NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Nem akarok ünneprontó lenni, de ahogy szerdán még Liverpool - Atletico meccs volt, rá pár napra pedig se BL, se egyetlen top bajnokság sem üzemel, ahogy berobban a vírus az USA-ban (pár nap, hét), úgy megy a levesbe ez a szezon, draftostul, mindenestül. 😕
Sobri Jóska
Az NFL sokkal jobb helyzetben van, ez most az év kevésbé aktív szakasza. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de pl. egy draftot meg a free agent igazolásokat kb. Skype-on is le lehetne zavarni, aztán július környékére már csak jobb lesz a helyzet, hogy a training campek megnyíljanak.

Legrosszabb esetben a preseasont szívbaj nélkül törlik, az úgyse érdekel senkit.
Én bizakodó vagyok a szezonnal kapcsolatban
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
van fa topic

 bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/szabadugynokpiac-2020/2059977


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként nagyon viccesek a Tom Brady-s hírek - állítólag ő akart a 49ersbe menni, és nem fordítva, azért volt tele minden 49ers pletykákkal. Nem is értettem, miért akarnák leültetni Jimmy G-t.

Így igazából Chargers, Bucs vagy vissza New Englandbe. A Bucs O-fal mögött kb. fél szezont adok neki.
tenorx
Kiindulva Brady támadófal-javító képességéből, szerintem nem lenne para, és olyan célpontjai lennének, hogy mehetnének a gyors játékok (egyből jobban nézne ki az a fal). Más kérdés, hogy szerintem Evanst annyira már nem tudná jól kihasználni, ami benne van, de amúgy is tök felesleges az egész kör, mert eddig sem volt kérdés, hogy marad a Patsnél

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A glimpse of our world: With free agency on track for this week, some teams are planning to use private planes to fly in premier free agents. Still, those flights require pilots to leave home and work, and teams are not pleased about this. Teams NOT happy free agency this week. - Schefter
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
majd ezt a topikot spammeljétek lécci, ez lesz az eredménykövetője:  bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/szabadugynokpiac-2020


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A Ravens front office járvány idején is jól keveri a lapokat.
 twitter.com/FieldYates/status/1239232212320628738
iktriad
Az NFL egyik legjobb front office-a, évtizedek óta.
Kampman
és nem csak itt hanem a GM ligánkban is.
eaglesmcnabb
Hát ez az év poénja volt. 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Ravens front office járvány idején is jól keveri a lapokat.
 twitter.com/FieldYates/status/1239232212320628738
iktriad
Az NFL egyik legjobb front office-a, évtizedek óta.
Kampman
és nem csak itt hanem a GM ligánkban is.
eaglesmcnabb

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
A Ravens front office járvány idején is jól keveri a lapokat.
 twitter.com/FieldYates/status/1239232212320628738
iktriad
Az NFL egyik legjobb front office-a, évtizedek óta.
Kampman
és nem csak itt hanem a GM ligánkban is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Emlekeztek meg anno mennyien probaltak Manninget leigazolni amikor a Colts kivagta a nyakserulese utan? NEkem ugy remlik, hogy joval tobb keroje volt, mint most Bradynek, akinek kb. csak a Bucs van ott komoly kerokent, mas ra se hederitett. Ez azert sokat elmond arrol, hogy mit gondolnak az idei teljesitmenyerol es a kovetkezo 2 eves potencialjarol.
undisputedly
Jó de Manning 35 volt, Tom meg 42. Azért nem mindegy.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Emlekeztek meg anno mennyien probaltak Manninget leigazolni amikor a Colts kivagta a nyakserulese utan? NEkem ugy remlik, hogy joval tobb keroje volt, mint most Bradynek, akinek kb. csak a Bucs van ott komoly kerokent, mas ra se hederitett. Ez azert sokat elmond arrol, hogy mit gondolnak az idei teljesitmenyerol es a kovetkezo 2 eves potencialjarol.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Emberek holnap kinyit a tampering piac, szerdán meg a ligaújév!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239323056784453632
iktriad
Magyar idő szerint ma hánytól jöhetnek a hírek?
Bazzani
Szerintem délután 4-5 fele már érdemes gép közelben lenni. Este 9-től van a tampering érvényben.
iktriad
Asszem 6-tól már éghetnek a vonalak.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Nem akarok ünneprontó lenni, de ahogy szerdán még Liverpool - Atletico meccs volt, rá pár napra pedig se BL, se egyetlen top bajnokság sem üzemel, ahogy berobban a vírus az USA-ban (pár nap, hét), úgy megy a levesbe ez a szezon, draftostul, mindenestül. 😕

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emberek holnap kinyit a tampering piac, szerdán meg a ligaújév!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239323056784453632
iktriad
Magyar idő szerint ma hánytól jöhetnek a hírek?
Bazzani
Szerintem délután 4-5 fele már érdemes gép közelben lenni. Este 9-től van a tampering érvényben.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Emberek holnap kinyit a tampering piac, szerdán meg a ligaújév!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239323056784453632
iktriad
Magyar idő szerint ma hánytól jöhetnek a hírek?

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egyébként nagyon viccesek a Tom Brady-s hírek - állítólag ő akart a 49ersbe menni, és nem fordítva, azért volt tele minden 49ers pletykákkal. Nem is értettem, miért akarnák leültetni Jimmy G-t.

Így igazából Chargers, Bucs vagy vissza New Englandbe. A Bucs O-fal mögött kb. fél szezont adok neki.
tenorx
Hát akkor Winston kezd a szezon feléig! Vagy ha csonka szezon lesz, akkor kibírja! 😁
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Egyébként nagyon viccesek a Tom Brady-s hírek - állítólag ő akart a 49ersbe menni, és nem fordítva, azért volt tele minden 49ers pletykákkal. Nem is értettem, miért akarnák leültetni Jimmy G-t.

Így igazából Chargers, Bucs vagy vissza New Englandbe. A Bucs O-fal mögött kb. fél szezont adok neki.
tenorx
Chargers helyett inkább a Raiderst mondanám. Úgy is menő más szórakoztató iparban dolgozó nagy sztároknál, hogy túl a csúcson elmenj Vegasba jó pénzt keresni. 😊
iktriad
Ha igazak az agymenései Bradynek, akkor Gruden gyorsan elengedte a Brady témát. Szerintem Tampa lesz. Chargers QB-t draftol.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként nagyon viccesek a Tom Brady-s hírek - állítólag ő akart a 49ersbe menni, és nem fordítva, azért volt tele minden 49ers pletykákkal. Nem is értettem, miért akarnák leültetni Jimmy G-t.

Így igazából Chargers, Bucs vagy vissza New Englandbe. A Bucs O-fal mögött kb. fél szezont adok neki.
tenorx
Chargers helyett inkább a Raiderst mondanám. Úgy is menő más szórakoztató iparban dolgozó nagy sztároknál, hogy túl a csúcson elmenj Vegasba jó pénzt keresni. 😊
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként nagyon viccesek a Tom Brady-s hírek - állítólag ő akart a 49ersbe menni, és nem fordítva, azért volt tele minden 49ers pletykákkal. Nem is értettem, miért akarnák leültetni Jimmy G-t.

Így igazából Chargers, Bucs vagy vissza New Englandbe. A Bucs O-fal mögött kb. fél szezont adok neki.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emberek holnap kinyit a tampering piac, szerdán meg a ligaújév!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239323056784453632

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Ravens front office járvány idején is jól keveri a lapokat.
 twitter.com/FieldYates/status/1239232212320628738
iktriad
Az NFL egyik legjobb front office-a, évtizedek óta.
Kampman
Pedig már GM váltás is volt.
iktriad
Szerintem klubkultúra meg tulajdonosi hozzáállás kérdése ez, ha ezek rendben vannak, úgyis jó GM-et/edzőt hoznak a régiek helyére.

A Ravensnél mindig is erény volt a jó értelemben vett stabilitás, ezért is uralják az AFC Northot a Steelers-szel együtt, ellentétben az inkább kuplerájként irányított másik két csapattal.
Kampman
Hát ja.  twitter.com/MySportsUpdate/status/1239231167183966211
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Prescott és ügynöke, hangosan felnyerítettek a mai Tannehill szerződést látva...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
A Ravens front office járvány idején is jól keveri a lapokat.
 twitter.com/FieldYates/status/1239232212320628738
iktriad
Az NFL egyik legjobb front office-a, évtizedek óta.
Kampman
Pedig már GM váltás is volt.
iktriad
Szerintem klubkultúra meg tulajdonosi hozzáállás kérdése ez, ha ezek rendben vannak, úgyis jó GM-et/edzőt hoznak a régiek helyére.

A Ravensnél mindig is erény volt a jó értelemben vett stabilitás, ezért is uralják az AFC Northot a Steelers-szel együtt, ellentétben az inkább kuplerájként irányított másik két csapattal.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Ravens front office járvány idején is jól keveri a lapokat.
 twitter.com/FieldYates/status/1239232212320628738
iktriad
Az NFL egyik legjobb front office-a, évtizedek óta.
Kampman
Pedig már GM váltás is volt.

Schefter azt irja, hogy sokan arra szamitanak h FA elindul hnap menetrend szerint.
Beki
A mai akciók alapján nem csodálom. Ha lehet hinni a pletykáknak, a Jags pl. MÉG 3 JÁTÉKOSÁT akarja épp bőszen elcserélni (draft pickekre) Calais és Bouye után. Legalább másra is gondolunk a koronavíruson kívül.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Schefter azt irja, hogy sokan arra szamitanak h FA elindul hnap menetrend szerint.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
A Ravens front office járvány idején is jól keveri a lapokat.
 twitter.com/FieldYates/status/1239232212320628738
iktriad
Az NFL egyik legjobb front office-a, évtizedek óta.