NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha azon múlik akár ma is. Egyébként holnapra tervezem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vidi meccs után elkezdem a linebackereket, sztem már csak ők maradtak, azt kérdezném Deltől, hogy a hiányzókkal mikorra tud meglenni? (péntek este?)

ill. ha somostól megvannak az overallok azokat is tegyétek már fel vhova, hogy megnézzem ott kik hiányoznak
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Még a tavalyi ordítóan fos ratingekkel sem voltak azért olyan elképesztő orbitális faszságok, 1-2 helyen voltak szar dolgok, azok szerintem azért sak javulhatnak belőtt ratingekkel.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem annyi kérdésem lenne csupán, hogyha lemegy a próbasim és orbitális faszságok fognak az eredményeként kijönni, akkor mi a lóf.szt fogunk csinálni? 😀eaglesmcnabb
Gondolom újralőjük a problémás részeket.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem annyi kérdésem lenne csupán, hogyha lemegy a próbasim és orbitális faszságok fognak az eredményeként kijönni, akkor mi a lóf.szt fogunk csinálni? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szóval tavaly még nem sikerült eléggé leamortizálnom? 😀Rataxes
Szar riposzt, erre minimum annyit kellett volna írnod, hogy a Vikes legalább volt már jó isWyatt
Én a szerény vonalat képviselem 😊 Majd az eredmények beszélnek 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már közel az alagút, remélhetőleg még este kész lesz az összes újonc

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szóval tavaly még nem sikerült eléggé leamortizálnom? 😀Rataxes
Szar riposzt, erre minimum annyit kellett volna írnod, hogy a Vikes legalább volt már jó is

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szóval tavaly még nem sikerült eléggé leamortizálnom? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Jah, csak eddig jó volt a vikes
:x


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Asszem az utóbbi pár évben (főleg tavaly) már kiderült hogy a PR/ratingek semmit nem számítanak, az NFC főcsoportdöntőjében ígyis-úgyis ki van bérelve egy hely a Vikings-nek 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem a második hely is jó, mivel nem egy főcsoportban vagyunk, az még SB-t ér 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mivel én ratingeltem az O nagy részét, így nyilván a KC a legerősebb. 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Amire kíváncsi leszek, most hogy megvannak a ratingek, kik a legerősebb leggyengébb csapatok O és D tekintetében. Nem tökéletes PR hisz csoportonként kéne értékelni, illetve schedulellal együtt, de sokat elmond.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja bocs, elfelejtettem mondani, hogy én tegnap este kiegészítettem a listát a hiányzókkal, de a QB-kat nem találtam viszont. Viszont mivel nem vagyok valami nagy guru, és fingom sem volt róla, hogy lehet a meglévő posztok aljára még beilleszteni a hiányzókat, így a legaljára raktam be őket. 😀Stez
Sima excelben lemész a poszt aljára, a sort jelző számra jobb katt, beszúrás, aztán lejjebb tolja a többit, aztán addig, amíg nincs meg (vagy kimásolod az összes alatta lévőt, ctrl x, lemész annyit amennyit kell, és ctrl c)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja bocs, elfelejtettem mondani, hogy én tegnap este kiegészítettem a listát a hiányzókkal, de a QB-kat nem találtam viszont. Viszont mivel nem vagyok valami nagy guru, és fingom sem volt róla, hogy lehet a meglévő posztok aljára még beilleszteni a hiányzókat, így a legaljára raktam be őket. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3–4 DE, NT, OLB, ILB
4–3 DE, DE, OLB, MLB
5 csoport már megvan (AFC East, North, South kell még), folyt. köv.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem tökre mindegy, ha valaki minden nap ráér, és szívesen csinálja, akkor nosza, ezt nem én döntöm el. Csak szerintem jó lenne mindenképpen tartani legalább a regularban a nap/meccs tempót, és akkor még lesz plusz pár nap tesztelni a programmal, ügyeskedni, és mondjuk még somosnak is kell pár nap, amíg megcsinálja a fullos ratingelést, mert alapból csak az overallokra ment el több nap, szóval ez sem estére lesz meg. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem lehetne meccs/nap, ha Döme ráér arra, ahogy kb. tavaly is volt. Akkor még picit előbb is meglennénk, ami azért nem volna hátrány.
De fölösleges ennyiszer kétnaponta meccs, minek várjunk?
Ismétlem, ha Döme ráér.Stez
Ha lehetne co-komisszárkodni, akkor menne hamar, legfeljebb én simelnék, de majd ezt megbeszéljük, akar-e egyáltalán simelni idén

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem lehetne meccs/nap, ha Döme ráér arra, ahogy kb. tavaly is volt. Akkor még picit előbb is meglennénk, ami azért nem volna hátrány.
De fölösleges ennyiszer kétnaponta meccs, minek várjunk?
Ismétlem, ha Döme ráér.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
bele kell húznunk, de egy ilyen (vagy hasonló) schedulet muszáj lenne összehozni, hogy ne kelljen februárig várni... Döme, szted kivitelezhető?

4.-7. pre
8. week 1
10.-12. week 2-4
14. week 5
16. week 6
18.-19. week 7-8
21. week 9
23. week 10
25.-26. week 11-12
28. week 13
30. week 14
aug.31-szept.2. week 15-17
szept.3 wildcard
szept.4 div. round
szept.5 conf. champ
szept.6. SBkristof
Kivitelezhető akár 5 perc alatt is, ha senki nem baszogat semmit 😀
Napi egy nem hiszem, hogy gond lenne, akkor meg egy hétfői kezdéssel együtt is meglennénk 29-ig.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bele kell húznunk, de egy ilyen (vagy hasonló) schedulet muszáj lenne összehozni, hogy ne kelljen februárig várni... Döme, szted kivitelezhető?

4.-7. pre
8. week 1
10.-12. week 2-4
14. week 5
16. week 6
18.-19. week 7-8
21. week 9
23. week 10
25.-26. week 11-12
28. week 13
30. week 14
aug.31-szept.2. week 15-17
szept.3 wildcard
szept.4 div. round
szept.5 conf. champ
szept.6. SB
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az mondjuk komoly, hogy a GB feltöltött rosterében a QB, FB, RB posztra összesen van 5 ember 😀Wyatt
a feltöltött sztem már elég ritkán frissül, a google dokust nézd.

Stez: rookiek is kellenek?kristof
Nem, azokat mondtam, hogy csinálom, eddig fullosan megvan a QB, FB, RB rész, hazaérek 1 felé, csinálom tovább, vagy majd reggel, holnapra nem ígérem, de igyekszem haladni vele
(UDFA elhalása után rosterek átvizsgálásával nézem a nem draftoltakat, ha a feltöltöttből hiányzik valakitől valaki, aki itt nem kelt el a drafton, az sipákoljon, a GB meg kezdjen valamit magával, mert megkapja valamelyik OL-embert irányítóba 😀)
Ja igen, a feltöltött az a google-doksi, ha nem lenne egyértelmű 😀Wyatt
WR, TE, OT, OG, C is pipa, védelem majd valamikor

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OL pipa, még ma elkezdem a WR/TE-t is.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
akkor ma kigyűjtöm a hiányzó (nem rookie) O-Linemaneket és megkérjük eaglesmcnabb kollégát, hogy azokat is csinálja meg gyorsba.kristof
Megköszönnénk, kurva nagy segítség lenne!
Ha meg valaki az én posztjaimat kigyűjti, akkor tolja nyugodtan a PM-et, ahogy egy kis időm lesz rá, megcsinálom őket gyorsba, hogy le legyen tudva az egész végre.
A rookiekat Wyatt csinálja, azokat nem kell elküldeni a ratingelőknek.