NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Dorsey idén 5 milláért hosszabbított volna, ez jövőre lesz simán 7 😀

több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Wyatt csak spórolni akar Mayón


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Engem nem érdekel, hogy ki fizet túl kit, csak kurva vicces 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
És egyébként a magasfizuellenesek hogy szeretnék visszaszorítani a tendenciát? Meg lesz mondva a roziknak hogy X összeg fölött nem szabad kapnia, vagy mi? Ebből szerintem az következne hogy kevesebben kerülnek ki FA-ra, Ők viszont még durvább összeget kapnának mert - kínálat / választék hiányában - még nagyobb lenne értük a versengés... És ez komoly szakadékot generálna a saját csapatával hosszabbító és az FA-ra kikerülő játékosok között.
De egyébként ez mindenhol így van, a kereslet határozza meg az árakat, ez van... Bosszankodni lehet rajta, de úgyse tudsz mit csinálni ellene 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aha szóval neked több a sztárod ezért hagyják olcsóbban meg az embert mert nekik nincs ? 😀Toca
Hát nem? 😀 Am én csak azt mondtam, hogy a részemről jobban pártolnám, ha IRL-felé közelítene jövőre a Rózi, és nem az elszállt ajánlatokhoz.
Wyatt
komolyan mondom ez már kezd vicces lenni. kapjon revis 7 milliót hogy IRLhez menjünk amikor Hall 8at kap? vagy JAredAllen kapjon 6 millát, amikor Mario 15öt? 8 milliószor elmagyarázták nálam okosabbak a témát de ti csak fújjátok ugyanazt.
No offense, de ne legyetek már értetlenek.
a téma lezárva részemről 😊eaglesmcnabb
Egy x éve aláíró, és egy pár hónapja hosszabbító között azért van különbség 😊
Amúgy látod, pont itt a baj, hogy vannak elszállt összegek, amikor generálják, a még nagyobbat. Ne kérjen egy Revis 7 millát (de megjegyzem, hogy nálam Finnegan 8 misije is a rohadt sok kategória), de most 10 felett se kérjen, hiába kereshet max 11.5-et négy évig, ha ennek a 77%-at vesszük, az 8.85 lenne, a garantált lovéja 8 millió, szal ezekhez képest egy 10 feletti szerintem túlzó lenne, ha azt vesszük, hogy 5 éven belül nincs reális beérni az IRL capet.

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
elég gáz, hogy nem gabo nyerte meg a szimulációt, mert mind kiderült, a no. 1. D# mellett nála van A legjobb QB is 😊jjncaa
Így van, megynerte nekünk az első PO meccset 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Amúgy nem értem, úgy tudtam mindenkinek ugyanannyi a capje és mindenki úgy költi el ahogy akarja. Most nehogy már meg akarjuk szabni azt is hogy backupért nem lehet 1-2 millát fizetni vagy ha valakinek belefér ne mfizetne 9-15 milliót egy játékosért ha neki belefér akkor tegye meg.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
elég gáz, hogy nem gabo nyerte meg a szimulációt, mert mind kiderült, a no. 1. D# mellett nála van A legjobb QB is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Miért gazdálkodnának attól jobban, hogy egy IRL fizetésnél többet tud adni itt? Valszeg pont azért teheti meg, mert nincs túl sok sztárja, akinek fizetnie kell 😀Wyatt
Aha szóval neked több a sztárod ezért hagyják olcsóbban meg az embert mert nekik nincs ? 😀Toca
Hát nem? 😀 Am én csak azt mondtam, hogy a részemről jobban pártolnám, ha IRL-felé közelítene jövőre a Rózi, és nem az elszállt ajánlatokhoz.
Wyatt
komolyan mondom ez már kezd vicces lenni. kapjon revis 7 milliót hogy IRLhez menjünk amikor Hall 8at kap? vagy JAredAllen kapjon 6 millát, amikor Mario 15öt? 8 milliószor elmagyarázták nálam okosabbak a témát de ti csak fújjátok ugyanazt.
No offense, de ne legyetek már értetlenek.
a téma lezárva részemről 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amúgy burzsuj pöckök = valakik akik jobban gazdálkodtak,mint te? 😛fetomy
Miért gazdálkodnának attól jobban, hogy egy IRL fizetésnél többet tud adni itt? Valszeg pont azért teheti meg, mert nincs túl sok sztárja, akinek fizetnie kell 😀Wyatt
Aha szóval neked több a sztárod ezért hagyják olcsóbban meg az embert mert nekik nincs ? 😀Toca
Hát nem? 😀 Am én csak azt mondtam, hogy a részemről jobban pártolnám, ha IRL-felé közelítene jövőre a Rózi, és nem az elszállt ajánlatokhoz.
Én megértem azt is persze, de azt is, hogy nem csak 100+ millás szerződések vannak, hiába volt már egy-kettő. Valamint, hogy az IRL pénzek túlnyomó részét sosem kapják meg az emberek, aztán a végén itt nemhogy annyit kapnának meg lassan, mint ott max esetben, hanem a végén még többet, mint ott a max, aztán a cap meg köszönőviszonyban sincs 😀 Mondjuk engem az sem vigasztal, ha más szopik vele utána, mert én attól még bőven bukok 😀
De nem gondoltam, hogy az a felvetés, hogy az IRL x millióért aláíró remélem nem kér egy pár elszállt ár miatt majd többet itt nálunk, ekkora hisztit generál 😀 (meg az a megjegyzés, hogy jön az IRL sem írnának alá ennyiért kifejezés bőven meg is borulna ebben az esetben 😊)

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Mondjuk ha pár ember faszsága miatt jövőre beszopod a hosszabbítást, mert azok lesznek a viszonyítási alapok, aztán burzsuj pöckök elviszik ténylegesen olyan áron, csak mert megtehetik abban az évben, attól én nem vagyok kisegítve, hogy utána majd ő szop vele, én még szarul járok 😀Wyatt
amúgy burzsuj pöckök = valakik akik jobban gazdálkodtak,mint te? 😛fetomy
Miért gazdálkodnának attól jobban, hogy egy IRL fizetésnél többet tud adni itt? Valszeg pont azért teheti meg, mert nincs túl sok sztárja, akinek fizetnie kell 😀Wyatt
Aha szóval neked több a sztárod ezért hagyják olcsóbban meg az embert mert nekik nincs ? 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért beszarok komolyan mostmár. Én nem gondolkodok? Biztos igazad van.

Én amikor kiszoptam a simben, akkor nem a gameplanen próbáltam állítgatni, hanem bejöttem ide rinyálni, hogy szar a sim, szar a sim, szar a sim. Valóban, nem gondolkodtam, hogy mi lehet a baj, csak jöttem rinyálni.

Én amikor az offseasont -4 milla space-ről indítottam, akkor nem csináltam belőle 30+ ot, és húztam be az embereket akiket akartam annyiért amennyiért kellett, hanem bejöttem ide rinyálni hogy jajj de drága jajj de drága, szar lesz ez, nem lesz jó ez a capnek. Valóban, nem gondolkodtam, csak jöttem ide rinyálni.


Lehet, hogy én vagyok a fos GM, lehet hogy én nem gondolkodok, és lehet, hogy én látok mindent szarul. De mindezek ellenére érdekes módon akármekkora túlfizetések vannak, és akármennyire kicsi a cap, mégis meg tudtam oldani, hogy a semekkora space-emről ott tartok, hogy 20+ milláért igazoltam eddig FA-n és még van több, mint 10-em amit elkölthetek. Lehet ezért értelek meg nehezen, mert én gondolkodtam, és kitaláltam hogyan lesz space-em, nem pedig csak jöttem ide rinyálni, hogy de szar az egész.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja vagy egy páran játékélmény híjján abbahagyják és kezdünk évente tíz új GM-mel.
De az arrogancia menőbb mint a gondolkodás ezt megértem.Delonso_
oke bazdmeg. ha te elkezded ezt a temat kapargatni akkor felolem nehttp://bowl.hu/modules/forum/img/smilies/big_smile.pngkieshetunk vesovel is.
kitargyaljuk h jopar regi gm miert hagyta itt a jatekot ? kurva nagy sertodes lenne belole csak azert kerdezem ...
vagy csak elovettel egy ujabb kamuszolamot a kilyukadt tangoharmonikadon es inkabb hagyjuk a temat ?Fake
Kamuszólam ? 😊 Vicces, csináljátok.Delonso_
tehat akkor tenyleg kamuszolam volt es inkabb ne menjunk bele ertem 😕
pedig mokas lett vna ha nem visszakozol az elso adando alkalommal 😕
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ha pár ember faszsága miatt jövőre beszopod a hosszabbítást, mert azok lesznek a viszonyítási alapok, aztán burzsuj pöckök elviszik ténylegesen olyan áron, csak mert megtehetik abban az évben, attól én nem vagyok kisegítve, hogy utána majd ő szop vele, én még szarul járok 😀Wyatt
amúgy burzsuj pöckök = valakik akik jobban gazdálkodtak,mint te? 😛fetomy
Miért gazdálkodnának attól jobban, hogy egy IRL fizetésnél többet tud adni itt? Valszeg pont azért teheti meg, mert nincs túl sok sztárja, akinek fizetnie kell 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ja vagy egy páran játékélmény híjján abbahagyják és kezdünk évente tíz új GM-mel.
De az arrogancia menőbb mint a gondolkodás ezt megértem.Delonso_
oke bazdmeg. ha te elkezded ezt a temat kapargatni akkor felolem nehttp://bowl.hu/modules/forum/img/smilies/big_smile.pngkieshetunk vesovel is.
kitargyaljuk h jopar regi gm miert hagyta itt a jatekot ? kurva nagy sertodes lenne belole csak azert kerdezem ...
vagy csak elovettel egy ujabb kamuszolamot a kilyukadt tangoharmonikadon es inkabb hagyjuk a temat ?Fake
Kamuszólam ? 😊 Vicces, csináljátok.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És meddig fenntartható egy rendszer ahol jóval kevesebb capnél mint az IRL van jóval többet fizetünk a játékosoknak?Delonso_
Mivel van egy adott határ amit úgy hívünk, hogy cap amibe minden évben mindenkinek be kell férnie ezért a rendszer fenttartható végtelenségig. Nyilván ez a drágaság is csak addig fog tartani amíg van helye az embereknek, azután meg majd jönnek a cutok/tradek hogy beférjenek a cap alá. De nem hiszem hogy ligaszinten kéne foglalkozni egy olyan problémával ami nyilvánvaló okok miatt (ismételten a cap) megfog oldódni és akkor meg majd akik most nem költekeztek vihetik olcsón az embereket mert másnak nem lesz pénze rá.Toca
Ok nekem mindegy, majd rádöbbentek. Én elvagyok FA nélkül is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja vagy egy páran játékélmény híjján abbahagyják és kezdünk évente tíz új GM-mel.
De az arrogancia menőbb mint a gondolkodás ezt megértem.Delonso_
oke bazdmeg. ha te elkezded ezt a temat kapargatni akkor felolem nekieshetunk vesovel is.
kitargyaljuk h jopar regi gm miert hagyta itt a jatekot ? kurva nagy sertodes lenne belole csak azert kerdezem ...
vagy csak elovettel egy ujabb kamuszolamot a kilyukadt tangoharmonikadon es inkabb hagyjuk a temat ?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És meddig fenntartható egy rendszer ahol jóval kevesebb capnél mint az IRL van jóval többet fizetünk a játékosoknak?Delonso_
Felteszem ha már nem lesz működőképes ez a dolog, akkor majd nem fognak ekkora szerződéseket kapni. De egyébként szerintem eléggé sokáig. Mindenki addig költekezik ameddig pénze van.

Egyébként pedig a javaslatokba múltkor írtam, hogy mi lehetne ez ellen a megoldás. A változó penalty. Idén hozottat idén 50% penalty, jövőre 40%, utána 30% satöbbi. Máris nehezen hozol be 15-ért egy Mariot, ha netán jövőre is IR, meg azután is IR, ki kell baszni és hopp 6-8 milla beragad 1 ember miatt.fetomy
Ez még oké is, bár IRL nincs így de valahogy kezelni kell, de mi van ha elcseréli?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
És meddig fenntartható egy rendszer ahol jóval kevesebb capnél mint az IRL van jóval többet fizetünk a játékosoknak?Delonso_
Felteszem ha már nem lesz működőképes ez a dolog, akkor majd nem fognak ekkora szerződéseket kapni. De egyébként szerintem eléggé sokáig. Mindenki addig költekezik ameddig pénze van.

Egyébként pedig a javaslatokba múltkor írtam, hogy mi lehetne ez ellen a megoldás. A változó penalty. Idén hozottat idén 50% penalty, jövőre 40%, utána 30% satöbbi. Máris nehezen hozol be 15-ért egy Mariot, ha netán jövőre is IR, meg azután is IR, ki kell baszni és hopp 6-8 milla beragad 1 ember miatt.fetomy
Mondjuk én is a penalty emelését pofázom már két napja. 😀
Szerintem ezzel rögtön meg is lenne oldva a probléma.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És meddig fenntartható egy rendszer ahol jóval kevesebb capnél mint az IRL van jóval többet fizetünk a játékosoknak?Delonso_
Felteszem ha már nem lesz működőképes ez a dolog, akkor majd nem fognak ekkora szerződéseket kapni. De egyébként szerintem eléggé sokáig. Mindenki addig költekezik ameddig pénze van.

Egyébként pedig a javaslatokba múltkor írtam, hogy mi lehetne ez ellen a megoldás. A változó penalty. Idén hozottat idén 50% penalty, jövőre 40%, utána 30% satöbbi. Máris nehezen hozol be 15-ért egy Mariot, ha netán jövőre is IR, meg azután is IR, ki kell baszni és hopp 6-8 milla beragad 1 ember miatt.fetomy
Ja vagy egy páran játékélmény híjján abbahagyják és kezdünk évente tíz új GM-mel.
De az arrogancia menőbb mint a gondolkodás ezt megértem.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk ha pár ember faszsága miatt jövőre beszopod a hosszabbítást, mert azok lesznek a viszonyítási alapok, aztán burzsuj pöckök elviszik ténylegesen olyan áron, csak mert megtehetik abban az évben, attól én nem vagyok kisegítve, hogy utána majd ő szop vele, én még szarul járok 😀Wyatt
amúgy burzsuj pöckök = valakik akik jobban gazdálkodtak,mint te? 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Fel is fogom tölteni UDFA-kkal a keretemet. 😀 Engem ez a kérdés rég nem izgat már. 😀
Csak én nem feltétlenül magamról beszéltem, mert én nekem így is azt hiszem kurvára bejött ez a piac, mivel több playát is ár alatt hoztam el, de mivel másik 10 GM sírása is megvan, így azt hiszem, hogy ez a probléma nem egyedi.
Túlélem, két posztom maradt, ahová kellene még playa, ezekre jönni fog a depth late-round pickkel és UDFA-val.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
És meddig fenntartható egy rendszer ahol jóval kevesebb capnél mint az IRL van jóval többet fizetünk a játékosoknak?Delonso_
Mivel van egy adott határ amit úgy hívünk, hogy cap amibe minden évben mindenkinek be kell férnie ezért a rendszer fenttartható végtelenségig. Nyilván ez a drágaság is csak addig fog tartani amíg van helye az embereknek, azután meg majd jönnek a cutok/tradek hogy beférjenek a cap alá. De nem hiszem hogy ligaszinten kéne foglalkozni egy olyan problémával ami nyilvánvaló okok miatt (ismételten a cap) megfog oldódni és akkor meg majd akik most nem költekeztek vihetik olcsón az embereket mert másnak nem lesz pénze rá.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És meddig fenntartható egy rendszer ahol jóval kevesebb capnél mint az IRL van jóval többet fizetünk a játékosoknak?Delonso_
Felteszem ha már nem lesz működőképes ez a dolog, akkor majd nem fognak ekkora szerződéseket kapni. De egyébként szerintem eléggé sokáig. Mindenki addig költekezik ameddig pénze van.

Egyébként pedig a javaslatokba múltkor írtam, hogy mi lehetne ez ellen a megoldás. A változó penalty. Idén hozottat idén 50% penalty, jövőre 40%, utána 30% satöbbi. Máris nehezen hozol be 15-ért egy Mariot, ha netán jövőre is IR, meg azután is IR, ki kell baszni és hopp 6-8 milla beragad 1 ember miatt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ha pár ember faszsága miatt jövőre beszopod a hosszabbítást, mert azok lesznek a viszonyítási alapok, aztán burzsuj pöckök elviszik ténylegesen olyan áron, csak mert megtehetik abban az évben, attól én nem vagyok kisegítve, hogy utána majd ő szop vele, én még szarul járok 😀