NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 815
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
NEM! hiába bombáztok levelekkel akkor sem fogom eladni Paintert!!!44!!4!NÉGY!!4
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
én facebookon szoktam vele dumálni, mondta, hogy ott keressük ha van valami, mert azt hamarabb látja, de most ő se tud semmit csinálni, amíg somosra várunk.
ha megkapta az összes játékost egy hetet kért mire üzemképessé teszi a dolgotkristof
Pont ez az, hogy posztonként el lehetne kezdeni így is, hogy aztán ne egybe kelljen 2000 játékossal szenvedni. És erre van is idő, amíg somos még befejezi a DB-ket.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jó lenne ha el tudná kezdeni a többivel, így spórolnánk nem kevés időt. Aztán csak kész lesz már Somos is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én facebookon szoktam vele dumálni, mondta, hogy ott keressük ha van valami, mert azt hamarabb látja, de most ő se tud semmit csinálni, amíg somosra várunk.
ha megkapta az összes játékost egy hetet kért mire üzemképessé teszi a dolgot
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, akkor viszont nézzetek utána, van-e valami mód, hogy felgyorsítsuk a dolgokat, és valamiben tudunk-e pluszban még segíteni, csak most már legyünk végre meg.Stez
Amíg hetente, kéthetente egyszer kapok választ Dömétől, addig többet nem tudok csinálni, hiába írok PM-et, mélt

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, akkor viszont nézzetek utána, van-e valami mód, hogy felgyorsítsuk a dolgokat, és valamiben tudunk-e pluszban még segíteni, csak most már legyünk végre meg.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De Wyatt, akkor Döme szimulál, meg csinál mindent?
Kérdezd meg, mert ha mondjuk ha te jobban ráérsz majd például...
Ezeket ti beszéljétek le egymás között, Dömének meg akkor somoson kívül ha elküldjük a posztokat, addig azokat fel lehet vinni a programba, és akkor meg nem egyszerre jön 1800 playa, még somos adagjával is együtt.
Valamit mindenképpen ki kéne találni, mert így nem leszünk meg IRL regular kezdetére, és nem azért melóztunk ezzel ennyit, hogy most megint fél évet ráüljünk a programra.
Csak ugye az a baj, hogy itt mi már nem tudunk besegíteni, mert a program csak nálatok megy, legalábbis gondolom. Mert amúgy segítünk, ha van rá mód.
Stez
Megkérdeztem már, ő mondta, hogy csinálja

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De Wyatt, akkor Döme szimulál, meg csinál mindent?
Kérdezd meg, mert ha mondjuk ha te jobban ráérsz majd például...
Ezeket ti beszéljétek le egymás között, Dömének meg akkor somoson kívül ha elküldjük a posztokat, addig azokat fel lehet vinni a programba, és akkor meg nem egyszerre jön 1800 playa, még somos adagjával is együtt.
Valamit mindenképpen ki kéne találni, mert így nem leszünk meg IRL regular kezdetére, és nem azért melóztunk ezzel ennyit, hogy most megint fél évet ráüljünk a programra.
Csak ugye az a baj, hogy itt mi már nem tudunk besegíteni, mert a program csak nálatok megy, legalábbis gondolom. Mert amúgy segítünk, ha van rá mód.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ja, de valami ütemezést jó lenne olvasni, mert ez a vasárnapi dolog nem nagyon jött össze. Aki rendelkezik Döme és Somos elérhetőségével azt kérem interjúvolja meg az urakat, elsősorban az utóbbit, mikorra lesz meg (ha nem küldte el persze) mert addig Döme max a többit tudja felvinni. Tőle is jó lenne megkérdezni kb mennyi idő és meg tudja e tenni a secondery kivételével ezt.Delonso_
Írtam Dömére, felvetettem neki ezt a lehetőséget, meg egy lehetséges schedule megoldást, mert már nagyon unom a két northot a kócosokat meg Szabát 😛Wyatt
Akkor már csak Somost kell valakinek dalra fakasztania.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, de valami ütemezést jó lenne olvasni, mert ez a vasárnapi dolog nem nagyon jött össze. Aki rendelkezik Döme és Somos elérhetőségével azt kérem interjúvolja meg az urakat, elsősorban az utóbbit, mikorra lesz meg (ha nem küldte el persze) mert addig Döme max a többit tudja felvinni. Tőle is jó lenne megkérdezni kb mennyi idő és meg tudja e tenni a secondery kivételével ezt.Delonso_
Írtam Dömére, felvetettem neki ezt a lehetőséget, meg egy lehetséges schedule megoldást, mert már nagyon unom a két northot a kócosokat meg Szabát 😛

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ja, de valami ütemezést jó lenne olvasni, mert ez a vasárnapi dolog nem nagyon jött össze. Aki rendelkezik Döme és Somos elérhetőségével azt kérem interjúvolja meg az urakat, elsősorban az utóbbit, mikorra lesz meg (ha nem küldte el persze) mert addig Döme max a többit tudja felvinni. Tőle is jó lenne megkérdezni kb mennyi idő és meg tudja e tenni a secondery kivételével ezt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döme azt írta, hogy ezeket még valahogy fel kell vinnie a játékba, ami azért cca 2000 embernél nem két perc (mondjuk akkor kéne valami más megoldást keresni, mert ez így halál)
Somos nem tudom elküldte-e már valakinek

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát nagy a csend. Jó lenne már kezdeni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
te tenorx nezzed mar meg h collienak milyen fizetest adtal tavaly. ennek fenyeben h nem az embertol hanem a szerzodesetol akartal szabadulni kb most vagytok egalban 😀Fake
Amúgy szerintem jó lesz Collie. Vicces, hogy a Colts campben Collie meg Avery állatkodik, 2 éve még mindkettő nálam volt 😀tenorx
Majd ha mindkettő lehoz egy állat reguler szezont, akkor térjünk rá vissza, addig szerintem tökre nonsense az egész, TC-ben minden 2. emberről azt hallod, mennyire állat.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
te tenorx nezzed mar meg h collienak milyen fizetest adtal tavaly. ennek fenyeben h nem az embertol hanem a szerzodesetol akartal szabadulni kb most vagytok egalban 😀Fake
Amúgy szerintem jó lesz Collie. Vicces, hogy a Colts campben Collie meg Avery állatkodik, 2 éve még mindkettő nálam volt 😀
több mint 12 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Greg Childs:
 www.youtube.com/watch?v=1aQJedIVTX4
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
te tenorx nezzed mar meg h collienak milyen fizetest adtal tavaly. ennek fenyeben h nem az embertol hanem a szerzodesetol akartal szabadulni kb most vagytok egalban 😀
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Emlékszem milyen fikázást ment ezután a trade után, hogy lehúztam Schlecket

Miami Dolphins adja:
Darryl Sharpton + 2012/5(Miami)
Detroit Lions adja:
Austin Collie
Ha Sharpton legalább 10 meccsen kezd idén, akkor a 2013/5(Lions) a Dolphinsé

ADMINISZTRÁLVAtenorx
Erre Collie remekel a TCben, Sharpton meg a kezdőség közelében sincs 😊tenorx
Főleg hogy sérült 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Emlékszem milyen fikázást ment ezután a trade után, hogy lehúztam Schlecket

Miami Dolphins adja:
Darryl Sharpton + 2012/5(Miami)
Detroit Lions adja:
Austin Collie
Ha Sharpton legalább 10 meccsen kezd idén, akkor a 2013/5(Lions) a Dolphinsé

ADMINISZTRÁLVAtenorx
Erre Collie remekel a TCben, Sharpton meg a kezdőség közelében sincs 😊tenorx
Így szokott ez menni

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Emlékszem milyen fikázást ment ezután a trade után, hogy lehúztam Schlecket

Miami Dolphins adja:
Darryl Sharpton + 2012/5(Miami)
Detroit Lions adja:
Austin Collie
Ha Sharpton legalább 10 meccsen kezd idén, akkor a 2013/5(Lions) a Dolphinsé

ADMINISZTRÁLVAtenorx
Erre Collie remekel a TCben, Sharpton meg a kezdőség közelében sincs 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na akkor elvileg minden poszton megvan mindenki, a ratingek újratárgyalására sztem már nincs idő, ha hétvégén mindenki befejezné a sajátját az nagyon jó lenne, mert akkor akár hétfőn indulhatnánk, ezzel kapcsolatban kérdezném:
- Döme vállalja a simmelést?
- Wyatt, már rá tudtál nézni a beállításokra vagy idén is a basic lesz?
- somossal kapcsolatban áll vki? halad vele?kristof
Nem, de mindjárt megteszem, Somosnak írtam, nem válaszolt még, majd holnap felhívom

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na akkor elvileg minden poszton megvan mindenki, a ratingek újratárgyalására sztem már nincs idő, ha hétvégén mindenki befejezné a sajátját az nagyon jó lenne, mert akkor akár hétfőn indulhatnánk, ezzel kapcsolatban kérdezném:
- Döme vállalja a simmelést?
- Wyatt, már rá tudtál nézni a beállításokra vagy idén is a basic lesz?
- somossal kapcsolatban áll vki? halad vele?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.profootballfocus.com/blog/2012/02/21/2011-pass-blocking-efficiency-guards-and-centers/
És Wood 6? Boooo 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem sok az ahhoz képest amit megcsináltam csak LB-ből.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha azon múlik akár ma is. Egyébként holnapra tervezem.Delonso_
hát a 7 FB mellé még számolj kb 10 LB-vel, de sztem elég szombatra, addig gondolom úgyse lesz kész somos :\