NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
TE: 2 (+LS-t is ide számoljuk) Ez úgy kell érteni hogy 2 TE + LS vagy 1 TE és LS is elég. Mert valszeg én vagyok a hülye 😀Toca
0QB rendszerembe a 1 TE is sok 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
eddig sem kaptak el es nem kovalyogtak az offenseben. amugy minden stimmel. ja es tenyleg szar program h mindent belehet benne allitani es eletszeruen mukodik a maddennal ellentetben. tenyleg.Fake
Azt már régóta tudjuk, hogy ez a program szar 😛

Amúgy tavaly nem úgy volt, hogy az LS nem is volt rosteren? Legalábbis nekem nincs ott most a honlapon a rosterben.fetomy
Nekem centerben volt Economos, az tuti 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
eddig sem kaptak el es nem kovalyogtak az offenseben. amugy minden stimmel. ja es tenyleg szar program h mindent belehet benne allitani es eletszeruen mukodik a maddennal ellentetben. tenyleg.Fake
Azt már régóta tudjuk, hogy ez a program szar 😛

Amúgy tavaly nem úgy volt, hogy az LS nem is volt rosteren? Legalábbis nekem nincs ott most a honlapon a rosterben.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért van így, mert a Dömés programban nincs külön LS poszt, ezért oda vannak betévekristof
épp ezaz bazzeg, ez egy szar program, ami felküldi a long snappert elkapni. legyen 3rd center, vagy mit bánom én, de ne kóvályogjon az offenseben.Höri
eddig sem kaptak el es nem kovalyogtak az offenseben. amugy minden stimmel. ja es tenyleg szar program h mindent belehet benne allitani es eletszeruen mukodik a maddennal ellentetben. tenyleg.Fake
igazad van, mert linebackerként tolták a tackle-öket. tudtam, hogy volt valami gebasz

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezt törölje ki valaki a szabályzatból, aki szereti módosítgatni, mert a világ faszsága, hogy a long snapper tightendkedikHöri
azért van így, mert a Dömés programban nincs külön LS poszt, ezért oda vannak betévekristof
épp ezaz bazzeg, ez egy szar program, ami felküldi a long snappert elkapni. legyen 3rd center, vagy mit bánom én, de ne kóvályogjon az offenseben.Höri
eddig sem kaptak el es nem kovalyogtak az offenseben. amugy minden stimmel. ja es tenyleg szar program h mindent belehet benne allitani es eletszeruen mukodik a maddennal ellentetben. tenyleg.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt törölje ki valaki a szabályzatból, aki szereti módosítgatni, mert a világ faszsága, hogy a long snapper tightendkedikHöri
azért van így, mert a Dömés programban nincs külön LS poszt, ezért oda vannak betévekristof
épp ezaz bazzeg, ez egy szar program, ami felküldi a long snappert elkapni. legyen 3rd center, vagy mit bánom én, de ne kóvályogjon az offenseben.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezt törölje ki valaki a szabályzatból, aki szereti módosítgatni, mert a világ faszsága, hogy a long snapper tightendkedikHöri
azért van így, mert a Dömés programban nincs külön LS poszt, ezért oda vannak betéve
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ezaz!

legyen qb a long snapper!


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt törölje ki valaki a szabályzatból, aki szereti módosítgatni, mert a világ faszsága, hogy a long snapper tightendkedik

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem egyértelmű,hogy 2+1, mivel nincs külön ott az LS, pedig a program elvárja, illetve kkor azt írták volna hogy benne van, nempedig +.

de persze fene tudja, de miért, 1 normális TE-vel akarnál nyomulni? 😀fetomy
bezzeg akinek 4 TE van az 53-ban, annak nem fáj ilyeneken a feje :deaglesmcnabb
No ja

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem egyértelmű,hogy 2+1, mivel nincs külön ott az LS, pedig a program elvárja, illetve kkor azt írták volna hogy benne van, nempedig +.

de persze fene tudja, de miért, 1 normális TE-vel akarnál nyomulni? 😀fetomy
bezzeg akinek 4 TE van az 53-ban, annak nem fáj ilyeneken a feje :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem egyértelmű,hogy 2+1, mivel nincs külön ott az LS, pedig a program elvárja, illetve kkor azt írták volna hogy benne van, nempedig +.

de persze fene tudja, de miért, 1 normális TE-vel akarnál nyomulni? 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
TE: 2 (+LS-t is ide számoljuk) Ez úgy kell érteni hogy 2 TE + LS vagy 1 TE és LS is elég. Mert valszeg én vagyok a hülye 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
nagyon nem néztem be mostanában ide, kora délután megcsinálom a ps-t. sorry! 😕Habi
Soldi forogna a "sírjában", ha ezt látná. 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nagyon nem néztem be mostanában ide, kora délután megcsinálom a ps-t. sorry! 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Javítva.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Torell Troup legyen inkább 600k, 685k, 685k

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
en ennyire nem is mennek melyen bele az altalad feszegetett problemakba, amikben egyebkent igazat adok. mondjuk biztos azert, mert tetszik a nicked, nem azert mert igazad van dehogyis 😀
csak ennyi a gondom: junius 23 12:00 ora nem mult mar egy kicsiket ahhoz h vki egyaltalan elgondolkodjon egy cut+resignon ?
csak mert ha mar gyakorlatilag is barmit meglehet csinalni (mint ezt v multkor egy zoldfulu pofatlan lerablasat) akkor engem is ennyire fog erdekelni h korrektul, legalabb ugy jatsszak, mintha erdekelnenek az irott es iratlan szabalyok.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
most ez vmi vicc ? ilyet lehet h az utolso utani pillanatban kibaszok valakit aztan rogton adok neki uj szerzodest ? kabare ...Fake
Ezzel alapvetően paycut jelleggel nem lenne probléma (mehet rá más is), csak mivel 3 másik csapat elől vitte el 1.5m-ért első körben adam, ez így szerintem nagyon csúnya. Nem mellesleg szerintem ilyen soha nem történik, hogy a nagy hajszában benyomom az FA-nak a nagy pénzt, majd mikor már senkinek nincs pénze és helye igazolni, gyorsan nyomok egy paycutot.

Másrészt nem tudom be lett-e vezetve, de én úgy emlékszem, hogy téma volt, hogy FA-ról hozott játékost adott évben kivágva 50% a penalty, vagy legalábbis minimum duplája az eredetinek. Ez nem lett bevezetve? Csak mert akkor így könnyedén megoldható, hogy 1. FA körben rányomom a 15 millát mario williamsre, és itt a keretszűkítésnél kibaszom, 3 milla penalty, de úgyse valószínű, hogy 10 fölé megy mikor már mindnekinek kész a kerete/space-e.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sorry a határidő túllépésért, költöztem idén ezredszer a tököm tele van vele.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
most ez vmi vicc ? ilyet lehet h az utolso utani pillanatban kibaszok valakit aztan rogton adok neki uj szerzodest ? kabare ...
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
így volt, csak az nfl.hu halálával egy cseppet macerás lenne visszanézniSzegecs
Vissza tudnánk nézni, nekem megvannak a logok, minden szezont fel tudnék rakni Madcatbe. Csak nincs kedvem (meg tárhely sem) 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ja, de megváltozott mióta nem lehet könyvelniHöri
Ne hazudj, hisz ezek szerint szaba könyvelte!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez komoly?Schleck
nem, ez hazugság.Höri
Pedig eddig biztos, hogy így volt...szaba
ja, de megváltozott mióta nem lehet könyvelni

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
így volt, csak az nfl.hu halálával egy cseppet macerás lenne visszanézni


The response must be equal to the threat.