NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A játékos ügynökök szvsz leszarják a cap-et. Ha az általuk képviselt elit játékos igényét kell benyújtani, akkor megnézi, hogy pl. tavaly az ő posztján a hasonló játékosok mit kaptak FA-n. Ki nem szarja le a 94 millás capet, most is annyi a cap, mégis 2-3 versenyző van a 7-9 millás LB-kért, meg 15 millás DE-ért. Majd ha a mostani csapatom nekem 6 millát tud megoldani, akkor inkább FA-n megkeresem azt, aki megoldja a 10-et is.

IRL szerinted úgy működik pl. Megatron szerződésjavaslata, hogy leálltak a csapat elé és azt mondták, hogy figyu, leszarjuk, hogy CJ top WR, nekünk elég lesz Fitz fizetésének a fele is, mert tudjuk, hogy szorít a cap? Vagy leültek és azt mondták, hogy figyu, CJ top WR, szerintünk jobb mint Fitz, akkor mondjuk minimum egy Fitz szerű összeget kérünk szépen?

Vagy éppen IRL Forte miért nem írt még alá? Mert annyira rendes, hogy bár a csapat adna neki 15 millát is évente, ő lejjebb akarja vinni, mert sajnálja a Bears cap helyzetét, vagy mert ott van előtte példaként Arian Foster meg Adrian Peterson, és ő magát minimum olyannak gondolja, ezért pénzben is minimum annyit kér?

De ha én rosszul gondolom, akkor semmi értelme a rosenhaus bizottságnak az ég világon, hisz megkeressük az IRL pénzeket, átkonvertáljuk azt ott van az ár.


Ja, amúgy nem, nem fog 1300 játékos ennyit kérni. Senki nem mondta, hogy jövőre egy szutyok LB is 10 millát kér, de egy Patrick Willis nem fogja azt mondani, hogy én IRL 7 milláért írtam alá, akkor itt is elég lesz, nem baj ha 5-en többet keresnek ennél.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Délután nem örültem annak, hogy adam8 rámlicitált Chamberlainnél, mostmár igen. 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És? Akkor innentől 15 játékosból áll majd egy keret, mert pár embernek elborult az agya?
Azért talán te mint ügynök is látod a 94 millát,ami nőhet minimálisan, de egy viszonyítási alap. Hiába adnak itt brutál pénzeket, akkor is ennyi a cap.

Az pedig totálisan egészségtelen gondolkodás hogy ohh ha itt megadtak ennek ennyit, akkor innentől mindenki ennyit fog keresni, lehet hogy öt játékos brutál lett, de azért másik 1300 eldolgozik normál léért.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor lehet én értelmezem félre a feladatot, hogy legyek egy játékos ügynöke, mert ezek szerint a feladatom a játékos ügynökeként segíteni a GM-et hogy szépen beférjen a cap alá. 😊

Csak jelzem, hogy ha Beasonnak az IRL mit írtatok, 4-5 milláját veszem elsősorban alapul, abból leszámolok 77%-ot, az 4-nél 3 millát jelent, de ha IRL 5-öt keres, itt akkor is 4-et kellett volna mondanom. Namost kikerült a piacra, és per pill majdnem 10-et kap.fetomy
5 év 50 milla hol 4-5 milla, amiből még le akarsz vonni?
Vagy a garantáltat nézd, vagy a 77%-ot, a kettő együtt nem megy 😀
Megjegyzem a 7.7 millát is sokallnám a magam részéről, és attól, hogy egyesekre rájött a költsünk el most mindent egyszerre, még nem kéne elszabadulni a népnek

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor lehet én értelmezem félre a feladatot, hogy legyek egy játékos ügynöke, mert ezek szerint a feladatom a játékos ügynökeként segíteni a GM-et hogy szépen beférjen a cap alá. 😊

Csak jelzem, hogy ha Beasonnak az IRL mit írtatok, 4-5 milláját veszem elsősorban alapul, abból leszámolok 77%-ot, az 4-nél 3 millát jelent, de ha IRL 5-öt keres, itt akkor is 4-et kellett volna mondanom. Namost kikerült a piacra, és per pill majdnem 10-et kap.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És ehhez hogy jön a mi 94 millás capünk?
Nem tartom egészséges felfogásnak.

Olyan szerződést veszek alapul amit pl idén kötnek. Példa lesz elég előttünk, élénk volt az IRL FA.
Kicsit kifordítva, az pl nekem elég fura lenne ha Thomas a GM-ben lazán aláírt nyolcért, mire Long egy év múlva simán 12-őt elkérne. Nem hiszem hogy a mostani túlköltekezésből kéne kiindulni, attól hogy Big Al kapott 100 milkát, még lehet elit szinten normális szerződést kötni, ez nem TAG és őrültségek mindig vannak.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez kész átverés show, vagy mi a fasz?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez akkor is hülyeség. Pár elborult GM miatt lesz, aki IRL szerződésért sem ír lassan alá, pedig ott sokkal több a cap. A legnagyobb vicc viszont az, amikor jön az olyan szöveg, hogy IRL sem írná alá 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Rózi tudtommal nem az FA-hoz hanem az IRL árakhoz igazodikDelonso_
Már hogy igazodna ahhoz? Az egy szempont, de elsősorban az itteni viszonyok számítanak.

Példa:
Revis, legjobb CB IRL kap 6 millás évenkénti szerződést, amivel legjobban fizetett CB lesz.
Revis nálunk akkor ugyanúgy 6 millát kér, amivel 6. legjobban fizetett CB lesz.

Nyilván hasracsapott példa, de a lényeg látszódik. Nyilván számít, hogy IRL mit csinál, de egy rózinak azt kell néznie, hogy itt ha piacra kerül, mit kaphatna meg. Jövőre pl. egy top5 vagy legalábbis top3 43DE ha rózik elé kerül, akkor nem mondom, hogy 15-öt kér, de nehezen kérhet 6 millát, ha a legjobban fizetett DE 15millát fog keresni minimum.

A rózik nem értéket lőnek be és nem másolják az IRL szerződéseket, hanem valós elvek alapján kérik meg azt a pénzt a játékosnak, amit ebben a játékban megkaphat, ha figyelembe veszi, hogy mik mennek FA-n. Ha mondjuk egy elit LB a FA piacon max 4 milláért megy el, akkor ha IRL 15milláért ír alá, itt akkor se fog annyit kérni, mert a harmadát se kapná meg a piacon.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Rózi tudtommal nem az FA-hoz hanem az IRL árakhoz igazodik
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt hiszem egy-két poszton a TAG is megnő pöppet....Delonso_
Az még odébb lesz 😉 Egy 10+ millás játékos nem fog idén 10+ millát keresni, max ha valaki ide tartogatta a lóvét és mégis csak 1 valaki jön össze, akkor jöhet a téma, de amúgy ez ugyanúgy bemegy a 6m-6m-15m-15m-122milla kategóriába, szóval tagek miatt még jövőre nem kell aggódni, majd csak utána 😊

Egyébként ez jót tesz a róziságnak, csúnyán alul lettek lőve a dolgok 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gabo és a belefáradt egy mondatban. Vicces 😀
Éjfél a határidő holnap

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Mindegy tettem rá, Gabo meg Wyatt csak belefáradt már a licitekbe 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
szerintem meg szerda 8-ig, miután akkor telik le a 3 nap

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mark Andersonon erősen elgondolkodtam, ha licitelek rá akkor ma 24 ig kell megtennem ?Toca
Szerda 23:59:59-ig, nem?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még mindig nem, de vigyétek csak burzsujok

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Mark Andersonon erősen elgondolkodtam, ha licitelek rá akkor ma 24 ig kell megtennem ?
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Mario Williamsre is azért ajánlottam annyit, mert meg tudtam volna fizetni. Amikor már nem akkor nyilván nem mentem tovább. De az a tizenxmillió még most is megvan, csak el tudom költeni másra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd utána az összes 😀

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Már nem lesz cutolva egy játékosom sem az 53-as szűkítésig 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
De kurva nagyot fogok röhögni, amikor mindenkit ki kell majd basznia 😂Wyatt
Ahh, mázlija lesz, a legtöbb playát leszedik róla, amennyire beteg itt mindenki. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De kurva nagyot fogok röhögni, amikor mindenkit ki kell majd basznia 😂

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
vicces, hogy mekkora cap spaceel mennyire geci gabo 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gabó azért kicsit kabbefaszom vagy már, de komolyan...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Gabo kódját megszerezte Sobri?szaba
Van X helyem a sapka alatt, ez az utolsó értelmes FA kör ST-be nem tervezek igazolni 😊gabokocka
Jólvan, nekem aztán mindegy 😊