2015 NFL Draft

2 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags letradelt.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 636 — Panthers fan
Na, ez jó érték

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 135 — Saints GM
Végül is az előző Arkansas DE is nagy karriert futott be nálunk 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 917 — Omar's Coming Yo!
Flowerst vittem GM Gameben a 3. körben. 😀iktriad
jobb később,mint soha 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Feljött a Panters. Holliman? 😀😀
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Yeah, Flowers! A második legjobb Pats által draftolt játékos idén. 😊Schleck
Richards után 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Yeah, Flowers! A második legjobb Pats által draftolt játékos idén. 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Flowerst vittem GM Gameben a 3. körben. 😀
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 091 — Patriots fan
alapvetően nekem tetszett a draft közvetítés, nyilván nem lehet elvárás hogy technikalig olyan szinten nyomják a srácok a közvetítést mint a profik, nekem alapvetően tetszett hogy a pickek véleményezése mellette jó humorú közvetítés volt, a poénok is ültek, személy szerint nekem ez nagyon tetszett 😊
Csak így tovább srácok!!
Nem utolsó sorban rengeteg időt energiát belefektetnek a srácok azért hogy egy ilyen draft közvetítést összehozzanak de akár a podcasteket is ide sorolhatjuk szóval nagy respect érte!

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UDFA 😀braxa88
Majdnem Blackmon. 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 538
UDFA 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 538
nem jöttünk fel. nembaj
több mint 9 éve
dzsonwoo Minnesota Vikings 14
itt van az élő hangout
 www.youtube.com/watch?v=csQKRzEcac0&feature=youtu.beDexxter Tailor
Köszi!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 503
Ma is csinálnak a srácok közvetitést?dzsonwoo
 www.youtube.com/watch?v=csQKRzEcac0&feature=youtu.be
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 899 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
itt van az élő hangout
 www.youtube.com/watch?v=csQKRzEcac0&feature=youtu.be


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
dzsonwoo Minnesota Vikings 14
Ma is csinálnak a srácok közvetitést?
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 220
Aki hideg profizmust vár, nézze azokat a műsorokat, ahol ezért fizetik a műsorban szereplőket. Szerintem ez -bizonyos hibáktól eltekintve, amik a körülmények ismeretében bagatellek- olyan volt, amilyennek a készítői szánták és ami fontosabb, olyan, amire hajnali kettőkor van kapacitása az átlag nézőnek, adott esetben áttanult éjszaka után is.

Ha ez egy olyan adás lett volna, ami tömve van statisztikával,racionális elemzéssel és értékeléssel, és nem egy laza, haveri beszélgetés jellegű műsor, akkor valószínűleg én, mint csak hobbiszinten érdeklődő a felénél kinyomtam volna. Megvan a tökéletességre törekvő, strict műsortervvel és elemzésekkel házaló műsornak is a helye, meg ennek a beszélgetősnek is, ami engem személy szerint szórakoztatott, sőt, le is tudott kötni. És inkább foglalkozok azzal, mi lett jó, nem azzal, ami nem volt az.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 538
álítólag seahawks tradet akar. van még 6 pickünk, abból 4 comp
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 899 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kérdések ide is jöhetnek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
fetomy!
szerintem itt elsősorban abból lehet félreértés, hogy szakértőként aposztrofálod a közvetítésben megjelent embereket, holott mi itt mindannyian szurkolók vagyunk, semmilyen fizetést nem kapunk ezért cserébe, pusztán a saját szabadidőnkben, a saját örömünkre szerkesztjük a bowl.hu oldalát (illetve, hogy magyarul is minél többet lehessen olvasni erről a csodálatos sportágról). irreális elvárás, hogy az nfl.com-nál profibb cucc lesz, nem is tudom hol olvastál ilyeneket, hisz hiába tervezgetünk minden évben, látható, hogy technikai szinten, elsősorban az eszközöket tekintve erősen hadilábon állunk, egy bevétel nélküli oldal esetében ez nem is csoda. igyekeztünk jó hangulatban beszélgetni a draftról, saját szemszögünkből értékelni egy-egy választást, játékost, de ezt szent írásként kezelni elég nagy marhaság lenne bárki részéről. a mikrofonnal való szórakozás az első nap valóban gáz volt, de csak így lehetett megoldani, hogy a helyszínen lévők velünk egy időben értesüljenek az adott pickről. a visszajelzéseket egyébként mindenki másnak is köszönjük, jövőre igyekszünk még jobbak lenni, még több igényt kielégíteni, de most inkább készüljünk a harmadik napra, lesz miről beszélni 😊
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szomorú lehet ilyen frusztráltnak lenni. 😕Schleck
óó ha tudnád mennyire! a sok-sok álmatlan éjszaka a sok-sok átsírt karácsony 😥

Szomorú lehet annyira érvtelennek lenni, hogy ilyen elmés riposztra kell fanyalodnod 😕fetomy
Szerinted erre a szánalmas kötözködés ellen van értelme érveket felhozni? 😀
Egy teljesen ingyen, önszorgalomból szervezett műsor esetén az tényleg rettenetes hiba, hogy a kamera előtt mutatják, hogy cserélni fognak? És a többi is hasonló szintű, nevetséges szőrszálhasogatás.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szomorú lehet ilyen frusztráltnak lenni. 😕

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egyetértek Schleckkel, az idei vitte a prímet, köszönjük a közvetítést!

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszi az adást! Az eddigi legszínvonalasabb draft közvetítés volt szerintem magasan.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 761 — LIGHTS OUT!
Mégsem, még mindig zúg mint a szar.