NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
iktriad
Engem csak a Jax PO-ja érdekel.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉
Sobri Jóska
Lehetséges, de szerintem kezdj megbarátkozni a gondolattal, hogy Bradyt Bucs mezben fogod látni játszani. 😉
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 427 — #NoStress
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
iktriad
A vírus még bekavarhat.
Eddig se a játékosokon vagy a tulajokon múlt. 😉

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A játékosok is rábólintottak az NFL tulajok tervére, szóval úgy tűnik Sobrinak mégse lesz igaza és lesz szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1286782983932960771
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Amúgy megnézném a denvérfatert élőben bunyózni valakivel, de a kötelező távolságtartással félek az se lenne az igazi...
És akkor most itt le lesznek cserélve a csapattopikok bézbózos csapattopikokra vagy valahogy a bowlhunak sikerül átvészelnie, hogy egy elavult médiaplatformon a magyar közvetítés egyik televíziós csatornáról egy másikra kerül?
Esetleg megint kettészakad a fórum és lesz egy sportTV-s baseball meg egy arenás foci fórum, legalábbis amíg a sportTV nem veszi meg az arenafootball közvetítési jogait hogy az elnevezésbeli félreértéseket kihasználva szerezzen vissza nézőket?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 574
Pár év múlva ha már elég népszerű lesz, akkor majd az Érdi TV elveszi a jogokat ha ép be akar törni az éjszakai tévés piacra.
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 906 — Deion Sanders for president!
 www.sport1tv.hu/sztori/94041/a-sport-tv-2020-tol-a-legosibb-amerikai-ligat-kozvetiti/

Tényleg Sanyi lesz a szakértő 😀dddd
tenorx
a videóban többen is Astros cuccban
megint kezdődik vaze 🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.sport1tv.hu/sztori/94041/a-sport-tv-2020-tol-a-legosibb-amerikai-ligat-kozvetiti/

Tényleg Sanyi lesz a szakértő 😀dddd
tenorx
Amikor a Karanténcast-ben elkezdtek baseballról beszélni meg Sanyi is meg volt hívva akkor lehetett sejteni.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 130 — nabege2@yahoo.com
 www.sport1tv.hu/sztori/94041/a-sport-tv-2020-tol-a-legosibb-amerikai-ligat-kozvetiti/

Tényleg Sanyi lesz a szakértő 😀dddd
tenorx
hmmm, tehát nem Ricsi lesz a szpíker...
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.sport1tv.hu/sztori/94041/a-sport-tv-2020-tol-a-legosibb-amerikai-ligat-kozvetiti/

Tényleg Sanyi lesz a szakértő 😀dddd
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Másrészt meg azért a legtöbb NFL csapat és draft guru nagyjából tisztában van a jövő évi (senior) class-al már most is.
Lásd még(ezek pont mai tweetek):
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286041334860709888
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286042796277862400
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286044950010957827
iktriad
Aha, azért van, hogy mindig van 5-10 játékos, akit első körben várnak szezon előtt, szezon után meg csak 5-7. korben megy ki és fordítva?😀

Szerintem nehéz lesz NCAA szezon nélkül jól draftolni.
adam8
Ha azt nézed, a scoutok évek óta nézik ezeket a játékosokat. Attól, hogy nem jelentkezett pl egy underclassmen a draftra idén, ugyan úgy van már 1-2-3 évnyi tape róla, az edzői/társai ismerik, mért eredményei is megvannak.
Az NFL csapatok big boardjai szerintem kevesebbet módosulnak őszről tavaszra, mint a különböző médiumoké.

Az idei (+ jövő évi) UDFA-k meg hátsó körösök akik nagyon beszopják, most 1-2 "évfolyam" simán nem kapja meg a lehetőséget h bekerüljön a ligába. Mint amikor velünk kibasztak és elvették az államilag támogatott felsőooktatási helyeket 1 évre 😀...


Engem jobban izgat, hogy ha nem lesz szezon, v rövidebb szezon lesz, v bármi gebasz lesz, akkor a draftsorrenddel mi lesz? Gondolom nem ABC sorrendben lenne, bár pl egy pokerparty a tulajok között (amit közvetítenek Kordáék) izgi lenne 😀
BB valahogy úgy is elcsalná az egészet és a Pats kerülne 1/1re (amit elcserélnek Bradyre)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Gondolom még többet fog számítani a kombájn.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Másrészt meg azért a legtöbb NFL csapat és draft guru nagyjából tisztában van a jövő évi (senior) class-al már most is.
Lásd még(ezek pont mai tweetek):
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286041334860709888
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286042796277862400
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286044950010957827
iktriad
Aha, azért van, hogy mindig van 5-10 játékos, akit első körben várnak szezon előtt, szezon után meg csak 5-7. korben megy ki és fordítva?😀

Szerintem nehéz lesz NCAA szezon nélkül jól draftolni.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk azt viszont már egy lúzer húzásnak tartom, hogy az NFL meccsek ismétlését ezzel be is fejezték, ráadásul pontvegy győztes Eagles meccs előtt..... tipikus 😛


Cserébe ezzel vígasztalódtam 😊
 index.hu/sport/alapvonal/2020/07/22/rovid_palyas_gyorskorcsolya_valto_aranyerem_2018/

Egyébként meg toll a fülükbe 😛
dande
Gondolom szerződésük volt.
Shawn84
Utána néztem, hogy műsorújság szerint elvileg Ravens meccset már adnak. Meg fura is lenne, hiszen gondolom az egész ismétlés lehetőségét megvették, akkor miért ne adnák le. Na mindegy ennél nagyobb gondunk sose legyen, csak készültem rá 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mondjuk azt viszont már egy lúzer húzásnak tartom, hogy az NFL meccsek ismétlését ezzel be is fejezték, ráadásul pontvegy győztes Eagles meccs előtt..... tipikus 😛


Cserébe ezzel vígasztalódtam 😊
 index.hu/sport/alapvonal/2020/07/22/rovid_palyas_gyorskorcsolya_valto_aranyerem_2018/

Egyébként meg toll a fülükbe 😛
dande
Gondolom szerződésük volt.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk azt viszont már egy lúzer húzásnak tartom, hogy az NFL meccsek ismétlését ezzel be is fejezték, ráadásul pontvegy győztes Eagles meccs előtt..... tipikus 😛


Cserébe ezzel vígasztalódtam 😊
 index.hu/sport/alapvonal/2020/07/22/rovid_palyas_gyorskorcsolya_valto_aranyerem_2018/

Egyébként meg toll a fülükbe 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi lesz akkor Draft szempontjából ha, NFL szezon lesz, de NCAA nem?
steelwolf
Egyrészt szerintem sokan jönnek majd ki a supplemental draftra. Másrészt meg azért a legtöbb NFL csapat és draft guru nagyjából tisztában van a jövő évi (senior) class-al már most is.
Lásd még(ezek pont mai tweetek):
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286041334860709888
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286042796277862400
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1286044950010957827
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 836
Mi lesz akkor Draft szempontjából ha, NFL szezon lesz, de NCAA nem?
steelwolf
Gondolom draft lesz, de lehet, hogy többen térnek vissza egyetemre, ezért a scouting leszűkül. De még nagyon messze van, előbb legyen szezon!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lawrence lesz az 1/1

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 919 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mi lesz akkor Draft szempontjából ha, NFL szezon lesz, de NCAA nem?
több mint 3 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
ezt elég gyorsan megszerezték.
De vajon Ricsi fel fog tudni virágoztatni egy másik, a kultúránknak teljesen idegen sportágat másodszorra is?
shawnka
Ricsi 1994ben baseball meccsen IS volt? 😮

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
Gondolom Sanyi lesz a szakértő.
Bazzani
Mázlija van, mert most kb senkinek nem fog feltűnni, hogy nem naprakész a ligából. 😁

Kiváncsi vagyok, hogyan fog ez működni, mert amit Faragó szakmailag értett az NFL-hez azt könnyen el tudja sajátítani a baseballban is, a többit meg rutinból hozza, szóval a “csak odakapcsoló” rétegnek akár megkapó is lehet ez a duó. A szakkommentátorokra azért kiváncsi vagyok, most hogy nincs Maka a sidekick play by play személye is kérdéses.
ZERO_L
Maka visszamegy a sport tvhez
ZoliMP
A héten nehezen, épp (ha minden igaz) Cipruson van nászúton. 😊
iktriad
Kit érdekel?
braxa88
De Ciprus most sárga vagy zöld?
warr_b
Mindkettő!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 068 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
Gondolom Sanyi lesz a szakértő.
Bazzani
Mázlija van, mert most kb senkinek nem fog feltűnni, hogy nem naprakész a ligából. 😁

Kiváncsi vagyok, hogyan fog ez működni, mert amit Faragó szakmailag értett az NFL-hez azt könnyen el tudja sajátítani a baseballban is, a többit meg rutinból hozza, szóval a “csak odakapcsoló” rétegnek akár megkapó is lehet ez a duó. A szakkommentátorokra azért kiváncsi vagyok, most hogy nincs Maka a sidekick play by play személye is kérdéses.
ZERO_L
Maka visszamegy a sport tvhez
ZoliMP
A héten nehezen, épp (ha minden igaz) Cipruson van nászúton. 😊
iktriad
Kit érdekel?
braxa88
De Ciprus most sárga vagy zöld?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
Gondolom Sanyi lesz a szakértő.
Bazzani
Mázlija van, mert most kb senkinek nem fog feltűnni, hogy nem naprakész a ligából. 😁

Kiváncsi vagyok, hogyan fog ez működni, mert amit Faragó szakmailag értett az NFL-hez azt könnyen el tudja sajátítani a baseballban is, a többit meg rutinból hozza, szóval a “csak odakapcsoló” rétegnek akár megkapó is lehet ez a duó. A szakkommentátorokra azért kiváncsi vagyok, most hogy nincs Maka a sidekick play by play személye is kérdéses.
ZERO_L
Maka visszamegy a sport tvhez
ZoliMP
A héten nehezen, épp (ha minden igaz) Cipruson van nászúton. 😊
iktriad
Kit érdekel?
több mint 3 éve
Anda Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 76
Veled?
Sixo
Nem igazán, hanem velem... ha nem baj 🤷🏼‍♀️