GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na kristof te legalabb egy oszinte ember vagy respect 😀 meg kitalalom mennyit basszak ra bar a tobbi arc arat elnezve lehet jobban jarok ha nem 1 elit hanem 2-3 top10 csaveszba ruhazok inkabb be 😀
apropo lehet nezegetni a kekimet. csupa alacsony fizetesu lb kisebb-nagyobb potenciallal kozepso-hatso korosert v megegyezes szerint megvalnek toluk.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én nem hiszem hogy lesz még ott bid.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
én már csak Faket várom

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Williams annyit keres átlagban, mint Rodgers. (Y)Newman
Ja, de attól még Kristóf nem hiszi azt, ha nála játszik Williams, más nem is kell a csapatba 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Williams annyit keres átlagban, mint Rodgers. (Y)

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az szééép, hát Kristóf nem volt hang.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Faszom, erre farky beírja még mielőtt rámennék a küldésre 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én fel sem tételezném ezt senkiről.
Nyilván többen estünk ebbe a problémába, ami talán pici pontosítást is igényel a szabálykönyvben.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De miért törlöm?
Mert ráírtam valaki friss licitjére ugyanazt.
Nem azért mert figyelmetlen vagyok.Delonso_
értettem. csak arra írtam hogy én már akkor nem láttam a hsz-ed, alapból nem tudtam volna csalni 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Csak érdekesnek találtam, hogy Delonso első (törölt 😊 ) hsz.-e kb. 40 mp-cel a tiéd után jött Bunkley-ra, mégis ugyanakkora összeget írt bele, mint, amit te is.Newman
az egy dolog, hogy érdekes. megírtam a hsz-t, külön lapon megsasoltam az állást, nem láttam semmit, és rányomtam az elküldre. Ergo ha 40 mpvel előttem írta nem is láthattam 😊eaglesmcnabb
Arra célzok, hogy te meg írtad a liciteket 4 emberre, de közben szerkesztetted úgy, hogy Bunkley is benne legyen (topik admin vagy, így ezt nem láthatjuk) és Delonso eközben írta meg Bunkleyra ugyanezt az összeget, így nem láthatta ezt....de lehet csak ő volt lassú. 😊 (40+mp soknak tűnik nekem, ez van 😛 )Newman
egyszerre írtam a 6-ot, és olyan sorrendben ahogy szerepel 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De miért törlöm?
Mert ráírtam valaki friss licitjére ugyanazt.
Nem azért mert figyelmetlen vagyok.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na most akkor mikor lehet cápázni?
4.4 19.59.59?

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én gyanítom a szabály inkább arra vonatkozik hogy valaki emelt valamikor én meg nem nézem meg normálisan és úgy emelek, rossz összeget.
De hogy valaki 20 másodperccel utánam ugyanannyit emel, elég nehéz lenne neki normálisan licitálni, hacsak nem gondolatolvasó.Delonso_
főleg ha addigra törlöd 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az első licitemet 7 percig írtam... ellenőriztem, de mindegy is, szerintem ezt a szabályt rosszul értelmeztük, értelmetlen lenne így.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
én miért is?
nem módosítottam hsz-t, a licitem meg jó 😊 egyébként más ember nem nagyon kell mint akikre eddig licitáltam, szóval pont leszarnám hogy 1 órás szünet vagy sem 😊eaglesmcnabb
Csak érdekesnek találtam, hogy Delonso első (törölt 😊 ) hsz.-e kb. 40 mp-cel a tiéd után jött Bunkley-ra, mégis ugyanakkora összeget írt bele, mint, amit te is.Newman
az egy dolog, hogy érdekes. megírtam a hsz-t, külön lapon megsasoltam az állást, nem láttam semmit, és rányomtam az elküldre. Ergo ha 40 mpvel előttem írta nem is láthattam 😊eaglesmcnabb
Arra célzok, hogy te meg írtad a liciteket 4 emberre, de közben szerkesztetted úgy, hogy Bunkley is benne legyen (topik admin vagy, így ezt nem láthatjuk) és Delonso eközben írta meg Bunkleyra ugyanezt az összeget, így nem láthatta ezt....de lehet csak ő volt lassú. 😊 (40+mp soknak tűnik nekem, ez van 😛 )

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyerekek, ne legyetek merevek mint a faszok. Jelen pillanatban leszarnivaló, hogy ki szerkesztett, ki nem meg satöbbi. Ennek a szabálynak a lényege, hogy kordában legyen tartva a licit, lehessen követni az eseményeket. Ahhoz képest mennyire tömött ez a kör, teljesen követhető, úgyhogy nem kell pörögni 😊 szerintem

3 napig full mennek a licitek, most tök8, hogy 1 óra bünti meg egyebek.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Megjegyzem nem az IRL évek számítanak, hanem, hogy nálunk mennyit játszott, van, akinél ez a kettő nem ugyanannyiWyatt
Gyanítom hogy Adam8 nem ezért adott hibás szerződéseket 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én gyanítom a szabály inkább arra vonatkozik hogy valaki emelt valamikor én meg nem nézem meg normálisan és úgy emelek, rossz összeget.
De hogy valaki 20 másodperccel utánam ugyanannyit emel, elég nehéz lenne neki normálisan licitálni, hacsak nem gondolatolvasó.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akkor viszont mehet pihire Delonso (hsz. törlés+újrabeírás), meg lehetséges, hogy eaglesmcnabb is.Newman
én miért is?
nem módosítottam hsz-t, a licitem meg jó 😊 egyébként más ember nem nagyon kell mint akikre eddig licitáltam, szóval pont leszarnám hogy 1 órás szünet vagy sem 😊eaglesmcnabb
Csak érdekesnek találtam, hogy Delonso első (törölt 😊 ) hsz.-e kb. 40 mp-cel a tiéd után jött Bunkley-ra, mégis ugyanakkora összeget írt bele, mint, amit te is.Newman
az egy dolog, hogy érdekes. megírtam a hsz-t, külön lapon megsasoltam az állást, nem láttam semmit, és rányomtam az elküldre. Ergo ha 40 mpvel előttem írta nem is láthattam 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valamit erre kéne, mert most az, hogy már írok egy licitet, és közben beelőznek közben (nem a nyitásnál vagy a zárásnál) az ne legyen már büntetve

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No ez egy nagy faszság....
Hol tehetek én arról vagy akár Braxa hogy míg beírjuk más is ír egy összeget?
Ezért kéne büntetve lenne? Azért gondolkodjunk már...
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 250 — Keep pounding
Megjegyzem nem az IRL évek számítanak, hanem, hogy nálunk mennyit játszott, van, akinél ez a kettő nem ugyanannyiWyatt
pontosan

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megjegyzem nem az IRL évek számítanak, hanem, hogy nálunk mennyit játszott, van, akinél ez a kettő nem ugyanannyi

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
csodás szabály.braxa88
Akkor viszont mehet pihire Delonso (hsz. törlés+újrabeírás), meg lehetséges, hogy eaglesmcnabb is.Newman
én miért is?
nem módosítottam hsz-t, a licitem meg jó 😊 egyébként más ember nem nagyon kell mint akikre eddig licitáltam, szóval pont leszarnám hogy 1 órás szünet vagy sem 😊eaglesmcnabb
Csak érdekesnek találtam, hogy Delonso első (törölt 😊 ) hsz.-e kb. 40 mp-cel a tiéd után jött Bunkley-ra, mégis ugyanakkora összeget írt bele, mint, amit te is.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
braxa is pihi 😊
nem lehet hsz-t módosítani 😕Stez
csodás szabály.braxa88
Akkor viszont mehet pihire Delonso (hsz. törlés+újrabeírás), meg lehetséges, hogy eaglesmcnabb is.Newman
én miért is?
nem módosítottam hsz-t, a licitem meg jó 😊 egyébként más ember nem nagyon kell mint akikre eddig licitáltam, szóval pont leszarnám hogy 1 órás szünet vagy sem 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!