Fantasy Football

17 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Falnélküli AP VS Bucs vagy Zeke VS Eagles?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Conner vs Ravens
McCaffrey vs Bucs
AP vs Falcons
Zeke vs Titans
Barber vs Panthers

Innen kellene 3 személy
ThundersNFL
Ez milyen liga, ketten vagytok benne? 😊
somoskovig
Nem 😂
Keeper liga
McCaffrey draft 1 kör
AP draft 5 kör
Conner keeper a 9-dik körben
Barber keeper a 14-dik körben
Zeke trade
Adtam érte 2019/1 és 2019/3
Dede+Ekeler
Jött 2019/5 és 2019/11
Egyszóval ing és gatya

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Conner vs Ravens
McCaffrey vs Bucs
AP vs Falcons
Zeke vs Titans
Barber vs Panthers

Innen kellene 3 személy
ThundersNFL
Ez milyen liga, ketten vagytok benne? 😊

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Zeke vagy Conner már csak a kérdés?
ThundersNFL
Zeke
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Zeke vagy Conner már csak a kérdés?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
nálam a középső három talán, de nem egyszerű

nekem flex poziba kellene egy valaki:
Latavius Murray vs. DET
Jakeem Grant vs. NYJ
Allen Robinson @ BUF
kristof
Murray egyértelmű
most hogy Stills aktív, szerintetek ő vagy maradjak Parkernél?
shawnka
Parker inkább

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
most hogy Stills aktív, szerintetek ő vagy maradjak Parkernél?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
nálam a középső három talán, de nem egyszerű

nekem flex poziba kellene egy valaki:
Latavius Murray vs. DET
Jakeem Grant vs. NYJ
Allen Robinson @ BUF
kristof
Murray ez nem kérdés , Lions rum D ócska.
Cook bezavarhat de snap counton lesz.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
nálam a középső három talán, de nem egyszerű

nekem flex poziba kellene egy valaki:
Latavius Murray vs. DET
Jakeem Grant vs. NYJ
Allen Robinson @ BUF
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Conner vs Ravens
McCaffrey vs Bucs
AP vs Falcons
Zeke vs Titans
Barber vs Panthers

Innen kellene 3 személy

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Alfred Blue, Elijah McGuire, Coutee, Beasley, Chris Herndon 5osbol kellene:
1 RB, 1 WR, 1 WR/RB, 1 WR/TE/RB, vagyis a kerdes, ki maradjon ki. egyik rosszabb opcio mint a masik...
Borbinho
Herndon, Bízli, Kék és McGuire

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Alfred Blue, Elijah McGuire, Coutee, Beasley, Chris Herndon 5osbol kellene:
1 RB, 1 WR, 1 WR/RB, 1 WR/TE/RB, vagyis a kerdes, ki maradjon ki. egyik rosszabb opcio mint a masik...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Peyton Barber to Demaryius Thomas trade mennyire elfogadható?
ThundersNFL
Dem Thomas nagyon ergyán termelt a Broncosban. Most kérdés, hogy az új helyén mennyit vonják be a játékba, de vannak kétségeim, hogy Watson mennyire tudja őt használni, tekintve, hogy mostanában nem ment neki az elszakadás. Watson pedig nem szereti a tight window-kat annyira.

Peyton Barbert nem sokat láttam, de elég jó a sebessége, szóval benne van a nagy játék és igazán másik jó futópárja nincsen (Ronald Jones nekem csalódás pl.). Ott meg az a kérdés, hogy Fitz mennyi futást használ.

Kettejük közül a nagyobb játékok talán benne vannak, a Texansnál ezt Hopkinsra bízzák (meg Will Fullerre, de ő természetesen újra sérült).
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Peyton Barber to Demaryius Thomas trade mennyire elfogadható?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Flexben ki lenne a "legjobb"
Yeldon vs Texans
Goodwin vs Rams
Ratley vs Buccaners
Barber vs Browns
AP vs Cowboys
ThundersNFL
en AP-t valasztanam, esetleg Yeldon.

Coutee/ARob/Hyde triobol kellene 2 flexbe...elso igazan szar het, Geathers out, Gronk out, Hyde-ot penteken csereltek el, ARob questionable...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Flexben ki lenne a "legjobb"
Yeldon vs Texans
Goodwin vs Rams
Ratley vs Buccaners
Barber vs Browns
AP vs Cowboys

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Flexben nem tudok dönteni Bilal Powell a Vikings védelme ellen, vagy Chris Hogan aki inkonzisztens teljesítményt nyújt. Mit gondoltok?
Nomac
Ha nem játszik Crowell én feltétlen Powellre szavaznék, egyébként meg olyan 50-50 a dolog.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 629 — balazs.t85@gmail.com
Flexben nem tudok dönteni Bilal Powell a Vikings védelme ellen, vagy Chris Hogan aki inkonzisztens teljesítményt nyújt. Mit gondoltok?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
100%, hogy ha behozom Flakont Bandi helyett, akk Bandi 400 yard 4 TD 0 INT-el zar a Bills ellen...szoval marad Luck valszeg 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 674
Coutee vs Bills; S Watkins vs Pats vagy Dem. Thomas vs Rams. Melyik legyen szerintetek? Pillanatnyilag Cou-t kezdetem.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Boyd/ARob/Corey Davis/Coute/John Brown 5osbol kellene 3, egyelore Boyd/Davis/Brown van bent, Davistol tartok a leginkabb, a Titans pass offense kurvara hullamzo.
Futoknak Charlest lehet berakom Coleman helyere, a rookie Ito Smith-t tobbet hasznaljak goal linenal mint Colemant, kb cutolhatnam is...

Illetve 5 LB-bol kellene 4:
Bradham, David, Warner, Jayon Brown, Reuben Foster.
Egyelore Foster van padon, Warner atvette tole az MLB pozit, de lehet vegul Bradham lesz aki padozik, mert o csak a stabil 8-10 pontokra jo, a tobbiekben benne van a 15-20 is akar.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 068 — WHO DAT!!!!
en nagyon adnam ha zako helyett dontetlent kapnek, de 100% h ez csak ideiglenes. minden ligaban ez van, az osszes 5.heti meccs dontetlennek lett beirva. sztem majd ma update-elik az MNF elott par oraval.
nemtudom, h ezzel kapcsolatos-e, de ezen a heten eleg sok jatekosnal lattam "erdekes" pontokat (nem kapta meg a bonuszt a 10 tacklere, v epp kapott vmi masra)

szerk. ja, mar dolgoznak rajta:
"We are currently investigating an issue causing the game to appear as if it is Week 6 a day early. We expect to have this resolved shortly"
Borbinho
Nfl.com-os on már orvosolták is


több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
en nagyon adnam ha zako helyett dontetlent kapnek, de 100% h ez csak ideiglenes. minden ligaban ez van, az osszes 5.heti meccs dontetlennek lett beirva. sztem majd ma update-elik az MNF elott par oraval.
nemtudom, h ezzel kapcsolatos-e, de ezen a heten eleg sok jatekosnal lattam "erdekes" pontokat (nem kapta meg a bonuszt a 10 tacklere, v epp kapott vmi masra)

szerk. ja, mar dolgoznak rajta:
"We are currently investigating an issue causing the game to appear as if it is Week 6 a day early. We expect to have this resolved shortly"

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 068 — WHO DAT!!!!
Van valakinek infója arról, hogy miképpen és mikor lesz helyreállítva a rendszer?

Jelenleg most az összes ligámban lezárult az 5. forduló és nyitva a 6. forduló. Ahol van Saints/Redskins játékos még a kezdőben azok döntetlennel lettek elkönyvelve, ahol nincs, ott az eredmény alapján.

Ma már mentek át tradek, illetve elvileg holnap waiver, illetve FA piac nyitása.
ervinator
Nekem is pedig valakit megvertem 110-47-re és még ma este ott van M.Thomas, és döntetlenre írta meg is lepődtem 😀


több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Van valakinek infója arról, hogy miképpen és mikor lesz helyreállítva a rendszer?

Jelenleg most az összes ligámban lezárult az 5. forduló és nyitva a 6. forduló. Ahol van Saints/Redskins játékos még a kezdőben azok döntetlennel lettek elkönyvelve, ahol nincs, ott az eredmény alapján.

Ma már mentek át tradek, illetve elvileg holnap waiver, illetve FA piac nyitása.
ervinator
Melyik oldalon?
dugo93
NFL.com

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"