NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkről
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
A kutyája már draftolt, lehet edzősködni is fog.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 698 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.
kapitnono
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkről
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
Majd eloveszik az egyik klonjat.
Borbinho
Sajnos nem sajnos Billt még a Covid se tudja legyőzni. Sokan próbálkoztak, sokan buktak.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.
kapitnono
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkről
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
NB2
Majd eloveszik az egyik klonjat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 965 — nabege2@yahoo.com
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.
kapitnono
pats fórumban felvetette valaki, hogy egy dolog a játékos, de senki nem beszél az edzőkről
nálunk azért BillBá igencsak veszélyeztetett korban van, ha ő kidőlne...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Szerintem max a vírusos játékos IR re kerül, de más nem hinném hogy lesz. Ugyanúgy lesz szezon mint ahogy most elindult az MLB, NBA, NHL is. Nfl ben sem hinném hogy nagy akadálya lenne hogy legyen szezon, max nézők nélkül, de valami tuti lesz.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.
Sobri Jóska
na akkor arra gondoltál mindig h idén elmarad
briareos
Nem!
Sőt, a Jax még akkor is a PO-ba jut, ha idén szezon se lesz!
Sobri Jóska
Nekem kicsik az igényeim: Minshewról derüljön ki, hogy lehet-e rá építeni a jövőt vagy QB kell az egyik 1. körössel jövőre.


ismerős érzés én is sorra nyerem SB-ket Miamivel a maddenben
briareos
Hát ha az nem is túl valószínű, de Jags - Phnis prime time meccs lesz idén, ha a COVID-19 is úgy akarja.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.
Sobri Jóska
na akkor arra gondoltál mindig h idén elmarad
briareos
Nem!
Sőt, a Jax még akkor is a PO-ba jut, ha idén szezon se lesz!
Sobri Jóska
ismerős érzés én is sorra nyerem SB-ket Miamivel a maddenben

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.
Sobri Jóska
na akkor arra gondoltál mindig h idén elmarad
briareos
Nem!
Sőt, a Jax még akkor is a PO-ba jut, ha idén szezon se lesz!

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.
Sobri Jóska
na akkor arra gondoltál mindig h idén elmarad

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Amúgy megnézném a denvérfatert élőben bunyózni valakivel, de a kötelező távolságtartással félek az se lenne az igazi...
És akkor most itt le lesznek cserélve a csapattopikok bézbózos csapattopikokra vagy valahogy a bowlhunak sikerül átvészelnie, hogy egy elavult médiaplatformon a magyar közvetítés egyik televíziós csatornáról egy másikra kerül?
Esetleg megint kettészakad a fórum és lesz egy sportTV-s baseball meg egy arenás foci fórum, legalábbis amíg a sportTV nem veszi meg az arenafootball közvetítési jogait hogy az elnevezésbeli félreértéseket kihasználva szerezzen vissza nézőket?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Pár év múlva ha már elég népszerű lesz, akkor majd az Érdi TV elveszi a jogokat ha ép be akar törni az éjszakai tévés piacra.
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
 www.sport1tv.hu/sztori/94041/a-sport-tv-2020-tol-a-legosibb-amerikai-ligat-kozvetiti/

Tényleg Sanyi lesz a szakértő 😀dddd
tenorx
a videóban többen is Astros cuccban
megint kezdődik vaze 🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.sport1tv.hu/sztori/94041/a-sport-tv-2020-tol-a-legosibb-amerikai-ligat-kozvetiti/

Tényleg Sanyi lesz a szakértő 😀dddd
tenorx
Amikor a Karanténcast-ben elkezdtek baseballról beszélni meg Sanyi is meg volt hívva akkor lehetett sejteni.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 965 — nabege2@yahoo.com
 www.sport1tv.hu/sztori/94041/a-sport-tv-2020-tol-a-legosibb-amerikai-ligat-kozvetiti/

Tényleg Sanyi lesz a szakértő 😀dddd
tenorx
hmmm, tehát nem Ricsi lesz a szpíker...
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.sport1tv.hu/sztori/94041/a-sport-tv-2020-tol-a-legosibb-amerikai-ligat-kozvetiti/

Tényleg Sanyi lesz a szakértő 😀dddd
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Másrészt meg azért a legtöbb NFL csapat és draft guru nagyjából tisztában van a jövő évi (senior) class-al már most is.
Lásd még(ezek pont mai tweetek):
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286041334860709888
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286042796277862400
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286044950010957827
iktriad
Aha, azért van, hogy mindig van 5-10 játékos, akit első körben várnak szezon előtt, szezon után meg csak 5-7. korben megy ki és fordítva?😀

Szerintem nehéz lesz NCAA szezon nélkül jól draftolni.
adam8
Ha azt nézed, a scoutok évek óta nézik ezeket a játékosokat. Attól, hogy nem jelentkezett pl egy underclassmen a draftra idén, ugyan úgy van már 1-2-3 évnyi tape róla, az edzői/társai ismerik, mért eredményei is megvannak.
Az NFL csapatok big boardjai szerintem kevesebbet módosulnak őszről tavaszra, mint a különböző médiumoké.

Az idei (+ jövő évi) UDFA-k meg hátsó körösök akik nagyon beszopják, most 1-2 "évfolyam" simán nem kapja meg a lehetőséget h bekerüljön a ligába. Mint amikor velünk kibasztak és elvették az államilag támogatott felsőooktatási helyeket 1 évre 😀...


Engem jobban izgat, hogy ha nem lesz szezon, v rövidebb szezon lesz, v bármi gebasz lesz, akkor a draftsorrenddel mi lesz? Gondolom nem ABC sorrendben lenne, bár pl egy pokerparty a tulajok között (amit közvetítenek Kordáék) izgi lenne 😀
BB valahogy úgy is elcsalná az egészet és a Pats kerülne 1/1re (amit elcserélnek Bradyre)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gondolom még többet fog számítani a kombájn.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Másrészt meg azért a legtöbb NFL csapat és draft guru nagyjából tisztában van a jövő évi (senior) class-al már most is.
Lásd még(ezek pont mai tweetek):
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286041334860709888
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286042796277862400
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286044950010957827
iktriad
Aha, azért van, hogy mindig van 5-10 játékos, akit első körben várnak szezon előtt, szezon után meg csak 5-7. korben megy ki és fordítva?😀

Szerintem nehéz lesz NCAA szezon nélkül jól draftolni.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk azt viszont már egy lúzer húzásnak tartom, hogy az NFL meccsek ismétlését ezzel be is fejezték, ráadásul pontvegy győztes Eagles meccs előtt..... tipikus 😛


Cserébe ezzel vígasztalódtam 😊
 index.hu/sport/alapvonal/2020/07/22/rovid_palyas_gyorskorcsolya_valto_aranyerem_2018/

Egyébként meg toll a fülükbe 😛
dande
Gondolom szerződésük volt.
Shawn84
Utána néztem, hogy műsorújság szerint elvileg Ravens meccset már adnak. Meg fura is lenne, hiszen gondolom az egész ismétlés lehetőségét megvették, akkor miért ne adnák le. Na mindegy ennél nagyobb gondunk sose legyen, csak készültem rá 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mondjuk azt viszont már egy lúzer húzásnak tartom, hogy az NFL meccsek ismétlését ezzel be is fejezték, ráadásul pontvegy győztes Eagles meccs előtt..... tipikus 😛


Cserébe ezzel vígasztalódtam 😊
 index.hu/sport/alapvonal/2020/07/22/rovid_palyas_gyorskorcsolya_valto_aranyerem_2018/

Egyébként meg toll a fülükbe 😛
dande
Gondolom szerződésük volt.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk azt viszont már egy lúzer húzásnak tartom, hogy az NFL meccsek ismétlését ezzel be is fejezték, ráadásul pontvegy győztes Eagles meccs előtt..... tipikus 😛


Cserébe ezzel vígasztalódtam 😊
 index.hu/sport/alapvonal/2020/07/22/rovid_palyas_gyorskorcsolya_valto_aranyerem_2018/

Egyébként meg toll a fülükbe 😛

Szerkesztette: dande2