NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ha pár ember faszsága miatt jövőre beszopod a hosszabbítást, mert azok lesznek a viszonyítási alapok, aztán burzsuj pöckök elviszik ténylegesen olyan áron, csak mert megtehetik abban az évben, attól én nem vagyok kisegítve, hogy utána majd ő szop vele, én még szarul járok 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A piac diktálja az árakat. Most nehogy már sírjak mert valaki nem tud értelmes depth szerezni olcsón mert elszaladtak az árak. Hol van megírva,hogy behúzhatsz mindenkit olcsóbban (Stez pl. többször leírtad,hogy jóval olcsóbban tudtál 1-2 embert behúzni mert többiek tartogatták a pénzüket) majd még elvárod ,hogy akkor olcsó backupjaid is legyenek mert te többet nem fizetsz. Ha nem fizetsz nekik eleget más meg igen akkor igenis töltsd fel UDFA-ról és draftról az embereid.Toca
ez mekkora +1. namost arrol nem beszelve h miert van azon felhaborodva h fosokat nem vihet a csapathoz mert dragak.
fosokat miert akarna az ember akar olcson is a csapatanal tudni ? ha meg elviszik dragan a szarokat meg rohogok is a markomba h az illeto gm milyen okos nemh sirjak h miert kolt ennyit ...
azert par embernek megvan az eleg egyeni nezopontja mitagadas 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És meddig fenntartható egy rendszer ahol jóval kevesebb capnél mint az IRL van jóval többet fizetünk a játékosoknak?
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
A piac diktálja az árakat. Most nehogy már sírjak mert valaki nem tud értelmes depth szerezni olcsón mert elszaladtak az árak. Hol van megírva,hogy behúzhatsz mindenkit olcsóbban (Stez pl. többször leírtad,hogy jóval olcsóbban tudtál 1-2 embert behúzni mert többiek tartogatták a pénzüket) majd még elvárod ,hogy akkor olcsó backupjaid is legyenek mert te többet nem fizetsz. Ha nem fizetsz nekik eleget más meg igen akkor igenis töltsd fel UDFA-ról és draftról az embereid.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
atyauristen ... igor rolad meg nem gondoltam vna h beallsz a veresegyhazi sirato asszonykorusba 😕
szerk. fetomy mesz te a picsaba 😀 na most paran anyazni fognak ahova beszallok a licitbe 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No emellett én harcoltam leginkább azért hogy a különösen extrém dolgokat ne mint kiindulópont vegyük figyelembe hanem túlkapásokként ....
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem nem érdekelnek a rózik.
Én adtam meg a legállatabb árakat alapból. 😀
De az viszont már igen érdekel, hogy a piacról egy kibaszott, nem ritkán rohadt fos backupot sem tudok már megszerezni 1,5-2 millánál kevesebbért szinte. Mert megint fennáll a szokásos alternatíva:
Ha Delonsonak hívnak,. röhögsza markodba, mert van 1500 picked, amikből simán betömöd a lyukakat, hozol backupokat, viszont ha nincs ezer picked, akkor meg megbaszhatod, húzd tele a csapatod UDFA-val. És én pont leszarom, de nekem aztán ne jöjjön senki olyannal, hogy na akkor fizessem meg, ha kell valaki. Nem, még ha rohadtul kell az LB depth most, akkor sem fogok így túlfizetni senkit sem, mert előbb-utóbb csak baszhatom ki, vagy törölhetem vele a seggemet. Inkább akkor nem hozok senkit sem, de azért egy határ nálam van. Na, ahogy látom sokaknál pedig nincs. Akinél meg még azt mondom, hogy túl is fizetném, azt backupként nem 1,5-2 milláért kellene elhoznom, hanem 3-4 milláért.
Ez nekem nem éri meg. Inkább szopom a kukit szaros UDFA-kkal depthbe, mint hogy hosszútávon nagyon megszivassam magam.
De ezekre viszont kéne valami megoldást találni, mert ez nem állapot szvsz.
Ezért mondtam, hogy az egekbe kell emelni a cap hitet mondjuk, akkor aztán mindenki meggondolja, mielőtt dobálózna a millákkal.

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Délután nem örültem annak, hogy adam8 rámlicitált Chamberlainnél, mostmár igen. 😀Newman
Hát ja, voltam olyan hülye hogy nem néztem meg mennyiért szerződtették IRL, meglátjuk mit tud Martez Wilson ellen, meg aztán Hawthorne is sérülékeny.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem nincs baj a mostani rendszerrel. Tudsz hosszabbítani ha akarsz, csak nem kell minden fűvel-fával.
az meg hogy egyesek ész nélkül költekeznek, hát az legyen az ő bajuk. A vicc az hogy úgyis találnak majd olyan hülyét aki elviszi tőlük a playát pár év múlva a növekvő contract miatt kb 3szoros fizuval. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Arra amúgy gondoltatok, hogy a normális, IRL-hez és itteni caphez mért finom rosenhaus összegek milyen Free Agency-t eredményeznének? Csak mert ha mindenkit meg lehet tartani normális áron, akkor ki jön ki a piacra?fetomy
Hát de az se állapot, hogy mindenki agyhalott, és a piacot akarja tesztelni.szaba
Hát nem tudom ,azért most is elég sokan hosszabítottak.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Anno Igornak volt egy ötlete, ami ellen Soldi kampányolt nagyon, nekem az nagyon tetszett. Kicsit több matek volt benne, de sztem jobb, mint a mostani aukciós ház.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Tök mindegy az egész. Soha a büdös életbe nem fogunk megoldásra jutni ebben a kérdésben, max akkor, ha bevezetjük IRL módra a 120 millás capet, garantált zsetont, aláírási bónuszt, komolyabb cap hitet stb, bla bla bla.
Vagy egyszerűen csak basszuk fel az egekig a cap hitet, aztán mindenki meggondolja, hogy kikre veri el a pénzét és mennyit, amikor már 20 millás cap hit miatt szopni fogja a faszt egy adott évben.
Ellenkező esetben minden évben ez lesz most már, plusz ehhez hozzáadódik a brutális fizetésigény emelkedés a róziknál, amikor jön a rinya, aztán meg aki kimegy a piacra, az a reális 3-4-5 millája helyett elmegy valahová 7-8-9-10-ért, mert van 10 elmebeteg GM, aki agyatlanul költ, meg másik 10, aki csak tolja az árakat.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Arra amúgy gondoltatok, hogy a normális, IRL-hez és itteni caphez mért finom rosenhaus összegek milyen Free Agency-t eredményeznének? Csak mert ha mindenkit meg lehet tartani normális áron, akkor ki jön ki a piacra?fetomy
Hát de az se állapot, hogy mindenki agyhalott, és a piacot akarja tesztelni.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Arra amúgy gondoltatok, hogy a normális, IRL-hez és itteni caphez mért finom rosenhaus összegek milyen Free Agency-t eredményeznének? Csak mert ha mindenkit meg lehet tartani normális áron, akkor ki jön ki a piacra?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És? Akkor innentől 15 játékosból áll majd egy keret, mert pár embernek elborult az agya?
Delonso_
Game, set, match.

Jó látni, hogy van még GM, akinek nem szállt rá a lila köd az agyára..Igor
Örülök hogy nem csak én látom így.

Fetomy, én nem akarom személyes vonalra vinni a dolgot és bírálni a munkád sem. Nem is vagyok vitatkozós kedvemben. Amire fel kívántam hívni a figyelmed mindössze annyi, hogy létezik játékosigény, ami a csillagos ég. És léteznek GM-ek akik hajlamosak itt is, IRL is az abszurditásra, lásd Big Al, vagy Mario szerződése. Ám sok elit hihetetlenül kevésért ír alá (példa erre pl a Pats éveken keresztül), ami a Roziban sehogy sincs reprezentálva, és a játékosok 98 %-a azért tudja hol a helye vagy elmondják neki.
.Delonso_
pontosan, herremans IRL 2,4 millás fizut írt alá, ami valami alamizsnával növekedik évente, 2016ig. Nálunk asszem 5 millát hoztak ki a rozik. kisebb cappel.

viszont a GM játékba ezt a tényezőt nem tudod behozni soha a büdös életbe 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezt már nem is mertem remélni 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Írtam ezelőtt is párszor legyen igazad, mert attól te nagyon boldog leszel.Delonso_
Így van, még szerintem ugrálni is fogok :rolleyes:
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én értem a felvetésed, de szerinted Jared Allen látva hogy idén Marioért 4-5 ember is 10 milla feletti összeget dobott, aláírna egy mondjuk 9 millás szerződést ?Toca
Miért te nem? 😛 Jared Allen nagyon önzetlen ember, arra fog törekedni, hogy minél jobban beférjen adam a sapi alá 😉 Elvégre minek nekem 10-15 millió dollár, ha kaphatok helyette 6-ot is? 😊

De szar, hogy itt elkúrják nekünk a játék egyensúlyát ilyen újonc meggondolatlan GM-ek, akik jövőre nem lesznek már itt, mint gabo, fake, somos és jómagam :/fetomy
Erre sok mindent tudnék írni de annak nagy része már személyeskedő lenne, vagy olyan kisarkított mint a hozzámszólásaid nagy része, nincs értelme 😊
Írtam ezelőtt is párszor legyen igazad, mert attól te nagyon boldog leszel.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én értem a felvetésed, de szerinted Jared Allen látva hogy idén Marioért 4-5 ember is 10 milla feletti összeget dobott, aláírna egy mondjuk 9 millás szerződést ?Toca
Miért te nem? 😛 Jared Allen nagyon önzetlen ember, arra fog törekedni, hogy minél jobban beférjen adam a sapi alá 😉 Elvégre minek nekem 10-15 millió dollár, ha kaphatok helyette 6-ot is? 😊

De szar, hogy itt elkúrják nekünk a játék egyensúlyát ilyen újonc meggondolatlan GM-ek, akik jövőre nem lesznek már itt, mint gabo, fake, somos és jómagam :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan annyi rinya lesz, hogy inkább be kéne baszni az IRL mintára a 120 millás capet és az ottani fizetéseket, azt csókolom.
De most a fél banda az IRL-el dobálózik, amikor a játék felének köze sincs az IRL-hez, a másik fele meg pont ahhoz, hogy ez játék és ezt a pár dolgot meg hagyjuk és ne feltétlenül az IRL-hez viszonyítsunk.
De most ez kibaszottul végtelen vita, amíg ez is-az is meglesz, mert mindig lesznek túlzó árak, elmebeteg GM-ek, elmebeteg tradek.
El kéne dönteni, ki mit akar. De szerintem soha a büdös életbe nem lesz így meg az arany középút a korrekt fizetések, IRL/nem IRL között.
Az meg már csak az egyéni véleményem, hogy ezekkel az őrült fizetésekkel 1-2 év múlva nagyon be fogja szopni az adott GM, de az már mindenkinek a maga problémája.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak IRL a GM-ek túlnyomórészt nem egy- két év NFl nézés után lesznek GM-ek és ismerik a határait annak meddig nyújtózhatnak ha meg nem a tulaj nyakonveri őket. (Kivéve a Raiders, RIP. Al) Itt meg a következő évben újrakezdi egy másik GM.

Ez a ha sokat kért a rózi a piacról majd visszaszedi kb olyan nevetséges, mint az hogy 94 cap mellé 15 milkás fizukkal dobálózunk.Delonso_
Én értem a felvetésed, de szerinted Jared Allen látva hogy idén Marioért 4-5 ember is 10 milla feletti összeget dobott, aláírna egy mondjuk 9 millás szerződést ?Toca
Elitek is írnak alá normális áron.
A Big Al szerződés után is volt élet és a Mario szerződés után is lesz.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Jövőre Revissel szívni fogok, már most érzem. A másik meg, miért lépett le Bria? Nem tudok most visszaolvasni, de így eltűnik az egyik kedvenc ellenfelem 😕visi_b
Ne parázz, nekem olyan 6-7 kezdőm lesz FA 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Csak IRL a GM-ek túlnyomórészt nem egy- két év NFl nézés után lesznek GM-ek és ismerik a határait annak meddig nyújtózhatnak ha meg nem a tulaj nyakonveri őket. (Kivéve a Raiders, RIP. Al) Itt meg a következő évben újrakezdi egy másik GM.

Ez a ha sokat kért a rózi a piacról majd visszaszedi kb olyan nevetséges, mint az hogy 94 cap mellé 15 milkás fizukkal dobálózunk.Delonso_
Én értem a felvetésed, de szerinted Jared Allen látva hogy idén Marioért 4-5 ember is 10 milla feletti összeget dobott, aláírna egy mondjuk 9 millás szerződést ?
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Jövőre Revissel szívni fogok, már most érzem. A másik meg, miért lépett le Bria? Nem tudok most visszaolvasni, de így eltűnik az egyik kedvenc ellenfelem 😕

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csak IRL a GM-ek túlnyomórészt nem egy- két év NFl nézés után lesznek GM-ek és ismerik a határait annak meddig nyújtózhatnak ha meg nem a tulaj nyakonveri őket. (Kivéve a Raiders, RIP. Al) Itt meg a következő évben újrakezdi egy másik GM.

Ez a ha sokat kért a rózi a piacról majd visszaszedi kb olyan nevetséges, mint az hogy 94 cap mellé 15 milkás fizukkal dobálózunk.