NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
MNF margójára, sírok:
The last time we saw 35 unanswered, Vince Young was taking the Wonderlic

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
AFC: 16 csapatból hétnek a mérlege 3-3, és mindössze ketten vannak .500 felett. Itt nagyon nincs lefutva a küzdelem.

Az NFC-ben viszont a 16 csapatból 7 van .500 felett.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van újabb irányítós, fb-s
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/articles/101518850

több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Mennyit profitál az NFL a "pinktóberből"?

 www.businessinsider.com/why-is-the-nfl-profitting-off-of-breast-cancer-2012-10

"When we contacted the NFL's online shop for clarification, we were told 5% of the sales are being donated to the American Cancer Society. If the pink products have a typical 100% mark-up at retail, that means the NFL is keeping 90% of the profit from the sale of Breast Cancer Awareness gear.

And then consider that only 70.8% of money the ACS receives goes towards research and cancer programs. So, for every $100 in sales of pink gear, only $3.54 is going towards research while the NFL is keeping approximately $45 (based on 100% mark-up)"

 jezebel.com/5950971/the-nfls-campaign-against-breast-cancer-is-a-total-scam

"The "awareness" that comes from the NFL's sales of pink branded items doesn't justify the extent to which the league is taking advantage of consumers' good intentions to pad their wallets. Even if no NFL player ever touched another pink thing again, Americans would go right on being aware of the disease. Unless the Buffalo Jills or New Orleans Saintsations cheerleaders are holding up signs that show women how to give themselves breast self-exams or tickets come with 5 page printouts of places low income women can obtain breast health screening for low or no cost, the type of awareness the NFL is providing is useless, vague garbage.

Since the program's inception four years ago, the NFL has raised $3 million for breast cancer. In 2009, the League made $8.5 billion. Last year, they made $9.5 billion. Commissioner Roger Goodell has set a revenue goal of $25 billion per year by the year 2027. A million per year out of between $8.5 and $9.5 billion in revenues? Pardon me while I don't slobber all over the NFL's pink-drenched marketing campaign."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nem, ez sportszelep-szintHöri
Az mi? :/kishaszi
az NS ribanc-részlege.Höri
Mé, ez ribi? Vagy túl naiv vagyok?😀

---

 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/heads-reporter-takes-football-face-nfl-pregame-show-022409553--nfl.html

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem, ez sportszelep-szintHöri
Továbbítom az ajánlástWyatt
én ezt kritikának szánom 😛

ON
megkérdezték Lawrence Taylort, hogy mit javasol Tebow-nak a csapatba kerülésre
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/101443331
nyilván | dugást | .Höri
Ha neked attól jobb

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem, ez sportszelep-szintHöri
Az mi? :/kishaszi
az NS ribanc-részlege.

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nem, ez sportszelep-szintHöri
Az mi? :/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Atyaúristen, ez mekkora egy szemét, és kiteszik az ESPN blogra.
 m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=nflnation&id=64948&wjb

"Smith is indeed coached to hold the jerseys of opposing guards and tackles" És még képekkel is "bizonyítja".
The Niners execute stunts better than any defense in the NFL. Even when the offense knows it’s coming, it can’t always stop it. San Francisco’s secret? Holding.

Úristen, nem lennék meglepve ha ezek után vasárnap ránk fújnának egy csomó szabálytalanságot. Remélem GIlbride és a keleti parti sajtó miatt csak kivégezzük a Giantsot.

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Nem vagyok benne biztos, de mintha úgy olvastam volna, hogy az élő közvetítés is HD lesz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem, ez sportszelep-szintHöri
Továbbítom az ajánlástWyatt
én ezt kritikának szánom 😛

ON
megkérdezték Lawrence Taylort, hogy mit javasol Tebow-nak a csapatba kerülésre
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/101443331
nyilván | dugást | .Höri
És milyen igaza van. Sancho is így próbálja doppingolni magát Longoria kisasszonnyal és hogy bejött neki. Ja nem. iktriad
Sanchot a jó Isten nem doppingolja, hát még Longoria kisasszony, ahogy Tebow-n az imádkozás sem segít.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem, ez sportszelep-szintHöri
Továbbítom az ajánlástWyatt
én ezt kritikának szánom 😛

ON
megkérdezték Lawrence Taylort, hogy mit javasol Tebow-nak a csapatba kerülésre
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/101443331
nyilván | dugást | .Höri
És milyen igaza van. Sancho is így próbálja doppingolni magát Longoria kisasszonnyal és hogy bejött neki. Ja nem.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem, ez sportszelep-szintHöri
Továbbítom az ajánlástWyatt
én ezt kritikának szánom 😛

ON
megkérdezték Lawrence Taylort, hogy mit javasol Tebow-nak a csapatba kerülésre
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/101443331
nyilván | dugást | .

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem, ez sportszelep-szintHöri
Továbbítom az ajánlást

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
nem, ez sportszelep-szintHöri
Ezen én is kiereszteném a gőzt.apeszos
ki nem 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem, ez sportszelep-szintHöri
Ezen én is kiereszteném a gőzt.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem, ez sportszelep-szint

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez jó ide?:


"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A Chello Central Europe december közepén a Sport1 HD-re vált (y) (y).Béczkó
Az ismétléseket legalább tudjuk HD-ben nézni 😀

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
A SportsIllustrated közölt pár képet nevesebb sportolókról akkor és most jelleggel :

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
A Chello Central Europe december közepén a Sport1 HD-re vált (y) (y).
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ezt léci Reidnek meg főleg Vicknek juttasd el pls 😛dande
Lenne miért. 😀 Megnéztem, hogy álltok idén. Ha így folytatjátok, akkor tuti a katasztrófa. Gyenge átlagos védelem és negatív csúcsot döntő Off. Nagyjából a mostani 3-2 is isteni csodának számít. -7 TOR egy egész idényre nézve is fekete zászló.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én passionate -optimist hibrid voltam. Most passionate - pessimist hyibrid vagyok. 😊 iktriad
annyit mondok h Del Rio U$C watchbriareos
A Jack Watch 2010et 2-3 nappal az ámokfutás után már bántam. Plusz mire vége lett, már 47 órája voltam akkor ébren (enyhitő körülmény). 😊
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt léci Reidnek meg főleg Vicknek juttasd el pls 😛
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nos, suti, összeraktam a TO mutatókból egy kis egyveleget. Az elmúlt öt befejezett idény alapszakaszát (2007-2011) vizsgáltam. A siker mércéjének a PO-ba jutást tekintettem. (A PO-fal külön nem foglalkoztam, statisztikailag (túl) nagy hibahatárokkal értelmezhető ennyire kevés adat.) Nem használtam semmi extra statisztikai apparátust, még szórásnégyzet sincs benne. Sokkal több időmet, energiámat vette volna el, mint amennyivel finomabb képet kaptunk volna. Külön-külön néztem az eladott (GA, giveaway), a szerzett (TA, takeaway) labdákat és ezek különbségét (TOR, turnover ratio).
Átlagosan egy NFL meccsen az elmúlt öt évben 1,66 turnover történik. Ez nagyjából kiegyenlített képet mutat, némi csökkenő tendenciával. Ehhez az idényre vetítve 26,6 TO átlaghoz mértem a csapatok teljesítményét. (A TOR átlaga értelemszerűen nulla.)
A sikeres és sikertelen csapatokat minden évben a támadók labdaeladása határozza meg sokkal jelentősebben, mint a védelmek labdaszerzése.
PO csapatok átlagai: GA: 22,3 TA: 29 TOR: 6,7 A labdára kiemelkedően ügyelő támadóalakulat párosul egy átlagon felüli labdaszerző védelemmel.
„Kiesők” átlagai: GA: 29,1 TA: 25,1 TOR: -4 A labdára pocsékul ügyelő támadóalakulat párosul egy átlagon aluli (ahhoz közeli) labdaszerző védelemmel.
A kép árnyalásához nézzünk néhány adatot. (Öt kategóriára bontottam a csapatokat: Elit - meccsenként 2,5 labdát szerez, Átlag feletti - meccsenként nagyjából 2 labdát szerez, Átlagos, - meccsenként nagyjából 1,5 labdát szerez Átlag alatti: - meccsenként nagyjából 1 labdát szerez, Pocsék: - meccsenként még 1 labdát sem szerez.) (Öt év alatt 60 PO hely szerezhető meg a 160 csapat számára.)
Az Elit támadók 82%-a jut PO-ba, védőknél ez csak 73%. A Pocsék Off-ek 19%-a elérte a PO-t, Def-eknél ez 22,5%-uknak sikerült. A TOR adatok a támadóknál is jobban széthúznak: Elit 84%-os PO részvétel vs. Pocsék 8%-a.
Az Elit és Átlag feletti Off-ek 2/3-a PO-ba jut, a másik három kategóriába esőknek csak az ötöde (19,2%). A védelmeknél távolról sincs ekkora különbség 55% PO-ba jutás áll szemben a 27%-kal.
A TOR adatok szinte teljesen megegyeznek az Off-ekével.
Másképp osztogatva az adatokat: ha Elit vagy Átlag feletti az Off-ed, akkor majdnem megkétszerezed (1,8) a PO-ba jutási esélyedet, ha ezalatt vagy, akkor lefelezted (0,49). Ha a védelmed Elit vagy Átlag feletti akkor csak másfélszeres (1,49) eséllyel számolhatsz, ha ennél gyengébb Def-ed van, akkor viszont az esélyed a 3/4-ére (0,72) csökkent. (A TOR adatok -ismét - szinte teljesen megegyeznek az Off-ekével. A vizsgált időszakban egyébként csak tavaly fordult elő, hogy Pocsék TOR eredménnyel PO-ba lehetett jutni. Mindjárt két csapat mutatta be ezt a bravúrt: a Broncos és persze a Steelers 😀.)
Tehát ha képezni akarod a csapatodat a turnover-re, akkor sokkal érdemesebb a támadókra fordítani a figyelmet, pénzt, paripát, fegyvert. Hamarabb, nagyobb eséllyel kapsz osztalékot, ha ők nem adják el a labdát.
Léteznek-e olyan csapatok, amelyek eredményein tükröződik ez a képzés? Illetve lehetséges-e viszonylag stabilan szállítani a TO eredményeket. Mindkét kérdésre igen a válasz. A részletek:
Szerintem a legérdekesebb eredményt a Bears tudja felmutatni. Stabilan Átlag felettiek mind a labdaszerzésben, mind a labdaeladásban. Ha esik, ha fúj, ők akkor is eladnak két labdát, és meg is szereznek annyit. Szinte érthetetlen, hogy miért csak az egyik oldalra figyel oda az edzői stáb. Magas szinten és megbízhatóan szerez még sok labdát a Panthers, a Jets és a Tampa.
Ugyanez az Off- részéről, mint a szemük fényét óvják a labdabirtoklást: Falcons, Colts. S van két csapat, ők mindkét területen kiemelkedő nagy kilengések nélkül: Packers, Pats.
Lássuk azokat, akik képesek jó teljesítményre, de vagy már nagyobb eltérésekkel; nem annyira megbízhatóak az eredmény elérésében, vagy alacsonyabb számokat produkálnak. Támadó oldalon talán meglepő, de a Steelers és a Chargers átlag feletti. (A Chargers védelme sem rossz egyáltalán, de nagy ingadozásokra képes.) Védelmeket tekintve: Ravens, Eagles, Titans és nagyjából idevehető még a Giants és a Lions.
Következő csoport a (viszonylag) megbízható átlag. Ilyen védelmek: Cards (az egyik legnagyobb labdaeladó művész Off-zel megáldva), Falcons, Bills (lásd Cards!), Bengals (ez az Off. se piskóta), Dallas, Chiefs és az átlagok gyöngye a Raiders Def. Ők szigorúan ragaszkodnak a meccsenkénti 1,500 labdaszerzéshez. Támadóknál egytagú ez a csoport: a Jaguars Off.-e a megbízható átlag labdaeladásban.
Amelyik csapat (alakulata) nem szerepel az vagy az átlagnál - akár jelentősen - gyengébb, vagy túl nagy ingadozásokkal képes - akár jó! - eredményt elérni.
Érdemes még kitérni a 49-ers-re. Mindkét alakulata a liga legszélsőségesebb teljesítményét mutatta be az utóbbi öt évben átlagosan. De tendenciájában nagyon úgy tűnik, hogy mindkét oldali Elit teljesítményük tavaly egyáltalán nem volt kicsúszott eredmény.
Érdekes ellentmondásnak látom, hogy annak ellenére, hogy a TOR mutató alakulásában sokkal nagyobb mértékű az Off-ek teljesítménye, ennek ellenére az odafigyelés, a képzés sokkal inkább a Def-eknél érhető tetten a számok alapján. Ez persze nem jelenti szükségképpen azt, hogy nem is foglalkoznának vele, lehet hogy például a védelmeknek sikeresebb edzésmódszerek állnak rendelkezésükre.
A 2007-2011 GA mutató alapján várhatóan PO-ba jut: Falcons, Packers, Colts (a számok nem tudnak PM távozásáról és egy újonc irányítóról), Pats, Chargers, Steelers.
A fenti időszak TA mutató alapján várhatóan PO-ba jut: Panthers (csak ne lenne olyan adakozó az Off!), Bears (szintén zenész), Packers, Pats, Jets (erről meg Sanchez nem tud), Tampa (Bradford-ék sem szerk. hogy én mindig keverem őket! jav. Freeman-ék sem).
Végül lássuk azokat a csapatokat, amelyeknek a TO mutatója még a legrosszabb esetben is pozitív tartományban marad (statisztikai értelemben persze.) Az elmúlt öt idény TOR-ja alapján a szinte tuti PO résztvevők (rövid) listája: Falcons, Packers és a Pats.

Ennyi sikerült. Remélem, választ kaptál kérdéseidre! Ha nem, hívd nőgyógyászodat, urológusodat, esetleg gyógyszerészedet! Vagy írj nekem.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)