GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
elmebetegek 😀 Na ki lesz a drágább a végén, Rubint vagy a harmónikás? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
állatok 😀Stez
várd ki a végét 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
állatok 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Szaba nem is jó GM, mert a szívére hallgat. 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És frankón mit tudok csinálni? Telehúzom UDFA-val meg 5-6. körös backupokkal ezeket a posztjaimat, azt csókolom. Csak szerintem ez sem megoldás.Stez
Ez a problémám nekem is. De ez azért is van amúgy, mert van több olyan GM, aki leginkább mással kibaszásból, vagy saját komp pick szerzés céljából tolja felfele az illető játékos lóvéját, miközben nem kell neki. Csomó ilyen játékos megy el az FA-n, ami persze teljesen érthető és szabályos, hiszen faszér járna jól a másik egy normális emberrel épeszű pénzért, csakhogy IRL pont azért tudnak backup embereket veterán minimumért leigazolni, mert IRL nem játszanak ilyeneket a GM-ek, hanem annak dobnak ajánlatot, aki kell nekik.

És nem, most nem az adam féle 100 vetmin offer témára gondolok, hanem arra, hogy ha pl. szaba rányom egy full backup IRL chargerre egy vetmint, majdnem biztos, hogy lesz valaki aki rányom egyet, mert eléggé valószínű, hogy szabának azért a plusz párszáz k-ért is kelleni fog.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Meki, nem rossz topikba ment Guyton?Stez
de vágom, javítottam. kösz hogy szóltál 😊eaglesmcnabb
manapság túl sokat iszol
ráadásul még csalsz is, ami részegen nem jön össze 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Meki, nem rossz topikba ment Guyton?Stez
de vágom, javítottam. kösz hogy szóltál 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Meki, nem rossz topikba ment Guyton?

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
van pénz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Love Clevelandben bassza a rezetWyatt
My bad. 😕 DC-kben nem volt benn. Se a trackerben.szaba
Őt akartam én is tavaly, csak elvitték előlem pofátlanul 😀 Roster szerint még ott van, cutoknál mondjuk még nem néztem

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Love Clevelandben bassza a rezetWyatt
My bad. 😕 DC-kben nem volt benn. Se a trackerben.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Love Clevelandben bassza a rezet

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, azért Rubin már most többet fog keresni, mint az 1/1-es franchise QB 😊
Innentől a jó draftok kibaszottul sokat fognak érni.Stez
De Rubin nem rookie. Melyik rookie 1/1 franchise QB keres annyit egyből - jelenlegi rendszerben - mint egy top3as DT?szaba
Ezzel nincs is gond, a vicces az, amikor közepes, vagy csak kezdőjátékos kap 5+-os összegeket, mint amiket most egy 1/1-es pick visz majd el.
Ezek mellett hiába adsz ki ellenértéket egy tradenél, de lassan jobban meg fogja érni a pick, mint egy olyan piacozás, mint idén, ahol akárkivel, akárhogy számoltál, garantált, hogy nem fogod megszerezni, csak jelentős túlfizetéssel. Számomra pedig az vicc, hogy backupot sem tudok szerezni a csapatba, mert mindenkit tol mindenki jelenleg az egekig.
És frankón mit tudok csinálni? Telehúzom UDFA-val meg 5-6. körös backupokkal ezeket a posztjaimat, azt csókolom. Csak szerintem ez sem megoldás.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Igen, azért Rubin már most többet fog keresni, mint az 1/1-es franchise QB 😊
Innentől a jó draftok kibaszottul sokat fognak érni.Stez
De Rubin nem rookie. Melyik rookie 1/1 franchise QB keres annyit egyből - jelenlegi rendszerben - mint egy top3as DT?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen, azért Rubin már most többet fog keresni, mint az 1/1-es franchise QB 😊
Innentől a jó draftok kibaszottul sokat fognak érni.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Brutál árak ezek, de ha erre megy a piac , erre megy a piac.
Sok csapatnak erősítenie kell, ők úgy teszik ahogy tudják, de...

Ilyen árak mellett még jobban megéri a trade és a draftról építkezés.
A majd FA-ról pótoljuk dolgokat el lehet lassan felejteni.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mondjuk az viszont kibaszottul nevetséges, hogy kibaszott backupokat sem tudok korrekt árért hozni, mert azokat is tolja mindenki, mint állat 😀
majd feltöltöm UDFA-kkal a keretet 😀Stez
Mondjuk ez az ami kurvaszar. ÉS ezt talán el lehetne kerülni egy ömlesztettel, bár hát fene tudja, de tényleg vicc, hogy vetminért csak olyat hozol, aki pályát se látott 4 éve.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
17 milkánál csak 3.4 a cap bünti, kérdezz engem vagy fetomyt, az semmi
(persze értelmét én se látom annak amit gabo csinál, de ő tudja, sztem már bizonyította párszor, hogy jó gm)kristof
az az ertelme h pep mar csak 2 max 3 ev es szar lesz v lehal. elit prushert azert nem annyira konnyu intezni h megne probalja megtartani mivel ha 3 prushert rosteren tud tartani akkor mario is beleferne majd a pep utani korszakra gigafizuval karolykaval egyutt. neki ebben semmi netto rafizetes nem lenne. idenre nalam is minimumot keresett vna freeney mellett a 12 millas ajanlatomnal, 3 ev mulva meg 21 millat es utana csokkeno. siman beleferne nekem az a 21 milla es nem kene hozza senkit kibasznom sot lenne lem boven szezonkezdetkor mint eddig mindig.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
tartogattam lóvét LBre. erre elment mind 4milla fölött
ha a front7 a OL kör előtt lenne akkor most lenne +3.5millám vmi elit OLt igazolni, nem Hollandot és Rachalt. arrol nem is bezsélve h alig volt időm az OL FAval foglalkozni...
fasza.
kösz szababraxa88
szvsz nem volt valami erős az idei OL piac, szóval elitet nem találnál
a másik meg az, hogy az első néhány poszt kivételével már végig állatkodás megy, a QB-DB-től kezdve, kétlem, hogy annyival jobban jöttél volna ki
de hát ez van, én sem örülök, hogy csere volt, de így jártam
mondjuk az viszont kibaszottul nevetséges, hogy kibaszott backupokat sem tudok korrekt árért hozni, mert azokat is tolja mindenki, mint állat 😀
majd feltöltöm UDFA-kkal a keretet 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem jövőre valami megoldást kell találni, hogy egyben legyen minden poszt, hogy normálisan lehessen összeszedni akiket akarunk. Nem lenne az, hogy 1-2 év és mondjuk az RB tag 6 milla, LB/DL tag meg 14, mert úgy jön ki a sorrend, hogy ilyenkorra sok lóvé marad. Meg tényleg, akkor lehetne azzal számolni, hogy pontosan kikre mennyit nyomathatunk rá. Nem mellesleg sokkal reálisabb lenne, de persze ez ugye sokaknak inkább ellenérv 😊

Amúgy ja, a 3.4 milla penalty az lófasz, de hát magyarázhatja ezt az ember, mikor sokan már a 100k penalty miatt is inkább eret vágnak, csak nehogy legyen 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
kösz szababraxa88
Szivesen. Ha még vmit szeretnél, szólj csak nyugodtan.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
tartogattam lóvét LBre. erre elment mind 4milla fölött
ha a front7 a OL kör előtt lenne akkor most lenne +3.5millám vmi elit OLt igazolni, nem Hollandot és Rachalt. arrol nem is bezsélve h alig volt időm az OL FAval foglalkozni...
fasza.
kösz szaba
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
17 milkánál csak 3.4 a cap bünti, kérdezz engem vagy fetomyt, az semmi
(persze értelmét én se látom annak amit gabo csinál, de ő tudja, sztem már bizonyította párszor, hogy jó gm)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
jah az oké, hogy 1-2 évig betolja minimummal a rosterére Mariot, de utána vagy jön egy gigászi cap hit, vagy jön egy gigászi nagy szopás Mario 17 millás fizetése mellett a többiekkel 😀 mert azt viszont nem hiszem, hogy nagyon el tudná tradelni, ha ilyen 16-17 millákat fog keresni Mario
de mindenképpen vicces a szitu 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na kiokomulalom h gabo meddig rakhat mariora a rostere alapjan aztan meglatjuk 😛 rubin offolasa utan siman van zsetonom de megszopatni nem fog. mondjuk sztem kell neki nem cumiztatasbol emel h pep utan is legyen elit parosa 1-2 evre pedig siman beszoritja minimal fizuval marjot.Fake
rubint én is imádom, meg rá a browns meze illik igazán. aztán ha szabának még többet ér max én is inkább mariora megyek rá 😊