NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Istenverte ‘boys...

Grat Wyatt.
ZERO_L
Köszi, de mihez? 😀

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Te meg erre használod az erődet... Egy szaros alapszakasz meccsre. Nemhogy megvárnád míg a csapat SuperBowlba jut 😜
ZERO_L
Mi az a Superbowl? Mi az a Playoff?
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Tartok tőle, hogy a Josh Allen Bowl-on most 1. alkalommal az azonos nevű támadó csapata fog nyerni...

iktriad
Te meg erre használod az erődet... Egy szaros alapszakasz meccsre. Nemhogy megvárnád míg a csapat SuperBowlba jut 😜



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Istenverte ‘boys...

Grat Wyatt.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Hali!

Bocs, eléggé off, de volt velük valaki már USA-ban?
 www.jettravel.hu/sport/california-dreamin-2021

Szimpatikus a dolog, jó meccsek mindkét sportban, de néhány dolog miatt vannak bennem kérdőjelek (személyesen megoldott utazás, sok dolog nincs benne az árban) az iránt, hogy mennyire ilyen csoportos/vezetett dolog-e ez, vagy csak foglaltunk szállást/jegyeket, és kész.
tenorx
Erre elfelejtettem tegnap írni, bocs...
Szóval haver 2 éve volt a bostoni túrán. Persze minden flottul ment, de ahogy baggio is írta: ha van merszed, akkor ezt egyedül is megcsinálhatod és kb spórolsz 300-400e forintot. Aki félősebb vagy először megy, az fizessen be az utazási irodánál, tapasztalatnak jó. De ha körbekérdezel itt rengetegen voltak már magánúton meccsen és szerintem olcsóbban ki tudtak jönni jóval.
ÉN kifejezetten örülök, hogy szegény vagyok, mert tényleg bajban lennék melyiket válasszam 😊
NB2
Többször voltam USA/CANADA! Volt NHL, NFL meccs is benne. Az utazást szervezd az AST-vel
/  fapados.hu/contact / ajánlom de NAGYON (American Sevice Travel) BP. V.ker József A. u. ...
Először 98-ban utaztam Velük LA-be, utoljára 2017-ben Londonba... Profik, bízd rájuk magad, kérd ki a véleményüket és nem fogsz csalódni! Repjegy, szálloda, bérautó stb...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646


😀 😀

Amúgy Somos csapata kemény lenne a Madden 08-ban. 😊

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Én inkább egy csapatot szedtem össze azok közül, akik az NFL követésem elején/közepén nagy benyomást tettek rám, kedveltem őket valamiért, stb. (2000 óta követem a dolgokat). Nem csak méltatlanul mellőzött játékosok vannak benne azért,

QB: Chad Pennington, Carson Palmer
RB: Steven Jackson, Brian Westbrook, Michael Turner
WR: Joey Gallaway, Vincent Jackson, Marques Colston, T.J. Housyourmama
TE: Todd Heap, Alge Crumpler
OL: ezt annyira nem figyeltem még

DE: Aaron Schobel, Jason Taylor, Patrick Kerney
DT: Kyle Williams, Darnell Dockett, Rocky Bernard
LB: London Fletcher, Jonathan Vilma, Will Witherspoon
CB: Deltha O'Neal, Rashean Mathis, Chris McAllister
S: Nick Collins, Adrian Wilson, Roman Harper

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
+1 Eric Decker

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 419
AZ előbbinek a játéka és szerepe nem látványos, utóbbit meg a clutch elkapásai miatt: James Develin FB, Danny Amendola, WR, ja, hát meg Julian Edelman, de ő ismert eléggé

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jamaal Charles
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tartok tőle, hogy a Josh Allen Bowl-on most 1. alkalommal az azonos nevű támadó csapata fog nyerni...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arian Foster, Mario Williams, Justin Smith akik még beugranak nekem.
adam8
Na most ledöbbentem, hogy Justin Smith nem Hall of Famer

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Shaddy McCoy,RB
S Smith WR
Thomas Davis LB
Suggs
Nagata

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mivel Eaglesmcnabb eltűnt (règ láttam, remèlem nincs baj) èn írom helyette az örök Todd Herremanst 😛 😁
dande
Szeptember 2-án este volt fent utoljára...
warr_b
Azt hiszem páran személyesen is ismerik (darts pl talán?), esetleg valaki mondhatna valamit...
peach
Ismerem. Semmi baja, csak utal titeket. 😕
Stez
Tudtam tudtam csak nem sejtettem 😒😏
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Arian Foster, Mario Williams, Justin Smith akik még beugranak nekem.
adam8
ú, Arian Foster, mekkora kedvenc 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mivel Eaglesmcnabb eltűnt (règ láttam, remèlem nincs baj) èn írom helyette az örök Todd Herremanst 😛 😁
dande
Szeptember 2-án este volt fent utoljára...
warr_b
Azt hiszem páran személyesen is ismerik (darts pl talán?), esetleg valaki mondhatna valamit...
peach
Ismerem. Semmi baja, csak utal titeket. 😕

több mint 2 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Arian Foster, Mario Williams, Justin Smith akik még beugranak nekem.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Én bedobok két futót, akiket nagyon szerettem, Clinton Portist és Shaun Alexandert, és egy WR-t, Antwaan Randle El-t.
Illetve nagy kedvencem a Patsnél a mindenre használható univerzális Kevin Faulk volt, meg a TE Ben Watson, akinek ez a momentuma az alltime kedvenc focis videóm:


több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel Eaglesmcnabb eltűnt (règ láttam, remèlem nincs baj) èn írom helyette az örök Todd Herremanst 😛 😁
dande
Szeptember 2-án este volt fent utoljára...
warr_b
Azt hiszem páran személyesen is ismerik (darts pl talán?), esetleg valaki mondhatna valamit...
peach
Habar en nem ismerem szemelyesen, de gm ligaban aktiv, ket napja irt ottani forumon, sztem csak a bowlt hanyagolja.
Borbinho
Tolt egy talánt a hétvégi dobálózásra is

Btw, akinek van kedve a szigeten bohóckodni kicsit vasárnap, az welcome van, sok ember nem lesz, de egy kis mozgás mindenkinek jó

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Matt Hasselbeck játékát nagyon sszerettem, Jon Abraham pedig egy rohadt jó kis edge volt de nyílván a konkurencia miatt nem kapott hypeot ( meg mert ott játszott ahol) 😊 ha már falcons akkor jonatham babineux aki évekig a liga leginkább underrated dt-je volt

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
Ruggs, Rodgers, további jelentkezők a hêt (idèny) hülyèje címre...😤😠😡?
dande
Összehasonlíthatatlan jellegű hülyeségeik voltak.
Kampman
Írd már magad a kedvenc legenda játékban!!!😃
Willie Parker
A 2010-es évek legelején a sérülései miatt már csak vegetált a Jagsben, pont lecsúszott az SB-győzelemről is. A 2000-es évek közepén KGB-vel együtt egy nagyon jó kis defensive end páros voltak.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mivel Eaglesmcnabb eltűnt (règ láttam, remèlem nincs baj) èn írom helyette az örök Todd Herremanst 😛 😁
dande
Szeptember 2-án este volt fent utoljára...
warr_b
Azt hiszem páran személyesen is ismerik (darts pl talán?), esetleg valaki mondhatna valamit...
peach
Habar en nem ismerem szemelyesen, de gm ligaban aktiv, ket napja irt ottani forumon, sztem csak a bowlt hanyagolja.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mivel Eaglesmcnabb eltűnt (règ láttam, remèlem nincs baj) èn írom helyette az örök Todd Herremanst 😛 😁
dande
Szeptember 2-án este volt fent utoljára...
warr_b
Azt hiszem páran személyesen is ismerik (darts pl talán?), esetleg valaki mondhatna valamit...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...