GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Austin Collie WR 2 250 000 2 750 000 3 000 000 7 000 000

Ez se szar contract 😂fetomy
vicces naStez
Jó,hát azért tudok hasonlókat mutatni,de azok legalább nagyjából megérdemelnek ilyen pézt.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Austin Collie WR 2 250 000 2 750 000 3 000 000 7 000 000

Ez se szar contract 😂fetomy
vicces na

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Austin Collie WR 2 250 000 2 750 000 3 000 000 7 000 000

Ez se szar contract 😂fetomy
Azért ezt már ne.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
ez a texán Sharpton?
mert akkor végülis csak kezdeni fog egy elit védelemben, míg Collienak ezer agyrázkódása van 😊
én is néztem már, de nem vállalom be a tradet rookieval 😀Stez
Gyanítom, hogy draftolunk a nyakára valakit, egyáltalán nem biztos az a kezdés (ennek ellenére én is meg akartam szerzeni 😊).

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Austin Collie WR 2 250 000 2 750 000 3 000 000 7 000 000

Ez se szar contract 😂
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Ja, ez egy kamu csere lett megint.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk egy megbízható backup IRL is keres...Delonso_
Persze egy olyan játékos, aki mármár kezdő szintű backup, érthető az 1-2 millás fizetés, de sokszor lehet látni, milyen kevés pénzekért írnak alá olyanok, akik egyértelműen backupok. 1m-ig max, az is sokszor csak teljesítményfüggően, ami itt nézve ugye 750k lenne. 750k-ért ki ír alá pl. ebben a front7 körben?

De amúgy ez 2-3 év múlva lesz vicces, mikor a tömeges 100k-2m-25m-25m (barokkos túlzással) szerződések elérik a tetőpontot 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
ez a texán Sharpton?
mert akkor végülis csak kezdeni fog egy elit védelemben, míg Collienak ezer agyrázkódása van 😊
én is néztem már, de nem vállalom be a tradet rookieval 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Everette Brown be van írva hozzám is 685 000-ért, de a Broncos vezet 1 000 000-val (az is be van írva).adam8
Igen köszi, javítottam 😊
Sajnos előfordul, hogy ennyi játékosnál átsiklok valaki felett, de azért igyekszem minimálisra szorítani 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk egy megbízható backup IRL is keres...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Dánke! Tudtam,hogy nem véletlen volt hiányérzetem a szerkesztés után 😊

Faszomér ilyen drága mindenki... Mondom van vagy 7 starter ILB, simán jön egy, de basszus hogy még ilyen tömött piacon is mocskos túlfizetés kell :/fetomy
Ez van. Szerezz picket, draftoljál.
Mást nem tehetsz, mivel itt mindenki szopatja a másikat, vagy egyszerűen csak elmebeteg. 😊Stez
hát már nekem is kezd a tököm telelenni azzal hogy 1 miska alatt nem lehet szinte SENKIt elhozni.eaglesmcnabb
én már előre félek, hogy még kickert és puntert sem lehet elhozni 2,5 milla alatti áron kb
de mondjuk vicces jah, hogy backupok is lazán keresnek már 1,2-2-3 millákat, ebből inkább kimaradnék 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát már nekem is kezd a tököm telelenni azzal hogy 1 miska alatt nem lehet szinte SENKIt elhozni.eaglesmcnabb
De igen. IRL Practice Squad-os emberkéket simán hozol itt is 1 milla alatt. Lassan egy 4-5. körös pick annyit ér, mint most egy első kör, mert ott legalább épeszű pénzért hozol egy olyat,akiről még legalább nem tudod biztosan, hogy fos, mint akit annyiért FA-ról hozol.

Delonso: Igazából szinte mindenki munkásságában van kivetnivaló, kiében több, kiében kevesebb, személy szerint én sose fizetnék 14 milliós összeget QB-től különböző posztra, de hát van aki meg igen 😊 Nálad meg csak olyan ember marad meg 1 évnél tovább, akiért aranyat kérsz, vagy nem kell senkinek, nekem meg 10+ millás penaltym van minden évben, és folytathatnám 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt néztem hogy Peyton Manning 14-et keres. Mario egy IR után már többet.
Én nem minősítek mást, hisz lehet az is ő tudja jobban, de nem nagyon értem ezt.Delonso_
peyton manningert soha nem lehetett a piacon menni. most akkor kepzeld el h oerte hanyan es mennyi penztartalekkal mennenek... en nem azt mondom h meger ennyit williams mert nem. hanem azt h nekem meger ennyit. freeney lejaro szerzodesu es oregecske mar foleg ha a jatekstilusat nezem. 35-36 evesen mar o sem fog megelni a sebessegebol igy nagy kockazatot latok az ujraszerzodteteseben ami nem is vna vmi hosszutavu megoldas. mario pedig atveheti az o helyet jovore, iden pedig top edgerusher kettosom lenne.Fake
Igen, ezt megértem, Suhhal pláne, de nem riasztó hogy a két utóbbi szezonját egyaránt IR-en végezte?
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Everette Brown be van írva hozzám is 685 000-ért, de a Broncos vezet 1 000 000-val (az is be van írva).

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Dánke! Tudtam,hogy nem véletlen volt hiányérzetem a szerkesztés után 😊

Faszomér ilyen drága mindenki... Mondom van vagy 7 starter ILB, simán jön egy, de basszus hogy még ilyen tömött piacon is mocskos túlfizetés kell :/fetomy
Ez van. Szerezz picket, draftoljál.
Mást nem tehetsz, mivel itt mindenki szopatja a másikat, vagy egyszerűen csak elmebeteg. 😊Stez
hát már nekem is kezd a tököm telelenni azzal hogy 1 miska alatt nem lehet szinte SENKIt elhozni.

nemgáz hogy DE nélkül vágok neki a szezonnak, majd a 2 All-Pro DT-m megoldja a szitut. vagynem 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt néztem hogy Peyton Manning 14-et keres. Mario egy IR után már többet.
Én nem minősítek mást, hisz lehet az is ő tudja jobban, de nem nagyon értem ezt.Delonso_
peyton manningert soha nem lehetett a piacon menni. most akkor kepzeld el h oerte hanyan es mennyi penztartalekkal mennenek... en nem azt mondom h meger ennyit williams mert nem. hanem azt h nekem meger ennyit. freeney lejaro szerzodesu es oregecske mar foleg ha a jatekstilusat nezem. 35-36 evesen mar o sem fog megelni a sebessegebol igy nagy kockazatot latok az ujraszerzodteteseben ami nem is vna vmi hosszutavu megoldas. mario pedig atveheti az o helyet jovore, iden pedig top edgerusher kettosom lenne.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt néztem hogy Peyton Manning 14-et keres. Mario egy IR után már többet.
Én nem minősítek mást, hisz lehet az is ő tudja jobban, de nem nagyon értem ezt.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Fenébe somos. Beleszartál a propellerbe.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Dánke! Tudtam,hogy nem véletlen volt hiányérzetem a szerkesztés után 😊

Faszomér ilyen drága mindenki... Mondom van vagy 7 starter ILB, simán jön egy, de basszus hogy még ilyen tömött piacon is mocskos túlfizetés kell :/fetomy
Ez van. Szerezz picket, draftoljál.
Mást nem tehetsz, mivel itt mindenki szopatja a másikat, vagy egyszerűen csak elmebeteg. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Dánke! Tudtam,hogy nem véletlen volt hiányérzetem a szerkesztés után 😊

Faszomér ilyen drága mindenki... Mondom van vagy 7 starter ILB, simán jön egy, de basszus hogy még ilyen tömött piacon is mocskos túlfizetés kell :/
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
fetomy.
London Fletcher, LB. 4.2m/5év - Jaguars (Seahawks, Falcons, Chiefs)
itten a seahawks vezet
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Friss KeKí

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😊gabokocka
gondolom jot rohogtel ezen az eszmefuttatason mert annyi koze van az igazsaghoz 😀 vagy ?
bring it on ! http://www.youtube.com/watch?v=SBTx-vhFRxo
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az első 3 napban még nincs 24 órás limit.adam8
de örülök neki...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
vance walker licitje elkésett, túllépte a 24 órát, így már az enyém.eaglesmcnabb
Most komolyan minden oldalon bepróbálkozik valaki ezzel ?😊
Washingtonban Jared Allen, Mari Williams, Von Miller fogja kergetni a QB-t az kicsit erős lenne 😀Toca
Úgy tűnik nem... 😀