NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
A 4. tackle a csajtól óriási! 😁😎 Amúgy tök jó játék
 twitter.com/geoffschwartz/status/1241839875747446791?s=19
Chargers LT
ez kb minden magyar csapat edzésén alapelem volt a bull in the ringgel együtt 😀
briareos
azok jó kis tengerparti bikinis edzések, hmmmm 😀 😀 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így állunk cap spaceben. Nem látom rajta a cap hellben lévő Eagles/Jags párost...
 twitter.com/AlbertBreer/status/1242197964992524292
Fun fact: A tweet keletkezése óta a legkevesebb hellyel a sapka alatt rendelkező Chiefs leigazolta az XFL QB reménység Joardan Taa'mu-t.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
A 4. tackle a csajtól óriási! 😁😎 Amúgy tök jó játék
 twitter.com/geoffschwartz/status/1241839875747446791?s=19
Chargers LT
ez kb minden magyar csapat edzésén alapelem volt a bull in the ringgel együtt 😀

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
A 4. tackle a csajtól óriási! 😁😎 Amúgy tök jó játék
 twitter.com/geoffschwartz/status/1241839875747446791?s=19

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Ezzel az ábrával nem lesz beljebb, a seam nem olyan útvonal, mint mondjuk egy 10 & out (fuss előre 10 yardot és ki oldalra), hanem zónázó védelmet támadnak be vele, két zóna közötti rés az, amit az elkapónak/TE-nek be kell játszania.


Itt pl. Eifert és Hewitt egyaránt seamet fut


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Melyik az a seam route? Alig találni rá valamit
the12thman


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Melyik az a seam route? Alig találni rá valamit
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 www.instagram.com/p/B99gJSypEiH/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
jó kép nagyon, és kinek jött be a váltás...
briareos
Emlékeim szerint nagy részük a pályájának végéhez közeledve váltottak. Akkor meg ritkán teljesít csúcson az ember. Ez várható Bradytől is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
 www.instagram.com/p/B99gJSypEiH/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
jó kép nagyon, és kinek jött be a váltás...

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Karantén idejére:

 www.nfl.com/videos/full-nfl-games/0ap3000001107182/Full-NFL-Game-Super-Bowl-LII-Eagles-vs-Patriots-NFL-Game-Pass
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.instagram.com/p/B99gJSypEiH/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
Egy csúcsukon lévő
Xavi - De Rossi - Gerrard sort de megnéztem volna együtt. :/
Mennyi nagy kedvenc.
alatriste
Én játszottam velük.... Fifában 😊
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.instagram.com/p/B99gJSypEiH/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
Egy csúcsukon lévő
Xavi - De Rossi - Gerrard sort de megnéztem volna együtt. :/
Mennyi nagy kedvenc.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Azért ez elég durva!
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1240784611577233409
iktriad
QB league, totál csereszabatosak lettek a futók
A legutóbbi Super Bowl ezt tökéletesen jelképezte. A futócsapat kínkeservvel felépít 10 pont előnyt a 4. negyed közepére aaaaaaand it's gone.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90084295_2520748188178696_7407049269211035106_n.jpg?stp=c204.0.614.613a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=WLhQPSnNIfUQ7kNvgGu7iOH&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBsiNMF6_sISPRQbEFcXyRZA-SpAwXrWuwJn37ak-_8rw&oe=664FB3C6
Bleacher Report on Instagram: "It will always look a little strange..."
567K likes, 6,976 comments - bleacherreport on March 20, 2020: "It will always look a little strange...".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért ez elég durva!
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1240784611577233409
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 031 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért az elég érdekes, hogy Foles-ban és Teddy-ben nagyobb a bizalom a ligában, mint Newtonban, aki végre egészségesen kezdhetné az offseason edzéseket... Számomra érthetetlen.
Cruyffista
Nyilván szeretnének a csapatok ránézni arra bizonyos vállra, mielőtt bottal is megpiszkálnák. Ebbe a "kereshetsz magadnak csapatot" kitételbe nem tudom mennyire fér ez bele, gyanítom semennyire.

Egy ilyen hatalmas red flaggel meg nem fog érte senki kockáztatni, főleg azért sem mert ahogy előbb írták nem éppen a kirobbanó szezonjairól volt híres. Főleg az MVP címe után két gyengus szezon az ami sokat ronthatott a megítélésén.

Amúgy azt a "végre egészségesen" kitételt sem venném készpénznek. Bőven szarra ütötték őt az évek alatt, ha nem a válla akkor a feje vagy az egész teste nem alkalmas a 16/17 meccses alapszakaszra. Egy szó mint száz, csak kérdőjel van körülötte.
ZERO_L
Basszus, akkor tuti leigazoljuk tényleg 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Azért az elég érdekes, hogy Foles-ban és Teddy-ben nagyobb a bizalom a ligában, mint Newtonban, aki végre egészségesen kezdhetné az offseason edzéseket... Számomra érthetetlen.
Cruyffista
Nyilván szeretnének a csapatok ránézni arra bizonyos vállra, mielőtt bottal is megpiszkálnák. Ebbe a "kereshetsz magadnak csapatot" kitételbe nem tudom mennyire fér ez bele, gyanítom semennyire.

Egy ilyen hatalmas red flaggel meg nem fog érte senki kockáztatni, főleg azért sem mert ahogy előbb írták nem éppen a kirobbanó szezonjairól volt híres. Főleg az MVP címe után két gyengus szezon az ami sokat ronthatott a megítélésén.

Amúgy azt a "végre egészségesen" kitételt sem venném készpénznek. Bőven szarra ütötték őt az évek alatt, ha nem a válla akkor a feje vagy az egész teste nem alkalmas a 16/17 meccses alapszakaszra. Egy szó mint száz, csak kérdőjel van körülötte.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Azért az elég érdekes, hogy Foles-ban és Teddy-ben nagyobb a bizalom a ligában, mint Newtonban, aki végre egészségesen kezdhetné az offseason edzéseket... Számomra érthetetlen.
Cruyffista
Teddy-ben nekem is nagyobb lenne a bizalmam, Foles már más tészta.
Newton már nagyon washed upnak tűnik tbh, de lehet, hogy a pihenés segít neki, aztán majd megmutatja mindenkinek, hogy bekaphatjátok.
tenorx
Hát igen, de Teddy szimpatikus srác meg minden, de tulajdonképpen ő sose volt jó. 😀
adam8
1 évet leszámítva Newton sem volt átlagosnál jobb


több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Azért az elég érdekes, hogy Foles-ban és Teddy-ben nagyobb a bizalom a ligában, mint Newtonban, aki végre egészségesen kezdhetné az offseason edzéseket... Számomra érthetetlen.
Cruyffista
Teddy-ben nekem is nagyobb lenne a bizalmam, Foles már más tészta.
Newton már nagyon washed upnak tűnik tbh, de lehet, hogy a pihenés segít neki, aztán majd megmutatja mindenkinek, hogy bekaphatjátok.
tenorx
Hát igen, de Teddy szimpatikus srác meg minden, de tulajdonképpen ő sose volt jó. 😀

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért az elég érdekes, hogy Foles-ban és Teddy-ben nagyobb a bizalom a ligában, mint Newtonban, aki végre egészségesen kezdhetné az offseason edzéseket... Számomra érthetetlen.
Cruyffista
Teddy-ben nekem is nagyobb lenne a bizalmam, Foles már más tészta.
Newton már nagyon washed upnak tűnik tbh, de lehet, hogy a pihenés segít neki, aztán majd megmutatja mindenkinek, hogy bekaphatjátok.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Azért az elég érdekes, hogy Foles-ban és Teddy-ben nagyobb a bizalom a ligában, mint Newtonban, aki végre egészségesen kezdhetné az offseason edzéseket... Számomra érthetetlen.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Nem akarok ünneprontó lenni, de ahogy szerdán még Liverpool - Atletico meccs volt, rá pár napra pedig se BL, se egyetlen top bajnokság sem üzemel, ahogy berobban a vírus az USA-ban (pár nap, hét), úgy megy a levesbe ez a szezon, draftostul, mindenestül. 😕
Sobri Jóska
Az NFL sokkal jobb helyzetben van, ez most az év kevésbé aktív szakasza. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de pl. egy draftot meg a free agent igazolásokat kb. Skype-on is le lehetne zavarni, aztán július környékére már csak jobb lesz a helyzet, hogy a training campek megnyíljanak.

Legrosszabb esetben a preseasont szívbaj nélkül törlik, az úgyse érdekel senkit.
Én bizakodó vagyok a szezonnal kapcsolatban
Kampman
Aztán jönnének a tömeges cut-ok, mert a tényleges edzéseken látszódna meg, hogy egy youtube videót milyen faszán össze lehet vágni. Mint ugye a labdakergetőinkről😊
Fast Willie
Ha jól tudom, a combine lement, tehát azért volt némi feedback a prospectek valódi képességeiről.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Nem akarok ünneprontó lenni, de ahogy szerdán még Liverpool - Atletico meccs volt, rá pár napra pedig se BL, se egyetlen top bajnokság sem üzemel, ahogy berobban a vírus az USA-ban (pár nap, hét), úgy megy a levesbe ez a szezon, draftostul, mindenestül. 😕
Sobri Jóska
Az NFL sokkal jobb helyzetben van, ez most az év kevésbé aktív szakasza. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de pl. egy draftot meg a free agent igazolásokat kb. Skype-on is le lehetne zavarni, aztán július környékére már csak jobb lesz a helyzet, hogy a training campek megnyíljanak.

Legrosszabb esetben a preseasont szívbaj nélkül törlik, az úgyse érdekel senkit.
Én bizakodó vagyok a szezonnal kapcsolatban
Kampman
Jó neked. 😊
Sobri Jóska
Egy adag wishful thinking is van benne nyilván.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Nem akarok ünneprontó lenni, de ahogy szerdán még Liverpool - Atletico meccs volt, rá pár napra pedig se BL, se egyetlen top bajnokság sem üzemel, ahogy berobban a vírus az USA-ban (pár nap, hét), úgy megy a levesbe ez a szezon, draftostul, mindenestül. 😕
Sobri Jóska
Az NFL sokkal jobb helyzetben van, ez most az év kevésbé aktív szakasza. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de pl. egy draftot meg a free agent igazolásokat kb. Skype-on is le lehetne zavarni, aztán július környékére már csak jobb lesz a helyzet, hogy a training campek megnyíljanak.

Legrosszabb esetben a preseasont szívbaj nélkül törlik, az úgyse érdekel senkit.
Én bizakodó vagyok a szezonnal kapcsolatban
Kampman
Jó neked. 😊

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Nem akarok ünneprontó lenni, de ahogy szerdán még Liverpool - Atletico meccs volt, rá pár napra pedig se BL, se egyetlen top bajnokság sem üzemel, ahogy berobban a vírus az USA-ban (pár nap, hét), úgy megy a levesbe ez a szezon, draftostul, mindenestül. 😕
Sobri Jóska
Az NFL sokkal jobb helyzetben van, ez most az év kevésbé aktív szakasza. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de pl. egy draftot meg a free agent igazolásokat kb. Skype-on is le lehetne zavarni, aztán július környékére már csak jobb lesz a helyzet, hogy a training campek megnyíljanak.

Legrosszabb esetben a preseasont szívbaj nélkül törlik, az úgyse érdekel senkit.
Én bizakodó vagyok a szezonnal kapcsolatban
Kampman
Aztán jönnének a tömeges cut-ok, mert a tényleges edzéseken látszódna meg, hogy egy youtube videót milyen faszán össze lehet vágni. Mint ugye a labdakergetőinkről😊