NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
adam, a nagyon ezt 1 hsz-ben szokták megírni. 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
bazmeg fetomy rámlicitálsz devannal aztán 1 hét múlva kivágod. 😀eaglesmcnabb
ja, azt már abban a pillanatban megbántam, mikor elküldtem rá 😊

Egyébként igor ötletei többnyire tetszenek, az FA-vl kapcsolatban mindenképp. Sokkal reálisabb lenne.

Farky: Ma már csak olyanra licitálhatsz szerintem, akire volt már ajánlatod, és nem járt még le, tehát olyanra már nem lehet beszállni, akire eddig te nem ajánlottál. De majd höri kijavít, ha mégis 😊fetomy
Jaja, eddig így volt, szal nem hiszem, hogy pont most változna meg

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
bazmeg fetomy rámlicitálsz devannal aztán 1 hét múlva kivágod. 😀eaglesmcnabb
ja, azt már abban a pillanatban megbántam, mikor elküldtem rá 😊

Egyébként igor ötletei többnyire tetszenek, az FA-vl kapcsolatban mindenképp. Sokkal reálisabb lenne.

Farky: Ma már csak olyanra licitálhatsz szerintem, akire volt már ajánlatod, és nem járt még le, tehát olyanra már nem lehet beszállni, akire eddig te nem ajánlottál. De majd höri kijavít, ha mégis 😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Friss az én DC-m is.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bazmeg fetomy rámlicitálsz devannal aztán 1 hét múlva kivágod. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Akkor ,ha Mario nem hamisította meg az anyakönyviét 1-2 évvel akkor az a szerződés parás 😊
Igor a vak licit jó ötlet nekem tetszik, bár tuti szívni fogok majd belőle 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy
Kikötések:
• 30 éves kor alatt csak egyszer csökkenhet a fizu

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Felőlem úgy menedzseled a csapatodat ahogy akarod. Attól még hadd röhögjek egy 25 millás emberkén 😊 annak idején engem is kiröhögtek Al 9 milláján. Ami így utólag nem is volt olyan rossz deal, elvégre ő akkor kimagaslóan a legjobb volt a psoztján, ez Mariora semmiképp sem igaz. Én nem szidom a csapatod vagy a menedzsmented (arra van más), de ilyen számhoz nem szokott hozzá a szemem még.Rajna
az igaz h en is rohognek ha ezt mas adna be meg rohogtem is mikozben csinaltam a szerzodeset es atgondolva igy jott ki h jovore akkor marianak majdnem 26 misi fogja utni a markat 😀
nem ezt sajnalom sem toled sem mastol csak azt nem ertem h miert gondoljak azt az emberek h mashogy nem lehet "esszel" csinalni csak ugy ahogy ok csinaljak. ez latszott is sztem az utobbi par nap vitajaban h senki nem bir elvonatkoztatni a sajat csapatatol (*ami a sajat logikajat reprezentalja az illeto gmnel azert mar igencsak ha legalabb 2 offseasonnyi munkaja bennevolt) ami azert eleg nagy baj sztem ha vki ezen a szemuvegen keresztul nezi mindig a maset. en ezt egyszer beneztem amikor gabonak megmagyaraztam (veletlen pont akkor amikor az en nullaslisztembe fingott bele 😀) h a halal fele terelgeti a csapatat mikor minden evben kurvaagressziven fazik. abbol az esetbol tanulva latom mostmar h hiaba tunik neha ugy mintha elgurulna a gyogyszere attol meg pontosan kivan neki szamolva kis tulzassal evekre elore h mit hogy kolt ugyanugy nekem is megvolt mar tavaly az osszegem es tervem arra h ha fa lesz maria akkor ide fogom hozni. nem mondom h jelenleg foleg nem egesz 100 millas capnel (mert jovore sem lesz meg 100 az tuti szvsz) egy majd 26 millas ember ne lenne vicces amugy. ezert egeszitettem ki az elozo hszem suhval h lasd h ennel meg nagyobb vicceket is tud produkalni a rosterem 😊 es akkor par emberrel majd hosszabbitanom is kell majd : ryan, nicks, hutch (erosen remelem) meg freeneyvel is kene bar az kevesbe hat meg.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Jövőre egyébként nem posztok szerint kéne végigmenni FA-n, hanem csökkenő fizuigény szerint, amit mindenkihez megállapítanak a rózik. Aki pedig nem FA, hanem cut útján kerül a piacra, vagy esetleg az előző évben nem volt csapata az bármelyik körben elvihető.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Felőlem úgy menedzseled a csapatodat ahogy akarod. Attól még hadd röhögjek egy 25 millás emberkén 😊 annak idején engem is kiröhögtek Al 9 milláján. Ami így utólag nem is volt olyan rossz deal, elvégre ő akkor kimagaslóan a legjobb volt a psoztján, ez Mariora semmiképp sem igaz. Én nem szidom a csapatod vagy a menedzsmented (arra van más), de ilyen számhoz nem szokott hozzá a szemem még.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha jövőre tényleg 25-öt fog keresni akkor jót röhögök majd 😀 a cap negyedét megeszi egy DE, röhej.Rajna
hat nemtudom h lehetne megoldani mashogy h ne 25t keressen foleg h mostmar be is irtam 😀
orulok amugy ha vidam pillanatokat okozhatok de sztem en sem talalok folyamatosan kifogasokat mas tevekenysegeben. most arrol nem beszelve nagyon halkan zarojelben mondom mert nem arcoskodni akarok feltetlen (h mutass meg 1 csapatot rajtam kivul ahol a konstans irl marek szarbol vki 3-4 ev alatt vmi normalisabbnak kinezot letett az asztalra amit nem kell szetbaszni 2 even belul mert menedzselhetetlen lett a cap es nem telik az ujraszerzodtetesekre). merth gabot a szent tehenet nem szolod meg mert 14 millat fizet 2 lbnek ami mondjuk szerintem viccesebb h egy 4-3 slb keressen annyit mint egy csomo passrusher v hogy beason az osszes mikeot hazavagja milliokkal atlagfizetesben (es felreertes ne essek nekem aztan mindegy csak pont aktualis a pelda azert emlitettem meg) de erdekes ez nem lenyeg csak az h en 25 millat fizetek otbol egy evben williamsnek. csak szolok freeney iden nalam 14et eszik es el sem gondolkodtam a kivagasan. mindenkinek mas meggyozodese van errol a sportrol ennel fogva mindenkinek megvan, meglehet a hulye heppje. toca eladja elit es betaraz wrekbol, gabo tulfizeti a lbit, tibi anno a salamon tokeig csinositgatta az oljet, en meg a passrush megszallotja vagyok. ez van.
ja igen es ha mar rohogni akarsz akkor inkabb ugy szamold h jovore mario + suh = 33 745 000 $ 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ha jövőre tényleg 25-öt fog keresni akkor jót röhögök majd 😀 a cap negyedét megeszi egy DE, röhej.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerintem nem olyan könnyű tönkretenni egy franchise-t... eddig sem nagyon sikerült. Most a legnagyobb összbüntik 10 milla környékén vannak, ha valaki nagyon óvatos, 2 milla akkor is összejön minden évben - ergo 8 milla hátránya van az agresszoroknak, ami nem olyan vészes, 2 sztár helyett 2 átlagos kezdőt kell tartani és kész.

Viszont az NPV tényleg hasznos volna... bár szerintem a nyílt piac simán jó. Csak a szerződéshossz van szaru a rendszerben.

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
na ezt majd józanul elolvasom


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Először is, Stez kabbe, itt van amire vártál 😛 Én legalább ötletelni szoktam.. jó lenne, ha a csevegő mellett, a javaslatokban is menne a szófosás ennyire 😛 (Amúgy a nagyobb bünti sztem nem rossz ötlet.. de nálam második-harmadik terv lenne csak, a probléma lényegét ugyanis nem oldja meg, szvsz csak még jobban felgerjesztené a capbüntit egy-két embernél, aki elszámolja magát.. és akkor pláne rombadőlne néhány franchise a következő két-három évre.)

Két fő gondom van:
- IRL GM-ek értelemszerűbben komolyabban vesznek egy-egy IRL igazolást (= valódi pénzkidobást), mint a játékban résztvevő GM-ek - de ezen nem igazán lehet változtatni.. nekünk ez játék. Ha följebb visszük a capbüntit, sztem az sem fogja az érzelmi/elhamarkodott/keménykedő licitek számát drasztikusan lejjebb vinni (egy kicsit inkább az összegeket kéne emelni a 10/20%-os hatásnál szsz)
-a jelenlegi FA viszont borzalmas, teljesen életszerűtlen és rendkívül önveszélyes.
Ray Lewis kap tőlem egy 5 éves szerződést évi 2 milláért.. ekkor az ügynöke felhívja mondjuk a St Louist, és kicsikar tőlük 2.5-et, aztán hív újra engem - mintha valami nyilvános marhapiac lenne, hogy mindenki tud mindenről... így 1) simán lehet strófolni 2) az utolsó kör jól megmutatta, hogy ha túl sok ideje van egyeseknek, akkor néhányan már csak időtöltésből is licitálnak 😛

Én egy olyan rendszert szeretnék bevezetni, ahol fix időpontokban, és csak kevés számú vaklicitet lehet tenni egy játékosra: ergo a régihez hasonló valamihez visszatérni, ahol nem látod ki mennyit ajánl, csak hogy mondjuk egy játékos kikkel "tárgyal" komolyan.. és kik azok, akiket elvetett - ezt viszont jó lenne valamivel flexibilisebben kialakítani mint eddig.. erre szeretném a már említett táblázatot, amiben bele lehet pakolni olyan szorzókat mint a "hometown discount", vagy egy adott életkorhoz tartozó súly.. és a játékos össsze fogja tudni hasonlítani a reális 2 éves szerződést, az irreális 5 évessel.

Az, hogy egy játékos aláír már mondjuk az első adandó alkalommal (mondjuk az első nap után), pedig értelemszerűen attól függ, hogy mennyire kiemelkedő ajánlatot kapott a 1) saját igényeihez 2) a többi csapathoz képest. (Példa: Mario három csapattól kap évi 4-5 milla környékét, de Stez odavág neki évi 9-et - akkor rögtön aláír. Ha mondjuk mind a négyen 6-7 milla között vannak... akkor újratárgyalják, akik egy bizonyos határon belül vannak.)



Egy hasonló alternatíva lehetne az is, hogy bevezetjük, egy adott körben csak fix számú alkalommal (mondjuk 10-szer) licitálhat egy GM (végülis nekik is 24 órából áll a napjuk..) -> így azért súlya van egy adott licitnek. (ezt is inkább vaklicites változatban preferálnám amúgy)

A lényeg, hogy kicsit több gondolat/elmélkedés menjen bele egy-egy adott licitbe, szerintem ilyen irányba kéne elmozdulni.


Végezetül még egyszer leírom - nem a Rózival van bajom, hanem azzal hogy a jelenlegi rendszer nagyon könnyű lehetőséget teremt arra, hogy egy GM tönkrevágja a saját csapatát, és ez számomra a játék élvezeti értékéből sokat von le. Ha a trade-knél bevezettük a vétót, és nem engedtük hogy valaki állandóan megszívassa önmagát, akkor az FA-nál miért engedjük ennyire simán?

Ha lesz a ligában 6-8 pofozógép csapat, az bizony jóval kevésbé élvezetessé teszi számomra az egészet.
UFF, én hisztiztem 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
szereztem egy korrekt NT-t az itteniekhez képest jó áron, jól behúztam előled Houstont is, simán jó 😀 2-0 😀Stez
azt vagod amugy h a korrekt ntd vissza sem akartak igazolni mert van egy 3. eves elotte a dcn mar csak megis alairt szarer-hugyer ? nem mondom h garay fos de azert nem is akkora megatalentum 2.5 millaert. nem irigylem toled csak meg mielott nagyon nekiallsz urulni gondoltam rakerdezek.Fake
Az majd kiderül, hogy meddig lesz kezdő.
Szerintem az lesz, de ha nem, az sem olyan vészes, 1-2 évre megfelelő megoldás megfelelő áron, nem is a jövő játékosaként gondolkodom benne. De egy szóval sem mondtam, hogy megatalentum, viszont a jelenlegi elborult árak mellett 2,5 milláért teljesen jó vétel erre a rövid időre nekem.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az egy utópia sajna a mindenhol friss DC, de az enyém is friss.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ki nem szarja le Keiselt 😀Stez
De épp ezért mondtam,hogy saját mérlegben 1-1, nem riválissal szemben 😀

Amúgy ja, ha mindenhol friss DC lesz, akkor nyilván én is csinálok mocskot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szereztem egy korrekt NT-t az itteniekhez képest jó áron, jól behúztam előled Houstont is, simán jó 😀 2-0 😀Stez
azt vagod amugy h a korrekt ntd vissza sem akartak igazolni mert van egy 3. eves elotte a dcn mar csak megis alairt szarer-hugyer ? nem mondom h garay fos de azert nem is akkora megatalentum 2.5 millaert. nem irigylem toled csak meg mielott nagyon nekiallsz urulni gondoltam rakerdezek.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az én DC-m mindig friss.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
nem, stez szopatott meg CB körben, de úgy gondoltam,hogy az én cápázásaim során 1-1 a mérleg 😀fetomy
ki nem szarja le Keiselt 😀
szereztem egy korrekt NT-t az itteniekhez képest jó áron, jól behúztam előled Houstont is, simán jó 😀 2-0 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nincs friss dc a tisztelt kartarsaknal nincs mock mert a szemunk kieg mar a rosternyitogatastol.
itt a minta ami legalabb jo lenne de ha ennel is reszletesebb az megjobb.
ehune :
QB : Ryan, Hill
RB : Harper, Karim, Norris
WR : Thomas, Gettis, Toone
TE : Cameron, Pitta
T : Oher, Linkenbach, Newhouse, Franklin, Bradfield, Kopa
G : Nicks, Hutchinson
C : Faine, Olsen

DL : Watt, Freeney, Sapp, Mathews, Casey, Suh
LB : Misi, Clayton, Farrior, Foster, Rivers, Farwell, Francois
CB : Taylor, Arenas, Wilson, McGee, Strickland, Williams
S : Leonhard, Lynch, Caldwell, Keo

K :
P : Moorman
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem nem, én most túl visszafogott vagyok 😕

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem, stez szopatott meg CB körben, de úgy gondoltam,hogy az én cápázásaim során 1-1 a mérleg 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Keisel komolyan senki? 😮 meglepett, de legalább 1-1 a cigánykodásom 😀fetomy
Wyatt ellen?szaba
?
Am fasza kör volt, újabb súlyos dollár százezrek, milliók távoztak, reméljük megtérülnek 😛Wyatt
Nem veled cápa-rivalizál?