NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
catattack 3 520
Fogalmam sem volt hogy hova rakjam be de meg kellett osztanom veletek is...
Létezik h Saints meccsen készült a kép?

Joco
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Fogalmam sem volt hogy hova rakjam be de meg kellett osztanom veletek is...
Létezik h Saints meccsen készült a kép?

Joco
2 éve a PO-ban.

több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Fogalmam sem volt hogy hova rakjam be de meg kellett osztanom veletek is...
Létezik h Saints meccsen készült a kép?

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Emberek, megvan, egy szomorú benne micsodi látens smitpauláner működik a memóriámban, már láttam, amit kerestem, azé nem volt jó sehogysem, mert már tudtam hogy kell kinéznie. Ezerbocs.
www.steelersdepot.com/2011/11/adjusted-net-yards-per-passing-attempt-differential-stat/
www.steelersdepot.com/2012/10/2012-nfl-week-5-stats-adjusted-net-yards-per-passing-attempt-differential/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Part II
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/articles/101352470Wyatt
RG3 😂

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Asszem van vmi fantasy bennem is elvégre kikerültem az ESPN-es fantasy oldalra:
empty taxi
melyik vagy te a 3 közül?Höri
watch the title


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Asszem van vmi fantasy bennem is elvégre kikerültem az ESPN-es fantasy oldalra:
empty taxi
melyik vagy te a 3 közül?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Asszem van vmi fantasy bennem is elvégre kikerültem az ESPN-es fantasy oldalra:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pessimist - Stat Nerd 😀tenorx
meg a faszom, te idegesítő fantasy guru vagy.Höri
Én meg a fantasy? 😛 Hát nem tudom, a Stat Nerdet jobban magaménak érzem. De akkor legyen Fantasy - Stat Nerd 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Part II
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/articles/101352470Wyatt
hát én nem lájkolom ezt! Luck amúgy remek benne.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Part II
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/articles/101352470

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pessimist - Stat Nerd 😀tenorx
meg a faszom, te idegesítő fantasy guru vagy.

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pessimist - Stat Nerd 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Én passionate -optimist hibrid voltam. Most passionate - pessimist hyibrid vagyok. 😊 iktriad
annyit mondok h Del Rio U$C watch

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én passionate -optimist hibrid voltam. Most passionate - pessimist hyibrid vagyok. 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nah, ezeket mire lefordítom 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Korrekt, kezd beérni a sok jó draftpozíció, még pár év, és megint fordul a tendencia, ahogy az szokott isWyatt
Bele is húzott az NFC West 😛



Mindenki megkeresheti, melyik kasztba tartozik











több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
nem a classicó a lényeg,azt lesz*rom...hanem ami az alatt van 😊
 www.sport1tv.hu/Hirek/2012/10/08/stv_s1hd1

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
So far this season, NFC is 15-6 vs AFC.

Utoljára 1995-ben volt ehhez hasonló nagy különbség a 2 konf között 20 meccs után, akkor az AFC javára volt az állás 15-5. atapapa
a 6-ből kettőt a Colts nyert, csak mondom 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
So far this season, NFC is 15-6 vs AFC.

Utoljára 1995-ben volt ehhez hasonló nagy különbség a 2 konf között 20 meccs után, akkor az AFC javára volt az állás 15-5. atapapa
Korrekt, kezd beérni a sok jó draftpozíció, még pár év, és megint fordul a tendencia, ahogy az szokott is

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
So far this season, NFC is 15-6 vs AFC.

Utoljára 1995-ben volt ehhez hasonló nagy különbség a 2 konf között 20 meccs után, akkor az AFC javára volt az állás 15-5.

több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
DoM
Jan
Ez hibátlan. Csak ezek után mindenki arra lesz kíváncsi, hogyan tudod elérni, hogy Te írd fel a legtöbb pontot/engedd a legkevesebb pontot.
Valóban az a fontos, hogy ki tud győzni, ennek kell lennie a független változónak, a vizsgálat tárgyának. S akkor jön a kérdés, hogy milyen függő változók írják le a legjobban a független változód viselkedését.
Már leírtad, hogy a pontszerzésnek több módja van, tehát már a nagyon egyszerűnek tűnő pont/meccs mutatót is korrigált értéken vennéd figyelembe. Miért azokkal és miért olyan súllyal korrigálod? És még lehetne vég nélkül sorolni a kérdéseket, szempontokat.
Ebben kéne valami rendet vágni. Már az siker lenne szerintem, ha találnánk néhány olyan szempontot (mutatót), amelyik valódi összefüggésben áll a győzelemmel.tomi-tomi
A korrekció mindössze annyi, hogy "nettósítjuk" a felírt ill. engedett pontokat.

Az egyszerűség kedvéért kerek számokkal: O hozott 400 pontot, mellette kaptunk róluk 10 fumble vagy int. ret. TD-t, akkor 400-70= 330 pont. Úgy venném, hogy a teljes adott/kapott pont hányadhoz ennyivel járult hozzá az O.

D fordítva: az engedett pontokból levonva az általuk hozott pontok.

Ezzel szerintem elég reális képet lehet kapni egy egység jó vagy rossz voltáról, és ugye ez volt az alapkérdés: mitől elit egy O vagy D? Ettől.

(Persze ez sem tökéletes, mert pl az int. egyértelműen O hiba, ha direktbe visszahordják akkor az O oldalán jelentkezik a kapott pont is. De emlékezve az utolsó Pit-NE meccsre, saját 20y környékén adta el Ben a lasztit, de 8y-nál levitték a visszahordó játékost. Úgy jött be a Pit D, hogy 8y-ról indult a NE. Naná hogy TD lett, és akkor ez a D engedett pontjainál jelentkezik, hiába az O bénázása volt.)

De meggyőződésem hogy bármilyen más mutató vizsgálata tévútra viheti az embert egy komplett egység megítélésekor, ez a legkevésbé.
több mint 11 éve
tudu28 152
ezt érdemes elolvasni 😀
 imgur.com/a/9H0Hv

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
...
Lehet megérné egy topiknyitást itt az általános témák között, hogy vajon mitől elit az elit Offense illetve Defense?[/b]DoM
Nekem van erre egy elméletem, amit már többször megosztottam, de még senki sem értett egyet vele.😊

Győzelem (ami a játék célja) egy módon érhető el; több pontot kell felírni, mint amennyit engedünk.
Minél jobb egy D, annál kevesebb pontot enged -és ebből a szempontból mellékes infó hogy ezt hogyan teszi, kevés y-ot enged, vagy sok TO-t csinál, tökmindegy, nem a módszer a lényeg, hanem az engedett pontok száma.

Attól elit egy D, hogy a 3-5 legkevesebb pontot engedő D között van. Attól függően, hogy mennyire értelmezzük szűken az elit fogalmát.

Offense oldalon ugyanez. Legtöbb felírt pont = legjobb O. És nem a legtöbb yard, vagy passer rating, vagy akármi, nem. Legtöbb pont.

Egyetlen finomítást tudnék elképzelni ezen, ha a D-nél figyelembe vesszük a közvetlenül D által szerzett pontokat, int.ret TD, safety stb... is, illetve az O esetében fordítva, és ezzel korrigáljuk az eredeti számot.

Ez az egyetlen olyan stat, ami direkt módon befolyásolja a meccs végeredményét, az összes többi csak közvetve.
Ugye olyat láttunk már, hogy valamelyik csapat több y-ot hozott, mégis kikapott, több TO-t csinált mégis kikapott, stb stb... de olyan még nem volt, hogy aki több pontot írt fel, mint amennyit engedett, az kikapott volna.

Számszerűsítve: elit D 14-16 pont/meccs, elit O kb 30 pont/ meccs. Szerintem.
Jan
Ez hibátlan. Csak ezek után mindenki arra lesz kíváncsi, hogyan tudod elérni, hogy Te írd fel a legtöbb pontot/engedd a legkevesebb pontot.
Valóban az a fontos, hogy ki tud győzni, ennek kell lennie a független változónak, a vizsgálat tárgyának. S akkor jön a kérdés, hogy milyen függő változók írják le a legjobban a független változód viselkedését.
Már leírtad, hogy a pontszerzésnek több módja van, tehát már a nagyon egyszerűnek tűnő pont/meccs mutatót is korrigált értéken vennéd figyelembe. Miért azokkal és miért olyan súllyal korrigálod? És még lehetne vég nélkül sorolni a kérdéseket, szempontokat.
Ebben kéne valami rendet vágni. Már az siker lenne szerintem, ha találnánk néhány olyan szempontot (mutatót), amelyik valódi összefüggésben áll a győzelemmel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
...
Lehet megérné egy topiknyitást itt az általános témák között, hogy vajon mitől elit az elit Offense illetve Defense?[/b]DoM
Nekem van erre egy elméletem, amit már többször megosztottam, de még senki sem értett egyet vele.😊

Győzelem (ami a játék célja) egy módon érhető el; több pontot kell felírni, mint amennyit engedünk.
Minél jobb egy D, annál kevesebb pontot enged -és ebből a szempontból mellékes infó hogy ezt hogyan teszi, kevés y-ot enged, vagy sok TO-t csinál, tökmindegy, nem a módszer a lényeg, hanem az engedett pontok száma.

Attól elit egy D, hogy a 3-5 legkevesebb pontot engedő D között van. Attól függően, hogy mennyire értelmezzük szűken az elit fogalmát.

Offense oldalon ugyanez. Legtöbb felírt pont = legjobb O. És nem a legtöbb yard, vagy passer rating, vagy akármi, nem. Legtöbb pont.

Egyetlen finomítást tudnék elképzelni ezen, ha a D-nél figyelembe vesszük a közvetlenül D által szerzett pontokat, int.ret TD, safety stb... is, illetve az O esetében fordítva, és ezzel korrigáljuk az eredeti számot.

Ez az egyetlen olyan stat, ami direkt módon befolyásolja a meccs végeredményét, az összes többi csak közvetve.
Ugye olyat láttunk már, hogy valamelyik csapat több y-ot hozott, mégis kikapott, több TO-t csinált mégis kikapott, stb stb... de olyan még nem volt, hogy aki több pontot írt fel, mint amennyit engedett, az kikapott volna.

Számszerűsítve: elit D 14-16 pont/meccs, elit O kb 30 pont/ meccs. Szerintem.