GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
a front7 kör előtt mindkettőben reménykedtem, de Fake-el inkább nem szórakozok 😊kristof
Áh, csak hangember ő is. Úgy volt simán megy 22ig, aztán most már itt szabadkozik, hogy jajj majd ő nézegeti gabo rosterét meg számolgat meg mittudomén, aztán közben számolni se tud 😛
Szóval nyugi, ő már nem fog rámenni, csak hangoskodik 😀fetomy
en nem mondtam h siman megyek 22ig hanem azt h akar addig is tudok menni. ha en szamolni nem tudok akkor te olvasni 😛 amugy nem egyszeru ez. igazabol nem latom h vmi ledumalt trade nelkul honnan a francbol kerit a mostani 8 millahoz meg egy 3-4et ha mindkettore ramegy mivel azert draftra is fog neki kelleni penz ha nem is sok. esetleg ami tipik gabo move lenne az a kalil v deangelo cut 6.75 ill 6 millas fizujaval es 2. FAn resign ha nem tredel de sztem mindketto eleg kockazatos lenne. na lenyeg a lenyeg nekem ebbol az jott le h nem srofolni probal hanem tenyleg kellenenek neki vissza a harmonikas meg beason is. emlekszem meg mit karogtam meg elso holtszezonomban amikor elvitte elolem stewartot mert siman ugy tunt h hosszutavon nem fogja tudni beszaszerolni a sapi ala es megis lathato h siman megoldja pedig akkor meg valtozo szerzodest sem lehetett adni. en azota nem gondolom gaborol h csak srofolni akarna de ez most gyanus volt azert gondoltam at a dolgot. kivancsi vagyok meddig jon.
*szerkesztveFake
😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
vance walker licitje elkésett, túllépte a 24 órát, így már az enyém.eaglesmcnabb
Most komolyan minden oldalon bepróbálkozik valaki ezzel ?😊
Washingtonban Jared Allen, Mari Williams, Von Miller fogja kergetni a QB-t az kicsit erős lenne 😀
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Az első 3 napban még nincs 24 órás limit.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
vance walker licitje elkésett, túllépte a 24 órát, így már az enyém.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem erről az a véleményem, ez a Mario már nem harmonikás, hanem varázsló.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
elmebetegek 😀 Na ki lesz a drágább a végén, Rubint vagy a harmónikás? 😀fetomy
a front7 kör előtt mindkettőben reménykedtem, de Fake-el inkább nem szórakozok 😊kristof
Áh, csak hangember ő is. Úgy volt simán megy 22ig, aztán most már itt szabadkozik, hogy jajj majd ő nézegeti gabo rosterét meg számolgat meg mittudomén, aztán közben számolni se tud 😛
Szóval nyugi, ő már nem fog rámenni, csak hangoskodik 😀fetomy
en nem mondtam h siman megyek 22ig hanem azt h akar addig is tudok menni. ha en szamolni nem tudok akkor te olvasni 😛 amugy nem egyszeru ez. igazabol nem latom h vmi ledumalt trade nelkul honnan a francbol kerit a mostani 8 millahoz meg egy 3-4et ha mindkettore ramegy mivel azert draftra is fog neki kelleni penz ha nem is sok. esetleg ami tipik gabo move lenne az a kalil v deangelo cut 6.75 ill 6 millas fizujaval es 2. FAn resign ha nem tredel de sztem mindketto eleg kockazatos lenne. na lenyeg a lenyeg nekem ebbol az jott le h nem srofolni probal hanem tenyleg kellenenek neki vissza a harmonikas meg beason is. emlekszem meg mit karogtam meg elso holtszezonomban amikor elvitte elolem stewartot mert siman ugy tunt h hosszutavon nem fogja tudni beszaszerolni a sapi ala es megis lathato h siman megoldja pedig akkor meg valtozo szerzodest sem lehetett adni. en azota nem gondolom gaborol h csak srofolni akarna de ez most gyanus volt azert gondoltam at a dolgot. kivancsi vagyok meddig jon.
*szerkesztve
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Elvileg minden holnap nem?Wyatt
Jaj tényleg, szorri azt hittem 31-én volt a kezdés, és onnan van a 3 nap, de akkor így nyilván nem 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elvileg minden holnap nem?

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Még szép, hisz Tibóhoz imádkoztam 😊
fetomy
Jogdíjat fogok szedni.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor szerencsés flótás vagy, mert az imád meghallgatottSzegecs
Még szép, hisz Tibóhoz imádkoztam 😊

btw most akkor ma éjfélkor járnak le a licitek, és holnap éjfélkor van a cápázás? Csak mert akkor visszakeresve odaírom az időpontokat azokhoz, akik a záróidőponthoz nézve 24 órán belül volt licit. 😊
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
akkor szerencsés flótás vagy, mert az imád meghallgatott


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát szegecs, halvány fingom nincs, hogy egy legjobb esetben is csak egy 3 fős rotációban "kezdő" DT hol ér neked 4 millát, de imádkoztam, hogy nyomjál rá mégegyet, mivel csak hirtelen felindulásból homérkodtam fel 3,6-ra Bears mivolta miatt, pedig már az is csúnya túlfizetés lett volna 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
...eaglesmcnabb
Maysnek már jobb ajánlata van Somostól 😊Rataxes
jól van akkor egy kis pihi megintcsak. 😊
legalább reggelig lesz időm eldönteni hogy kire basszam el a maradék capem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...eaglesmcnabb
Maysnek már jobb ajánlata van Somostól 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 357 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kaluka Maiava nem szabadügynök, nálam van, RFAként tartottam meg.visi_b
sorry nem vettem észre.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
szegény Fucu is beírta a maga által felkutatott targetet, hát nem sokáig volt az övé 😀
cápáznia kellett volna

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De mondjuk ez nekem nem is volt sosem gond, tekintve, hogy szerintem itt töltött 4-5 évem alatt 1 darab vetmines embert se tudtam elhozni 😀fetomy
Cápázva se? 😊Rataxes
Ha jól emlékszem első cápázásom volt a Hjúsztonos múlt héten, azzal is beszoptam. 😀 Nem vagyok egy szerencsés ember, cápázáshoz meg kell az is, így nálam alapból bukó, plusz akiket ki szoktam nézni általában előbb beírják. Most pl. Carriker és talán Roach volt ilyen, mindegyiket beírták előbb 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azt sem vágom hogy nem látja valaki, hogy az nfl.comon 2011-ig vannak.
De nem folyok bele a vitába, rakja mindenki rendbe az embereit.Delonso_
Pluszegy, sosem értettem mi oly nehéz ebben.
De mondjuk ez nekem nem is volt sosem gond, tekintve, hogy szerintem itt töltött 4-5 évem alatt 1 darab vetmines embert se tudtam elhozni 😀fetomy
Eddig nekem sem volt sosem gondom, de idén volt elbaszott licitem az elején, mert reflexből azt figyeltem, amit az NFL.com írt, hanyadik éve a playának, de közben nem figyeltem, hogy az még a 2011-es év, mivel eszembe sem jutott, ugyanis eddig minden évben friss volt már az NFL.com és ilyentájt már a következő szezont írták.
Szerencsémre braxa még időben szólt, hogy nem okés valamelyik licit, aztán oda is figyeltem.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
De mondjuk ez nekem nem is volt sosem gond, tekintve, hogy szerintem itt töltött 4-5 évem alatt 1 darab vetmines embert se tudtam elhozni 😀fetomy
Cápázva se? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk azt sem vágom hogy nem látja valaki, hogy az nfl.comon 2011-ig vannak.
De nem folyok bele a vitába, rakja mindenki rendbe az embereit.Delonso_
Pluszegy, sosem értettem mi oly nehéz ebben.
De mondjuk ez nekem nem is volt sosem gond, tekintve, hogy szerintem itt töltött 4-5 évem alatt 1 darab vetmines embert se tudtam elhozni 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk azt sem vágom hogy nem látja valaki, hogy az nfl.comon 2011-ig vannak.
De nem folyok bele a vitába, rakja mindenki rendbe az embereit.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ugyanezt mondom mint Stez, nem tudom miért nem lehet nfl.com alapján nézni, az egzaktan ( 😀 ) leírja, szal sztem egyáltalán nem vet. min alatt írtak alá a Skinshez (de ha mégis az tuti Brees miatt van)

de tessék Rata, nálam elvileg ők vetminesek, nfl.com alapján számolva ennyit keresnek:
DJ Ware (685k 810k 810k)
Steve Slaton (685k 685k 810k)
James Bryant (450k 525k 600k)
Travis Beckum (685k 685k 685k)
Alex Smith (810k 810k 810k)

nálunk ennyit játszottak:
DJ Ware sztem 0 szezon, de semmiképp se az nfl.com-os 5 szezon, elvileg többet keres, mint kéne
Steve Slaton 4(bár lehet, hogy csak 3) szezon, elvileg többet keres, mint kéne
James Bryant 0 szezon, jó a vet.min
Travis Beckum elvileg 3 szezon, jó a vet.min
Alex Smith sztem max 3 szezon, elvileg többet keres, mint kéne

most ha adamnak drágábbak lesznek a szerződései, mert nfl.com alapján számolt, akkor én is kérvényezem, hogy az enyémek meg olcsóbbak legyenek, mert én is az alapján számoltam (gondolom az meg túl egyszerű lenne ha mindenki nfl.com alapján számolna)

szerk. Delonso, nyilván úgy lett számolva, hogy nfl.com-on írt +1 év, mert ugye a köv. évre szól
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Rata, ne menstruálj már azért ennyire, nyugi van
nekem például most nincs időm utánanézni, hogy a 25 jött playámnál mi a fasz van
de nem hiszem, hogy volna szar lciitem, ugyanis én az NFL.com-os évekhez hozzáadtam a +1-et, ami már a mostani, 2012-es szezonra vonatkozikStez
Már bocs, de szó sincs menstruálásról, én csak szóltam hogy nem teljesen szabályos a szitu, aztán utána még én lettem majdnem lebaszva hogy hogy képzelem... Hadd reagáljak már 😊 De akkor leszarom. Van néhány csapat ami annyira jó hogy vet.min. alatt írnak nála alá a játékosok, ennyi.Rataxes
Nem erről van szó, de szerintem túlreagálod.
Nyilván utána fogunk nézni az összes gikszernek, de nem 1-2 napon belül lesz ez meg sajnos, ne türelmetlenkedjünk.
Saját magam miatt is írom ezt, mert nekem most tényleg nem lesz időm a 20-25 új playámra, de szerintem ezzel többen is hasonlóan vannak.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rata, ne menstruálj már azért ennyire, nyugi van
nekem például most nincs időm utánanézni, hogy a 25 jött playámnál mi a fasz van
de nem hiszem, hogy volna szar lciitem, ugyanis én az NFL.com-os évekhez hozzáadtam a +1-et, ami már a mostani, 2012-es szezonra vonatkozikStez
Már bocs, de szó sincs menstruálásról, én csak szóltam hogy nem teljesen szabályos a szitu, aztán utána még én lettem majdnem lebaszva hogy hogy képzelem... Hadd reagáljak már 😊 De akkor leszarom. Van néhány csapat ami annyira jó hogy vet.min. alatt írnak nála alá a játékosok, ennyi.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Rata, ne menstruálj már azért ennyire, nyugi van
nekem például most nincs időm utánanézni, hogy a 25 jött playámnál mi a fasz van
de nem hiszem, hogy volna szar lciitem, ugyanis én az NFL.com-os évekhez hozzáadtam a +1-et, ami már a mostani, 2012-es szezonra vonatkozik