NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 497 — LIGHTS OUT!
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
Gondolom Sanyi lesz a szakértő.
Bazzani
Mázlija van, mert most kb senkinek nem fog feltűnni, hogy nem naprakész a ligából. 😁

Kiváncsi vagyok, hogyan fog ez működni, mert amit Faragó szakmailag értett az NFL-hez azt könnyen el tudja sajátítani a baseballban is, a többit meg rutinból hozza, szóval a “csak odakapcsoló” rétegnek akár megkapó is lehet ez a duó. A szakkommentátorokra azért kiváncsi vagyok, most hogy nincs Maka a sidekick play by play személye is kérdéses.
ZERO_L
Maka visszamegy a sport tvhez
ZoliMP
A héten nehezen, épp (ha minden igaz) Cipruson van nászúton. 😊
iktriad
Veled?

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 130 — nabege2@yahoo.com
A szép az lesz, ha az NFL szezon elmarad de az MLBt mint leginkább non contact sportot végigviszik. Trollolo 😀

Ide is beírom: lehet indítani a homerun.hut. 😊 😊 😊
dande
mivel az arena4 eddig csak olyan jogokat vett amik vagy el sem indultak vagy csúsztatva jóval később mint eredetileg ez simán benne van a pakliban 😊
szegények nagyon belenyúltak...
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 906 — Deion Sanders for president!
A szép az lesz, ha az NFL szezon elmarad de az MLBt mint leginkább non contact sportot végigviszik. Trollolo 😀

Ide is beírom: lehet indítani a homerun.hut. 😊 😊 😊
dande
Amire te gondolsz az a Playball és tizenéve létezik 😊
Shawn84
Remélhetőleg ezek után fejlesztenek rajta!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A szép az lesz, ha az NFL szezon elmarad de az MLBt mint leginkább non contact sportot végigviszik. Trollolo 😀

Ide is beírom: lehet indítani a homerun.hut. 😊 😊 😊
dande
Amire te gondolsz az a Playball és tizenéve létezik 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
A szép az lesz, ha az NFL szezon elmarad de az MLBt mint leginkább non contact sportot végigviszik. Trollolo 😀

Ide is beírom: lehet indítani a homerun.hut. 😊 😊 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
Gondolom Sanyi lesz a szakértő.
Bazzani
Mázlija van, mert most kb senkinek nem fog feltűnni, hogy nem naprakész a ligából. 😁

Kiváncsi vagyok, hogyan fog ez működni, mert amit Faragó szakmailag értett az NFL-hez azt könnyen el tudja sajátítani a baseballban is, a többit meg rutinból hozza, szóval a “csak odakapcsoló” rétegnek akár megkapó is lehet ez a duó. A szakkommentátorokra azért kiváncsi vagyok, most hogy nincs Maka a sidekick play by play személye is kérdéses.
ZERO_L
Maka visszamegy a sport tvhez
ZoliMP
A héten nehezen, épp (ha minden igaz) Cipruson van nászúton. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 988
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
Gondolom Sanyi lesz a szakértő.
Bazzani
Mázlija van, mert most kb senkinek nem fog feltűnni, hogy nem naprakész a ligából. 😁

Kiváncsi vagyok, hogyan fog ez működni, mert amit Faragó szakmailag értett az NFL-hez azt könnyen el tudja sajátítani a baseballban is, a többit meg rutinból hozza, szóval a “csak odakapcsoló” rétegnek akár megkapó is lehet ez a duó. A szakkommentátorokra azért kiváncsi vagyok, most hogy nincs Maka a sidekick play by play személye is kérdéses.
ZERO_L
Maka visszamegy a sport tvhez
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hard Knocks - Los Angeles előzetes. Tényleg ezt most ki adja Magyarországon idén TV-ben? Senki?
 twitter.com/NFLMedia/status/1285621056963842051

Az előbb.
De elmúlt.
Bazzani
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 883 — StuG Life
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
Gondolom Sanyi lesz a szakértő.
Bazzani
Mázlija van, mert most kb senkinek nem fog feltűnni, hogy nem naprakész a ligából. 😁

Kiváncsi vagyok, hogyan fog ez működni, mert amit Faragó szakmailag értett az NFL-hez azt könnyen el tudja sajátítani a baseballban is, a többit meg rutinból hozza, szóval a “csak odakapcsoló” rétegnek akár megkapó is lehet ez a duó. A szakkommentátorokra azért kiváncsi vagyok, most hogy nincs Maka a sidekick play by play személye is kérdéses.
ZERO_L
enter Fucu

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 380 — situational football
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
Gondolom Sanyi lesz a szakértő.
Bazzani
Mázlija van, mert most kb senkinek nem fog feltűnni, hogy nem naprakész a ligából. 😁

Kiváncsi vagyok, hogyan fog ez működni, mert amit Faragó szakmailag értett az NFL-hez azt könnyen el tudja sajátítani a baseballban is, a többit meg rutinból hozza, szóval a “csak odakapcsoló” rétegnek akár megkapó is lehet ez a duó. A szakkommentátorokra azért kiváncsi vagyok, most hogy nincs Maka a sidekick play by play személye is kérdéses.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 057
Próbáltam többször is végig nézni meccset, van is szimpatikus csapat, de bevallom még akkor sem sikerült amikor drukkoltam valakinek. Adok neki még esélyt meglátjuk tvben mennyire fog meg. Szerintem ez tipikusan az a játék, ami akkor jó ha játszik is az ember. Én mindjuk métázni métáztam sokat.
dande
Kb., persze tény, hogy kell hozzá egy teljesen - az európaitól elvonatkoztatott - gondolkodás, hogy igazán értsd és élvezd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Próbáltam többször is végig nézni meccset, van is szimpatikus csapat, de bevallom még akkor sem sikerült amikor drukkoltam valakinek. Adok neki még esélyt meglátjuk tvben mennyire fog meg. Szerintem ez tipikusan az a játék, ami akkor jó ha játszik is az ember. Én mindjuk métázni métáztam sokat.
dande
Az vagány, ő is nagy király volt benne


több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
Gondolom Sanyi lesz a szakértő.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Próbáltam többször is végig nézni meccset, van is szimpatikus csapat, de bevallom még akkor sem sikerült amikor drukkoltam valakinek. Adok neki még esélyt meglátjuk tvben mennyire fog meg. Szerintem ez tipikusan az a játék, ami akkor jó ha játszik is az ember. Én mindjuk métázni métáztam sokat.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Zárt kapus NFL meccsekről már volt szó? Gondolom azért nem engedik el a TV-s és szponzori pénzeket a meccsnapi bevételek hiányában...
FLZOLI
lehet rosszul emlékszem de mintha fél szemmel láttam volna h szezon elején még nem engednek be szurkolókat new jersey stadiumba
briareos
Phillyben februárig biztosan zárt kapus lesz minden hasonló rendezvény. A múlt héten adott ki erről nyilatkozatot a városvezetés és a csapat.
Shawn84
Mi meg olyan szarok vagyunk, hogy akkor sem jönnének nézők ha lehetne.
Bazzani
Amúgy veled volt már olyan, hogy örültél valaminek, vagy legalább nem hitted azt, hogy neked a legrosszabb a világon? 😀
dugo93
Az előbb.
De elmúlt.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Már Amerikában is rég megkopott a fénye, a szűk fanatikus bázison felül alig érnek el bármilyen célcsoportot.
Kb tényleg a rengeteg meccs tartja el a ligát.

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 481
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
ezt elég gyorsan megszerezték.
De vajon Ricsi fel fog tudni virágoztatni egy másik, a kultúránknak teljesen idegen sportágat másodszorra is?
shawnka
Szerintem benne van.
A baseball is tud érdekes lenni, ráadásul én gyerekkoromban imádtam a baseballos filmeket, mert jól el tudták adni őket.
Ha sportfogadás szempontjából nézzük, akkor meg még több ember rákattanhat, hisz annyi meccse van a szezonban mint a fene 😀

több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?
🤘gaben🤘
ezt elég gyorsan megszerezték.
De vajon Ricsi fel fog tudni virágoztatni egy másik, a kultúránknak teljesen idegen sportágat másodszorra is?
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 481
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
tenorx
Jött a haver. A haver hozott egy jó havert. Neki volt egy haverja aki hozta a haverját. Jó haverok vagyunk.

Amúgy ami az én bajom.
Isten lássa a lelkem én belenéztem ott pár NCAA közvetítésbe. Hát ha azt mondom, hogy a lányom Pepa malac meséje érdekfeszítőbb volt akkor még enyhén fogalmaztam.

És akkor belemehetünk újra abba a témába, hogy az FK milyen undorító tolvaj módon fordítja le mások cikkeit magáénak tulajdonítva minden önálló gondolat nélkül.
Vagy, hogy az FK podcastjei milyen színvonalat képviselnek. Azt is megpróbáltam eskü unalmamban többször is vezetés közben...

De tudom, csináljak jobbat, meg lesz HD, meg lesz majd mindenhol.
Jelzem a Moto GP cikkek alatt a Network4 már azt ajánlgatja az ügyfeleknek, higy hívogassák a szolgáltatójukat ha látni akarják az Aréna4-et.

És kicsit sem zavar ha emiatt kiraktok innen vagy közellenség leszek.
Bazzani
Az FK egy nulla, de ezzel szerintem itt mindenki tisztában van.
Adirotor
Azért annyira nem kellene basztatni őket.
Tény és való, hogy ráálltak a copy-pastre és pár csűrés-csavarás után sajátjukként adnak el dolgokat, viszont van saját szerzeményük is.
Másrészt megtalálták azt a piaci rést Mo-n, amit eddig nem sokan használtak ki és kvázi gyűjtőoldalként tolják a kontenteket az FK-ra és az FB-re, ami itthon a fő infóforrás és mondjuk nem a twitter.

Elég sokan vannak itthon akik akár tudnak angolul akár nem, nem fognak X számú oldalt végigpörgetni egy nap, hogy begyűjtsék az NFL-es híreket, megteszik helyettük a srácok.

Lehet, hogy valamit hamarabb olvasok mint ahogy ők kitolják, de tök jó, hogy FB-n is tudom őket olvasni a kommentek miatt. Mondjuk pont az FB-s kommentek a szánalmasak többnyire, de ez van.

Az meg, hogy ebből pénzt csinálnak, hát hol probléma? Ha nem lenne fizető közönség, megszűnnének elég gyorsan és jelenleg úgy néz ki, hogy van igény arra amit csinálnak.

Nem azt mondom, hogy mindennel egyetértek amit csinálnak, de örülök, hogy vannak, mert növelik a rajongótábort és a sport ismertségét.

Ugyanúgy ahogy Ricsiéknek is sokat köszönhetünk ezen a téren, de ezt már mások leírták többször is.

Továbbá, várjuk meg mi fog kisülni az Aréna4-ből, ne írjuk le előre.
Solymi
Itt
Fast Willie
Vannak ingyenes tartalmaik és vannak fizetősek.
Lehet, hogy ezek jórésze más, fizetős oldalról átvett adatok vagy innen-onnan, de akkor meg lefordítják, átnézik, kiegészítik, stb.
Én, hogyha ennyi pluszt tennék valamibe, akkor egy idő után már úgy gondolnám, hogy akár pénzt is kereshetnék vele, ha már a szabadidőm nagy részét erre áldozom.
És amint mondtam, hogyha nem lenne rá igény, akkor nem fizetnének az emberek.
Azt, hogy ezt milyen áron adják megint más kérdés.

Igazából akár lehetne egy elemzést is csinálni, hogy a közzétett dolgok melyik része származik ingyenes helyről és melyik nem. Illetve megkérdezni a többi híroldalakat és az újságírókat/szerkesztőket, hogy ők mégis miért kérnek pénzt/kapnak fizetést olyanért ami elérhető máshol is, mondjuk az nfl.com-on ingyé?
Solymi
Azért én megnézném a métlegüket, vagy csak adatot arról mennyi előfizetőjük van. Gyanús hogy inkább a hirdetésekből élnek. És ezért jó nekik, hogy a komolyabb amfoci drukkerek nem fizetnek ezért, mert még egyértelműbb lenne hogy lopott és/vagy sz@r tartalom.
samu09
Nem tudom, hogy a hirdetésekből mennyire élnének meg, azért az elmondták, hogy nem akkora annak a bevétele.
Meg ki számít komolyabb amfoci drukkernek? a bowl.hu közönsége?

Egyébként is azt mondom, hogy jól csinálták, igaz ha jól tudom ők se most kezdték, pluszban jókor voltak jó helyen.
Mert azt lássuk be, ezt suli-meló mellett csinálni, 0 bevételért nem igazán lehet hosszútávon fenntartani.
A Bowl.hunak se sikerült. Ha az itteniek tudtak volna ebből korábban anyagilag profitálni, akkor máshogy nézne ki a helyzet.

AZ FK ráérzett arra vagy jobban ráfeküdt arra, hogy elkezdjék magukat FB-n is népszerűsíteni, kialakult egy követői létszám, jöttek a reklámok és a döntési helyzet, hogy maradnak így vagy megpróbálnak előre lépni.
Tudták, hogy ez ellenérzéseket fog kiváltani, de csak végigszámoltak pár eshetőséget és azt, hogy mikor mi lenne a legjobb.
Megpróbálták és valszeg bejött vagy legalábbis úgy tűnik.

Amúgy a patreonon ott van, hogy jelenleg 812követőjük van:
 www.patreon.com/fuzovelkifele

több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 906 — Deion Sanders for president!
Beteszem ide is.
 www.sport1tv.hu/?s=mlb
Tud erről többet valaki?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Tejoisten...
braxa88
Valaki magyarázza már el nekem a gondot 😀 Nem ismerem az emberek nagyrészét.
tenorx
Jött a haver. A haver hozott egy jó havert. Neki volt egy haverja aki hozta a haverját. Jó haverok vagyunk.

Amúgy ami az én bajom.
Isten lássa a lelkem én belenéztem ott pár NCAA közvetítésbe. Hát ha azt mondom, hogy a lányom Pepa malac meséje érdekfeszítőbb volt akkor még enyhén fogalmaztam.

És akkor belemehetünk újra abba a témába, hogy az FK milyen undorító tolvaj módon fordítja le mások cikkeit magáénak tulajdonítva minden önálló gondolat nélkül.
Vagy, hogy az FK podcastjei milyen színvonalat képviselnek. Azt is megpróbáltam eskü unalmamban többször is vezetés közben...

De tudom, csináljak jobbat, meg lesz HD, meg lesz majd mindenhol.
Jelzem a Moto GP cikkek alatt a Network4 már azt ajánlgatja az ügyfeleknek, higy hívogassák a szolgáltatójukat ha látni akarják az Aréna4-et.

És kicsit sem zavar ha emiatt kiraktok innen vagy közellenség leszek.
Bazzani
Az FK egy nulla, de ezzel szerintem itt mindenki tisztában van.
Adirotor
Azért annyira nem kellene basztatni őket.
Tény és való, hogy ráálltak a copy-pastre és pár csűrés-csavarás után sajátjukként adnak el dolgokat, viszont van saját szerzeményük is.
Másrészt megtalálták azt a piaci rést Mo-n, amit eddig nem sokan használtak ki és kvázi gyűjtőoldalként tolják a kontenteket az FK-ra és az FB-re, ami itthon a fő infóforrás és mondjuk nem a twitter.

Elég sokan vannak itthon akik akár tudnak angolul akár nem, nem fognak X számú oldalt végigpörgetni egy nap, hogy begyűjtsék az NFL-es híreket, megteszik helyettük a srácok.

Lehet, hogy valamit hamarabb olvasok mint ahogy ők kitolják, de tök jó, hogy FB-n is tudom őket olvasni a kommentek miatt. Mondjuk pont az FB-s kommentek a szánalmasak többnyire, de ez van.

Az meg, hogy ebből pénzt csinálnak, hát hol probléma? Ha nem lenne fizető közönség, megszűnnének elég gyorsan és jelenleg úgy néz ki, hogy van igény arra amit csinálnak.

Nem azt mondom, hogy mindennel egyetértek amit csinálnak, de örülök, hogy vannak, mert növelik a rajongótábort és a sport ismertségét.

Ugyanúgy ahogy Ricsiéknek is sokat köszönhetünk ezen a téren, de ezt már mások leírták többször is.

Továbbá, várjuk meg mi fog kisülni az Aréna4-ből, ne írjuk le előre.
Solymi
Itt
Fast Willie
Vannak ingyenes tartalmaik és vannak fizetősek.
Lehet, hogy ezek jórésze más, fizetős oldalról átvett adatok vagy innen-onnan, de akkor meg lefordítják, átnézik, kiegészítik, stb.
Én, hogyha ennyi pluszt tennék valamibe, akkor egy idő után már úgy gondolnám, hogy akár pénzt is kereshetnék vele, ha már a szabadidőm nagy részét erre áldozom.
És amint mondtam, hogyha nem lenne rá igény, akkor nem fizetnének az emberek.
Azt, hogy ezt milyen áron adják megint más kérdés.

Igazából akár lehetne egy elemzést is csinálni, hogy a közzétett dolgok melyik része származik ingyenes helyről és melyik nem. Illetve megkérdezni a többi híroldalakat és az újságírókat/szerkesztőket, hogy ők mégis miért kérnek pénzt/kapnak fizetést olyanért ami elérhető máshol is, mondjuk az nfl.com-on ingyé?
Solymi
Azért én megnézném a métlegüket, vagy csak adatot arról mennyi előfizetőjük van. Gyanús hogy inkább a hirdetésekből élnek. És ezért jó nekik, hogy a komolyabb amfoci drukkerek nem fizetnek ezért, mert még egyértelműbb lenne hogy lopott és/vagy sz@r tartalom.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Zárt kapus NFL meccsekről már volt szó? Gondolom azért nem engedik el a TV-s és szponzori pénzeket a meccsnapi bevételek hiányában...
FLZOLI
lehet rosszul emlékszem de mintha fél szemmel láttam volna h szezon elején még nem engednek be szurkolókat new jersey stadiumba
briareos
Phillyben februárig biztosan zárt kapus lesz minden hasonló rendezvény. A múlt héten adott ki erről nyilatkozatot a városvezetés és a csapat.
Shawn84
Mi meg olyan szarok vagyunk, hogy akkor sem jönnének nézők ha lehetne.
Bazzani
Amúgy veled volt már olyan, hogy örültél valaminek, vagy legalább nem hitted azt, hogy neked a legrosszabb a világon? 😀
dugo93
Igen. Csak aztán csalódott azokban. Legutóbb Patriciának azelőtt Quinnek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 051 — beers & Packers
Zárt kapus NFL meccsekről már volt szó? Gondolom azért nem engedik el a TV-s és szponzori pénzeket a meccsnapi bevételek hiányában...
FLZOLI
A Packers korábban (lehetséges opcióként) azt tervezte, hogy korlátozott számban, maszkban enged be nézőket a Lembóra. Most nem tudom, mi van: egy ideje szándékosan nem megyek a GB oldalára. Szeretném megkímélni az idegeimet.
nagylaza
Akkor azt se hallottad hogy Danica és Aaron szakítottak?
Matthew99
De. Azt hallottam.😊 (Vajon jó ez nekünk?)
nagylaza
Na, így elég bunkón hangzott. Gyorsan hozzáteszem: sajnálom.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 051 — beers & Packers
Zárt kapus NFL meccsekről már volt szó? Gondolom azért nem engedik el a TV-s és szponzori pénzeket a meccsnapi bevételek hiányában...
FLZOLI
A Packers korábban (lehetséges opcióként) azt tervezte, hogy korlátozott számban, maszkban enged be nézőket a Lembóra. Most nem tudom, mi van: egy ideje szándékosan nem megyek a GB oldalára. Szeretném megkímélni az idegeimet.
nagylaza
Akkor azt se hallottad hogy Danica és Aaron szakítottak?
Matthew99
De. Azt hallottam.😊 (Vajon jó ez nekünk?)
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 906 — Deion Sanders for president!
2 legjobb szakértő megmarad, sanyiék helyett meg jobbak lesznek, nálam ez így eddig upgrade-nek tűnik.
Sztroga
Viszont Árpa személye az olyan downgrade, hogy ha Tőröst nfl meccsre hívnák és másfél órán át dumálna a Magic-Bird párosról egy random Vikings-Browns meccsen még az is szórakoztatóbb, mint a díszceleb néhai amerikaifocista, Magyarországról.
VanillaSky
A lósz.rt hasonlítod a kutyasz.rhoz! 🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "