NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
A 14-2-es szezon utáni kirúgás olyan rekord, amit szerintem még hosszú ideig nem fog megdönteni egy HC sem.
Kampman
As a high school senior, I once took my then girlfriend up to La Jolla for a "fancy" breakfast at a restaraunt basically on the beach in La Jolla. I was wearing a Chargers hat, and Marty Schottenheimer, who had JUST been fired by the Chargers, sat down at the next table.

I saw him and freaked out, but didn't want to be THAT guy, so said nothing. He definitely caught me staring a time or two through the meal, and gave me a nod and pointed at his forehead, acknowledging my Charger hat. We ate breakfast, no interaction but way too much weird and awkward eye contact. I was petrified. As we were settling up the bill (Marty was still eating,) he stopped his breakfast and came over to our table. Again, I am a high school senior and petrified.

He'd been fired maybe 3 days prior. He came up, and said "nice hat, young man. You look like a ball player yourself." I replied "Yes sir, I play at Coronado High School." "Are you guys any good?" asked Marty. "We were 9-1 last year." "So what are you doing to eliminate that L?" "We're in the weight room, watching film and working hard, coach." I said. "Attaboy!" Marty exclaims and puts out a hand. I high five him. He looks puzzled. "I assumed you wanted me to sign your hat. Is that ok?" I am flabbergasted. He signs the hat, shakes my hand and says something like "Keep at it, young man. Hard work matters." I'm over the moon. What an awesome interaction. I leave, call my parents and some friends to tell them all the story, don't even look at the sig.

He signed the hat: "Don't go 14-2. - Marty"


---

a washington post meg kb szennylap lett, mióta bezos megvette, itt egy újabb példa rá



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
Egy nagy öreg, akit már mi is "ismertünk" elment az égi pályákra RIp 😕
dande
Az NFL egyik legjobb alapszakasz edzője volt. A playoffban sajnos nem jöttek össze neki a dolgok sehol sem. A 14-2-es szezon utáni kirúgás olyan rekord, amit szerintem még hosszú ideig nem fog megdönteni egy HC sem.

Btw, jó azt látni, hogy az átnevezések most már retroaktívan is működnek.
Kampman
nemtom fox 12-4énél volt-e valaki közelebb hozzá

de mindenképp fontos volt az öreg, rip

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Egy nagy öreg, akit már mi is "ismertünk" elment az égi pályákra RIp 😕
dande
Az NFL egyik legjobb alapszakasz edzője volt. A playoffban sajnos nem jöttek össze neki a dolgok sehol sem. A 14-2-es szezon utáni kirúgás olyan rekord, amit szerintem még hosszú ideig nem fog megdönteni egy HC sem.

Btw, jó azt látni, hogy az átnevezések most már retroaktívan is működnek.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nézettségi adatok:

 pbs.twimg.com/media/Ety5goGXUAEHcn0?format=jpg&name=small
dande
Elég gyenge!
Még csak most születtek a Bucs szurkolók!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézettségi adatok:

 pbs.twimg.com/media/Ety5goGXUAEHcn0?format=jpg&name=small
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
igen de a cím neve MVP nem pedig MVT v MVGOP.
egyéni díj, nem csoportos.

gronknak adtam volna
briareos
Gronknak adtam volna én is, vagy egy védőnek, de semmiképpen se Bradynek. A passzai átlagosan szerintem nem töltöttek 5 yardnál többet a levegőben.
Heisman
Védő egyik sem csinált semmi kiemelkedő extrát, amivel annak lehetett volna adni, csapatként dolgoztak fantasztikusan. Gronk meg 67 yard 2 TD szintén nem egy MVP-t érő csodateljesítmény. Brady meg azért csak 3 TD hiba nélkül. Ez se nagy extra a 200 yarddal, de ilyeneknél mikor nincs valami nagyon kiemelkedő más, alap hogy a QB kapja. Nekem most ez így egyértelmű volt.
zavi27
Annyira egyértelmű kb, hogy igen a Volkanovski-Holloway meccset Volkanovski nyerte pontozással, de a bunyót magát Holloway nyerte meg.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy nagy öreg, akit már mi is "ismertünk" elment az égi pályákra RIp 😕



Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Én valamelyik LB-nek adtam volna levették Kelce-t teljesen

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem volt igazán kiemelkedő teljesítmény, ha úgy vesszük tán még a 3TD 0INT a legkiemelkedőbb. PFM se csinált semmi extrát a Bears ellen, nem kellett.
Nem mindig az irányító kapja ilyenkor (pl Wilson), de szerintem igazán fölösleges belekötni, mert nincs olyan teljesítmény, amit szentségtörés nem MVP címmel honorálni, Gronké se az. Kaphatta volna akár ő is, ahogy Brady is, meg esetleg más is. Én nem érzem úgy hogy valakit megfosztottak volna egy MVP címtől

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
eszembe jutott a st louis rams - patriots dontorol egy "mic'd up" bevagas.
" tom brady? overrated" 😀
az egyik rams jatekos mondta ezt a kis padon
YoungZeeZee
Ez az is so overrated a House of Cards-ból jön vagy már előtte is nyomták a népek? 😊

 www.youtube.com/watch?v=QeKoBtMd_vw
FLZOLI
biztos h nyomtak, mert a st louis-os super bowl kb 20+ eve volt.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
igen de a cím neve MVP nem pedig MVT v MVGOP.
egyéni díj, nem csoportos.

gronknak adtam volna
briareos
Gronknak adtam volna én is, vagy egy védőnek, de semmiképpen se Bradynek. A passzai átlagosan szerintem nem töltöttek 5 yardnál többet a levegőben.
Heisman
Védő egyik sem csinált semmi kiemelkedő extrát, amivel annak lehetett volna adni, csapatként dolgoztak fantasztikusan. Gronk meg 67 yard 2 TD szintén nem egy MVP-t érő csodateljesítmény. Brady meg azért csak 3 TD hiba nélkül. Ez se nagy extra a 200 yarddal, de ilyeneknél mikor nincs valami nagyon kiemelkedő más, alap hogy a QB kapja. Nekem most ez így egyértelmű volt.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
igen de a cím neve MVP nem pedig MVT v MVGOP.
egyéni díj, nem csoportos.

gronknak adtam volna
briareos
Gronknak adtam volna én is, vagy egy védőnek, de semmiképpen se Bradynek. A passzai átlagosan szerintem nem töltöttek 5 yardnál többet a levegőben.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Apropó, Árpa. Miért ő volt a host? A fazon egész este úgy nézett ki, mint aki egy 70 munkaórás héten van túl, a háta közepére nem kívánja azt ami folyik, és már semmi másra nem vágyik, mint arra, hogy minél hamarabb ágyba kerülhessen. Lehet, hogy tényleg erről volt szó 😊, nem tudom, de lehangoló volt nézni / hallgatni.

(Viszont az itt-ott estére meglepően jól összeszedte magát. Reggel még pocsék volt a minőség és nagyon szaggatott, a meccs előtt és alatt viszont ha nem is vette fel a versenyt a gamepass minőséggel, de a nézhetőt átvitte. Good for them.)
peterk2005
Nem volt túl színvonalas műsorvezetés és a csak angol kifejezéseknél előjövő erős akcentus sem segített a dolgon. Kövezzetek meg, de nekem még mindig feláll a szőr a hátamon, ha azt hallom, h "járd", egy magyar közvetítésben.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ide is beírom, tényleg a védelem nyeri a bajnokságot! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
eszembe jutott a st louis rams - patriots dontorol egy "mic'd up" bevagas.
" tom brady? overrated" 😀
az egyik rams jatekos mondta ezt a kis padon
YoungZeeZee
Ez az is so overrated a House of Cards-ból jön vagy már előtte is nyomták a népek? 😊


több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
eszembe jutott a st louis rams - patriots dontorol egy "mic'd up" bevagas.
" tom brady? overrated" 😀
az egyik rams jatekos mondta ezt a kis padon
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Apropó, Árpa. Miért ő volt a host? A fazon egész este úgy nézett ki, mint aki egy 70 munkaórás héten van túl, a háta közepére nem kívánja azt ami folyik, és már semmi másra nem vágyik, mint arra, hogy minél hamarabb ágyba kerülhessen. Lehet, hogy tényleg erről volt szó 😊, nem tudom, de lehangoló volt nézni / hallgatni.

(Viszont az itt-ott estére meglepően jól összeszedte magát. Reggel még pocsék volt a minőség és nagyon szaggatott, a meccs előtt és alatt viszont ha nem is vette fel a versenyt a gamepass minőséggel, de a nézhetőt átvitte. Good for them.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
ncore-n fent van a tegnapi árpa show

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
Amúgy csak én érzem azt, hogy az előző 3 SB teljesen semmilyen volt?
A tavalyiban még fordítás is volt, de nekem nem nagyon maradt meg belőle semmi. Az 53. személyes okokból tetszett, de semlegesként nyilván pusztulat lehetett.
A tegnapi meg tükörsimára sikeredett.
Kár. 😕
jamaicababa
Regen minden jobb volt.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy csak én érzem azt, hogy az előző 3 SB teljesen semmilyen volt?
A tavalyiban még fordítás is volt, de nekem nem nagyon maradt meg belőle semmi. Az 53. személyes okokból tetszett, de semlegesként nyilván pusztulat lehetett.
A tegnapi meg tükörsimára sikeredett.
Kár. 😕
jamaicababa
Mondjuk az 51 s pláne az 52.t nehéz is felül múlni 😛 Az 52. ráadásul mind külföldi körítésben, mind magyar szinten is nagyon jól sikerült, nemcsak az Eagles győzelme miatt. 😊 Annak valóban volt varázsa. Nagyon hálás vagyok Sobrinak (igen neki 😉) hogy megvan magyarul.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 424
Tom Brady: 7 Super Bowl győzelem.
Cardinals, Falcons, Panthers, Lions, Vikings, Chargers, Texans, Jaguars, Titans, Browns, Bengals, Bills, Seahawks, Rams, Saints, Bears, Eagles, Jets: 6 Super Bowl győzelem együttvéve.
iktriad
Várjál...

SB győzelmek száma:
7 - Tom Brady
6 - Steelers, Patriots
5 - 49ers, Cowboys, Charles Haley

több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Amúgy csak én érzem azt, hogy az előző 3 SB teljesen semmilyen volt?
A tavalyiban még fordítás is volt, de nekem nem nagyon maradt meg belőle semmi. Az 53. személyes okokból tetszett, de semlegesként nyilván pusztulat lehetett.
A tegnapi meg tükörsimára sikeredett.
Kár. 😕

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tom Brady: 7 Super Bowl győzelem.
Cardinals, Falcons, Panthers, Lions, Vikings, Chargers, Texans, Jaguars, Titans, Browns, Bengals, Bills, Seahawks, Rams, Saints, Bears, Eagles, Jets: 6 Super Bowl győzelem együttvéve.
több mint 3 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Amúgy Brady mvp címével mennyire értetek egyet?
Én előbb adtam volna Gronknak vagy Fournette-nek, vagy leginkább a komplett D-nek...
warr_b
Szerintem megérdemli, részben nevelő célzattal is. Végül is feltörekvő ifjú titán, ezzel most kap egy kis biztatást, hogy jó úton jár. A következő évtizedre nézve még több munkát fog beletenni, és akkor jönnek majd komolyabb eredmények is neki. 😁