NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De mit ad a Miami érte? A következő évi 1 kör nálunk van, azutáni 2t vagy mi???? Illetve akkor tudniuk kell vmit hogy DW játszhat.
dande
Így is van első körük

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
De mit ad a Miami érte? A következő évi 1 kör nálunk van, azutáni 2t vagy mi???? Illetve akkor tudniuk kell vmit hogy DW játszhat.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans, Dolphins could have Deshaun Watson deal done this week
 www.houstonchronicle.com/texas-sports-nation/texans/article/Deshaun-Watson-Texans-Dolphins-trade-16549248.php
r.baggio
Tudja DeShaun hol vannak a legjobb masszörők. Robert Kraft megsúgta neki.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
Texans, Dolphins could have Deshaun Watson deal done this week
 www.houstonchronicle.com/texas-sports-nation/texans/article/Deshaun-Watson-Texans-Dolphins-trade-16549248.php


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Eszméletlen, hülyének néznek mindenkit


r.baggio
Huhh én most teljesen megnyugodtam, hogy nincs több ilyen elfogadhatatlan gondolkodású az NFL környékén. És így el is hiszem, hogy nem lejáratás volt...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
Eszméletlen, hülyének néznek mindenkit



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Bucs-Eagles második negyed vége Beady INT, a védő küzd hogy visszavigye a labdát, egy másik védő Bradyt lökdösi hogy ne tudjon játékba avatkozni (nem mintha tudott volna). Erre a főbíró élő játék közben a két játékos közé lép, és mintha felszólítaná a védőt hogy hagyja abba a blokkot. Ilyenkor nem merül fel senkiben egy feljelentés? Vagy felesleges? Mert ha indokolatlanul nagyot odaver egy zászlót dobhat, de az említett esetben nem volt semmi szabálytalan, ha meg igen játék után büntetheti.
samu09
Te sem gondolod komolyan, hogy a vedo celja az volt, hogy "blokkolja" Bradyt..."valoszinubb, mint nem, hogy" csak basztatni akarta....ezt a biro is tudta,ennyi.
Pari
Nem tudom hogy irónia vagy sem 😃 de engem védőként nem érdekelne ki az irányító egy ilyen szituációban. A qbt a legkönnyebb kivenni, odaállok melle had érezze. Egy Mahomes vagy Allen gondolkodás nélkül ment volna blokkolni, akkor engedni kell őket?
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Bucs-Eagles második negyed vége Beady INT, a védő küzd hogy visszavigye a labdát, egy másik védő Bradyt lökdösi hogy ne tudjon játékba avatkozni (nem mintha tudott volna). Erre a főbíró élő játék közben a két játékos közé lép, és mintha felszólítaná a védőt hogy hagyja abba a blokkot. Ilyenkor nem merül fel senkiben egy feljelentés? Vagy felesleges? Mert ha indokolatlanul nagyot odaver egy zászlót dobhat, de az említett esetben nem volt semmi szabálytalan, ha meg igen játék után büntetheti.
samu09
Te sem gondolod komolyan, hogy a vedo celja az volt, hogy "blokkolja" Bradyt..."valoszinubb, mint nem, hogy" csak basztatni akarta....ezt a biro is tudta,ennyi.

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Bucs-Eagles második negyed vége Beady INT, a védő küzd hogy visszavigye a labdát, egy másik védő Bradyt lökdösi hogy ne tudjon játékba avatkozni (nem mintha tudott volna). Erre a főbíró élő játék közben a két játékos közé lép, és mintha felszólítaná a védőt hogy hagyja abba a blokkot. Ilyenkor nem merül fel senkiben egy feljelentés? Vagy felesleges? Mert ha indokolatlanul nagyot odaver egy zászlót dobhat, de az említett esetben nem volt semmi szabálytalan, ha meg igen játék után büntetheti.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Gruden ugy kapcsan:

Nagyon szomoru, hova tart a vilag. Barkit, barhol kilohetnek, hisz az eltelt hosszu evek soran hatalmas mennyisegu adat gyult ossze mailekbol, chatekbol, sms -bol mindenkirol. Eleg egyetlen rosszul elhelyezett jelzo vagy szo es maris megvagy!

Lajkoltal egy kepet, amin pl. a patriotizmusrol van szo? - Te mocskos White supermacist vagy!!!

Odairtad egy testesebb hatsoju holgy kepehez, hogy nagy a koffer, neked a vekonyabb nok jonnek be? - A kepen levo holgy borszinetol fuggoen mar lehetsz akar rasszista nogyulolo is!!!

A Pride meghivora ugy valaszoltal, hogy : kosz ezt most inkabb kihagyom? - Homofob allat vagy!

Szinte 100% bizonyos vagyok benne, hogy ha 20 evere visszamenoleg barki adatait (mail, chat, sms, kozossegi oldalak) atneznenk, MINDENKINEL talalnank legalabb egy a jelenlegi tendencia szerint nem polkorrekt esetet. Ki nem irta le egyszer sem a n@gger, zsido, buzi, k@rva, cigany szavak valamelyiket? Sot lassan mar az is eleg, ha azt irtad fekete es azt nem nagybetuvel...

Beteg a vilag, egy nagyon hangos kisszamu csoport diktalja a felteteleket es barkit pillanatok alatt meg tud belyegezni, tonkretenni.
ligur
Ha jól vettem le, hogy miről van szó - Gruden nem valami random témára mondott egy rosszul hangzót, hanem a szó szoros értelmében elküldte a p*csába annak a franchise-nak az ügyvezető igazgatóját, amelyiknek az egyik leányvállalatához aztán elment dolgozni -, akkor azért itt nem erről volt szó. Engem abszolút nem érdekel, hogy ki mit csinál, hogyan viselkedik a social media felületein - a kirívóan és konstansan otrombán kívül persze -, de ha a kezembe kerülne, hogy az egyik alkalmazottam több alkalommal is idióta pöcsfejnek nevez a kollégáim, sőt ügyfeleim előtt, akkor percei lennének összepakolni a cuccait. És nem gondolom, hogy ezért joggal okolhatná a beteg világot.

Szóval bár van igazság abban, amit írtál, előfordul sajnos, hogy szerencsétlen vagy direkt félreértelmezett fél mondatért rángatnak meg valakit, aki abszolút nem szolgált rá. De Grudent nem sajnálom. Nem rutintalan kezdő, tudta, tudhatta, hogy ezeket a szövegeit elővehetik. Maradhatott volna a tévénél tízmilliókért, és soha nem lett volna belőle gondja. Bevállalta az edzőséget, lett. Így járt. Nyilván van valahol valaki, akinek érdeke volt, hogy nyilvánosságra kerüljenek a levelek, és az valószínűleg nem tiszta szándékkal tette, de ez Gruden szempontjából nem változtat a dolgon.

A Raiders fanokat viszont sajnálom. Jól kezdett a csapat, Carr is jó, rosszkor jött ez a dolog, biztosan nem tesz jót a hangulatnak. Bár ki tudja, lehet, hogy hosszabb távon örülni fognak neki. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
A Gruden ugy kapcsan:

Nagyon szomoru, hova tart a vilag. Barkit, barhol kilohetnek, hisz az eltelt hosszu evek soran hatalmas mennyisegu adat gyult ossze mailekbol, chatekbol, sms -bol mindenkirol. Eleg egyetlen rosszul elhelyezett jelzo vagy szo es maris megvagy!

Lajkoltal egy kepet, amin pl. a patriotizmusrol van szo? - Te mocskos White supermacist vagy!!!

Odairtad egy testesebb hatsoju holgy kepehez, hogy nagy a koffer, neked a vekonyabb nok jonnek be? - A kepen levo holgy borszinetol fuggoen mar lehetsz akar rasszista nogyulolo is!!!

A Pride meghivora ugy valaszoltal, hogy : kosz ezt most inkabb kihagyom? - Homofob allat vagy!

Szinte 100% bizonyos vagyok benne, hogy ha 20 evere visszamenoleg barki adatait (mail, chat, sms, kozossegi oldalak) atneznenk, MINDENKINEL talalnank legalabb egy a jelenlegi tendencia szerint nem polkorrekt esetet. Ki nem irta le egyszer sem a n@gger, zsido, buzi, k@rva, cigany szavak valamelyiket? Sot lassan mar az is eleg, ha azt irtad fekete es azt nem nagybetuvel...

Beteg a vilag, egy nagyon hangos kisszamu csoport diktalja a felteteleket es barkit pillanatok alatt meg tud belyegezni, tonkretenni.
ligur
+hányszor mondtuk egy szép lányra a havernak "jaj de szanna széjjel kefélnénk" vagy "de megdugnánk"stb stb...
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football

tenorx
Anno Tuck rule most meg ez, hát mennyi ideig kell még szenvednie a RaidersNationnek???!!!?!???

Vagy most lettek kompenzálva?


Teljesen össze vagyok zavarodva 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
+ Azt meg fel nem tudom fogni, hogy valaki ilyen beosztasban ceges mobilrol, laptoprol, email cimrol ir / kuld ilyeneket...
rokaur
ezt a reszet nem ertem en sem, allitolag maganmailezes volt, akkor az nem lehetett ceges mail kontorol, nem?
ligur
grudennek a magán emailje volt
bruce allenek viszont a céges

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
+ Azt meg fel nem tudom fogni, hogy valaki ilyen beosztasban ceges mobilrol, laptoprol, email cimrol ir / kuld ilyeneket...
rokaur
ezt a reszet nem ertem en sem, allitolag maganmailezes volt, akkor az nem lehetett ceges mail kontorol, nem?
több mint 2 éve
rokaur 864
Aztan volt aki ertetlenkedett Brady miert semmisiti meg a mobiljait, meg h nem eletszeru 😉

+ Azt meg fel nem tudom fogni, hogy valaki ilyen beosztasban ceges mobilrol, laptoprol, email cimrol ir / kuld ilyeneket...
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
A Gruden ugy kapcsan:

Nagyon szomoru, hova tart a vilag. Barkit, barhol kilohetnek, hisz az eltelt hosszu evek soran hatalmas mennyisegu adat gyult ossze mailekbol, chatekbol, sms -bol mindenkirol. Eleg egyetlen rosszul elhelyezett jelzo vagy szo es maris megvagy!

Lajkoltal egy kepet, amin pl. a patriotizmusrol van szo? - Te mocskos White supermacist vagy!!!

Odairtad egy testesebb hatsoju holgy kepehez, hogy nagy a koffer, neked a vekonyabb nok jonnek be? - A kepen levo holgy borszinetol fuggoen mar lehetsz akar rasszista nogyulolo is!!!

A Pride meghivora ugy valaszoltal, hogy : kosz ezt most inkabb kihagyom? - Homofob allat vagy!

Szinte 100% bizonyos vagyok benne, hogy ha 20 evere visszamenoleg barki adatait (mail, chat, sms, kozossegi oldalak) atneznenk, MINDENKINEL talalnank legalabb egy a jelenlegi tendencia szerint nem polkorrekt esetet. Ki nem irta le egyszer sem a n@gger, zsido, buzi, k@rva, cigany szavak valamelyiket? Sot lassan mar az is eleg, ha azt irtad fekete es azt nem nagybetuvel...

Beteg a vilag, egy nagyon hangos kisszamu csoport diktalja a felteteleket es barkit pillanatok alatt meg tud belyegezni, tonkretenni.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 376 — #NoStress
A Buccaneers hivatalosan eltávolította Grudent a franchise ring of honor tagságából.
Cruyffista
Mennyire életszerű, hogy Gruden így "vénségére" megváltozott, és a semmiből rasszista, homofób és nőgyülőlő lett?
Mert a Tampánál töltött 8 éve alatt soha semmi hasonlót se mondott, hisz' csak észrevették volna...

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
A Buccaneers hivatalosan eltávolította Grudent a franchise ring of honor tagságából.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
csak hogy mindenki tudja, hogy ki is diktál kinek



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
"Gruden Grinder"
Löfli
Érdekes.
Grudennek most már vége, de azért maradtak még érdekes kérdések. Vajon Goodell tényleg nyomást gyakorolt, hogy draftoljanak egy nyíltan meleg játékost is? Vagy ez csak hőbörgés/vádaskodás?
több mint 2 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Düsseldorf, Frankfurt és München közül választják ki, hogy hol legyen meccs Németországban.


több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Mi történik az NFL-el? Olyan rushing the passer fújásokat látok, hogy azt hiszem soccert nézek. Felfordul a gyomrom.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Gruden Grinder"


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!