NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.591943334185692/3132378583475475/?type=3&theater
Wyatt
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.591943334185692/3132378583475475/?type=3&theater

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már csak kb 20 csapattal kell kibővíteni a rájátszást, hogy mi is bejussunk.
Bazzani
2017-ben pont bejutottatok volna így.
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/1230292238170591232
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Borzalmas döntés, csakúgy, mint az mlb-é, de hát úgy is lenyomnak mindent az egyszeri néző torkán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Már csak kb 20 csapattal kell kibővíteni a rájátszást, hogy mi is bejussunk.

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Kár. Minden olyan hetedikre aki megérdemelné hogy bejusson jut 10 hetedik aminek semmi keresnivalója nem lenne a POban.
De végül is csoda hogy ebben a kapzsi világban eddig bírta a jelenlegi lebonyolítási formátum
Black_Adder
Ezért tényleg nagyon nagy kár , nemcsak a PO résztvevők színvonala miatt hanem az alapszakasz sem lesz már ennyire izgalmas várhatóan....
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Ha jól értem a 4. lötyögős előszezon meccs helyett, lesz egy téttel bíró és mivel 3 meccs lenne a wc körben gondolom lesznek 7 órás meccsek is.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kár. Minden olyan hetedikre aki megérdemelné hogy bejusson jut 10 hetedik aminek semmi keresnivalója nem lenne a POban.
De végül is csoda hogy ebben a kapzsi világban eddig bírta a jelenlegi lebonyolítási formátum

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek ilyen fizetéssel TeddyBear merre köt ki?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az, hogy a lenyeg az uzlet. Tobb meccs marpedig tobb penzt hoz. Es epp ezert akarjak az alapszakaszt is meghosszabbitani.

Mondjuk azt szivesebben is nezem, mint a ratyi eloszezont a nulla tettel, aminel vegig azert imadkozom, nehogy megseruljon valaki a bohockodas kozbe.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Szerintem azért jutnak bye weekes csapatok többségben SB-ba, mert szimplán az alapszakasz alatt is kijön, hogy ők általában magasabb szintet képviselnek, nem feltétlen a pihenőhét miatt. Idén például a Steelers és a Rams jutott volna be hetedik seeden, hiányoztak ezek a csapatok bárkinek is az alapján, amit alapszakaszban produkáltak? Hát nem tudom, szerintem ezt a döntést gyakorlatilag semmi nem indokolta, nem látom mi a változásból származó szakmai előny.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyelore nem tudom eldonteni, ez jo lesz e vagy rossz. Marmint az nekem tetszik, hogy eltorlik a masodik kiemelest, de az nem feltetlenul, hogy tobb csapat jut be a playoffba.

Nem orulnek, ha a vegen az lenne, mint a soccerben, hogy addig toljak ki a letszamot a vbkre meg Ebkre, hogy Madagaszkar es tarsai is kijutnak, aztan emiatt csomo csoportkor bohockodassal er fel.

Siman lehet, hogy ez a kiserlet a visszajara sul el, es meg tobb NFL-meccs fullad majd az unalomba a playoffban.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszlát jól bevált playoff, helló 7th seed.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1230276415813230592

Még értékesebb lesz az 1 hét extra pihenő. Főleg ezért.
 twitter.com/AdamStites_/status/1230277022443802624

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
két érdekes ábra a tavalyi szezonról: csapatok mennyit és milyen messze passzolnak a mérkőzések különböző fázisában, van pár érdekes görbe

 twitter.com/EuanDewar/status/1230121515485736960
ZERO_L
A Skinsnel egy évtizeddel el vannak csúszva 😀 a Tampanal adom h kb a grafon kívülről indul a vonal 😀
Cowboysnal lol h kb pont akkor futnak amikor 50-50 a meccs...
A KC meg a Titans mutatja legjobban h nem csak 1 féle módon lehet nyerni az NFL-ben (nyilván a KC-é ami nagyobb eséllyel beválik, de kell hozzá egy Mahomes is).

Reich baszki nagyon bízik a futásban (vagy inkább nagyon nem Brissettben)

Szerk:

Lol a másodiknál a Tampa 😀😀
A Frisconal elgondolkoznek Jimmy elcserélésén.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
két érdekes ábra a tavalyi szezonról: csapatok mennyit és milyen messze passzolnak a mérkőzések különböző fázisában, van pár érdekes görbe

 twitter.com/EuanDewar/status/1230121515485736960



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/B8oc_sOhTlz/?hl=hu
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/02/14/todd-haley-hired-as-offensive-coordinator-at-sarasota-high-school/
ulpianus
Jobb lesz ott neki!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
 twitter.com/247Sports/status/1228398216389021696?s=19

Hoppá. Ha valaki elmenne pl egy kis egyetemről 2 év után, az vajon később jatszhatna az NFL-ben?

Borbinho
Persze, miért ne?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/247Sports/status/1228398216389021696?s=19

Hoppá. Ha valaki elmenne pl egy kis egyetemről 2 év után, az vajon később jatszhatna az NFL-ben?

Az NCAA-nak mondjuk komoly gondot is jelenthet, mert aki nem is akart nfl-be jutni is elgondolkozhat a profi karrieren.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/B8j7C-gJtI3/?hl=hu
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/02/14/todd-haley-hired-as-offensive-coordinator-at-sarasota-high-school/
ulpianus
Kommentár nélkül rovat, tényleg nincs mit hozzátenni
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/02/14/todd-haley-hired-as-offensive-coordinator-at-sarasota-high-school/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Van egy olyan kérdésem, hogy egy csapatban játszat egyszerre két franchise tagelt játékos? Olyanformán értem, hogy a saját tag-ed rárakod a saját játékosodra, majd cserélsz egy másik csapat által tagelt játékosért.

Ilyenkor július 15-ig meg kell egyezned az egyikkel vagy vissza kell venni valamelyik tag-et? Esetleg ez egy kivétel?

Nem találkoztam még ilyennel a gyakorlatban, de igazából kizáró okkal sem futottam össze a szabályzatban.
Fast Willie
Each team only has one franchise tag (of either the exclusive or non-exclusive forms) and one transition tag per year. The transition tag can only be used if the team does not use a franchise tag.
sutianap
kivéve utolsó CBA évben. ergo ha március 18-ig nem írják alá az új CBA-t, akkor idén franchise ÉS transition tag-et is kioszthatnak a csapatok
Borbinho
meg kell keresni a kérdés mögötti kérdést, az 22, de Terell Edmundsnak az opcióját se hívjuk le, remélem, Minka Vidor dawinneris.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van egy olyan kérdésem, hogy egy csapatban játszat egyszerre két franchise tagelt játékos? Olyanformán értem, hogy a saját tag-ed rárakod a saját játékosodra, majd cserélsz egy másik csapat által tagelt játékosért.

Ilyenkor július 15-ig meg kell egyezned az egyikkel vagy vissza kell venni valamelyik tag-et? Esetleg ez egy kivétel?

Nem találkoztam még ilyennel a gyakorlatban, de igazából kizáró okkal sem futottam össze a szabályzatban.
Fast Willie
Each team only has one franchise tag (of either the exclusive or non-exclusive forms) and one transition tag per year. The transition tag can only be used if the team does not use a franchise tag.
sutianap
kivéve utolsó CBA évben. ergo ha március 18-ig nem írják alá az új CBA-t, akkor idén franchise ÉS transition tag-et is kioszthatnak a csapatok (mondjuk a tagekről meg március 10-ig kell nyilatkozni)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Van egy olyan kérdésem, hogy egy csapatban játszat egyszerre két franchise tagelt játékos? Olyanformán értem, hogy a saját tag-ed rárakod a saját játékosodra, majd cserélsz egy másik csapat által tagelt játékosért.

Ilyenkor július 15-ig meg kell egyezned az egyikkel vagy vissza kell venni valamelyik tag-et? Esetleg ez egy kivétel?

Nem találkoztam még ilyennel a gyakorlatban, de igazából kizáró okkal sem futottam össze a szabályzatban.
Fast Willie
Each team only has one franchise tag (of either the exclusive or non-exclusive forms) and one transition tag per year. The transition tag can only be used if the team does not use a franchise tag.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak