NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 820
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a friss google rosterek alapján sajnos nem csak ennyi, összegyűjtöttem pár hibát amik feltűntek (nem néztem át minden csapatot részletesen, ha valaki még talál azt is jelezzétek):
-nincs (vagy PS-ben van) a 3. számú QB: GB, CIN, BAL, PHI, NYJ
-nincs (vagy PS-ben van) a 6. LB: CIN, GB
-hiányos PS: PHI, PIT
-cap felett van(!): CIN, HOU, IND, SD, GB

azért ezekkel nem július 15.-én kéne foglalkozni, mikor lassan egy hónapja le kellett volna zárni a kereteket...
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Butler FA volt a szezonban és elengedtem és szerintem a DC-ben sincs feltüntetve nálam, de akkor Tyler Nielsen-t kivehetem PS-ből és akkor ki kell vágni egy embert pl svédet és meg is van
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Orknál Victor Butler berakható linebackernekHöri
Az különösen annak fényében lesz érdekes, hogy ő nálam DE-ként szerepel a DC-ben, és nem szándékozom átadni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az érintett 4 gárda akkor bazírgálja át a végleges keretét értelemszerűen. WAS, PHI, JAX, PIT.Höri
a google dokus rosterek nem tudom mennyire frissek, de az alapján a GB meg a CIN is, hogy ne a sim előtt legyen baszogatás amiért nincs 6. linebackerük a rosteren (ami a minimum a Dömés programban)kristof
Orknál Victor Butler berakható linebackernek

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Az érintett 4 gárda akkor bazírgálja át a végleges keretét értelemszerűen. WAS, PHI, JAX, PIT.Höri
a google dokus rosterek nem tudom mennyire frissek, de az alapján a GB meg a CIN is, hogy ne a sim előtt legyen baszogatás amiért nincs 6. linebackerük a rosteren (ami a minimum a Dömés programban)kristof
Igazság szerint szerettem volna ezt a PS claimelési időszakban megoldani, de nem sikerült géphez jutnom mostanában, ráadásul figyelmetlen is voltam.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kristof nemsoká nézem amit kértél.Döme
ezt kicsit elfelejtettem (meg gondolom te is)
ha ráérsz akkor majd megcsinálnád?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az érintett 4 gárda akkor bazírgálja át a végleges keretét értelemszerűen. WAS, PHI, JAX, PIT.Höri
a google dokus rosterek nem tudom mennyire frissek, de az alapján a GB meg a CIN is, hogy ne a sim előtt legyen baszogatás amiért nincs 6. linebackerük a rosteren (ami a minimum a Dömés programban)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekiállok megcsinálni a csapatokat maddenben. Ha minden jól megy, akkor csak játszogatni kellenek majd

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ligaelit spec teamemet cserélném ligaelit támadófalra!

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Supplemental drafton szerzett emberke 4. éve ugye vet mines, és nem RFA? (Legalábbis picket ad érte az ember, így nem kéne UDFA-ként viselkednie)
Továbbá idei újoncnak számít, szal PS-ről nem vihető, ugye? Nem ártana ezeket majd bevezetni a szabálykönyvbe, meg akkor a waivernél is, hogy a 24 óra után az első ember vihetiWyatt
nem értem a problémát, éjjel beírtam gordont az excelbe, lehet tudni, hogy 4 éves szerződése van 😛 és nem vihetőHöri
Excelt nem néztem, nem gondoltam, hogy már friss 😀 A másik érdekelt főleg, de akkor jó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Supplemental drafton szerzett emberke 4. éve ugye vet mines, és nem RFA? (Legalábbis picket ad érte az ember, így nem kéne UDFA-ként viselkednie)
Továbbá idei újoncnak számít, szal PS-ről nem vihető, ugye? Nem ártana ezeket majd bevezetni a szabálykönyvbe, meg akkor a waivernél is, hogy a 24 óra után az első ember vihetiWyatt
nem értem a problémát, éjjel beírtam gordont az excelbe, lehet tudni, hogy 4 éves szerződése van 😛 és nem vihető

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És amúgy azt hogy lehetett hogy két pickkel vitted? 😀😀adam8
Tavaly már volt ilyen próbálkozás Pryorért, de akkor elég volt végül a sima 5. kör, biztosra mentem 😛

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
És amúgy azt hogy lehetett hogy két pickkel vitted? 😀😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
legyen vihetőSzegecs
Oszt mire fel?
Nem, mintha nem oldanám meg, hogy ne tudja más vinni, csak a logikát nem látom

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
legyen vihető


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát szerintem azt kellene nézni, hogy milyen picket adtál érte, és aszerint kapná a fizetését illetve aszerint is lehetne claimelni a PS-ről. Vagyis te 5-6-ért hoztad, kkor van 4. éves fizuja, és nem vihető PS-ről szerintem, hacsak nem vesszük úgy, hogy az 5+6 az ér egy 4. kört és akkor vihető PS-ről 😛fetomy
Én is így gondoltam, de inkább megkérdezem. Ne vegyük úgy 😛

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát szerintem azt kellene nézni, hogy milyen picket adtál érte, és aszerint kapná a fizetését illetve aszerint is lehetne claimelni a PS-ről. Vagyis te 5-6-ért hoztad, kkor van 4. éves fizuja, és nem vihető PS-ről szerintem, hacsak nem vesszük úgy, hogy az 5+6 az ér egy 4. kört és akkor vihető PS-ről 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Supplemental drafton szerzett emberke 4. éve ugye vet mines, és nem RFA? (Legalábbis picket ad érte az ember, így nem kéne UDFA-ként viselkednie)
Továbbá idei újoncnak számít, szal PS-ről nem vihető, ugye? Nem ártana ezeket majd bevezetni a szabálykönyvbe, meg akkor a waivernél is, hogy a 24 óra után az első ember viheti

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csempiönsip

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez komoly, hogy még most cserélgetnek egyesek?...szaba
Nem volt hátsó körösöm túl sok, így muszáj volt

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Ez komoly, hogy még most cserélgetnek egyesek?...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
jah, meg san francisco 49


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Most nézem, hogy csak Vicent van írva a sigednél Jacksonhoz, Dani. 😊