NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Ott siklik félre az érvek-ellenérvek ütköztetése, hogy én kész tényként kezelem, hogy nem lesz szezon idén.
Viszont sokak szerint még lehet.
Fingom nincs ezt miből tudják így meglátni, amikor ahhoz, hogy szeptemberben kezdődjön a szezon, legalább augusztusban illene elkezdeni készülni, de a jelenlegi tendenciákat nézve kb. akkor lesz az USA-ban millió fertőzött, százezer halott, és még sehol nem fog látszódni a járvány vége, lévén az USA a civilizált világ legindividuálisabb, legfegyelmezetlenebb országa. Kisebb bajuk is nagyobb lesz annál, hogy meccseket nézzenek, vagy a sportolók sportoljanak, amikor a túléléssel lesznek elfoglalva.
Oké, hogy a hit szép dolog, és jó lenne ha addigra megoldódna ez az egész szar, de mire alapul a jelenlegi adatokat figyelembevéve?
De ha valaki biztos benne, hogy lesz szezon, az nyugodtan írjon rám privátban, szívesen fogadok sima 1:1-ben arra, hogy a 2020-as évben nem lesz alapszakaszmeccs az NFL-ben.
Nekem ez win-win, vagy talált pénz, vagy valami váratlan, most nem látható megoldás a krízisre.

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Szerintem ha lenne Draft szinte minden sportrajongó követné, Amerikában főleg. Én úgy várnám, mint a karácsonyt (nem a Gerit). 😀
Heisman Trophy
Ez evidens, de utána hogyan tovább?
Hogy lehet úgy szerződést kötni, hogy egyik fél sem tudja garantálni a szerződésben foglaltakat, annak feltételeit, körülményeit, megvalósíthatóságát, tényét, a rendelkezésreállást, tulajdonképpen semmit, amit aláír, és amiről egy szerződés szól?
Mire szerződnek? Hogy "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", oldalakon át? De a játékos lehet lebetegszik, és maradandó egészségkárosodást szenved, a csapat meg lehet nem is játszik még jó ideig, semmilyen létesítménye, vállalása nem teljesíthető?
Sobri Jóska
Sanyigyerevissza!
egy NFL szerződés több kifizetési részből áll. Ennek egyik lényeges eleme az aláírási garantált összeg, ami a szerződés aláírásakor álltalában kifizetére kerül. Namost azért indította el a free agencyt, mert a liga munkavállalóinak az ötöde szerződés és pénz nélkül bóklászott volna. Vedd úgy, mint egy munkáltatói gesztust, aláírtak, odaadták neki a singing bonust, a teljesítés rész meg ahhoz az időszakhoz van kötve, amit úgy hívnak szezon, tehát, ha eltolódik, vagy elmarad a szezon, az arra vonatkozó bónuszok, csak akkor hívódnak le. Ha nem indítja el az FA-t pont a játékosok szopják be, ugyanez a helyzet a drafttal is, kitalál majd egy mesés formátumot, hogy a tulajdonképpeni friss igazolásokat, hogyan teszi show formába. De annak az 500 kölöknek ez létfontosságú, ezér güriznek tizenéve, hogy most megkaphassák a szerződésüket, aláírnak azt a szerződött összeg egy részéhez azonnal hozzájuthatnak. Az NFL meg mindent megtett, hogy bármilyen helyzetben is el tudjon indulni időveszteség nélkül.
sutianap
Az egy kérdés, hogy az ezután kötendő szerződésekben mennyi garit vállalnak be a csapatok, tekintve hogy esély mutatkozik egy elmaradó (tehát erősen csökkent bevételű) szezonra.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
az nfl network-on volt is erről szó,hogy az idei szerződésekben egy csomó uj dolog belekerült a cov19 miatt.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem ha lenne Draft szinte minden sportrajongó követné, Amerikában főleg. Én úgy várnám, mint a karácsonyt (nem a Gerit). 😀
Heisman Trophy
Ez evidens, de utána hogyan tovább?
Hogy lehet úgy szerződést kötni, hogy egyik fél sem tudja garantálni a szerződésben foglaltakat, annak feltételeit, körülményeit, megvalósíthatóságát, tényét, a rendelkezésreállást, tulajdonképpen semmit, amit aláír, és amiről egy szerződés szól?
Mire szerződnek? Hogy "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", oldalakon át? De a játékos lehet lebetegszik, és maradandó egészségkárosodást szenved, a csapat meg lehet nem is játszik még jó ideig, semmilyen létesítménye, vállalása nem teljesíthető?
Sobri Jóska
Sanyigyerevissza!
egy NFL szerződés több kifizetési részből áll. Ennek egyik lényeges eleme az aláírási garantált összeg, ami a szerződés aláírásakor álltalában kifizetére kerül. Namost azért indította el a free agencyt, mert a liga munkavállalóinak az ötöde szerződés és pénz nélkül bóklászott volna. Vedd úgy, mint egy munkáltatói gesztust, aláírtak, odaadták neki a singing bonust, a teljesítés rész meg ahhoz az időszakhoz van kötve, amit úgy hívnak szezon, tehát, ha eltolódik, vagy elmarad a szezon, az arra vonatkozó bónuszok, csak akkor hívódnak le. Ha nem indítja el az FA-t pont a játékosok szopják be, ugyanez a helyzet a drafttal is, kitalál majd egy mesés formátumot, hogy a tulajdonképpeni friss igazolásokat, hogyan teszi show formába. De annak az 500 kölöknek ez létfontosságú, ezér güriznek tizenéve, hogy most megkaphassák a szerződésüket, aláírnak azt a szerződött összeg egy részéhez azonnal hozzájuthatnak. Az NFL meg mindent megtett, hogy bármilyen helyzetben is el tudjon indulni időveszteség nélkül.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 687 — Amerikai sportok rajongója
Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.
Sobri Jóska
Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
A szezont meg majd meglátjuk.
iktriad
Szezon biztosan nem lesz, szeptemberben örül Amerika, hogy él. Ha meg nem lesz szezon, akkor minek lenne most tavasszal draft?
Sobri Jóska
Mondod te, aztán ki tudja mi lesz. Két hétre nem lát előre a világ mi fog történni, de te folyamatosan ezt fújod hogy itt több évre megszűnhet minden sport. Te se vagy jövőbelátó szerintem, felesleges itt előre megfejteni, okoskodni, mintha te tudnád biztosan, mi meddig és mikor lesz.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Hogy lehet úgy szerződést kötni, hogy egyik fél sem tudja garantálni a szerződésben foglaltakat, annak feltételeit, körülményeit, megvalósíthatóságát, tényét, a rendelkezésreállást, tulajdonképpen semmit, amit aláír, és amiről egy szerződés szól?

Sobri Jóska
Az NFL szerződések nem hagyományos értelemben vett határozott idejű szerződések, mert football szezonokra szólnak. A kifizetés pedig az hetente vagy kéthetente az alapszakasz meccsekkel arányosan. Ha fél szezon után kivágnak, akkor arányosan annyival kevesebb a pénz is.

A szerződés azt mondja, hogy amikor lesz szezon, akkor kezdődik a kifizetés is. És amikor lesz mini-camp, preseason stb stb akkor az utazási költséget stb a klub állja. Nincs belefoglalva a dátum, csak hogy milyen aktivitások vannak, amiken a játékosnak (ha nincs felmentése) részt kell venni, amikor azokat megtartják.

Egészségügyi felmérőt el kell majd végezni, amikor erre lehetőség lesz.

2020-ban (mai tudásunk szerint) lesz szezon, max csúszással. Azokban a létesítményekben, amiket ma is ismerünk, azzal a lebonyolítással, amit ma is ismerünk. Minden játékosnak rendelkezésre kell állni azokra a csapattevékenységekre, amik benne vannak a szerződésben, akkor, amikor azok megkezdődnek (dátum nincs). Aláírhatónak tűnik.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Szerintem ha lenne Draft szinte minden sportrajongó követné, Amerikában főleg. Én úgy várnám, mint a karácsonyt (nem a Gerit). 😀
Heisman Trophy
Ez evidens, de utána hogyan tovább?
Hogy lehet úgy szerződést kötni, hogy egyik fél sem tudja garantálni a szerződésben foglaltakat, annak feltételeit, körülményeit, megvalósíthatóságát, tényét, a rendelkezésreállást, tulajdonképpen semmit, amit aláír, és amiről egy szerződés szól?
Mire szerződnek? Hogy "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", oldalakon át? De a játékos lehet lebetegszik, és maradandó egészségkárosodást szenved, a csapat meg lehet nem is játszik még jó ideig, semmilyen létesítménye, vállalása nem teljesíthető?
Sobri Jóska
sobri azért nem ez lenne az első alkalom h ugy van draft h nem tuti a szezon sorsa.
megoldják, nem ma kezdték
briareos
De az első olyan, hogy az embereké, Amerikáé nem tuti.
Sobri Jóska
ugyan
a spanyolnátha nem gyakta le az usát, a corona sem fogja. támolyogni fognak de kidőlni nem.
na de ez itt off.
briareos
Ez nem a spanyolnátha.
Ha lenne egy olyan probléma, ami mondjuk az elektromos hálózatokra hatna ki, akkor az most agyonvágná a világot, míg 50 vagy 100 éve egy kezelhető problémát okozott volna csak.
Mondhatni magasról lehet nagyot esni.
Csak egy érdekes adat, pont 100 éve az USA-ban az emberek 50 százaléka élt mezőgazdaságból, ez mostanra lecsökkent jócskán, tippelhetsz mennyire. | 2 (kettő) százalékra. |
Nem mindegy és más a veszteség és a kár mértéke, ha úgy löknek fel, hogy a suliból mész haza kezedben két tankönyvvel, vagy a csillárboltból a hónod alatt három havi fizetésedbe kerülő üvegárúval.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Szerintem ha lenne Draft szinte minden sportrajongó követné, Amerikában főleg. Én úgy várnám, mint a karácsonyt (nem a Gerit). 😀
Heisman Trophy
Ez evidens, de utána hogyan tovább?
Hogy lehet úgy szerződést kötni, hogy egyik fél sem tudja garantálni a szerződésben foglaltakat, annak feltételeit, körülményeit, megvalósíthatóságát, tényét, a rendelkezésreállást, tulajdonképpen semmit, amit aláír, és amiről egy szerződés szól?
Mire szerződnek? Hogy "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", oldalakon át? De a játékos lehet lebetegszik, és maradandó egészségkárosodást szenved, a csapat meg lehet nem is játszik még jó ideig, semmilyen létesítménye, vállalása nem teljesíthető?
Sobri Jóska
sobri azért nem ez lenne az első alkalom h ugy van draft h nem tuti a szezon sorsa.
megoldják, nem ma kezdték
briareos
De az első olyan, hogy az embereké, Amerikáé nem tuti.
Sobri Jóska
ugyan
a spanyolnátha nem gyakta le az usát, a corona sem fogja. támolyogni fognak de kidőlni nem.
na de ez itt off.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a csavo sem normalis. Ki akar varni TC-ig, amikor jo, ha mondjuk augusztus-szeptember kornyeken eljutnak majd az edzotaborig. Penzehes faszkalap, nem erdemel ez loszart sem.

The Seattle Times reports there's a "growing thought around the league" that free agent Jadeveon Clowney could wait until training camp to sign.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Szerintem ha lenne Draft szinte minden sportrajongó követné, Amerikában főleg. Én úgy várnám, mint a karácsonyt (nem a Gerit). 😀
Heisman Trophy
Ez evidens, de utána hogyan tovább?
Hogy lehet úgy szerződést kötni, hogy egyik fél sem tudja garantálni a szerződésben foglaltakat, annak feltételeit, körülményeit, megvalósíthatóságát, tényét, a rendelkezésreállást, tulajdonképpen semmit, amit aláír, és amiről egy szerződés szól?
Mire szerződnek? Hogy "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", oldalakon át? De a játékos lehet lebetegszik, és maradandó egészségkárosodást szenved, a csapat meg lehet nem is játszik még jó ideig, semmilyen létesítménye, vállalása nem teljesíthető?
Sobri Jóska
sobri azért nem ez lenne az első alkalom h ugy van draft h nem tuti a szezon sorsa.
megoldják, nem ma kezdték
briareos
De az első olyan, hogy az embereké, Amerikáé nem tuti.

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Szerintem ha lenne Draft szinte minden sportrajongó követné, Amerikában főleg. Én úgy várnám, mint a karácsonyt (nem a Gerit). 😀
Heisman Trophy
Ez evidens, de utána hogyan tovább?
Hogy lehet úgy szerződést kötni, hogy egyik fél sem tudja garantálni a szerződésben foglaltakat, annak feltételeit, körülményeit, megvalósíthatóságát, tényét, a rendelkezésreállást, tulajdonképpen semmit, amit aláír, és amiről egy szerződés szól?
Mire szerződnek? Hogy "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", oldalakon át? De a játékos lehet lebetegszik, és maradandó egészségkárosodást szenved, a csapat meg lehet nem is játszik még jó ideig, semmilyen létesítménye, vállalása nem teljesíthető?
Sobri Jóska
sobri azért nem ez lenne az első alkalom h ugy van draft h nem tuti a szezon sorsa.
megoldják, nem ma kezdték

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Szerintem ha lenne Draft szinte minden sportrajongó követné, Amerikában főleg. Én úgy várnám, mint a karácsonyt (nem a Gerit). 😀
Heisman Trophy
Ez evidens, de utána hogyan tovább?
Hogy lehet úgy szerződést kötni, hogy egyik fél sem tudja garantálni a szerződésben foglaltakat, annak feltételeit, körülményeit, megvalósíthatóságát, tényét, a rendelkezésreállást, tulajdonképpen semmit, amit aláír, és amiről egy szerződés szól?
Mire szerződnek? Hogy "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", "ha, akkor...", oldalakon át? De a játékos lehet lebetegszik, és maradandó egészségkárosodást szenved, a csapat meg lehet nem is játszik még jó ideig, semmilyen létesítménye, vállalása nem teljesíthető?

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 738 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem ha lenne Draft szinte minden sportrajongó követné, Amerikában főleg. Én úgy várnám, mint a karácsonyt (nem a Gerit). 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Ez teljesen releváns érvelés.... lett volna 2 hónapja. Most más prioritások lettek, és előbb-utóbb eljut ennek a "híre" minden fontosabb döntéshozóhoz. Goodellhez is.
De ha lesz is draft bizonyára csak illozórikusan lehet, hiszen szerződést hogy adhat egy cég, ha tulajdonképpen ami a fő tevékenységi köre az egy jó ideig szünetel? Miért fizet a draftoltnak? Mit várhat tőle el? Hogy ellenőrzi, szankcionálja? Milyen garanciákat tud adni? Sok nyitott kérdés...
Sobri Jóska
Ez most is releváns érvelés. A CBA-ben le van fektetve, hogy egy adott helyen draftolt rookie mennyit kereshet. Esetleg beletesznek egy záradékot az idei speciális esetre. Na boom. Nem kell ezt túlbonyolítani. A draftnak, ahogy a szerződéskötésnek semmi igazi akadálya nincs.
iktriad
Nem tudom te hány szerződést kötöttél, de én nem szívesen írok alá olyat, aminek a tartalma már a megkötésének pillanatában nyilvánvalóan tarthatatlan, vagy üres, esetleg teljesíthetetlen.
Úgy vélem, hogy se a kluboldali, se a játékosoldali szerződő felek sem.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez teljesen releváns érvelés.... lett volna 2 hónapja. Most más prioritások lettek, és előbb-utóbb eljut ennek a "híre" minden fontosabb döntéshozóhoz. Goodellhez is.
De ha lesz is draft bizonyára csak illozórikusan lehet, hiszen szerződést hogy adhat egy cég, ha tulajdonképpen ami a fő tevékenységi köre az egy jó ideig szünetel? Miért fizet a draftoltnak? Mit várhat tőle el? Hogy ellenőrzi, szankcionálja? Milyen garanciákat tud adni? Sok nyitott kérdés...
Sobri Jóska
Ez most is releváns érvelés. A CBA-ben le van fektetve, hogy egy adott helyen draftolt rookie mennyit kereshet. Esetleg beletesznek egy záradékot az idei speciális esetre. Na boom. Nem kell ezt túlbonyolítani. A draftnak, ahogy a szerződéskötésnek semmi igazi akadálya nincs.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.
Sobri Jóska
Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
A szezont meg majd meglátjuk.
iktriad
Szezon biztosan nem lesz, szeptemberben örül Amerika, hogy él. Ha meg nem lesz szezon, akkor minek lenne most tavasszal draft?
Sobri Jóska
Mert Goodell megteheti, hogy megrendezi. Plusz jó sok pénzt hoz a reklám bevétel azzal, hogy más továbbra sincs.
iktriad
Ez teljesen releváns érvelés.... lett volna 2 hónapja. Most más prioritások lettek, és előbb-utóbb eljut ennek a "híre" minden fontosabb döntéshozóhoz. Goodellhez is.
De ha lesz is draft bizonyára csak illozórikusan lehet, hiszen szerződést hogy adhat egy cég, ha tulajdonképpen ami a fő tevékenységi köre az egy jó ideig szünetel? Miért fizet a draftoltnak? Mit várhat tőle el? Hogy ellenőrzi, szankcionálja? Milyen garanciákat tud adni? Sok nyitott kérdés...

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.
Sobri Jóska
Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
A szezont meg majd meglátjuk.
iktriad
Szezon biztosan nem lesz, szeptemberben örül Amerika, hogy él. Ha meg nem lesz szezon, akkor minek lenne most tavasszal draft?
Sobri Jóska
Mert Goodell megteheti, hogy megrendezi. Plusz jó sok pénzt hoz a reklám bevétel azzal, hogy más továbbra sincs.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.
Sobri Jóska
Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
A szezont meg majd meglátjuk.
iktriad
Szezon biztosan nem lesz, szeptemberben örül Amerika, hogy él. Ha meg nem lesz szezon, akkor minek lenne most tavasszal draft?

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon furcsa. 2 nap alatt ez a 3. ilyen eset.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1243639884549623815
Mi ez, a fax gépeket fellázította a skynet?

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.
Sobri Jóska
Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
A szezont meg majd meglátjuk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
mert a drafthoz nem kell személyes kontakt
Janek
De a draft elotti rengeteg procedurahoz igen, ezek pedig mar el lettek torolve. Es amugy a draftnal a csapatok stabja osszegyulik, ketlem, hogy most majd skype-on dumalgatnak majd es oromkodnek. Ha egy ilyen utan lesznek fertozesek, Goodellt kiherelik. Raadasul a stabok altalaban nem 30 eves emberekbol allnak, hanem sok az idosebb, aki kifejezetten veszelyeztetett. De ez a resze csak egy a sok kozul, de en ketlem, hogy ezt totalis erintkezesek nelkul, meg csoportok nelkul meg tudjak oldani. Peldaul az ujoncoknal is tutira osszegyulnek majd a haverok, a tagas csalad, esatobbi.

Szerintem ezt nem lehet ugy megcsinalni, mintha tenyleg valami fantasy fele dolog lenne, hogy nem erintkezik senki senkivel, illetve mindenki tart 2 meter tavolsagot a masiktol.

Ez a csavo konkretan betonbiztos pozicioban van, de meg innen is konnyen megbuktathatja magat. Ha egy ember meghal majd, es koze lesz a draft estejehez, neki fognak menni. Es jogosan. Felelotlen faszkalap.
Stez
Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
telefonálgatni van idejük max emeli goodel papa az időlimitet... ami jobban érdekli az az,hogy fogja eladni a tv-nek a showt....

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 564 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy óra múlva kezdődik az idény 😊
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Ne má', az egész dologban ez az egyetlen ami nem probléma, a kommunikáció megoldása. Ha ez kell ahhoz, hogy végre lecseréljék a fax gépeket emailre, akkor még haszna is van ennek a szarnak.
Az égvilágon semmivel nem abszurdabb egy videókonferencia mint egy meeting.

Az elmaradt pro dayek, az elmaradt private workoutok azok amik miatt kimutathatóan nagyobb arányban lennének bustok, és amik miatt el kéne halasztani ezt az egészet. Nem is értem milyen érdek fűződik az eredeti időponthoz.
Black_Adder
Az egész smoke screen, mit néznek másik húsz csapattal egyvégtében? hogy fekete? 13 fonatú a dreadlockja? jé tud egyenesen futni? A scout teamek minek dolgozták végig a teljes ncaa szezont, ott van a tudás, most hogy megbámulják vagy elviszik vacsizni, mi van? Amelyik teamnek nincs vonala ah LSU vagy bármelyik nagy öltözőhöz, az le is adhatja az iroda kulcsát.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mert a drafthoz nem kell személyes kontakt
Janek
De a draft elotti rengeteg procedurahoz igen, ezek pedig mar el lettek torolve. Es amugy a draftnal a csapatok stabja osszegyulik, ketlem, hogy most majd skype-on dumalgatnak majd es oromkodnek. Ha egy ilyen utan lesznek fertozesek, Goodellt kiherelik. Raadasul a stabok altalaban nem 30 eves emberekbol allnak, hanem sok az idosebb, aki kifejezetten veszelyeztetett. De ez a resze csak egy a sok kozul, de en ketlem, hogy ezt totalis erintkezesek nelkul, meg csoportok nelkul meg tudjak oldani. Peldaul az ujoncoknal is tutira osszegyulnek majd a haverok, a tagas csalad, esatobbi.

Szerintem ezt nem lehet ugy megcsinalni, mintha tenyleg valami fantasy fele dolog lenne, hogy nem erintkezik senki senkivel, illetve mindenki tart 2 meter tavolsagot a masiktol.

Ez a csavo konkretan betonbiztos pozicioban van, de meg innen is konnyen megbuktathatja magat. Ha egy ember meghal majd, es koze lesz a draft estejehez, neki fognak menni. Es jogosan. Felelotlen faszkalap.
Stez
Nem is értem az egészet...addig oké, hogy most van csapatoknak infó, összepakolják a draft boardot...de draft alatt azért megnézem mi kapkodás lesz a csapatoknál...
Tradeknél h a nénikémbe fognak embereink telefonálgatni, ha sokan nem lehetnek egy helységben...azt is külön ember szokta intézni ált, közben egyeztetve GM-el h oké-e az érték, azt utána visszaigazolni NFL-nek...
vagy ha sima pick van, majd hívás közben fog óbéhatni egymással a HC és GM h kit akarnak?!
Beki
Húzzon mindenki védőruhát a war roomban 😀
empty taxi
Mondjuk most látom csak Schefternél:
Goodell informed teams they “should be doing the necessary planning to conduct Draft operations in a location outside of your facility, with a limited number of people present, and with sufficient technology resources to....communicate with other clubs and Draft headquarters.”

ez így még jobb...limited number... alap a GM és HC, kell egy emberke, aki telefonálgat. Jó h scoutok véleményét is szokták kérni pickeknél...úgy hiszem a GM-eken kicsit nagyobb felelősség lesz idén.
Beki
Ilyenkor nem tudom, hogy nem dolgoztatok-e még collaboration toolokkal, vagy multinál, de hogy ezek működnek.
Cisco Webex teams / Microsoft Teams / Slack, Discord, bármi.
Felrakod, voip hívás, és közben nyugodtan tudsz chatelni bárkivel. Conference callok, stb.

Az más kérdés, hogy a 60+ éves emberek akik még mindig vonalas telefont használnak nem ehhez vannak szokva.
tenorx
Ismerem a felsorolt toolokat és melóhelyen párat használunk is. Csak nekem olyan abszurd lesz az egész. Béla éppen egyeztet másik csapatokkal tradekről, közben GM 5 másik scouttal egyeztet vagy HC-val.
Jó tudom... FA-t is megoldották a csapatok, ezt is megfogják, de sztem valamit kezdeni kell hátsó körök idejével.
Beki
Csak a piac az teljesen mas kategoria, intezkedesek szempontjabol is. Es az orvosikat annal sem vegeztek el peldaul.

A draft minden teren teljesen mast igenyel.