetett idő és energia erre a simre. gabokocka
tartsad. mit faj neked h mas erre bassza el az idejet de oszinten ? jobb lenne a madden ? nem. akkormeg ?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
amúgy remélem látjuk hogy a tavalyi "halvány" játékosbelövések után sikerült átesnünk a ló túloldalára, és egy kicsit erősen fogott a ceruza 😊 Mondjuk várható volt hogy kemény lesz ha csak 5-től 9-ig osztályzunk, főleg hogy az értékek nem lineárisan számítandók.eaglesmcnabb
A QB-knál már a legelején mondtam, hogy ez lesz, de hát tavaly ti sírtatok a passzorientált ligáért, idén durván az lesz, azt hiszem. 😀

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Jó hát nálam Smitty volt fenn legkevesebbet a WR-ek közül az offenseben. Thomas Davis öt play, vigyázunk rá rendesen 😊
Sztem egyszerűen a Maddennel való sim jóval kevesebb energiabefektetést igényel, 0-99-ig meghatározható a játékosok értéke, nincs ennyi variáció ez tény, de ez nem HC játék, hanem GM. De ez biztos az én vesszőparipám.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
amúgy remélem látjuk hogy a tavalyi "halvány" játékosbelövések után sikerült átesnünk a ló túloldalára, és egy kicsit erősen fogott a ceruza 😊 Mondjuk várható volt hogy kemény lesz ha csak 5-től 9-ig osztályzunk, főleg hogy az értékek nem lineárisan számítandók.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Továbbra is tartom, hogy nem éri meg a belefektetett idő és energia erre a simre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként én úgy látom, hogy a védők mindenkinél ilyen Jewman féle snap számokat mutatnak, szóval ez nem egyéni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
visszaadtam a dzseccnek a tavalyi utolso fordulos ot vereseget ami elutott a playofftol hahahaha. mar jobb vagyok mint a vasas 😀
en biztos nem fogok a gyari playcallon csavarni mert tul jol zuzat igy az offense. noname futokkal aranylag elviselheto a futojatek, ryan pedig remekul hajit. mondjuk a dct en is megmatekolom szerintem egy kicsit 😀
ellenben a csapatom vmi elbaszott korhazvalogatottra hajaz.
darron megkapta a remek tobacco withdrawal syndrome-t hatarozatlan idore bar van egy gyanum h nem a dohanymegvonastol vadult meg miutan full alazott eloszezonban : DDD
a kezdo ltm mindossze 12 hetig lesz meg partvonalon, a kezdo slbm 4 hetre pukkant meg, hutch 3 hetre mondta be az unalmast, a no1 cbm szintugy + az apro. pedig mecsoda szerencse kerem h a no1 wrem, a kezdo rt es a slb csere visszaterhet mar a jovo heten ...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk önmagában ez még csak azt jelentené, hogy a cseréid jobbak, ami az egészét figyelembe véve kevésbé számít 😊
Wyatt
Nem az overall számít? Mert akkor baj van... 😀Newman
Miért, szerinted az a lényeg, hogy kinek a cseréi a jobbak? Nem árt, ha erős a pad persze, de inkább a kezdő legyen elit, mint a padom 😛Wyatt
Határozottan állítom, hogy a kezdők jobb, mint a pad. Nem véletlenül kezdők.... 😀Newman
Na most akkor valahogy nem egyről beszélünk...
Te írtad, hogy oké, hogy Delnél nem a legerősebbek játszottak, de nálad is a cserék voltak többek, én meg erre azt, hogy ez önmagában még kevésbé számít, mert nem az derült ki, hogy a te kezdőid jobbak, mint Delé, hanem, hogy a te cseréid jobbak, mint Delé, ami nálam nem mindegy, mert alapesetben a kezdők közötti különbség lenne a lényeg, így ha az én cseréim kikapnának egy másik csapat cseréitől, kevésbé érdekelne, mintha a kezdőm lenne gyenge, és a cserék meg viszontlag erősök

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mondjuk önmagában ez még csak azt jelentené, hogy a cseréid jobbak, ami az egészét figyelembe véve kevésbé számít 😊
Wyatt
Nem az overall számít? Mert akkor baj van... 😀Newman
Miért, szerinted az a lényeg, hogy kinek a cseréi a jobbak? Nem árt, ha erős a pad persze, de inkább a kezdő legyen elit, mint a padom 😛Wyatt
Határozottan állítom, hogy a kezdők jobb, mint a pad. Nem véletlenül kezdők.... 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk önmagában ez még csak azt jelentené, hogy a cseréid jobbak, ami az egészét figyelembe véve kevésbé számít 😊
Wyatt
Nem az overall számít? Mert akkor baj van... 😀Newman
Miért, szerinted az a lényeg, hogy kinek a cseréi a jobbak? Nem árt, ha erős a pad persze, de inkább a kezdő legyen elit, mint a padom 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jóó, Luck egyből kidőlt. 😀 Na majd Palko megleckézteti a népet!
Amúgy fasza, hogy itt egyből a KC sisakot kerestem, és mindegyik csapatnak elkeveredett a sajátja. 😀
Dawson simán kihagyott egy mezőnygólt, majd utolsó másodpercben meg GW field goalt vágott be.Stez
Akkor ezek szerint eddig nem nézted 😊
Az AFC West és East csapatai fel lettek cserélve meg az NFC-ben asszem a South meg a North, hogy a sorsolás jó legyenWyatt
Jaa nem, erre nem figyeltem oda, csak így gyorsba ugrottam fel, hogy vannak-e már eredmények.
Mindegy, csak így elsőre volt zavaró, de hát megszokom egy pillanat alatt. Majd akkor a sorsolást és egyebeket is meglesem részletesebben, köszi.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mondjuk önmagában ez még csak azt jelentené, hogy a cseréid jobbak, ami az egészét figyelembe véve kevésbé számít 😊
Wyatt
Nem az overall számít? Mert akkor baj van... 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jóó, Luck egyből kidőlt. 😀 Na majd Palko megleckézteti a népet!
Amúgy fasza, hogy itt egyből a KC sisakot kerestem, és mindegyik csapatnak elkeveredett a sajátja. 😀
Dawson simán kihagyott egy mezőnygólt, majd utolsó másodpercben meg GW field goalt vágott be.Stez
Akkor ezek szerint eddig nem nézted 😊
Az AFC West és East csapatai fel lettek cserélve meg az NFC-ben asszem a South meg a North, hogy a sorsolás jó legyen

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jóó, Luck egyből kidőlt. 😀 Na majd Palko megleckézteti a népet!
Amúgy fasza, hogy itt egyből a KC sisakot kerestem, és mindegyik csapatnak elkeveredett a sajátja. 😀
Dawson simán kihagyott egy mezőnygólt, majd utolsó másodpercben meg GW field goalt vágott be.