NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 816
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
akkor ma kigyűjtöm a hiányzó (nem rookie) O-Linemaneket és megkérjük eaglesmcnabb kollégát, hogy azokat is csinálja meg gyorsba.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az mondjuk komoly, hogy a GB feltöltött rosterében a QB, FB, RB posztra összesen van 5 ember 😀Wyatt
a feltöltött sztem már elég ritkán frissül, a google dokust nézd.

Stez: rookiek is kellenek?kristof
Nem, azokat mondtam, hogy csinálom, eddig fullosan megvan a QB, FB, RB rész, hazaérek 1 felé, csinálom tovább, vagy majd reggel, holnapra nem ígérem, de igyekszem haladni vele
(UDFA elhalása után rosterek átvizsgálásával nézem a nem draftoltakat, ha a feltöltöttből hiányzik valakitől valaki, aki itt nem kelt el a drafton, az sipákoljon, a GB meg kezdjen valamit magával, mert megkapja valamelyik OL-embert irányítóba 😀)
Ja igen, a feltöltött az a google-doksi, ha nem lenne egyértelmű 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az mondjuk komoly, hogy a GB feltöltött rosterében a QB, FB, RB posztra összesen van 5 ember 😀Wyatt
Biztos lesz egy trade Delonsoval, és jön Tebow. Akkor érthető, hisz Tebow egyszemélyben mindegyik.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az mondjuk komoly, hogy a GB feltöltött rosterében a QB, FB, RB posztra összesen van 5 ember 😀Wyatt
a feltöltött sztem már elég ritkán frissül, a google dokust nézd.

Stez: rookiek is kellenek?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az mondjuk komoly, hogy a GB feltöltött rosterében a QB, FB, RB posztra összesen van 5 ember 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, nem volna pár ember, aki összeszedi és elküldi az összes hiányzót az adott ratingelőnek, aki a bizonyos posztot csinálja?
Lehetne csoportonként egy, de akár NFC-AFC lebontásban is. Tökre mindey, de nem kéne elszórakozni így a végére, mert kurvára bele fogunk csúszni az IRL szezonba, akkor pedig Höri nem engedi elindulni a simet, csak SB után.
Valaki, akinek az olimpia, és meló, stb. mellett volna rá egy kis ideje, vagy ez nagy kérés.
Ha volna rá időm, nyilván én megcsinálnám, de alig vagyok manapság itthon, olimpia is megy 0-24-ben nálam, hamarosan 2 hét nyaralás, szóval egyelőre pont elég nekem a QB-RB-TE-WR ratingek módosítgatása, javítgatása és kiegészítése. :/

Meg a rating bizottságot is manapság meg kellene csinálni, és elkezdeni haladni. Majd rákérdezek Hörinél, kik jelentkeztek, egyáltalán van-e fejlemény az ügyben.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
UDFA-börzével van valami gebasz, csak a tavalyiak vannak benne, pedig utolsó hozzászólást két hónappal ezelőttre írja ki, valakinek megvan az idei tracker?Wyatt
ugyanaz a topik cím, így ugyanolyan oldalnév lett generálva neki, így csak a tavalyi topik látszik. vagy azt kell kitörölni, vagy szólni Bálintnak, hogy nevezze át az ideit, hogy meg tudjuk nézni.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
UDFA-börzével van valami gebasz, csak a tavalyiak vannak benne, pedig utolsó hozzászólást két hónappal ezelőttre írja ki, valakinek megvan az idei tracker?

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
nézegetett-e bármit taktikában (erre mondtam már, hogy aki érez magában kedvet, írjon nekem PM-et, hogy teszteljünk pár beállítást?)Wyatt
én kb. egy hónapja küldtem el neki pár beállítást, hogy működik-e, azóta nem jelzett vissza róla :rolleyes:
ezek szerint neked is mehet?
kristof
Bocs, hogy nem foglalkoztam vele, akkor nem nagyon volt rá időm, azóta meg elfelejtettem. De küldd el wyattnak is, hátha ő hamarabb rá fog érni kipróbálni.

És igen, somosra várunk, hogy meglegyenek a DB-k is, addig hiába rakom össze a táblát.

Ja és ha valami fontos, és sürgős van, inkább PM-et írjatok, hajlamos vagyok elfelejteni ide benézni... 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó lenne ha midnen divízióból lenne 1-1 ember aki kigyűjtené. az úgy nem lenne olyan sok meló. Mondjuk még jómagam se gyűjtöttem ki 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Döméről van valakinek valami információja?Wyatt
facebookon meg fórumon is volt aktív ma. de most úgyis somosra várunk nem? (meg, hogy mindenki összeszedje a hiányzókat)kristof
Hát most nem azért mondom, de ha itt a GM-eken múlik a hiányzók összeszedése, akkor a büdös életbe nem leszünk meg (tisztelet a kivételnek természetesen).
Nekem viszont nem volt nagyon időm rá, és a következő héten sem nagyon lesz, mert gépközelben sem leszek. :/

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nézegetett-e bármit taktikában (erre mondtam már, hogy aki érez magában kedvet, írjon nekem PM-et, hogy teszteljünk pár beállítást?)Wyatt
én kb. egy hónapja küldtem el neki pár beállítást, hogy működik-e, azóta nem jelzett vissza róla :rolleyes:
ezek szerint neked is mehet?
kristof
Próbáljuk meg, ha lesz időm, meglesem pár próbaszezonnal a tavalyi keretekkel

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nézegetett-e bármit taktikában (erre mondtam már, hogy aki érez magában kedvet, írjon nekem PM-et, hogy teszteljünk pár beállítást?)Wyatt
én kb. egy hónapja küldtem el neki pár beállítást, hogy működik-e, azóta nem jelzett vissza róla :rolleyes:
ezek szerint neked is mehet?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döméről van valakinek valami információja?Wyatt
facebookon meg fórumon is volt aktív ma. de most úgyis somosra várunk nem? (meg, hogy mindenki összeszedje a hiányzókat)kristof
Azért nem ártana vele sem tisztázni a dolgokat, tolja-e a simet, nézegetett-e bármit taktikában (erre mondtam már, hogy aki érez magában kedvet, írjon nekem PM-et, hogy teszteljünk pár beállítást?), mi a tosz van a potencial értékkel, meg ilyenek 😊
Somost pont ma láttam valamelyik topicban, de ő azt mondta, a héten meglesz, meg gondolom, akkor addig mindenki a sajátjával, meg a returnerekkel, meg ha akar gunnerekkel
Én nem tudom mennyire tudom besűríteni a hetembe, de talán pénteken rá tudok nézni az újoncokra, aztán akkor onnantól már mehetne a móka

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Döméről van valakinek valami információja?Wyatt
facebookon meg fórumon is volt aktív ma. de most úgyis somosra várunk nem? (meg, hogy mindenki összeszedje a hiányzókat)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döméről van valakinek valami információja?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na keményen 1,5 napot kellett várni, és nekem is elmeszelték egy játékosom. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Látom a bathwhore versenyben már a preszezon előtt le akarjétok nyomni Stezt. Nem fog összejönni 😛Rajna
Á, ilyen babérokra esély sincs, de tény, ami tény, van tehetségem a sérülésekhez 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, sokkal jobb, amikor szimplán lehal a fél keret 😀 Nekünk ehhez van érzékünk elég rendesen 😊Wyatt
ne félj, abban is remek vagyok 😊 Na nem fontos játékosok, csak Lynch, Dez meg Quinn többek közt.... Hihetetlen. Hamarosan jönnek majd a sérülések is hozzá...Delonso_
Lynchet és Quinnt tudtommal nem tiltják el.. De Dezt se biztos.
Mondjuk manapság minden napra jut 1-2-3 letartóztatás, szóval fosni azt lehet, mikor meszelik el a saját játékost. 😀

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
a 2. helyért megy a verseny


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 😊 😊
Azt a csúcsot nem tudjuk megugrani.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Látom a bathwhore versenyben már a preszezon előtt le akarjétok nyomni Stezt. Nem fog összejönni 😛

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, sokkal jobb, amikor szimplán lehal a fél keret 😀 Nekünk ehhez van érzékünk elég rendesen 😊Wyatt
ne félj, abban is remek vagyok 😊 Na nem fontos játékosok, csak Lynch, Dez meg Quinn többek közt.... Hihetetlen. Hamarosan jönnek majd a sérülések is hozzá...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, sokkal jobb, amikor szimplán lehal a fél keret 😀 Nekünk ehhez van érzékünk elég rendesen 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fasza, kb a negyedik játékosom tiltatja el magát valamilyen balhé miatt.... Jó szezon lesz.