NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Papirforma volt. Remek lenne, ha egy NFL-meccs is beferne a nem tul tavoli jovoben 😊
Wyatt
Majd ha a Jaguars már fixen Londonban lesz, akkor lehet évente egy hazai meccsüket elviszik egy-egy európai nagyvárosba.
Sobri Jóska
Hogy ott is megutálják őket, mint Londonban már most?
iktriad
Nem hiszem, hogy egy racionális üzleti döntést emóciókra alapozva hoznának meg.
Nagyon helyesen.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Papirforma volt. Remek lenne, ha egy NFL-meccs is beferne a nem tul tavoli jovoben 😊
Wyatt
Majd ha a Jaguars már fixen Londonban lesz, akkor lehet évente egy hazai meccsüket elviszik egy-egy európai nagyvárosba.
Sobri Jóska
Hogy ott is megutálják őket, mint Londonban már most?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Papirforma volt. Remek lenne, ha egy NFL-meccs is beferne a nem tul tavoli jovoben 😊
Wyatt
Majd ha a Jaguars már fixen Londonban lesz, akkor lehet évente egy hazai meccsüket elviszik egy-egy európai nagyvárosba.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Papirforma volt. Remek lenne, ha egy NFL-meccs is beferne a nem tul tavoli jovoben 😊

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A BL-döntő rendezése szerintem tök fix, de ha azt nem, egy El-döntőt tuti ideadnak (az NFL-ben is mindig kap az új stadion hamar egy SB-t, itt is elég simán fogunk kapni egyet)
Wyatt
EL donto itt lesz 2 év múlva be is jelentették.
Super Bowlrol meg nincs hir

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
"lesz még Felcsúton Super Bowl!"

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-ot-even-belul-merkozest-szeretnenk-rendezni-a-puskasban-2750549

Wyatt harca is aranyos a kommenthuszárokkal
r.baggio
Na bumm. Ceaucescunak meg 24 karátos aranybú volt a vécéje.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A BL-döntő rendezése szerintem tök fix, de ha azt nem, egy El-döntőt tuti ideadnak (az NFL-ben is mindig kap az új stadion hamar egy SB-t, itt is elég simán fogunk kapni egyet)

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
BL döntő rendezése még reális is a Puskásban...
Az lehet még hogy Goodell kap pár közbeszerzést és Soros Gyuri ellen megy a liga akkor lehet itt NFL

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"lesz még Felcsúton Super Bowl!"

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-ot-even-belul-merkozest-szeretnenk-rendezni-a-puskasban-2750549

Wyatt harca is aranyos a kommenthuszárokkal
r.baggio
Szeretem, ha valaki nem magyaráz hülyeségeket. Sajnos sokan erre nem képesek

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
"lesz még Felcsúton Super Bowl!"

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-ot-even-belul-merkozest-szeretnenk-rendezni-a-puskasban-2750549

Wyatt harca is aranyos a kommenthuszárokkal
r.baggio
Hamarosan a Felcsút Orange is realitás lesz
Kampman
HC Vitya, elvégre ő a főnök
DC Bakondi, mert megvédjük a(z) határainkat end zone-unkat. OC meg lehetne Kubatov, a listái vannak olyan hosszúak mint egy playbook.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
"lesz még Felcsúton Super Bowl!"

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-ot-even-belul-merkozest-szeretnenk-rendezni-a-puskasban-2750549

Wyatt harca is aranyos a kommenthuszárokkal
r.baggio
Hamarosan a Felcsút Orange is realitás lesz
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
"lesz még Felcsúton Super Bowl!"

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-ot-even-belul-merkozest-szeretnenk-rendezni-a-puskasban-2750549

Wyatt harca is aranyos a kommenthuszárokkal
r.baggio
Sztem elobb megy az nfl nemetorszagba mint pestre.
ZoliMP
Álomgyilkos!!!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 944
"lesz még Felcsúton Super Bowl!"

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-ot-even-belul-merkozest-szeretnenk-rendezni-a-puskasban-2750549

Wyatt harca is aranyos a kommenthuszárokkal
r.baggio
Sztem elobb megy az nfl nemetorszagba mint pestre.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
"lesz még Felcsúton Super Bowl!"

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-ot-even-belul-merkozest-szeretnenk-rendezni-a-puskasban-2750549

Wyatt harca is aranyos a kommenthuszárokkal

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Na ez mondjuk érdekes, gondolom ezért nem szálingóznak még a tagek, hosszabbítási ajánlatok.
 twitter.com/TomPelissero/status/1233435244369498112?s=19

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Hogyha most nem szavazzák meg, akkor majd legközelebb. Előbb-utóbb úgyis a pénz szava fog felülkerekedni. Én támogatom (ahogy az NCAA rájátszás bővítését is), több meccsel talán nagyobb eséllyel lesz több jó meccs is. Ha pedig nem, ezután is el lehet kapcsolni mint eddig. Vagy eredmény követőzni (habár annak színvonala jobban zuhan mint a profi focié).

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat mivel egyik fel sem kommentalta, es kifejezetten kikerultek a valaszadast, amikor arrol volt szo, hogy a 32 kepviselo kozul a 66 szazalek elfogadta-e a tervezetet, így siman lehet, hogy tovabbkuldtek szavazasra a jatekosoknak azzal a kikotessel, hogy nem javasoljak az alairasat, aztan pedig akkor baszhatjak az egeszet.

Azt olvastam, hogy egyebkent a kepviselok kozott eleg nagy volt a vita es az elteres abban, kinek mi a velemenye. Nem tudom, nekem ezekbol inkabb az jon le, hogy a jatekosok reszerol ez nemleges lesz, csak az insiderek ezt a pozitiv tippelgetest eltulozzak.

De aztan siman lehet, hogy ket nap mulva meg megszavazzak a jatekosok, a fene tudja mar, annyi kavar van az egeszben.
Stez
- Vote was 17-14 (1 abstained)

- Owners agreed to remove $250K cap on 17th game check for existing contracts, but rejected proposal to shorten offseason

ennyi plusz infó van
Beki
Mondjuk azok alapjan, hogy egyre tobb sztar nyomja ezt, amit Rodgers, es nyilvanosan kozli, mennyire lazan nemmel szavazott, szerintem tokre lazan megmondtak a kepviselok, hogy nem kifejezetten ajanljak a javaslat alairasat.

Jo kis kotelhuzas lesz, a hatterben gondolom a tulajok nagyban fuzik az elso korben igennel szavazo kepviseloket, hogy minel tobb playat gyozzenek meg arrol, hogy alairjak, es hozzak ossze az 50 szazalekot ezaltal valahogy. Kivancsi vagyok, mekkora hiszti lesz a masik oldalrol, ha ilyen 51-52 szazalek korul, de nagyon vekonyan atmegy a tervezet.
Stez
Mondjuk értem én, hogy a sztárok hisztiznek, de érdekelne tőlük, hogy az új CBA melyik pontja a gond. Am sztem a játékosoknál átmegy a szavazás simán. Túl sok az olyan játékos, aki szezonról szezonra roster helyért küzd és a min fizuk emelkedtek, ami többlet nekik is.
Beki
Nem tudom, olvasd el vagy hallgasd meg azokat, akik Rodgershez hasonloan irtak vagy elmondtak a velemenyuket, talan kifejtik, pontosan mivel is van bajuk. Meg ha rakeresel, szerintem biztos talalsz konkret erveket.

De azt varom, hogy nagyon megosztott lesz a szavazas. Hiaba a tulajok adjak a penzt, az ilyen szoszolokat sokan kovetik, meg rengetegen haverok, nyilvan ok is ossze fognak beszelni.

Viszont ha tenyleg ilyen 52-53 szazalek korul nyer az egyik fel, akkor akar elfogadjak a javaslatot, akar elutasitjak, a masik oldaltol nagy hiszti lesz majd es nem akarjak elfogadni az eredmenyt.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hat mivel egyik fel sem kommentalta, es kifejezetten kikerultek a valaszadast, amikor arrol volt szo, hogy a 32 kepviselo kozul a 66 szazalek elfogadta-e a tervezetet, így siman lehet, hogy tovabbkuldtek szavazasra a jatekosoknak azzal a kikotessel, hogy nem javasoljak az alairasat, aztan pedig akkor baszhatjak az egeszet.

Azt olvastam, hogy egyebkent a kepviselok kozott eleg nagy volt a vita es az elteres abban, kinek mi a velemenye. Nem tudom, nekem ezekbol inkabb az jon le, hogy a jatekosok reszerol ez nemleges lesz, csak az insiderek ezt a pozitiv tippelgetest eltulozzak.

De aztan siman lehet, hogy ket nap mulva meg megszavazzak a jatekosok, a fene tudja mar, annyi kavar van az egeszben.
Stez
- Vote was 17-14 (1 abstained)

- Owners agreed to remove $250K cap on 17th game check for existing contracts, but rejected proposal to shorten offseason

ennyi plusz infó van
Beki
Mondjuk azok alapjan, hogy egyre tobb sztar nyomja ezt, amit Rodgers, es nyilvanosan kozli, mennyire lazan nemmel szavazott, szerintem tokre lazan megmondtak a kepviselok, hogy nem kifejezetten ajanljak a javaslat alairasat.

Jo kis kotelhuzas lesz, a hatterben gondolom a tulajok nagyban fuzik az elso korben igennel szavazo kepviseloket, hogy minel tobb playat gyozzenek meg arrol, hogy alairjak, es hozzak ossze az 50 szazalekot ezaltal valahogy. Kivancsi vagyok, mekkora hiszti lesz a masik oldalrol, ha ilyen 51-52 szazalek korul, de nagyon vekonyan atmegy a tervezet.
Stez
Mondjuk értem én, hogy a sztárok hisztiznek, de érdekelne tőlük, hogy az új CBA melyik pontja a gond. Am sztem a játékosoknál átmegy a szavazás simán. Túl sok az olyan játékos, aki szezonról szezonra roster helyért küzd és a min fizuk emelkedtek, ami többlet nekik is.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Hat mivel egyik fel sem kommentalta, es kifejezetten kikerultek a valaszadast, amikor arrol volt szo, hogy a 32 kepviselo kozul a 66 szazalek elfogadta-e a tervezetet, így siman lehet, hogy tovabbkuldtek szavazasra a jatekosoknak azzal a kikotessel, hogy nem javasoljak az alairasat, aztan pedig akkor baszhatjak az egeszet.

Azt olvastam, hogy egyebkent a kepviselok kozott eleg nagy volt a vita es az elteres abban, kinek mi a velemenye. Nem tudom, nekem ezekbol inkabb az jon le, hogy a jatekosok reszerol ez nemleges lesz, csak az insiderek ezt a pozitiv tippelgetest eltulozzak.

De aztan siman lehet, hogy ket nap mulva meg megszavazzak a jatekosok, a fene tudja mar, annyi kavar van az egeszben.
Stez
- Vote was 17-14 (1 abstained)

- Owners agreed to remove $250K cap on 17th game check for existing contracts, but rejected proposal to shorten offseason

ennyi plusz infó van
Beki
Mondjuk azok alapjan, hogy egyre tobb sztar nyomja ezt, amit Rodgers, es nyilvanosan kozli, mennyire lazan nemmel szavazott, szerintem tokre lazan megmondtak a kepviselok, hogy nem kifejezetten ajanljak a javaslat alairasat.

Jo kis kotelhuzas lesz, a hatterben gondolom a tulajok nagyban fuzik az elso korben igennel szavazo kepviseloket, hogy minel tobb playat gyozzenek meg arrol, hogy alairjak, es hozzak ossze az 50 szazalekot ezaltal valahogy. Kivancsi vagyok, mekkora hiszti lesz a masik oldalrol, ha ilyen 51-52 szazalek korul, de nagyon vekonyan atmegy a tervezet.
Stez
Vagy a tulajok behívják a rosterek végén lévő 15-20 embert és megvannak. S akkor a sztárok mind sztrájkolnak majd. Szép lesz...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat mivel egyik fel sem kommentalta, es kifejezetten kikerultek a valaszadast, amikor arrol volt szo, hogy a 32 kepviselo kozul a 66 szazalek elfogadta-e a tervezetet, így siman lehet, hogy tovabbkuldtek szavazasra a jatekosoknak azzal a kikotessel, hogy nem javasoljak az alairasat, aztan pedig akkor baszhatjak az egeszet.

Azt olvastam, hogy egyebkent a kepviselok kozott eleg nagy volt a vita es az elteres abban, kinek mi a velemenye. Nem tudom, nekem ezekbol inkabb az jon le, hogy a jatekosok reszerol ez nemleges lesz, csak az insiderek ezt a pozitiv tippelgetest eltulozzak.

De aztan siman lehet, hogy ket nap mulva meg megszavazzak a jatekosok, a fene tudja mar, annyi kavar van az egeszben.
Stez
- Vote was 17-14 (1 abstained)

- Owners agreed to remove $250K cap on 17th game check for existing contracts, but rejected proposal to shorten offseason

ennyi plusz infó van
Beki
Mondjuk azok alapjan, hogy egyre tobb sztar nyomja ezt, amit Rodgers, es nyilvanosan kozli, mennyire lazan nemmel szavazott, szerintem tokre lazan megmondtak a kepviselok, hogy nem kifejezetten ajanljak a javaslat alairasat.

Jo kis kotelhuzas lesz, a hatterben gondolom a tulajok nagyban fuzik az elso korben igennel szavazo kepviseloket, hogy minel tobb playat gyozzenek meg arrol, hogy alairjak, es hozzak ossze az 50 szazalekot ezaltal valahogy. Kivancsi vagyok, mekkora hiszti lesz a masik oldalrol, ha ilyen 51-52 szazalek korul, de nagyon vekonyan atmegy a tervezet.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/AaronRodgers12/status/1232798220729962496
Cruyffista
Hazudik. A valodi ok, hogy asszonynak nem tetszett.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
 twitter.com/AaronRodgers12/status/1232798220729962496
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
En mar azt sem tudom, mi van, more.
Stez
kígyó van zsa, nagyon kígyó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En mar azt sem tudom, mi van, more.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hat mivel egyik fel sem kommentalta, es kifejezetten kikerultek a valaszadast, amikor arrol volt szo, hogy a 32 kepviselo kozul a 66 szazalek elfogadta-e a tervezetet, így siman lehet, hogy tovabbkuldtek szavazasra a jatekosoknak azzal a kikotessel, hogy nem javasoljak az alairasat, aztan pedig akkor baszhatjak az egeszet.

Azt olvastam, hogy egyebkent a kepviselok kozott eleg nagy volt a vita es az elteres abban, kinek mi a velemenye. Nem tudom, nekem ezekbol inkabb az jon le, hogy a jatekosok reszerol ez nemleges lesz, csak az insiderek ezt a pozitiv tippelgetest eltulozzak.

De aztan siman lehet, hogy ket nap mulva meg megszavazzak a jatekosok, a fene tudja mar, annyi kavar van az egeszben.
Stez
- Vote was 17-14 (1 abstained)

- Owners agreed to remove $250K cap on 17th game check for existing contracts, but rejected proposal to shorten offseason

ennyi plusz infó van