Fantasy Football

18 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 11 940 — return of the falcons
Perine vs sf vagy fowler III vs giants flexbe?

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 14 701 — However, by that point, you'll have been torn to pieces...
Njoku, Julio egyertelmu, az RB nálam eleg siman Aaron Jones (Gillislee TD or bust)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 3 265
Na most aztán beállt nálam a teljes tanácstalanság, szóval kellene egy kis segítség 😀

TE: Njoku vagy az öreg Vernon Davis?
Aztán van 1-1 RB és WR helyem + 1 flex amiben nem tudok dönteni:
Gillislee - az uccsó 3 meccs gyenge volt, viszont a Jets ellen jó a matchup
Julio Jones - alap lenne, de még nincs TD-je és sérülés után jön vissza. Viszont bye weekje volt (vs MIA)
Aaron Jones - ő elég jónak tűnik, de ahogy nézem visszajön Montgomery, ráadásul MIN védelem ellen fut.

És akkor őket bonthatja meg a D-Jax (vs Ari), Javourius Allen(vs Chi) bomba páros. 😀 Plusz az öreg Jamaal Charles és Orleans Darkwa van még ott, de őket nem hiszem, hogy betenném.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 686 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hill vs Texans
DJax vs Pats
Dez vs Packers
Sheppard vs Chargers

3 WR kellene ebből a 4esből. Egyelőre a Hill - DJax - Dez trió van bent.

Illetve futóknál is bajban vagyok:
Henry vs Dolphins
Lynch vs Ravens
Duke Johnson vs Jets
Fournette vs Steelers

innen kellene 2, egyelőre Duke + Fournette vannak bent.

Megérzés vagy tipp velük kapcsolatban? 😊

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 8 870 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
D. Baldwin (vs. Colts), J. Rodgers (vs. NYG) , S. Watkins (vs. DAL)

kellene kettő 😊
gamerkr
Watkins és Baldwin sokkal valószínűbb, hogy jó meccset hoz.
Jakehomer
köszke! 😊

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 20 188 — Panthers fan

kellene kettő 😊
gamerkr
Watkins és Baldwin sokkal valószínűbb, hogy jó meccset hoz.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 8 870 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

kellene kettő 😊

Szerkesztette: gamerkr

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 8 432
Némi dilemmába kerültem egy flex poziban, Emmanuel Sanders és Ameer Abdullah között vacillálok.
empty taxi
Szerintem egyértelműen Sanders. Abdullahban benne van a fumble és sérülésből jön vissza. A Macska pedig Thomas, Sanders és Fowler között osztja el a passzokat, más nagyon nem is kap el.
több mint 4 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 30 218 — illegal shift
Némi dilemmába kerültem egy flex poziban, Emmanuel Sanders és Ameer Abdullah között vacillálok.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 066 — Jedi Master
Haha, Zeke mostanáig a RB-ek között elég hátul volt az eltiltás miatt...én viszont draftoltam korábban, most meg kiderült, hogy játszhat egész évben 😀
Chargers LT
Azért kemény, hogy ezért a kis önfényezésért felbumpoltál egy 8 hónapja inaktív topicot 😀
tenorx
Nanemazért..😀 de furcsálltam is, hogy ide senki nem ír...pont fantasy időszakban

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
tenorx 11 052 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Haha, Zeke mostanáig a RB-ek között elég hátul volt az eltiltás miatt...én viszont draftoltam korábban, most meg kiderült, hogy játszhat egész évben 😀
Chargers LT
Azért kemény, hogy ezért a kis önfényezésért felbumpoltál egy 8 hónapja inaktív topicot 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 066 — Jedi Master

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 686 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tevin Coleman @ Carolina
Mark Ingram vs Tampa
Kenneth Dixon @ Steelers
Bell vs Ravens
Pryor vs San Diego
Moncrief @ Oakland
AP @ Green Bay

innen kellene 2 rb + 1 w/r
Bell-Coleman-Ingram trióra tettem le elsőre a voksom. Valakinek vmi tipp/ellenvetés?
Borbinho
Ingram sztem ha nem fog hisztizni nagyot fog játszani a tampa ellen. Bell nálam mindig bent van, legalább 10 pontra mindig jó még akkor is ha nem szerez td-t. colemant-t viszont nem tudom, van hogy nagyot játszik, de van hogy képes eltűnni freeman mögött. Nem tudok tippelni, hogy most milyen napja lesz.
kapitnono
Ingram-Baldwin-Brady-Coleman-OBJ kb megnyerték a meccset, de Ingram + Coleman össz 43 pontja nagyon jól jött 😊

köszi a tippet

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 6 101 — WHO DAT!!!!
Tevin Coleman @ Carolina
Mark Ingram vs Tampa
Kenneth Dixon @ Steelers
Bell vs Ravens
Pryor vs San Diego
Moncrief @ Oakland
AP @ Green Bay

Bell-Coleman-Ingram trióra tettem le elsőre a voksom. Valakinek vmi tipp/ellenvetés?
Borbinho
Ingram sztem ha nem fog hisztizni nagyot fog játszani a tampa ellen. Bell nálam mindig bent van, legalább 10 pontra mindig jó még akkor is ha nem szerez td-t. colemant-t viszont nem tudom, van hogy nagyot játszik, de van hogy képes eltűnni freeman mögött. Nem tudok tippelni, hogy most milyen napja lesz.

több mint 4 éve
Tevin Coleman @ Carolina
Mark Ingram vs Tampa
Kenneth Dixon @ Steelers
Bell vs Ravens
Pryor vs San Diego
Moncrief @ Oakland
AP @ Green Bay

több mint 4 éve
Kellene egy kis help:
Brady vs Denver
Kaep vs Falcons
Luck vs Vikes?

Kaepet most hoztam, Brady lenne alapból, de Denverben nem tudom hogy fog működni a Pats offense. Kaep futhat is + Falcons adta a legtöbb pontot a QB-knak

több mint 4 éve
 s12.postimg.org/aibwxo8tp/League_Trophies_2016_Free_Fantasy_Football_N.png

most néztem csak a trophy-kat,és ez aztán tényleg unreal combinations
Borbinho
 s23.postimg.org/9hp9lqqmz/League_Trophies_2016_Free_Fantasy_Football_N.png

vol2 😀😀

több mint 4 éve
ThundersNFL New England Patriots Cincinnati Bearcats 10 090 — !SuPeR6BoWL!
carr vagy prescott?
Löfli
Miért szar Prescott? 😊

Én Carrt mondom

Szerkesztette: ThundersNFL

Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Löfli Arizona Cardinals Arkansas Razorbacks 15 451 — ellenIktriad
carr vagy prescott?

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
több mint 4 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
AJ Green mennyit fog kihagyni sérülés miatt?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 4 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 30 218 — illegal shift
Az OBJ, Crowder, SSS, Sanders, Michael Thomas ötösből kéne 3.
A Sproles, Smallwood, Riddick, Coleman, Ivory ötösből meg 2.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 4 éve
 s12.postimg.org/aibwxo8tp/League_Trophies_2016_Free_Fantasy_Football_N.png

most néztem csak a trophy-kat,és ez aztán tényleg unreal combinations

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers 9 765 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ajayi, McKinnon, Sproles, Stills, SSS ből kéne 3 (1RB, 1WR, 1RB/WR).
A Miami nem tudom hogy fog tudni haladni a földön a ligaelső runD ellen, de ha extra sok yard nem is, rövid TD-k jöhetnek Ajayitól, Stills meg inkább emiatt yardokra lehet esélyes, mert passzoltatni fogják Tannehillt szvzs. McKinnon visszatér, de tőle pont TD-k nem várhatóak, yardok inkább de eddig se volt túl nagy ász. Sproles múlt héten király volt, fumble Mathews nem tudom visszakerül-e SSStől nem tudom mit várjak, de elvileg játszik.
Ajayi, McKinnon, SSS-t kezdetném talán. Más vélemény?

Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 1 310 — balazs.t85@gmail.com
Julian Edelman vs Bills vagy Davante Adams, GB WR vs ATL
több mint 4 éve
ThundersNFL New England Patriots Cincinnati Bearcats 10 090 — !SuPeR6BoWL!
Atlanta Def a Packers ellen vagy Panthers az Arizona ellen? Melyik legyen inkább?

Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018