GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt meg lehet úgy oldani, hogy az LS-ek kerüljenek ki a keretből, a legjobb LS-értékkel rendelkező meg lesz majd az LS

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ennyire nem gáz, aki 9-nek van írva, az szinte minden kreáláskor kurvajó marad, ha nem, akkor meg ilyen 75-80-as értékek. Azokkal van gond akik 6-7-esek, mert azokból hol elitet, hol átlagost hoz ki a progi (atomfost azért nem), pl. Kirk Cousins egy csomószor ilyen Brady szintű gyerek lett, de a Qb-knál ez általános is, mondjuk ezt Stez mondta is hogy lehet így lesz. Aki szarra van ratingelve az is marad mindig, pl. aki 4-es ratingeket kapott az egyes értékekre, azt nagyon szépen követi a programban kapottak is, ugye ott 100-as a skála, és akkor mindig ilyen 30-40 körül mozognak az értékek. Szóval azért a tavalyi full randomhoz képest százszor jobb így is, csak nem annyira mint vártam. Valszeg ez a logaritmikus skálázás miatt van, de azért a faszom akar itt matekozni. 😀

Ami mondjuk felbasz, hogy az LS-ek mind TE-nek lettek berakva (kivéve pl. DeOssie, aki IRL is LB igazából), és direkt 9-esre basztam az LS értéküket, hát még véletlenül sem adja ki azt, és ilyen 32-es meg stb ls értékeket ad ki (viszont meg jó TE-k, de ezt orvoslom 😛)... De jó ez legyen a legnagyobb baj. 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A DC fos, de ezt a pár meccset még remélem, hogy sikerül felhasználni arra, hogy el tudjuk érni a javulást és a randomizálást a minimálisra csökkenteni.
Egyelőre ez a lényeg, a PS-ben letojom a DC-m, és a rossz posztokat, ne sérüljön senki sem, aztán boldogság van.
Azztán meg nagyon remélem, hogy sikerül jóra farigcsálni a játékot, ha már ennyit dolgoztunk vele. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja mondom ez egy alfa verzió, egy csomó szar van benne, de nem akartam már tovább várni, regularra rendbe rakjuk amennyire engedi, de sajnos annyira ragaszkodik a randomhoz az explicit ratingek ellenére hogy az nem igaz, konkrétan nem lehet egzaktan megadni hogy na most XY legyen 9-es a rövid passzokban, illetve meg lehet adni, de azt ez csak alapnak veszi... Próbálom kiküszübölni, de nem egyszerű.Döme
Jó, de ez mennyire erős? ÚGy értem megadod, hogy 9-es, de ha ő úgy gondolja mittudomén 1-esként kezeli végig a szezonban, vagy ennyire nem durva, csak szimplán ingadozó? Mert ha utóbbi, akkor nem kkora gond, ugye IRL se mindig hozza mindenki amit tud
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Corey Williams 78 yardos TD. Big Man With Football!

A DC nálam se akkurát, de majd regular előtt okoskodok csak

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja mondom ez egy alfa verzió, egy csomó szar van benne, de nem akartam már tovább várni, regularra rendbe rakjuk amennyire engedi, de sajnos annyira ragaszkodik a randomhoz az explicit ratingek ellenére hogy az nem igaz, konkrétan nem lehet egzaktan megadni hogy na most XY legyen 9-es a rövid passzokban, illetve meg lehet adni, de azt ez csak alapnak veszi... Próbálom kiküszübölni, de nem egyszerű.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
LeFevour a kezdő qb, zseniális 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg 3-4-et játszok... szívesen küldök updatelt rostert, milyen formában menjen? A depth chart alatti az jó?Igor
én ezt küldtem, mert nekem is rossz volt, pár hónapja azt mondta Döme, hogy az ilyen jó.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát finoman szólva nekem is furcsa a DC.
Ez most csak preseasonre van így, vagy ennyire rossz?
(Maze a kezdő WRem pl..., meg a kezdő centerem épp backup guard).
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Na jó, Matt Katula mint top receiverem 😂 😂 😂 😂 4/6, 55 yard 😀

Őt majd reg seasonben száműzzük valahogy a roster végére.
Meg 3-4-et játszok... szívesen küldök updatelt rostert, milyen formában menjen? A depth chart alatti az jó?

szerk 2: krva sok emberem jött a Coastal Carolináról 😀 a Texast nem ismeri a progi (lásd Ogbonnaya), viszont a West Texas A&M-et (Webb) igen? Ez laza. 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nálam van pár érdekesség a rosterben meg dc-ben, ment PM

Megnyertem a bemutatkozó meccsem, oh yeah! 😀
Perry Riley végül hányas overallt kapott? Mert fura, hogy nem volt egy rendes szerelése sem kezdő ILB-ként. Schleck
rossz DC van nálad is, eleve 4-3-at játszol és Riley a legutolsó LB, küldd el Dömének a jót sztem.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megnyertem a bemutatkozó meccsem, oh yeah! 😀
Perry Riley végül hányas overallt kapott? Mert fura, hogy nem volt egy rendes szerelése sem kezdő ILB-ként.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Pár perc és megy föl az első ps forduló. Vannak sajnos fasságok a randomság miatt, de nem fogok tovább szarakodni vele, azért egy (vagy több) fokkal jobb mint tavaly. Még most ps alatt tudok javítani a dolgokon, aki amit észrevesz utána már nem.

A sérüléseket leszarom, nincs erre is időm hogy figyeljek, aki küld valam inaktív cuccot, annak belövöm, aki nem az nem érdekel.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A sérülések akkor hogy lesznek megoldva? Regularra eltűnnek? Csak mert kétlem, hogy nagyon küldözgetett bárki is listát, hogy PS-ben kik maradjanak inaktívok, szóval feltételezem, mindenki játszani fog.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És akkor most kell küldeni a gameplaneket vagy már lemaratam? 😊fetomy
Hát a sajátodat majd Dömének, mivel a többit Kristófon kívül mindenki letojta, így mindenki kapja a recommendedet, úgyis azzal jár kb a legjobban mindenki
Ma nem lesz már sim, mert lett közben új probléma, majd vasárnap folytatja DömeWyatt
van aki nem tojta le és átküldte a cuccost dömének. reszkessetek a passzjátékomtól 😛eaglesmcnabb
Nem erről van szó, hanem volt egy felhívás, hogy a lusta GM-eknek kifejlesztünk pár lehetséges támadófilózfiát, és akkor elég simán azokat behívni, eddig összesen egy pass happy-történet keletkezett, kérdéses eredménnyel 😊Wyatt
eaglesmcnabb
Hát mivel úgymond én értem rá jobban kettőnk közül, nekem volt célszerű küldeni, hozzám továbbra is csak egy érkezett, pedig vasárnap most már elvileg tényleg indulunk 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És akkor most kell küldeni a gameplaneket vagy már lemaratam? 😊fetomy
Hát a sajátodat majd Dömének, mivel a többit Kristófon kívül mindenki letojta, így mindenki kapja a recommendedet, úgyis azzal jár kb a legjobban mindenki
Ma nem lesz már sim, mert lett közben új probléma, majd vasárnap folytatja DömeWyatt
van aki nem tojta le és átküldte a cuccost dömének. reszkessetek a passzjátékomtól 😛eaglesmcnabb
Nem erről van szó, hanem volt egy felhívás, hogy a lusta GM-eknek kifejlesztünk pár lehetséges támadófilózfiát, és akkor elég simán azokat behívni, eddig összesen egy pass happy-történet keletkezett, kérdéses eredménnyel 😊Wyatt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És akkor most kell küldeni a gameplaneket vagy már lemaratam? 😊fetomy
Hát a sajátodat majd Dömének, mivel a többit Kristófon kívül mindenki letojta, így mindenki kapja a recommendedet, úgyis azzal jár kb a legjobban mindenki
Ma nem lesz már sim, mert lett közben új probléma, majd vasárnap folytatja DömeWyatt
van aki nem tojta le és átküldte a cuccost dömének. reszkessetek a passzjátékomtól 😛eaglesmcnabb
Nem erről van szó, hanem volt egy felhívás, hogy a lusta GM-eknek kifejlesztünk pár lehetséges támadófilózfiát, és akkor elég simán azokat behívni, eddig összesen egy pass happy-történet keletkezett, kérdéses eredménnyel 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És akkor most kell küldeni a gameplaneket vagy már lemaratam? 😊fetomy
Hát a sajátodat majd Dömének, mivel a többit Kristófon kívül mindenki letojta, így mindenki kapja a recommendedet, úgyis azzal jár kb a legjobban mindenki
Ma nem lesz már sim, mert lett közben új probléma, majd vasárnap folytatja DömeWyatt
van aki nem tojta le és átküldte a cuccost dömének. reszkessetek a passzjátékomtól 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És akkor most kell küldeni a gameplaneket vagy már lemaratam? 😊fetomy
Hát a sajátodat majd Dömének, mivel a többit Kristófon kívül mindenki letojta, így mindenki kapja a recommendedet, úgyis azzal jár kb a legjobban mindenki
Ma nem lesz már sim, mert lett közben új probléma, majd vasárnap folytatja Döme

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Wyatt féle schedule lesz? és ugye nem csak a HoF game-et tolod le ma? 😀
(eredmények ugyanott lesznek?)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Cseréket lehet küldeni? Vagy felgyógyul mindenki alapszakaszra?Igor
B

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Cseréket lehet küldeni? Vagy felgyógyul mindenki alapszakaszra?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És akkor most kell küldeni a gameplaneket vagy már lemaratam? 😊
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Célegyenesben a dolog, tesztüzem folyik gőzerővel, természetesen egy csomó dolgot át kell írni, mert annyira ragaszkodik ez a geci a randomhoz így ratingekkel is hogy az nem igaz, de szerintem ki tudok vele baszni, csak idő kell hozzá, hogy kidolgozzam. Remélem ma sikerül összedobni, ha nem, tolódik vasárnapra, az viszont már vehető nyugodtan 99,9 %-ra hogy indulhat aznap legrosszabb esetben. De szerintem ma lemegy az első ps forduló.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elvileg holnap már rajtWyatt
Az elvileget rohadtul de gecire ki kell emelni. 😛

Igyekszem ahogy tudok, elméletileg a holnapi napom délutántól kezdve egy drafttól kivéve teljesen szabad, elégnek kell lennie, hogy el tudjam indítani a dolgokat. A roster teljesen kész van, hogy meg is egye a program az eddig nem létező emberkéknek be kell írni az adatait (magasság, súly, stb.). Nyilván nem fogom egyesével ezeket kikeresni, átalányt kapnak a srácok posztjuknak megfelelően,és mindenki 1988. november 13-i születésű lesz. 😛 Szóvak ilyen simítások vannak még hátra, és ha nem lesz előre nem látott nagy lélegzetű fasság, akkor holnap este mehet a buli.Döme
Szorítunk.