NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Szeretnék beszállni a "Gabo utállak táborba"
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tegnap még valóban 20:00 volt a trackerben, mert én -is- rosszul tudtam, de aztán ma hörivel egyeztettem, azóta a trackerben is így van 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már tisztázódott, de köszi

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Höri is írta, ő dönt. 23.59.59-ig jöhetnek az érvényes ajánlatok
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
alapvetően a 8 volna okés, mivel a forduló is 8-kor kezdődött, de egyik nap ez, másik nap az, szóval passz 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegnap még 20 volt beírva, néztem is, hogy lemaradtam, de valóban éjfél volt beszélve, csak az kavart meg 😕

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Gyanús hogy a többség szerint éjfélig mert nem volt semmi cápázás. Már csak az a kérdés hogy a többségnek van-e igaza 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
fetamás a trackerben éjfélt írt, azért nyomtam rá


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
na most eldönthetnétek, hogy 20-ig lehetett beszállni új playára, vagy éjfélig, mert engem is érdekelne
de megint katyvasz van 😀 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem értem én ezt a nagy sírást, csak jól járnak a nem költekezők, ha a többiek túlköltekeznek, hiszen jövőre sokkal jobb helyzetből várhatják az FA-t. Pláne az olyan GM-ek, akik mindig a következő évre terveznek, nem pedig arra, hogy az aktuális évben a lehető legjobb keretet alakítsák ki.gabokocka
Ezzel nem feltétlen értek egyet, de nem megyek bele új vitába

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt csak spórolni akar MayónSzegecs
Spórolni azt már nem tudok, idén is sokat kért, jövőre még többet fog 😕

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 249 — Keep pounding
Nem értem én ezt a nagy sírást, csak jól járnak a nem költekezők, ha a többiek túlköltekeznek, hiszen jövőre sokkal jobb helyzetből várhatják az FA-t. Pláne az olyan GM-ek, akik mindig a következő évre terveznek, nem pedig arra, hogy az aktuális évben a lehető legjobb keretet alakítsák ki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
20:00:00ig lehetett uj emberre beszallni v ejfelig lehet ?Fake
00.00igeaglesmcnabb
koszi
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
20:00:00ig lehetett uj emberre beszallni v ejfelig lehet ?Fake
00.00ig

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
20:00:00ig lehetett uj emberre beszallni v ejfelig lehet ?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Ork is megérkezett.Rajna
Pedig még hol a határidő...
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ork is megérkezett.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
na akkor egy következő Igor terv, ami be lett ígérve
raktározzuk el, kérdés, mikor kapjuk meg 😛

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Jo hogy, senki nem tudta ertelmezni hogy nem a Rozikkal van a bajom.. Hiaba irtam le ezek szerint.

A jelenlegi FA rendszerrel/strukturaval, es azzal hogy ez hogyan teszi tonkre a jatekot hosszutavon.. este irok egy picit reszletesebbet, hogy mindenkinek egyertelmu legyen akkor :p

PS: egyebkent, ha Mario 15 milat kap, az nem jelenti hogy mostantol minden jobbacska DE-nek alanyi jogon jar a 10 milla. Ha IRL valakinek az ugynoke megprobalna uezt az okfejtest, akkor a GM-ek kirohogik. 😉 na majs ezt is este.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen Fake, megijedek egy 60 kilós gépe előtt nagyfiút játszó ifjú ápolttól. Ez az ok.
Végre eltaláltad. Van ilyen 😊 Csak ezért nem megyek bele a hú mi volt szerintem miattad féle szervesen a dolgokhoz tartozó flambe.
Gratulálok.Delonso_
ezt csak en nem ertem h mit akartal ezzel kifejezni ?
jo lenne ha osszeszedned a gondolataidat es ugy irnad le, konnyebb lenne megfejteni.
(mar persze ha kozolni is szeretnel valamit nem csak betuket leutogetni a klaviaturadon talalomra ...)Fake
Neked is igazad van 😊 Én pedig abban bízom, írni ezentúl akkor fogsz nekem ha megvoltak a gyógyszereid és kirohangáltad magad.Delonso_
neharagudj ez miota valasz arra amit kerdeztem ? 😊
vagy neked mindegy csak megirtad elore a mai talmudot aztan azt hajtod mig le nem megy a nap ? 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen Fake, megijedek egy 60 kilós gépe előtt nagyfiút játszó ifjú ápolttól. Ez az ok.
Végre eltaláltad. Van ilyen 😊 Csak ezért nem megyek bele a hú mi volt szerintem miattad féle szervesen a dolgokhoz tartozó flambe.
Gratulálok.Delonso_
ezt csak en nem ertem h mit akartal ezzel kifejezni ?
jo lenne ha osszeszedned a gondolataidat es ugy irnad le, konnyebb lenne megfejteni.
(mar persze ha kozolni is szeretnel valamit nem csak betuket leutogetni a klaviaturadon talalomra ...)Fake
Neked is igazad van 😊 Én pedig abban bízom, írni ezentúl akkor fogsz nekem ha megvoltak a gyógyszereid és kirohangáltad magad.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen Fake, megijedek egy 60 kilós gépe előtt nagyfiút játszó ifjú ápolttól. Ez az ok.
Végre eltaláltad. Van ilyen 😊 Csak ezért nem megyek bele a hú mi volt szerintem miattad féle szervesen a dolgokhoz tartozó flambe.
Gratulálok.Delonso_
ezt csak en nem ertem h mit akartal ezzel kifejezni ?
jo lenne ha osszeszedned a gondolataidat es ugy irnad le, konnyebb lenne megfejteni.
(mar persze ha kozolni is szeretnel valamit nem csak betuket leutogetni a klaviaturadon talalomra ...)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Darell Scottra adhatok új ajánlatot?szaba
Már mér ne adhatnál? Majd ha az szerepel ott, hogy ELKELT, akkor már nem 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Darell Scottra adhatok új ajánlatot?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
oke bazdmeg. ha te elkezded ezt a temat kapargatni akkor felolem nehttp://bowl.hu/modules/forum/img/smilies/big_smile.pngkieshetunk vesovel is.
kitargyaljuk h jopar regi gm miert hagyta itt a jatekot ? kurva nagy sertodes lenne belole csak azert kerdezem ...
vagy csak elovettel egy ujabb kamuszolamot a kilyukadt tangoharmonikadon es inkabb hagyjuk a temat ?Fake
Kamuszólam ? 😊 Vicces, csináljátok.Delonso_
tehat akkor tenyleg kamuszolam volt es inkabb ne menjunk bele ertem 😕
pedig mokas lett vna ha nem visszakozol az elso adando alkalommal 😕Fake
Igen Fake, megijedek egy 60 kilós gépe előtt nagyfiút játszó ifjú ápolttól. Ez az ok.
Végre eltaláltad. Van ilyen 😊 Csak ezért nem megyek bele a hú mi volt szerintem miattad féle szervesen a dolgokhoz tartozó flambe.
Gratulálok.