NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 820
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet jelentkezni a rating felülvizsgáló bizottságba. Összeül x ember, mind kigyűjti posztonként, hogy mivel van baja, a többiek megszavazzák, hogy legyen-e változás. Jó lenne páratlan számú tag, hogy ne legyen döntetlen.

Illetve az is jó lenne ha ez nem járna extra szarakodási idővel, hanem hatékony és gyors munkát végezve napok alatt végigérnétek az összes poszton.

PM nekem ha akarod csinálni.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Engem nem zavar hogy kevés a kilences, nem baj az.. sőt.
Inkább az arány engem is, PWill+ weakside passrusherek, itt sztem egy picit elcsúszott a 3-4-es passrusherek felé.

Bazz.. szerzek valami csóri 3. QB-t gyorsan, elnézést.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nyilván, WR hiányom van 😀tenorx
konkrétan a divízió leggyengébb WR corpjával rendelkezel 😛eaglesmcnabb
Ezzel azért vitatkoznék.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nyilván, WR hiányom van 😀tenorx
konkrétan a divízió leggyengébb WR corpjával rendelkezel 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höhö 😀
No, egy hét off után itt, igyekszem visszaolvasni meg mindent, ha valami rohadt sürgős lenne, akkor azért jelezze, aki akarjaWyatt
Bekaphatod Gordon miatt 😀tenorx
Höhö 😀
Ahogy szoktad írni, jó áron eladó 😂Wyatt
Nyilván, WR hiányom van 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Höhö 😀
No, egy hét off után itt, igyekszem visszaolvasni meg mindent, ha valami rohadt sürgős lenne, akkor azért jelezze, aki akarjaWyatt
Bekaphatod Gordon miatt 😀tenorx
Höhö 😀
Ahogy szoktad írni, jó áron eladó 😂

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
No, egy hét off után itt, igyekszem visszaolvasni meg mindent, ha valami rohadt sürgős lenne, akkor azért jelezze, aki akarjaWyatt
Bekaphatod Gordon miatt 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, egy hét off után itt, igyekszem visszaolvasni meg mindent, ha valami rohadt sürgős lenne, akkor azért jelezze, aki akarja

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Oké, megvárom az észrevételeket, ami reális azt javítom, írjátok meg azokat is akik lemaradtak. A kérdőjelesek olyanok akik nem voltak a listában, én írtam hozzá, a lista pedig mint tudjuk nem up to date. Azon hogy valaki olb-nek van írva és mlb én is fennakadtam, majd Döme megmondja mit tegyünk vele.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem is kicsit szűkmarkúan osztályoztál, pl. az 5 éve stabil kezdő LB-m is 5-ös, sztem egy hatost megérdemelt volna legalább, még ha Shanlenek hívják akkor is. 😀

De látom hogy máshol is szűkmarkú voltál, úgyhogy szerintem annyira nem vészes 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jed Collins hiányzik a fullbackek közül, Thomas Howard ötöse meg szerintem abszurdum, az egész Bengals LB corp legjobbja volt idén.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
nálam Spoon lesz a Will és Curry a Sam (nem tudom most kell-e jelezni, de megteszem).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Delonso az SOLB-knél kicsit szűkmarkúan bántál a ratingekkel, 9-es nincs is, szerintem Greenway egy 8-ast simán meg kéne hogy érjen 😊 Szerintem azért még mindig elitnek számít a posztján ha nem is volt annyira jó éve... (mondjuk Briggs, Weatherspoon is 7-es, így annyira nem gáz) + van pár kicsit aktualitását vesztett dolog, pl. FB-knél a már 2 éve pályát se látó Weaver 8-asa egy kicsit erős (főleg az előbb említett urak 7-es osztályzata mellett).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hivatalos közleményekben tényleg nincs nyoma, meg valamiért nem tudok keresés után az adott hsz.-re ugrani, de ha rákeresel a "3 qb" kifejezésre itt a fórumban akkor a legrégebbi hozzászólásban amit kidob pont erről van szó.
Ha jól emlékszem nem csak hogy nem lehet PS-be tenni, de még inactive sem lehet.Rataxes
ok koszi szepen a segitseget. majd legkozelebb ha erre jarok meglesem pontosan h mi a tenyallas. meg hatha addig vki hivatalos szerv is nyilatkozik ezzel kapcsolatban (szabalykonyv szerkesztok, komcsi ize kommis, programbaszkuratorok stb)
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hivatalos közleményekben tényleg nincs nyoma, meg valamiért nem tudok keresés után az adott hsz.-re ugrani, de ha rákeresel a "3 qb" kifejezésre itt a fórumban akkor a legrégebbi hozzászólásban amit kidob pont erről van szó.
Ha jól emlékszem nem csak hogy nem lehet PS-be tenni, de még inactive sem lehet.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a 3. qb lehet psben v rosszul emlekszem ?Fake
Az új progi 3 qb-t igényel az aktív rosteren... Az ilyen problémákat (kevesebb LB, QB, stb.) nem lehetne úgy megoldani hogy az LS-t arra a posztra tesszük az adott csapatnál?Rataxes
igen tudom h 3 qb kell mindenkepp csak en ugy emlekeztem h a 3. qb lehet psben is. legalabbis tavalyi szezonnal meg legutobb amikor megneztem h mik a rosterminimumok meg igy volt.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
a 3. qb lehet psben v rosszul emlekszem ?Fake
Az új progi 3 qb-t igényel az aktív rosteren... Az ilyen problémákat (kevesebb LB, QB, stb.) nem lehetne úgy megoldani hogy az LS-t arra a posztra tesszük az adott csapatnál?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a 3. qb lehet psben v rosszul emlekszem ?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a friss google rosterek alapján sajnos nem csak ennyi, összegyűjtöttem pár hibát amik feltűntek (nem néztem át minden csapatot részletesen, ha valaki még talál azt is jelezzétek):
-nincs (vagy PS-ben van) a 3. számú QB: GB, CIN, BAL, PHI, NYJ
-nincs (vagy PS-ben van) a 6. LB: CIN, GB
-hiányos PS: PHI, PIT
-cap felett van(!): CIN, HOU, IND, SD, GB

azért ezekkel nem július 15.-én kéne foglalkozni, mikor lassan egy hónapja le kellett volna zárni a kereteket...kristof
😀
azért örülök hogy a közjegyző nálam mindent rendben talált 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
majd


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
341ezerHöri
jó, ezt kajak benéztem 😐 de sztem akkor se normális, hogy egy cél van (cap alatt maradni) és valaki(k)nek ezt sem sikerül betartani...

szim mikor indul? 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerk de a Texansnál pl. több, mint 2M plusz van :rolleyes:
kristof
341ezer

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Biztos nem vagyok cap felett.szaba
én is meglepődtem, de akkor ellenőriznéd, hogy mi a hiba? én csak annyit találtam, hogy Banks helyett Moses van PS-en a Höri félében, de még úgy se jön ki.

szerk de a Texansnál pl. több, mint 2M plusz van :rolleyes:
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pár ezres cap átlépésen nem fogok szőrözni

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Biztos nem vagyok cap felett.