Fantasy Football

17 feliratkozó

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kellene egy kis help:
Brady vs Denver
Kaep vs Falcons
Luck vs Vikes?

Kaepet most hoztam, Brady lenne alapból, de Denverben nem tudom hogy fog működni a Pats offense. Kaep futhat is + Falcons adta a legtöbb pontot a QB-knak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 s12.postimg.org/aibwxo8tp/League_Trophies_2016_Free_Fantasy_Football_N.png

most néztem csak a trophy-kat,és ez aztán tényleg unreal combinations
Borbinho
 s23.postimg.org/9hp9lqqmz/League_Trophies_2016_Free_Fantasy_Football_N.png

vol2 😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
carr vagy prescott?
Löfli
Miért szar Prescott? 😊

Én Carrt mondom

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 266 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
carr vagy prescott?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
AJ Green mennyit fog kihagyni sérülés miatt?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Az OBJ, Crowder, SSS, Sanders, Michael Thomas ötösből kéne 3.
A Sproles, Smallwood, Riddick, Coleman, Ivory ötösből meg 2.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 s12.postimg.org/aibwxo8tp/League_Trophies_2016_Free_Fantasy_Football_N.png

most néztem csak a trophy-kat,és ez aztán tényleg unreal combinations

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ajayi, McKinnon, Sproles, Stills, SSS ből kéne 3 (1RB, 1WR, 1RB/WR).
A Miami nem tudom hogy fog tudni haladni a földön a ligaelső runD ellen, de ha extra sok yard nem is, rövid TD-k jöhetnek Ajayitól, Stills meg inkább emiatt yardokra lehet esélyes, mert passzoltatni fogják Tannehillt szvzs. McKinnon visszatér, de tőle pont TD-k nem várhatóak, yardok inkább de eddig se volt túl nagy ász. Sproles múlt héten király volt, fumble Mathews nem tudom visszakerül-e SSStől nem tudom mit várjak, de elvileg játszik.
Ajayi, McKinnon, SSS-t kezdetném talán. Más vélemény?


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Julian Edelman vs Bills vagy Davante Adams, GB WR vs ATL
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Atlanta Def a Packers ellen vagy Panthers az Arizona ellen? Melyik legyen inkább?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Eifert(vs Was) vagy Kelce (vs ind) ?
több mint 7 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Szerintetetek kit rakja a kezdőbe a wr-eim közül, nagy dilemmában vagyok 4 WR-em van 2 helyre és nem tudom: Antonio Brown, Brandon Marshall, Allen Robinson, Marvin Jones!
Ötlet valakitől hogy mi lenne a jó? vagy inkább 3 elkapó és csak két futó? a futóim Gurley, West, Coleman? Jól jönne egy két ötlet este 7ig 😀 köszi srácok

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
Annyira ráéreztem szerdán, hogy devante adamset bizony ki kell baszni a rosterről.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Hoyer-Demetri Goodson (mivel ő volt az egyetlen kezdő CB, akit az ESPN adatbázisos mókusoknak sikerült bepakolni) duótól 35 pontot reméltem.... lett belőle 9. Ezek után soha többet nem fogok game script-re építeni... legalább a jövő hétvégéig biztos nem. 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Mekkora húzás volt Don Jackson begyűjtése........ ja nem 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Charles Clay v Zach Miller?
Duke Johnson v Ryan Mathews?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nálam is kényszermegoldások jönnek erre a fordulóra.
Aiken, Pierre Garcon, Thielen, Steve Smith Sr., (Doug Martin)
Ebből az ötösből kellene 2.
Ha tudna játszani Doug és vagy SSS akkor valószínűleg őket favorizálnám, de valószínű, hogy egyikük vagy akár mind a ketten kiesnek nem tudom a maradékból mi legyen. És ha játszik is SSS kérdés hány százalékos lesz.
A többieknél talán Thielen>Garcon>Aiken...
alatriste
Sztem Martin biztos nem jatszik, SSS valszeg fog.. s ezzel Aiken ki is esik.
Nalam Garcon veri Thielent (nagyon ugy tunik Diggs visszajon), de amugy en is hasonloan latom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nálam is kényszermegoldások jönnek erre a fordulóra.
Aiken, Pierre Garcon, Thielen, Steve Smith Sr., (Doug Martin)
Ebből az ötösből kellene 2.
Ha tudna játszani Doug és vagy SSS akkor valószínűleg őket favorizálnám, de valószínű, hogy egyikük vagy akár mind a ketten kiesnek nem tudom a maradékból mi legyen. És ha játszik is SSS kérdés hány százalékos lesz.
A többieknél talán Thielen>Garcon>Aiken...


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Travis Benjamin az Atlanta ellen, Kendall Wright az Indy ellen és DeAndre Hopkins a Denver ellen. 3/2 kell. Hopkins ugye a legjobb WR, de a Broncos ellen nem tudom mennyi esélye lesz.
zinedine5
Uhh.. waiveren kik vannak?
Benjamin / Wright teljesen lutri, Nukot szerintem meg kikapcsolja a Denver..
Igor
Oswi fogja szegény WRt kikapcsolni
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Travis Benjamin az Atlanta ellen, Kendall Wright az Indy ellen és DeAndre Hopkins a Denver ellen. 3/2 kell. Hopkins ugye a legjobb WR, de a Broncos ellen nem tudom mennyi esélye lesz.
zinedine5
Uhh.. waiveren kik vannak?
Benjamin / Wright teljesen lutri, Nukot szerintem meg kikapcsolja a Denver..
Igor
Ennél jobbakat nemigen látok waiveren (persze bármelyik bejöhet egy meglepetésmeccsel, de nem több eséllyel mint mondjuk Wright). Ott van Heyward-Bay, de LJ-vel finoman szólva sem garancia a sikerre. Viszont Benjamin / Wright olyan védelmek ellen játszik ahol lesz lehetőség passzolni, míg Hopkinst szerintem is limitálják majd.

Benjamin / Wright felé hajlok jelenleg.
zinedine5
Mér nem mondtad, hogy div 1... 😀

Szerintem Enunwa/Perriman a legjobb aki kint van, DHB no comment... de sztem valóban jobbak akik a csapatodban vannak:
Nálam a sorrend:
1) Wright (jó matchup, és senki mással nincs chemistry, csak ő/Delanie Walker vannak, a többi WR reménytelen..)
2) Nuk (garbage time, és neki van a háromból a legjobb esélye egy TD-re)
3) Benjamin (nagyon necces.. túl sok célpontja van Riversnek, a két TE ellopja a RZ esélyeket, és a WR-eknél is váltakozik ki a célpont)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 020 — Ajmo Vatreni
Travis Benjamin az Atlanta ellen, Kendall Wright az Indy ellen és DeAndre Hopkins a Denver ellen. 3/2 kell. Hopkins ugye a legjobb WR, de a Broncos ellen nem tudom mennyi esélye lesz.
zinedine5
Uhh.. waiveren kik vannak?
Benjamin / Wright teljesen lutri, Nukot szerintem meg kikapcsolja a Denver..
Igor
Ennél jobbakat nemigen látok waiveren (persze bármelyik bejöhet egy meglepetésmeccsel, de nem több eséllyel mint mondjuk Wright). Ott van Heyward-Bay, de LJ-vel finoman szólva sem garancia a sikerre. Viszont Benjamin / Wright olyan védelmek ellen játszik ahol lesz lehetőség passzolni, míg Hopkinst szerintem is limitálják majd.

Benjamin / Wright felé hajlok jelenleg.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Travis Benjamin az Atlanta ellen, Kendall Wright az Indy ellen és DeAndre Hopkins a Denver ellen. 3/2 kell. Hopkins ugye a legjobb WR, de a Broncos ellen nem tudom mennyi esélye lesz.
zinedine5
Uhh.. waiveren kik vannak?
Benjamin / Wright teljesen lutri, Nukot szerintem meg kikapcsolja a Denver..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 020 — Ajmo Vatreni
Travis Benjamin az Atlanta ellen, Kendall Wright az Indy ellen és DeAndre Hopkins a Denver ellen. 3/2 kell. Hopkins ugye a legjobb WR, de a Broncos ellen nem tudom mennyi esélye lesz.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ajayit is kirakatta volna mindenki. Jön vissza Foster, eddig sem volt jó, most majd alig kap labdát.

25 futás, 204 yard, 2 TD
zinedine5
simán kezdőmben van 😀
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 020 — Ajmo Vatreni
Ajayit is kirakatta volna mindenki. Jön vissza Foster, eddig sem volt jó, most majd alig kap labdát.

25 futás, 204 yard, 2 TD