GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
8 milla
😂Szegecs
Már csak egy ILB kell úgy, hogy van kb. 9 milla helyem.
De már a 8 is túl sok volt, akkor inkább átgondolom, hogy kire basszam el a szpészt 😀fetomy
ott van Fletcher, Tatupu és Anderson még simán 😀
8 millából valamelyik csak meglesz 😂Stez
Tatupu szar, Fletchert 3 évre vinném max ennyiért, Anderson meg 3-4-es felállásban is OLB lenne, nekem meg ILB köll. :/ De hát nyilván ők, vagy Lofton vagy Hawk lesz a befutó 😀

Vagy leszarom és rányomok 9-et Bizonyra 😀

Igor: Tévedés. Pont azért nem vagyok butus, mert pontosan tudom, hogy ha egy Megatron kiszabadulna a piacra, 15 alatt nem sűrűn állna meg, mivel tele van idiótával (velem az élen) a liga 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
NEEEE 😂
elmentek a picsába 😂
toljátok, tegyétek aprópénzzé Megatron 10 millájátStez
Mindenki azt mondta, hogy hülye vagyok a Megatron 18 millával. Legalább mostmár láthatja mindenki, hogy mennyire reális kérés volt 😀fetomy
A legelején is ugráltam örömömben, hogy csak 10 millát kell adnom neki, de most már egyenesen orgazmus van. 😀
És szerencsére csak 5 év múlva kell legközelebb vele foglalkoznom. 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
NEEEE 😂
elmentek a picsába 😂
toljátok, tegyétek aprópénzzé Megatron 10 millájátStez
Mindenki azt mondta, hogy hülye vagyok a Megatron 18 millával. Legalább mostmár láthatja mindenki, hogy mennyire reális kérés volt 😀fetomy
vagy:
te továbbra is butus vagy, csak rajtad kívül is van még 8-10-12 hülye/elvetemült/kulák GM 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
NEEEE 😂
elmentek a picsába 😂
toljátok, tegyétek aprópénzzé Megatron 10 millájátStez
Mindenki azt mondta, hogy hülye vagyok a Megatron 18 millával. Legalább mostmár láthatja mindenki, hogy mennyire reális kérés volt 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
8 milla
😂Szegecs
Már csak egy ILB kell úgy, hogy van kb. 9 milla helyem.
De már a 8 is túl sok volt, akkor inkább átgondolom, hogy kire basszam el a szpészt 😀fetomy
ott van Fletcher, Tatupu és Anderson még simán 😀
8 millából valamelyik csak meglesz 😂

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
8 milla
😂Szegecs
Már csak egy ILB kell úgy, hogy van kb. 9 milla helyem.
De már a 8 is túl sok volt, akkor inkább átgondolom, hogy kire basszam el a szpészt 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
NEEEE 😂
elmentek a picsába 😂
toljátok, tegyétek aprópénzzé Megatron 10 milláját

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
8.5....
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
8 milla
😂


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
na jól van basszátok meg, hivatalosan is kurva jó rózivá minősítem magam, a mostani árakhoz képest még kifejezetten jószívű is voltam 😀
biztos bánják már páran, miért nem hosszabbítottak 1-2 playával 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
mostmár nem úgy van, hogy akire egy napig nem jön új ajánlat az elkelt?Ork
alapból de, csak ebben a körben lett kitolva 3 napra, mivel több poszt van vegyítveStez
Meg leginkább azért, mert túl alacsonyak voltak eddig a fizetések 😀fetomy
Na jó, de Orkra nem illik ráemelni alapból, ha már így évente egyszer licitál valakire. 😀
Szóval szerintem beírhatja már most a szerződéseket 😀

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
😊gabokocka
gondolom jot rohogtel ezen az eszmefuttatason mert annyi koze van az igazsaghoz 😀 vagy ?
bring it on ! http://www.youtube.com/watch?v=SBTx-vhFRxoFake
Nagyrészt igazad volt, azonban ennyi helyem már nincs 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mostmár nem úgy van, hogy akire egy napig nem jön új ajánlat az elkelt?Ork
alapból de, csak ebben a körben lett kitolva 3 napra, mivel több poszt van vegyítveStez
Meg leginkább azért, mert túl alacsonyak voltak eddig a fizetések 😀

Holnap éjfélkor kelnek el egyébként Ork. Kivéve akire ma éjféltől kezdve érkezik ajánlat, mert az attól számítva 24 óra után.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
mostmár nem úgy van, hogy akire egy napig nem jön új ajánlat az elkelt?Ork
alapból de, csak ebben a körben lett kitolva 3 napra, mivel több poszt van vegyítve

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mostmár nem úgy van, hogy akire egy napig nem jön új ajánlat az elkelt?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
én már előre félek, hogy még kickert és puntert sem lehet elhozni 2,5 milla alatti áron kb
Stez
Weatherford már nézi a házát Clevelandben, így, hogy nem jön Mario (csak (max) Rubin) 😊kristof
bekaphatja
nem fogok egy punternek millákat fizetni
azért jön Bőrfikt 1/1-re, mert ő legalább puntolni is tud

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én már előre félek, hogy még kickert és puntert sem lehet elhozni 2,5 milla alatti áron kb
Stez
Weatherford már nézi a házát Clevelandben, így, hogy nem jön Mario (csak (max) Rubin) 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Van még millió WRem, minek Collie. Sharpton meg szerintem nem lesz kezdő, de backupnak jó lesz nálam (tavaly 55 snapet játszott összesen, ebből azért én nem következtetném a kezdőséget)tenorx
Nyilván, van még millió WR-ed,akik ráadásul nem kérnek el top WR fizetést az évi 5-600 yardjukért 😊
Persze tudom, míg Peyton dobált neki, esélye sem volt 1000 yardot teljesíteni, de majd jön Luck és 1500/szezon! 😛

De nem baj, Farkynak jó lesz, majd kirakja egy laza 1.5m penaltyért, mikor rájön, hogy ilyen WR-t még ezen az agyonfizetett Fa-n is bármikor talál olcsóbban 😊fetomy
Schleck lesz az 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, ezt megértem, Suhhal pláne, de nem riasztó hogy a két utóbbi szezonját egyaránt IR-en végezte?Delonso_
azert en ir es ir kozott is ugy gondolom h van kulonbseg.
2010ben egy begyulladt serv miatt raktak irre 13meccs utan, miutan egesz evben kisebb serulesekkel kuzdott. ekkor mar semmi eselye nem volt a houstonnak a pora mivel akkora szar volt a vedelmuk h az vmi kritikan aluli. en ezt az irt betudom annak h addig jatszattak amig kicsi esely is volt a pora, amikor elszallt, akkor a kovetkezo ev erdekeben inkabb pihentettek. 13 meccs 8.5 sack, ami meg mindig a liga felso harmadaban van. ilyen korulmenyek kozott ez tobb mint penge velemenyem szerint.
2011ben mellizomszakadas. 5 meccs 5 sack. amint prosperalo vedelembe kerult meg a semavaltas ellenere is meglatszodott h o valojaban mekkora allat birna lenni. mellizomszakadas egy sack kozben ? nagy pech. mondok egy peldat ugyanerre a serulesre ami aktualis is az nbabol : al horford. soha eleteben nem volt egy injury prone jatekos semmi nem mutatott erre h serulekenyebbe valna iden megis ovele is ez tortent. mellizomszakadas es 3-4 honap rehab.
tehat ha mondjuk 3-4 eve csinalna ezt az iresdit mario az mar persze h megremisztene es el sem gondolkodnek rajta h fizessek-e neki ennyit de ez igy szamomra nem red flag es ha megserul akkorsem gondolnam a mai tudasommal h lathattam vna elore.
persze nem mondom h ez orvosi szakvelemeny 😂 mert attol nyilvan kurvamessze van
csak ez az en meglatasom ezzel kapcsolatban.Fake
Okay 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van még millió WRem, minek Collie. Sharpton meg szerintem nem lesz kezdő, de backupnak jó lesz nálam (tavaly 55 snapet játszott összesen, ebből azért én nem következtetném a kezdőséget)tenorx
Nyilván, van még millió WR-ed,akik ráadásul nem kérnek el top WR fizetést az évi 5-600 yardjukért 😊
Persze tudom, míg Peyton dobált neki, esélye sem volt 1000 yardot teljesíteni, de majd jön Luck és 1500/szezon! 😛

De nem baj, Farkynak jó lesz, majd kirakja egy laza 1.5m penaltyért, mikor rájön, hogy ilyen WR-t még ezen az agyonfizetett Fa-n is bármikor talál olcsóbban 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Van még millió WRem, minek Collie. Sharpton meg szerintem nem lesz kezdő, de backupnak jó lesz nálam (tavaly 55 snapet játszott összesen, ebből azért én nem következtetném a kezdőséget)tenorx
Senki nem is mondta hogy te ebben a tradeben szarul jártál sőt...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Van még millió WRem, minek Collie. Sharpton meg szerintem nem lesz kezdő, de backupnak jó lesz nálam (tavaly 55 snapet játszott összesen, ebből azért én nem következtetném a kezdőséget)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az is mellékes, hogy már kb. második éve feltűnően szabadulni akart tenor Collietól. 😊Stez
tavaly meg ert is vna valamit a peyton-faktor miatt. de iden miutan ujbol beutotte a buksikajat eleg lol.
a fizujat megnezve meg inkabb hagyjuk ...
szolnek 40edjere h nalam eleg jo szintu backup lbk varnak gazdara kis fizetessel olcson, igaz lejaro szerzodessel. rivers 1.5 millat keres, misi nem egesz 1et. kozepso-hatso korosnel egyikert sem kernek tobbet.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Austin Collie WR 2 250 000 2 750 000 3 000 000 7 000 000

Ez se szar contract 😂fetomy
vicces naStez
Jó,hát azért tudok hasonlókat mutatni,de azok legalább nagyjából megérdemelnek ilyen pézt.fetomy
Az is mellékes, hogy már kb. második éve feltűnően szabadulni akart tenor Collietól. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen, ezt megértem, Suhhal pláne, de nem riasztó hogy a két utóbbi szezonját egyaránt IR-en végezte?Delonso_
azert en ir es ir kozott is ugy gondolom h van kulonbseg.
2010ben egy begyulladt serv miatt raktak irre 13meccs utan, miutan egesz evben kisebb serulesekkel kuzdott. ekkor mar semmi eselye nem volt a houstonnak a pora mivel akkora szar volt a vedelmuk h az vmi kritikan aluli. en ezt az irt betudom annak h addig jatszattak amig kicsi esely is volt a pora, amikor elszallt, akkor a kovetkezo ev erdekeben inkabb pihentettek. 13 meccs 8.5 sack, ami meg mindig a liga felso harmadaban van. ilyen korulmenyek kozott ez tobb mint penge velemenyem szerint.
2011ben mellizomszakadas. 5 meccs 5 sack. amint prosperalo vedelembe kerult meg a semavaltas ellenere is meglatszodott h o valojaban mekkora allat birna lenni. mellizomszakadas egy sack kozben ? nagy pech. mondok egy peldat ugyanerre a serulesre ami aktualis is az nbabol : al horford. soha eleteben nem volt egy injury prone jatekos semmi nem mutatott erre h serulekenyebbe valna iden megis ovele is ez tortent. mellizomszakadas es 3-4 honap rehab.
tehat ha mondjuk 3-4 eve csinalna ezt az iresdit mario az mar persze h megremisztene es el sem gondolkodnek rajta h fizessek-e neki ennyit de ez igy szamomra nem red flag es ha megserul akkorsem gondolnam a mai tudasommal h lathattam vna elore.
persze nem mondom h ez orvosi szakvelemeny 😂 mert attol nyilvan kurvamessze van
csak ez az en meglatasom ezzel kapcsolatban.