Fantasy Football

17 feliratkozó

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tevin Coleman, Will Fuller, Jordan Wilkins vagy Abdullah kezdjen flexben?
#marmostmagabiztosvagyok
dugo93
Ebből Wilkins kezdő lesz az első héten. Fuller meg big play miatt lehet opció, én a másik kettőt nem piszkálnám helyettük.
somoskovig
Felezni fogmak Mackkel, es a matchup see az igazi.

Nalam Coleman es Fuller.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Tevin Coleman, Will Fuller, Jordan Wilkins vagy Abdullah kezdjen flexben?
#marmostmagabiztosvagyok
dugo93
Coleman, o mar ma este jatszik. aztan ha nem jo johet Fuller, aztan meg Abdullah 😀 (bar Abdullah-t elv cserelni akarja a Lions, nem tudom hanyadik szamu futo)
Borbinho
Pedig már megválaszolták a kérdésedet 😀
dugo93
De most mi? 😀 Valaki jatszik ma este, azt csak le tudom mar cserelni olyanra, aki mondjuk vasarnap jatszik. Vagy elfelejtettem az egeszet lol
Borbinho
Ne idegesíts már 😀 Ha így működne nem létezne ez a topic.

Pl.: Játszik ma Coleman 2 pontért. Én fogom magam és lecserélem, mert kevés. Beteszem helyette Wilkinst vasárnap, aki megint szar és berakok egy olyat aki SNF-et vagy MNF-et tol. Így soha senki nem idegeskedne ezen a játékon 😀 Mitől kapnánk agyfaszt hétvégente? 😀

Ennyi erővel meccs vége előtt 10 perccel lecserélhetnéd azt akinek 20 ponttal többje van épp, mint annak aki bent van a kezdődben 😀

Mindenkit csak a saját meccse előtt tudod mozgatni a csapatban.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tevin Coleman, Will Fuller, Jordan Wilkins vagy Abdullah kezdjen flexben?
#marmostmagabiztosvagyok
dugo93
Coleman, o mar ma este jatszik. aztan ha nem jo johet Fuller, aztan meg Abdullah 😀 (bar Abdullah-t elv cserelni akarja a Lions, nem tudom hanyadik szamu futo)
Borbinho
Pedig már megválaszolták a kérdésedet 😀
dugo93
De most mi? 😀 Valaki jatszik ma este, azt csak le tudom mar cserelni olyanra, aki mondjuk vasarnap jatszik. Vagy elfelejtettem az egeszet lol

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
Tevin Coleman, Will Fuller, Jordan Wilkins vagy Abdullah kezdjen flexben?
#marmostmagabiztosvagyok
dugo93
Ebből Wilkins kezdő lesz az első héten. Fuller meg big play miatt lehet opció, én a másik kettőt nem piszkálnám helyettük.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Tevin Coleman, Will Fuller, Jordan Wilkins vagy Abdullah kezdjen flexben?
#marmostmagabiztosvagyok
dugo93
Coleman, o mar ma este jatszik. aztan ha nem jo johet Fuller, aztan meg Abdullah 😀 (bar Abdullah-t elv cserelni akarja a Lions, nem tudom hanyadik szamu futo)
Borbinho
Pedig már megválaszolták a kérdésedet 😀

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tevin Coleman, Will Fuller, Jordan Wilkins vagy Abdullah kezdjen flexben?
#marmostmagabiztosvagyok
dugo93
Coleman, o mar ma este jatszik. aztan ha nem jo johet Fuller, aztan meg Abdullah 😀 (bar Abdullah-t elv cserelni akarja a Lions, nem tudom hanyadik szamu futo)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Tevin Coleman, Will Fuller, Jordan Wilkins vagy Abdullah kezdjen flexben?
#marmostmagabiztosvagyok

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Üdv!

Kérdésem az lenne, hogy RB pozícióban LeVeon Bell-t rizikózzam meg vagy kezdessem James Connert?

Mindkettőt sikerült behúznom egy yahoo ligában

Egy ál-Mike Tomlin😁
Fast Willie
azért ki fog derülni a hétvégén hogy játszik e Bell.
jelenleg valószínűtlen
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
amator kerdes NFL.com-os ligahoz:
19 oras meccsen jatszo playat berakom kezdobe, majd leserul/szarul jatszik, a 22:30kor kezdodo meccsen jatszo playara le tudom majd cserelni? evek ota fantasy-zok, de most esku nem tudnam megmondani, aztan inkabb elore eldontom ha nem lehet mar ott cserelni.
koszi elore is 😀
Borbinho
lol nem
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
amator kerdes NFL.com-os ligahoz:
19 oras meccsen jatszo playat berakom kezdobe, majd leserul/szarul jatszik, a 22:30kor kezdodo meccsen jatszo playara le tudom majd cserelni? evek ota fantasy-zok, de most esku nem tudnam megmondani, aztan inkabb elore eldontom ha nem lehet mar ott cserelni.
koszi elore is 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Üdv!

Kérdésem az lenne, hogy RB pozícióban LeVeon Bell-t rizikózzam meg vagy kezdessem James Connert?

Mindkettőt sikerült behúznom egy yahoo ligában

Egy ál-Mike Tomlin😁
Fast Willie
Bellt.
De fizesd ki rendesen. 😛

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 650
Üdv!

Kérdésem az lenne, hogy RB pozícióban LeVeon Bell-t rizikózzam meg vagy kezdessem James Connert?

Mindkettőt sikerült behúznom egy yahoo ligában

Egy ál-Mike Tomlin😁

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Üdv

12 csapatos yahoo fantasy ligába keresek 1 főt.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Ridleyt vagy Malcolm Brownt megéri szerintetek betenni, az Alex Collins, Peyton Barber páros valamelyikére?

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
A Tevin Coleman-Devante Parker- Tate- Tyrell Williams négyesből kéne egy darab kezdő, ötletek? Én jelenleg Coleman felé hajlanék, de Freeman miatt eléggé TD függő ő is.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.kephost.com/images/2017/12/11/3B2EDA2D-A95B-4234-A842-F671BDC59A96.jpg

Valaki érti, mi alapján számolja az nfl.com a defenseket? én azt hittem értem 😊
winston
A Redskinsnek csak az hat pontot jelentett, hogy TD-t szerzett, tippre az interception ezen felül is adja még a két pontot, tehát az az egy játék 8 pontot hozott. Emellett volt még két sack, ami megint vagy négy pont

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 www.kephost.com/images/2017/12/11/3B2EDA2D-A95B-4234-A842-F671BDC59A96.jpg

Valaki érti, mi alapján számolja az nfl.com a defenseket? én azt hittem értem 😊
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 650
Mivel kivételesen bejutottam a PO-ba, szeretnék kérni egy kis segítséget 😀
1 ember kellene RB posztra:
Burkhead (mia), Peyton Barber (det), Orleans Darkwa (dal), Aaron Jones (cle), Alex Collins (pit).
+1 Seahawks (jags) vagy Ravens (pit) D#-t tegyen be?

Előre is köszi.
dugo93
Aaron Jones és Hawks D.
Chargers LT
Szerintem toronymagasan Burkhead... goal line back, 15-20 touchra jó lesz, és jó a game script várhatóan.
Második helyen Barber (ha Martin out), ha Martin aktiv, akkor meg esetleg Alex Collins,,,
Aaron Jones a múlt heti 1 cipelése után elég bátor lenne szvsz.

Kérdezek én is egyet, ez kicsit mélyebb lesz 😀 mi a sorrend (lehet floor/ceiling szerint is..)

Tion Green (ha Abdullah out)
Andre Ellington (ha Braxton Miller out)
Matt Breida
Brian Hill
Igor
Ez komoly választék😃 Det futójáték nem túl veretes, Ellington flex lehet. Breida jó szokott lenni, benne van a TD, nálam ő lenne. Hill aktìv lesz egyáltalán v ő ilyen secret weapon?

Szóval Breida-AE-Green-Hill a sorrendem, de nálam amúgy most ismeretlenebb futók közül Jamaal Williams (GB) a nyerő.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mivel kivételesen bejutottam a PO-ba, szeretnék kérni egy kis segítséget 😀
1 ember kellene RB posztra:
Burkhead (mia), Peyton Barber (det), Orleans Darkwa (dal), Aaron Jones (cle), Alex Collins (pit).
+1 Seahawks (jags) vagy Ravens (pit) D#-t tegyen be?

Előre is köszi.
dugo93
Aaron Jones és Hawks D.
Chargers LT
Szerintem toronymagasan Burkhead... goal line back, 15-20 touchra jó lesz, és jó a game script várhatóan.
Második helyen Barber (ha Martin out), ha Martin aktiv, akkor meg esetleg Alex Collins,,,
Aaron Jones a múlt heti 1 cipelése után elég bátor lenne szvsz.

Kérdezek én is egyet, ez kicsit mélyebb lesz 😀 mi a sorrend (lehet floor/ceiling szerint is..)

Tion Green (ha Abdullah out)
Andre Ellington (ha Braxton Miller out)
Matt Breida
Brian Hill

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Mivel kivételesen bejutottam a PO-ba, szeretnék kérni egy kis segítséget 😀
1 ember kellene RB posztra:
Burkhead (mia), Peyton Barber (det), Orleans Darkwa (dal), Aaron Jones (cle), Alex Collins (pit).
+1 Seahawks (jags) vagy Ravens (pit) D#-t tegyen be?

Előre is köszi.
dugo93
Aaron Jones és Hawks D.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 650
Mivel kivételesen bejutottam a PO-ba, szeretnék kérni egy kis segítséget 😀
1 ember kellene RB posztra:
Burkhead (mia), Peyton Barber (det), Orleans Darkwa (dal), Aaron Jones (cle), Alex Collins (pit).
+1 Seahawks (jags) vagy Ravens (pit) D#-t tegyen be?

Előre is köszi.
dugo93
Szerintem Burkhead v. Aaron Jones legyen a RB. Nekem Jones múltkor hozott 18.7 pontot yahoo fantasyben. Burk snapjei eléggé megoszlanak a Patsnél, a többiek nem faktorok annyira, talán A. Collins, de a Pitt futásvédelme nem rossz.

Védelem sztem Hawks legyen, mert Bortles ellen sok esély van a pickekre, sackekre.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Mivel kivételesen bejutottam a PO-ba, szeretnék kérni egy kis segítséget 😀
1 ember kellene RB posztra:
Burkhead (mia), Peyton Barber (det), Orleans Darkwa (dal), Aaron Jones (cle), Alex Collins (pit).
+1 Seahawks (jags) vagy Ravens (pit) D#-t tegyen be?

Előre is köszi.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Gresham Texans ellen vagy Marcedes Lewis Browns ellen nagyobb őrültség?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Steelers megtanult már TE ellen védekezni azóta, hogy Gronk mindig karriermeccset tol ellene?

több mint 6 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
D. Walker vs. PIT, vagy J. Cook vs. NE szerintetek?