NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És biztos lesz pár meglepő/blockbuster trade is (Watsoné pl.).
iktriad
Tényleg van aki elhiszi, hogy egy értelmes GM, aki elvállalt egy lenullázódó csapatot, azzal fogja kezdeni az új munkáját, hogy egy Watson szintű irányítót - az egyetlen embert, aki megmentheti a s*ggét attól, hogy a 2-3 évig 2-14-eket produkáljon az új csapattal - eltradel?

Márpedig Cesario értelmes.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak nekem tűnik úgy, hogy az átlagosnál jóval több csapatnál kérdőjel a jövő évi kezdő QB személye?
Steelers, Colts, Dolphins, Patriots, Broncos, Jets, Jaguars, Saints, Football Team, Bears, 49ers, Cowboys, Panthers, LionsBazzani
Ebből a Dolphinst, Broncost, Jetes-t, Jaguarst, Cowboyst, Lionst nyugodtan kihúzhatjuk szerintem. Kettő draftolni fog, és az újonc fog kezdeni, a többinél megvan, hogy ki lesz a kezdő. Az, hogy pletykálnak, nem sokat jelent. Mindig pletykálnak, és nagyon ritkán van alapja is, különösen irányító esetén.

Olyanok akiket alapból nem írtam volna be de egy trade vagy egy visszavonulás vagy egy egyszerű elégedetlenség még bezavarhat a képbe: Raiders, Texans, Buccaners, Vikings, Eagles, Falcons.
Bazzani
Szerintem mindenki maradni fog ezek közül is a popóján.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem látom, miért ne maradna. Szerintem neki nem kell már bizonyítania igazából semmit, úgyhogy nem hiszem, hogy egy gyűrű ezen változtatna. Ő addig akar játszani az elmondása szerint, ameddig megy neki, bírja és nem bénázik, na most kb olyan formában van az elmúlt hetekben, mint az elmúlt évben kb bármikor, tehát ez a rész nincs itt. Ha bírja a teste, akkor szerintem tolja addig, amíg csak tudja, aztán max megdönt addig minden létező rekordot 😀

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Brady marad, ez szerintem nem kérdés, és a mostani forma alapján engem az sem sokkolna, ha nemcsak idén, hanem még jövőre is itt lenne végül. Ettől még egy 1. kör végi QB-t pont lenne értelme behúzni, akinek aztán lenne egy-két éve tanulni, amíg bírja az öreg
Wyatt
Ha SB-t nyer szerinted marad?
Bazzani
pont ezt akartam én is kérdezni 😊
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Brady marad, ez szerintem nem kérdés, és a mostani forma alapján engem az sem sokkolna, ha nemcsak idén, hanem még jövőre is itt lenne végül. Ettől még egy 1. kör végi QB-t pont lenne értelme behúzni, akinek aztán lenne egy-két éve tanulni, amíg bírja az öreg
Wyatt
Ha SB-t nyer szerinted marad?

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady marad, ez szerintem nem kérdés, és a mostani forma alapján engem az sem sokkolna, ha nemcsak idén, hanem még jövőre is itt lenne végül. Ettől még egy 1. kör végi QB-t pont lenne értelme behúzni, akinek aztán lenne egy-két éve tanulni, amíg bírja az öreg

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak nekem tűnik úgy, hogy az átlagosnál jóval több csapatnál kérdőjel a jövő évi kezdő QB személye?
Steelers, Colts, Dolphins, Patriots, Broncos, Jets, Jaguars, Saints, Football Team, Bears, 49ers, Cowboys, Panthers, Lions

Olyanok akiket alapból nem írtam volna be de egy trade vagy egy visszavonulás vagy egy egyszerű elégedetlenség még bezavarhat a képbe: Raiders, Texans, Buccaners, Vikings, Eagles, Falcons.
Bazzani
Nagy mozgásokat várok én is az offseasonban QB ügyben. Jobb csere QB-k(Winston, Mariota, Minshew, Fitzmagic) és néhány prospect a nagy négyesen kívül (Mac Jones, Trask) lehet kezdhet majd akár az új idényben vagy előbb lesz draftolva, mint kellene. Nem biztos, hogy ezzel majd új csapataik olyan jól járnak majd.
És biztos lesz pár meglepő/blockbuster trade is (Watsoné pl.).
több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Csak nekem tűnik úgy, hogy az átlagosnál jóval több csapatnál kérdőjel a jövő évi kezdő QB személye?
Steelers, Colts, Dolphins, Patriots, Broncos, Jets, Jaguars, Saints, Football Team, Bears, 49ers, Cowboys, Panthers, Lions

Olyanok akiket alapból nem írtam volna be de egy trade vagy egy visszavonulás vagy egy egyszerű elégedetlenség még bezavarhat a képbe: Raiders, Texans, Buccaners, Vikings, Eagles, Falcons.
Bazzani
valóban elég sokan vannak, de a franc tudja lehet pár helyen csak a média csinálja magának a témát

TB szerintem még egy évet marad Tampában /max akkor nem ha valami súlyos sérülés bejön/, a Vikings szerintem nem tud szabadulni Cousinstól /nem tudom akarnak-e/, a Dallas szerintem megfizeti Prescottot ott nem lesz kérdés, BB marad még egy évet a Steelersben, a Jags QBja szerintem már most tuti pedig még le sem draftolták, a Raiders + Broncos + Eagles trióban sem látom a váltást
röhej de az általad felsorolt 20 csapatból még mindig maradt több mint 10 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És akkor vissza is tértünk oda, hogy miért nem lesz meglepetés, hogy Mac Jones 1. körös lesz

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak nekem tűnik úgy, hogy az átlagosnál jóval több csapatnál kérdőjel a jövő évi kezdő QB személye?
Steelers, Colts, Dolphins, Patriots, Broncos, Jets, Jaguars, Saints, Football Team, Bears, 49ers, Cowboys, Panthers, Lions

Olyanok akiket alapból nem írtam volna be de egy trade vagy egy visszavonulás vagy egy egyszerű elégedetlenség még bezavarhat a képbe: Raiders, Texans, Buccaners, Vikings, Eagles, Falcons.

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
A Steelerst is ideveheted 😀
Én borús jövőt jósolok, de lehet csak a szokásos pesszimizmusom.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
Ezt mégis miből gondolod? Ezeknek a csapatoknak és vannak szurkolói, és legyen bármilyen rossz is mondjuk a Saints pl. akkor is meg fogom nézni a meccseiket. Max a bandwagonerek tűnnek majd el, de azok nem sok mindenkinek hiányoznak majd.
kapitnono
Pont ez a bandwagon jelenti azt a 8-10 kiajánlott meccset a 3-4-el szemben.
FLZOLI
Ja akkor gondolom a hazai tv-s meccsekre írtad, most olvastam vissza csak, sorry. Én mondjuk az elejétől fogva jobban szerettem eredeti kommentárral 😀


több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
Ezt mégis miből gondolod? Ezeknek a csapatoknak és vannak szurkolói, és legyen bármilyen rossz is mondjuk a Saints pl. akkor is meg fogom nézni a meccseiket. Max a bandwagonerek tűnnek majd el, de azok nem sok mindenkinek hiányoznak majd.
kapitnono
Pont ez a bandwagon jelenti azt a 8-10 kiajánlott meccset a 3-4-el szemben.

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
Ezt mégis miből gondolod? Ezeknek a csapatoknak és vannak szurkolói, és legyen bármilyen rossz is mondjuk a Saints pl. akkor is meg fogom nézni a meccseiket. Max a bandwagonerek tűnnek majd el, de azok nem sok mindenkinek hiányoznak majd.
kapitnono
Falcons szurkoló meg eddig se nagyon volt, pláne a kutyát se érdekli a csapat, szóval velünk nem csesznek ki 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
Ezt mégis miből gondolod? Ezeknek a csapatoknak és vannak szurkolói, és legyen bármilyen rossz is mondjuk a Saints pl. akkor is meg fogom nézni a meccseiket. Max a bandwagonerek tűnnek majd el, de azok nem sok mindenkinek hiányoznak majd.


több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
vége Manningnak Bresnek. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck Ma Homesz az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?Gyuri34
r.baggio
Egyszer már mondtam, hogy az őrültekre is érdemes odafigyelni, mert sokszor ők mondják meg a jövőt.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
!

vége Manningnak Bresnek. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck Ma Homesz az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?Gyuri34
r.baggio
Korai Nostradamus ha jól látom 😊

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.
FLZOLI
!

vége Manningnak Bresnek. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck Ma Homesz az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?Gyuri34


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Előbb utóbb kikopnap a vének az nfl-ből és nem sok ember lesz kíváncsi a Saints, Bucs, Falcons hármasra. Ha csak nem mákolnak be egy tehetséges QB-t.

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Arena4-es szereplések (csak alapszakasz):

11: Seahawks
10: Buccaneers, Packers
9: Saints, Chiefs
8: Patriots, Bills, Steelers
7: Rams, Ravens
6: Cowboys, Browns, Colts, Bears, Eagles
5: Titans, Texans, Raiders , 49ers, Cardinals
4: Vikings, Broncos, Giants, Dolphins
3: Chargers, Falcons, Panthers, Bengals, Football Team
2: Jets, Lions
1: Jaguars
r.baggio
Maka kisírta a Jax-et 😊

Hellyel közzel azért kb az NFL sorrend is ez volt 1-2 csapat van csak akik többet voltak mint az a helyezésük adná
NB2
Évek óta ez van.
Яagi
Pedig csak szeptember óta van az Aréna képernyőjén az NFL!
shawnka
Egyáltalán nem a csatorna kritikájának szántam. Mindig minden sportban a jobb csapatok illetve rangadókat közvetítik. Egy Premier Leagueben még ennél is egyoldalúbb mit közvetítenek. Lehet vannak Jags vagy Bengals fanok de amíg kevésbé vannak többségben vagy nem sikeres a csapat érhető hogy nem ők vannak a középpontban.
Яagi
Jetit is már többször láttak, de igazad van, nem kell minden elhinni. 😀 😀 😉
Húsrágó
Jax fanból kevés van.
Lionsból meg nincs is.

több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Arena4-es szereplések (csak alapszakasz):

11: Seahawks
10: Buccaneers, Packers
9: Saints, Chiefs
8: Patriots, Bills, Steelers
7: Rams, Ravens
6: Cowboys, Browns, Colts, Bears, Eagles
5: Titans, Texans, Raiders , 49ers, Cardinals
4: Vikings, Broncos, Giants, Dolphins
3: Chargers, Falcons, Panthers, Bengals, Football Team
2: Jets, Lions
1: Jaguars
r.baggio
Maka kisírta a Jax-et 😊

Hellyel közzel azért kb az NFL sorrend is ez volt 1-2 csapat van csak akik többet voltak mint az a helyezésük adná
NB2
Évek óta ez van.
Яagi
Pedig csak szeptember óta van az Aréna képernyőjén az NFL!
shawnka
Egyáltalán nem a csatorna kritikájának szántam. Mindig minden sportban a jobb csapatok illetve rangadókat közvetítik. Egy Premier Leagueben még ennél is egyoldalúbb mit közvetítenek. Lehet vannak Jags vagy Bengals fanok de amíg kevésbé vannak többségben vagy nem sikeres a csapat érhető hogy nem ők vannak a középpontban.
Яagi
Jetit is már többször láttak, de igazad van, nem kell minden elhinni. 😀 😀 😉
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azzal, hogy a pats ereje csökkent, idén nem volt kérdés, hogy nem lesznek akkora sírások a meccsek miatt.
A meccsek kimenetele meg tényleg előre nem borítékolható. Emlékszem pont én voltam az, aki megjegyezte, hogy a vasárnap 7 órás meccsek simák lettek, pedig mindegyik előtte szoros csatát ígért.
Amit személy szerint sajnálni fogok, az az itthoni SB közvetítés 😕 (olvastam az indokot)
NB2
Erről lemaradtam. Kaphatok egy gyors összefoglalást?
Lucifer
Covid....elég gyors volt? 😛 😉 bővebben a vírus miatt nem mehetnek a döntőre személyesen közvetíteni.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Azzal, hogy a pats ereje csökkent, idén nem volt kérdés, hogy nem lesznek akkora sírások a meccsek miatt.
A meccsek kimenetele meg tényleg előre nem borítékolható. Emlékszem pont én voltam az, aki megjegyezte, hogy a vasárnap 7 órás meccsek simák lettek, pedig mindegyik előtte szoros csatát ígért.
Amit személy szerint sajnálni fogok, az az itthoni SB közvetítés 😕 (olvastam az indokot)
NB2
Erről lemaradtam. Kaphatok egy gyors összefoglalást?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez igaz de te?
briareos
Élőben nem szoktam ismételni magam. Írásban tudok cifraságokat produkálni.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
meyernek másfél év alatt "Eü gondjai" lesznek.

mark my words.
briareos
Majd megkérjük Bencsics urat megkérjük, hogy fogjon szavadon.

Azt mondta pénteken, hogy a legutóbbi műtétje óta sokat javult a kondíciója.
iktriad
 www.youtube.com/watch?v=CfW-MPUjC_0

te vagy? 😀
briareos
Nem. Nem vagy se olasz, se maffiózó.
iktriad
ez igaz de te?