NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Jókat nevetek ezeken az "így is sokat keresnek a játékosok, minek akarnak még többet" féle kommenteken. 😊 Érdekes, hogy csak a játékossal kapcsolatban jut eszébe az embereknek, a tulajokkal kapcsolatban nem. Pedig azok a játékosoknál is 1-2 nagyságrenddel többet keresnek. 😊

Kíváncsi lennék mit szólna mondjuk Jerry Jones egy olyan véleményhez, hogy jerry, így is kőgazdag vagy, mi a f*szért ragaszkodsz az 52%-odhoz. 😀
peterk2005
Jogos. Én mondjuk azon nevetek, hogy mindenki tudja a frankót még úgy is , hogy egy kb többszáz oldalas beadvány /tervezet 0,1 % ával sincs tisztában 😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 246 — The Mathematician
Jókat nevetek ezeken az "így is sokat keresnek a játékosok, minek akarnak még többet" féle kommenteken. 😊 Érdekes, hogy csak a játékossal kapcsolatban jut eszébe az embereknek, a tulajokkal kapcsolatban nem. Pedig azok a játékosoknál is 1-2 nagyságrenddel többet keresnek. 😊

Kíváncsi lennék mit szólna mondjuk Jerry Jones egy olyan véleményhez, hogy jerry, így is kőgazdag vagy, mi a f*szért ragaszkodsz az 52%-odhoz. 😀
peterk2005
engem érdekelne hogy a csapat/stadion körüli apparátus mekkora és mennyit keresnek a játékosokhoz képest
Jerryéket hagyjuk az külön kategória ( a dem primary erről is szól jelenleg 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jókat nevetek ezeken az "így is sokat keresnek a játékosok, minek akarnak még többet" féle kommenteken. 😊 Érdekes, hogy csak a játékossal kapcsolatban jut eszébe az embereknek, a tulajokkal kapcsolatban nem. Pedig azok a játékosoknál is 1-2 nagyságrenddel többet keresnek. 😊

Kíváncsi lennék mit szólna mondjuk Jerry Jones egy olyan véleményhez, hogy jerry, így is kőgazdag vagy, mi a f*szért ragaszkodsz az 52%-odhoz. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha nem tetszik el lehet menni a mekibe. Az nflpa egy kurva erős szakszervezet ami nyílván a lehető legjobbat akarja kihozni a szituból a munkások számára, de egy örök igazság van: mindig az erősebb kutya baszik. Mindenhol. Nfl nélkül is a tulajok rohadtul elllenének viszont cserébe cirka 10.000 nigger nemtudná játszani a vagyok valaki vagy a vagyok valakinek a valakije ronrgyrászós életet. Az alkalmazott mindig szopik...
peach
ja kipupákolt zsebbukik meg buknák az évi százmilliójukat, a kis kartejjüket, amit arra alapoztak, hogy a fijúk jáccanak. Nincs játék, nincs látnivaló, nincs guba, se direkt, se indirekt, stadion-zsarolás kisfaszom - sehol se keresnek ennyit ezek a megfáradt urak hőgyek, mint itt a klubba, de ehez etetni köll a bohócokat...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Ha nem tetszik el lehet menni a mekibe. Az nflpa egy kurva erős szakszervezet ami nyílván a lehető legjobbat akarja kihozni a szituból a munkások számára, de egy örök igazság van: mindig az erősebb kutya baszik. Mindenhol. Nfl nélkül is a tulajok rohadtul elllenének viszont cserébe cirka 10.000 nigger nemtudná játszani a vagyok valaki vagy a vagyok valakinek a valakije ronrgyrászós életet. Az alkalmazott mindig szopik...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a CBA mondjuk vicc. Fuvezesert mostantol csak penzbuntetes, a doppingvizsgalatokat pedig csokkentenek. 😆

Megagyaznak neki, hogy minel tobb legyen a drogos es a doppingos, aztan meg a liga fel van haborodva, hogyha balhe van es az NFL rossz hire mutatkozik meg a balheknal.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
a gond az hogy nagy része hülye mint a segg
Negritis
Lehet ehhez annak is köze van, hogy a nagyrészüknek sérült az agya.

Azoknak, akik 1-2 év után kikopnak a ligából, és ez alatt kb amcsi átlagbért kapnak a PSben, kurva sokat számít, mi van a CBA-ban.
Plusz a veteránoknak (elég komoly ügyek vannak, amikor 500k dollár helyett 200(!!!) dollárt fizettek ki, vagy amikor a kifizetés napján vonták kétségbe, hogy tényleg agysérülése van-e az 50+os embernek, akinek 4 különböző orvostól volt erről papírja, és így nem utaltak) se mindegy, mennyit kapnak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 246 — The Mathematician
Volt, aki azzal érvelt, hogy a bevétel 48.5 (inkább 48) százaléka 1700 játékos között meg el, 51.5 (inkább) 52 pedig 31 tulajdonos között, és így annyira nem egálos a sztori. Nyilván nem is lesz
Wyatt
ahhoz a 31hez vegyük már hozzá a szertárostól kezdve az edzőkön keresztül a személyzetet
minjá nem ugyanott vagyunk
mert hogy a bevételekből kapják a fizetésüket
Negritis
Jó, a tulajokat nem kell ugyanúgy félteni, mocsok gazdag mindenki 😀


Csak nekünk "gazdagoknak" jön ki jól, hogy a gazdagok csatáznak a még gazdagabbakkal, hogy kinek legyen még több a pénze, amit az átlagember termel ki nekik
Wyatt
nem féltem egyik oldalt se mert mind kurva gazdag, főleg az átlaghoz képest
akinek van bármilyen szerződése az hogy ha értelmesen csinálja már nem lesz nagy gondja
a gond az hogy nagy része hülye mint a segg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt, aki azzal érvelt, hogy a bevétel 48.5 (inkább 48) százaléka 1700 játékos között meg el, 51.5 (inkább) 52 pedig 31 tulajdonos között, és így annyira nem egálos a sztori. Nyilván nem is lesz
Wyatt
ahhoz a 31hez vegyük már hozzá a szertárostól kezdve az edzőkön keresztül a személyzetet
minjá nem ugyanott vagyunk
mert hogy a bevételekből kapják a fizetésüket
Negritis
Jó, a tulajokat nem kell ugyanúgy félteni, mocsok gazdag mindenki 😀


Csak nekünk "gazdagoknak" jön ki jól, hogy a gazdagok csatáznak a még gazdagabbakkal, hogy kinek legyen még több a pénze, amit az átlagember termel ki nekik

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 246 — The Mathematician
Volt, aki azzal érvelt, hogy a bevétel 48.5 (inkább 48) százaléka 1700 játékos között meg el, 51.5 (inkább) 52 pedig 31 tulajdonos között, és így annyira nem egálos a sztori. Nyilván nem is lesz
Wyatt
ahhoz a 31hez vegyük már hozzá a szertárostól kezdve az edzőkön keresztül a személyzetet
minjá nem ugyanott vagyunk
mert hogy a bevételekből kapják a fizetésüket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sanyi írta meg, hogy 4.25 misi felett negatív hatása van a 17. meccsnek fizuban.

Igen, én amúgy Bazzát is megértem, mert amikor sajnálunk valakit, hogy 15 millió helyett 10 milliót keres évente (3 milliárd forint évente...), akkor az egy minimálisan kellemetlen. Meg az, hogy kockáztatják az épségüket, és csak 5-6 évük van megkeresni a pénzüket (nem mintha bárki tiltaná, hogy utána dolgozzanak...). De amikor egy full átlag második szerződés (mondjuk 3 millió per év, ami 100 év egy normálisan kereső embernek kint) annyi pénzt hoz, hogy két generációra előre megvan az egész pereputty, normális gazdálkodással pedig az életetek végéig megvagytok kb... Na szóval azért na, mindenki tudja, hogy veszélyes (rendőr, tűzoltó, minden, 20 évig dolgoznak addig, mire összejön egy UDFA első éves fizetése), kell gondolni a jövőre, meg a tulajok milyen mocskosul jól járnak ezzel, de azért nagyon nem fogom megsajnálni azt, aki egy hét alatt többet keres, mint én valaha az egész életem során fogok

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Okung fogalmazta meg a legjobban:
Goodell jobban keres, mint egy QB, és jobb biztosítása és nyugdíja van, mint bármelyik jelenlegi vagy volt játékosnak. Aztán ha azt nézzük, ki kockáztatja az életét a pályán, érthető a játékosok álláspontja.
Borbinho
Ki a franc gátolja meg őket hogy évi 30 millió dollárból fullos biztosítást kössenek maguknak?
Meg mi a franc köze van Goodell fizetésének Okungéhoz?
Nem vagyok a tulajok pártján de azért nem keresnek ők olyan rosszul a focizással.
Bazzani
Okungénak semmi. De ő nem is maga miatt lép fel, hanem mert már régóta az NFLPA képviselője. Azonban a ligában lévő játékosok többsége nem tölt el 3 évnél többet a ligában, nem is keresnek annyit, amiből egy életre rendben lesznek, cserébe ugyan úgy kialakul náluk a CTE (plusz más, pl mozgásszervi sérülések), mint a milliomos társaiknál.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Valami azt súgja, hogy itt ma nagyon nem fogadnak el a játékosok semmit és jövőre jó kis lockout jön. Ha emellé még Okungot választanák meg NFLPA vezérének...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Okung fogalmazta meg a legjobban:
Goodell jobban keres, mint egy QB, és jobb biztosítása és nyugdíja van, mint bármelyik jelenlegi vagy volt játékosnak. Aztán ha azt nézzük, ki kockáztatja az életét a pályán, érthető a játékosok álláspontja.
Borbinho
Ki a franc gátolja meg őket hogy évi 30 millió dollárból fullos biztosítást kössenek maguknak?
Meg mi a franc köze van Goodell fizetésének Okungéhoz?
Nem vagyok a tulajok pártján de azért nem keresnek ők olyan rosszul a focizással.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Okung fogalmazta meg a legjobban:
Goodell jobban keres, mint egy QB, és jobb biztosítása és nyugdíja van, mint bármelyik jelenlegi vagy volt játékosnak. Aztán ha azt nézzük, ki kockáztatja az életét a pályán, érthető a játékosok álláspontja.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1230874632678449155?s=19
Cruyffista
A játékosok eléggé ellenzik az új CBA-t, elég meglepő lenne ha mégis átmenne idén.
Így megúszhatja a Cowboys.
Viszont ha mégis elfogadják, akkor elég sok roster move lesz a kövi pár hétben.
Borbinho
De amúgy mi olyan hátrányos a játékosokra nézve ami miatt így élből elutasítják?
Nem ástam bele annyira magam a témába de amit láttam az egyik sem vészes.
Watt egyből elutasította azt olvastam, az évi 3 meccsével amin pályára tud lépni...
Bazzani
Okung írt két elég hosszú threadet twitteren ezzel kapcsolatban. Lényegében az a bajuk, hogy a 2006os CBA-ban jobb részesedésük volt, és attól hogy jobb lenne az új CBA, mint a 2011es, attól még nem feltétlen előnyös nekik.
Plusz nyilván a 17 meccses alapszezon.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt, aki azzal érvelt, hogy a bevétel 48.5 (inkább 48) százaléka 1700 játékos között meg el, 51.5 (inkább) 52 pedig 31 tulajdonos között, és így annyira nem egálos a sztori. Nyilván nem is lesz

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/AdamSchefter/status/1230874632678449155?s=19
Cruyffista
A játékosok eléggé ellenzik az új CBA-t, elég meglepő lenne ha mégis átmenne idén.
Így megúszhatja a Cowboys.
Viszont ha mégis elfogadják, akkor elég sok roster move lesz a kövi pár hétben.
Borbinho
De amúgy mi olyan hátrányos a játékosokra nézve ami miatt így élből elutasítják?
Nem ástam bele annyira magam a témába de amit láttam az egyik sem vészes.
Watt egyből elutasította azt olvastam, az évi 3 meccsével amin pályára tud lépni...

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1230874632678449155?s=19
Cruyffista
A játékosok eléggé ellenzik az új CBA-t, elég meglepő lenne ha mégis átmenne idén.
Így megúszhatja a Cowboys.
Viszont ha mégis elfogadják, akkor elég sok roster move lesz a kövi pár hétben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
 twitter.com/AdamSchefter/status/1230874632678449155?s=19
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A liga elfogadta az új CBA-t, a játékosok a jövő héten döntenek.
Cruyffista
Amit ők saját maguk írtak, bámulatos hol tart már a tudomány... na majd ha rájönnek, hogy a föld banán alakú!
sutianap
A liga elfogadta az új CBA-t, a játékosok a jövő héten döntenek.
Cruyffista
Amit ők saját maguk írtak, bámulatos hol tart már a tudomány... na majd ha rájönnek, hogy a föld banán alakú!
sutianap
Te most gyakorlatilag lemajmoztad a játékosokat? Ejnye bejnye 😛 😉
dande
Csak a ☻!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
A liga elfogadta az új CBA-t, a játékosok a jövő héten döntenek.
Cruyffista
Amit ők saját maguk írtak, bámulatos hol tart már a tudomány... na majd ha rájönnek, hogy a föld banán alakú!
sutianap
A liga elfogadta az új CBA-t, a játékosok a jövő héten döntenek.
Cruyffista
Amit ők saját maguk írtak, bámulatos hol tart már a tudomány... na majd ha rájönnek, hogy a föld banán alakú!
sutianap
Te most gyakorlatilag lemajmoztad a játékosokat? Ejnye bejnye 😛 😉
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
A liga elfogadta az új CBA-t, a játékosok a jövő héten döntenek.
Cruyffista
Amit ők saját maguk írtak, bámulatos hol tart már a tudomány... na majd ha rájönnek, hogy a föld banán alakú!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
A liga elfogadta az új CBA-t, a játékosok a jövő héten döntenek.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1230599827240648709?s=19

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy de johetne 😊