GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem lett volna olyan megfizethetetlen jó safetyt keríteni amúgy, talán az egyik legolcsóbb post.. csak sokan skótok rászánni rá a pénzt. 😛 Az egyik olyan poszt, amire nem fektetnek sokan hangsúlyt (gondolom talán részben a szimuláció miatt is)

Aztán valószínű persze, hogy hogy a Wilson-Mikell-Reed triónak lesz összesen 1 pickje, és kapok 25 passzolt TD-t TE-kről.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, most nem arra verjük magunkat, hogy milyen jók vagyunk, hogy milyen szarok? 😀
Aaron Berry lövöldözik, Brandon Harris azt sem, Drew Coleman minden héten más csapatnál IR, szerencsétlen Leigh Boddennek meg lába sincs 😀
Nem baj, Juliaaaan 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A safety posztom nekem is csodás, egy átlag feletti párosból lett egy nullérték 1 év alatt.... (Collins-Abdullah)

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát a két safetym nekem sem váltaná meg a világot azt hiszem.

Ezt leszámítva, én elnézném a csapatom IRL
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
most nézegetem, hogy a DC-m mit ér jelenleg IRL, a legviccesebb a helyzet az amúgy is ligautolsó DT poszton, ahol 5-ből 4 játékos sérült, kettőnek valószínűleg vége a karrierjének... Al Woods rulez!

Foles-ban van minden reményem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
4-0 :cool:

felkészül: Rataxeskristof
Ugye nem kell beírnom azt amit a preseasonban naponta 5-ször olvashattunk a 4-0-ról? 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Palko és DiLuigi is brillírozik 😀
Hát micsoda erősítés volt itt az offseasonban 😂

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 holnap összeírom én is a változtatásokat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
4-0 :cool:

felkészül: Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem baj, addig a nem lusta GM-ek összeszedhetik és elküldhetik a beállításokat, amit akarnak.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
DC-kkel még nem jétszottam nagyon, regularra belövöm faszán mindet. Ha PM-ben küldted Rajna, akkor meglesz ha nem, akkor szoptál 😛 Najó akkor is valahol csak megvan.

4. forduló hamarsot, aztán most lesz egy pár nap pihi, kicsit sok lett a hiba ahhoz hogy kapkodva indítsam az alapszakaszt, pár dolgon át kell mennem. Lehet péntek, lehet kedd lesz belőle.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Remélem, amiket még hetekkel ezelőtt elküldtem DC-t azt beraktad Döme, mert nemtom már hol van 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kitöltöttem a DC-t reg szezonra, küldöm is hamarosan.. de annyit kérdeznék még előtte, hogy alapvető taktikai változtatást lehet kérni? Van erre is template?

Bár én egyedül a run left/middle/right splitet szeretném megváltoztatni, ezt bele is raktam a DC-s excelbe.. a többi mind maradhat.
Igor
Azt változtatsz, amit csak akarsz, be vannak rakva hivatalos közelményekbe a képek, hogy miket lehet (gyak mindent), ott azt pöckölsz bele, ami jól esik
Tavalyhoz képest a randomabb értékeket megpróbáltuk megoldani, kevésbé szarok mostmár, a szezon meg gondolom hamar, mert 3 előszezonmeccs már lement, ha lesz Döme gondolom tolja a negyediket is

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Mikor kezdődik pontosan az alapszakasz, miket lehet/érdemes beállítani, mi változott tavalyhoz képest. Nyilván ezerszer le lettek ezek írva, de voltam olyan botor, hogy nem követtem a dolgokat. Előre is köszönöm a segítséget.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Kitöltöttem a DC-t reg szezonra, küldöm is hamarosan.. de annyit kérdeznék még előtte, hogy alapvető taktikai változtatást lehet kérni? Van erre is template?

Bár én egyedül a run left/middle/right splitet szeretném megváltoztatni, ezt bele is raktam a DC-s excelbe.. a többi mind maradhat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem valami nagy az érdeklődés a fordulók iránt, offszezonban azért jobban szokott menni 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tudom, hogy gáz, hogy csak most csekkoltam az eredményeket, de az mi, hogy Marshawn Lynch nálam küldi? 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jejeje
jöhet a regular, már kurvára unom ezt a sok komolytalan meccset 😀Stez
Még egy meccs hátra van. 😛
A nagyágyúim közül Foster bitang szar, Áronka so-so. JPP viszont legyalul mindenkit, 3 meccs alatt 5 sack 2 blokkolt passz 3 hurry. 😊

Kiváncsi vagyok az éles meccsekre.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
jejeje
jöhet a regular, már kurvára unom ezt a sok komolytalan meccset 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Laza 150 támadóyarddal volt kevesebb, és a csapat elbírta, hogy Katulát kitiltották a stadionból Döméék 😕 de bazi mély WR soromból ezentúl Naanee brillírozott.
TE ellen viszont eléggé nem tud a program védeni.. nálunk pl. 11/11-et hozott a három (valódi) TE a meccsen, lehet áttérek 80% TE passzra 😊

Ha már mást úgyse fogok, legalább pre-seasont hadd nyerjek.. 😀Igor
Nem volt olcsó megszereznem Gronkót, gyorsan meg kellett manipulálnom a rencert, hogy ki is tudjam használni :dWyatt
Vernon Davis 2/5, Jeff King 1/5 volt ellenünk 😛 Gatestől nem volt szívünk elvenni a járókeretet.. de Gronkót kerékbe törjük 😊
Igor
Kevesek vagytok 😀
De amúgy lehet, hogy az all-TE játékra készülünk IRL mi is, ha már a Gronko, Herni, Ballard, Sénkó, Fells részleg mellé akarjuk fákin szóldzsert is 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Laza 150 támadóyarddal volt kevesebb, és a csapat elbírta, hogy Katulát kitiltották a stadionból Döméék 😕 de bazi mély WR soromból ezentúl Naanee brillírozott.
TE ellen viszont eléggé nem tud a program védeni.. nálunk pl. 11/11-et hozott a három (valódi) TE a meccsen, lehet áttérek 80% TE passzra 😊

Ha már mást úgyse fogok, legalább pre-seasont hadd nyerjek.. 😀Igor
Nem volt olcsó megszereznem Gronkót, gyorsan meg kellett manipulálnom a rencert, hogy ki is tudjam használni :dWyatt
Vernon Davis 2/5, Jeff King 1/5 volt ellenünk 😛 Gatestől nem volt szívünk elvenni a járókeretet.. de Gronkót kerékbe törjük 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Laza 150 támadóyarddal volt kevesebb, és a csapat elbírta, hogy Katulát kitiltották a stadionból Döméék 😕 de bazi mély WR soromból ezentúl Naanee brillírozott.
TE ellen viszont eléggé nem tud a program védeni.. nálunk pl. 11/11-et hozott a három (valódi) TE a meccsen, lehet áttérek 80% TE passzra 😊

Ha már mást úgyse fogok, legalább pre-seasont hadd nyerjek.. 😀Igor
Nem volt olcsó megszereznem Gronkót, gyorsan meg kellett manipulálnom a rencert, hogy ki is tudjam használni :d

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Laza 150 támadóyarddal volt kevesebb, és a csapat elbírta, hogy Katulát kitiltották a stadionból Döméék 😕 de bazi mély WR soromból ezentúl Naanee brillírozott.
TE ellen viszont eléggé nem tud a program védeni.. nálunk pl. 11/11-et hozott a három (valódi) TE a meccsen, lehet áttérek 80% TE passzra 😊

Ha már mást úgyse fogok, legalább pre-seasont hadd nyerjek.. 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fos a csapatom.tenorx
+1
0-3-al állok 😀

kérdés: ez csak előszezon beállítások miatt van így hogy a kezdők alig játszanak, vagy továbbra sem sikerült megoldani az endurance problémákat?eaglesmcnabb
Előszezonban ugye nem igen szoktak full time-ot kapni a kezdők 😊Wyatt
az oké, de h a kezdő qb-m eddig egy percet nem játszott az érdekes 😀Farky
Nyilván 3. qb-nak van berakva, tavaly alig játszott kezdő irányító a ps-ben, igaz, az direkt volt 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Fos a csapatom.tenorx
+1
0-3-al állok 😀

kérdés: ez csak előszezon beállítások miatt van így hogy a kezdők alig játszanak, vagy továbbra sem sikerült megoldani az endurance problémákat?eaglesmcnabb
Előszezonban ugye nem igen szoktak full time-ot kapni a kezdők 😊Wyatt
az oké, de h a kezdő qb-m eddig egy percet nem játszott az érdekes 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning