NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/CFBONFOX/status/1224168756793901056/photo/1
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/82171615_1509503712547186_7477626385495204612_n.jpg?stp=c226.0.679.679a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=k4n4RHDJPeIQ7kNvgFOh8Kg&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDILYVVjw3k2YVcr_6JtqOfnqlx9yhc8x04PbuGk25AIA&oe=6637498D
Shannon Sharpe on Instagram: "Y’ALL PLAY TOO MUCH 🤣🤣🤣"
81K likes, 1,512 comments - shannonsharpe84 on February 3, 2020: "Y’ALL PLAY TOO MUCH 🤣🤣🤣".

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
eccerűbb lett volna a padot filmezni és azt elemezni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
KC topicba is betettem, ide is befer:

Oh wow. Igy nem csoda, hogy nagy szaja van Clarknak. Nem csak az edzoi keszitettek fel a 9ers ellen, de volt ra embere, hogy a 9ers OL tendenciajairol keszitsenek elemzes. Kinek melyik testtartasa milyen kovetkezo jatekrol arulkodik. Persze korabban is volt mar rola szo, hogy a ST-t is elemzik ilyen szempontbol, de azert jol mutatja, hogy mekkora munka van abban, hogy akar csak egy kicsiny elonyt megszerezz a masikkal szemben:

 twitter.com/ErikBurkhardt/status/1224109760108269568?s=20
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Háttér?! 😁

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/82729815_2301879353245748_2406461638817907246_n.jpg?stp=c202.0.606.606a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=cFrOiGFuHfkQ7kNvgEmt3n6&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBs7lLWcxJ8CTj8DlNx1rz0x9rdypu9LQMn8MKW4_xDHA&oe=66373EB1
NFL on Instagram: ""It’s not often you get to meet your idols. In this picture, I was lucky enough to be with almost all of them. I am so thankful for them inspiring me to be the best I could be! This is truly my dream, coming true." (via @tombrady)"
265K likes, 1,323 comments - nfl on February 3, 2020: ""It’s not often you get to meet your idols. In this picture, I was lucky enough to be with almost all of them. I am so thankful for the...".
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Nem értem ezt a bírózást!
20-10 10 perccel a vége elött, mit vétett a KC h nem támadót tovább a 49ers?
3&15re miért kell benyelni egy 40 yardos passzt?
Samuel(aki addig MVP volt) miért lett elhanyagolva?
steelwolf
Nézd meg azt a 3 & 15-t amikor a falemberen tuljutva a derekán hátulról húzzák vissza. Ez nem holding ez már dupla holding 😀
Vagy amikor egy akkora offsideot nem fújtak be, hogy még a full vak ember is látta.
Senki nem vonta kétségbe, hogy ettől függetlenül Mahomes megdobta , Gerappa meg nem vagy hogy Reid tudta mit kell hívni,Shanny kicsit elizgulta, de azért olyan callok voltak a 4. negyedben ami egyértelműen a KC-t segítették és nem a DPIra gondolok.
De ahogy a Frisco topicba említettem itt az edzői és bírói gárda együtt cseszte el, Gerappa meg nem javított egyedül amikor csak egy üres elkapot kellett volna eltalálnia és túl dobta 2-3 méterrel.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Nem értem ezt a bírózást!
20-10 10 perccel a vége elött, mit vétett a KC h nem támadót tovább a 49ers?
3&15re miért kell benyelni egy 40 yardos passzt?
Samuel(aki addig MVP volt) miért lett elhanyagolva?
steelwolf
A Saints tavaly miert nem vezetett mar 25-tel, amikor feldobtak a labdat es Robey-Coleman kinyirta Lewist? Nem ertettem mar ott sem a birozast, elobb el kellett volna dontenie Breeseknek a meccset.
Stez
Jogos, bár, ha jól emlékszem volt még egy utolsó lövésük, nem az elmaradt DPI volt az utolsó drive.
csi77
A hosszabbításban volt már csak driveunk. Ha ott megadják a büntit végig lepörgettük volna az órát, és akkor mezőnygól kísérlet. Nyilván az is benne lett volna hogy kimarad, de ezt már sosem fogjuk megtudni.


több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem értem ezt a bírózást!
20-10 10 perccel a vége elött, mit vétett a KC h nem támadót tovább a 49ers?
3&15re miért kell benyelni egy 40 yardos passzt?
Samuel(aki addig MVP volt) miért lett elhanyagolva?
steelwolf
A Saints tavaly miert nem vezetett mar 25-tel, amikor feldobtak a labdat es Robey-Coleman kinyirta Lewist? Nem ertettem mar ott sem a birozast, elobb el kellett volna dontenie Breeseknek a meccset.
Stez
Jogos, bár, ha jól emlékszem volt még egy utolsó lövésük, nem az elmaradt DPI volt az utolsó drive.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb remek ok, hogy miért nem szabad túlfizetni futókat.
 twitter.com/Marcus_Mosher/status/1224351636723769344

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 twitter.com/Johnubacon/status/1224116063702593536
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem értem ezt a bírózást!
20-10 10 perccel a vége elött, mit vétett a KC h nem támadót tovább a 49ers?
3&15re miért kell benyelni egy 40 yardos passzt?
Samuel(aki addig MVP volt) miért lett elhanyagolva?
steelwolf
A Saints tavaly miert nem vezetett mar 25-tel, amikor feldobtak a labdat es Robey-Coleman kinyirta Lewist? Nem ertettem mar ott sem a birozast, elobb el kellett volna dontenie Breeseknek a meccset.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem értem ezt a bírózást!
20-10 10 perccel a vége elött, mit vétett a KC h nem támadót tovább a 49ers?
3&15re miért kell benyelni egy 40 yardos passzt?
Samuel(aki addig MVP volt) miért lett elhanyagolva?
több mint 4 éve
jr79 New England Patriots 71
Hogy találom meg a félidőben leadott fantasztikus szezonfilmet amit minden évben le szoktak adni a Halftime show után az adott szezonról?
zavi27
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
már a szombati TT videóban is feltűnt, de a tegnapiban vált bizonyossá, hogy Ricsiék elég tróger helyen ültek
 www.youtube.com/watch?v=4SavdkFzIuk

nem igaz, hogy a hosszanti lelátón nem tudtak volna kialakítani a tv-seknek egy helyet...
NB2
Ott gondolom a VIP helyek vannak aranyáron.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
már a szombati TT videóban is feltűnt, de a tegnapiban vált bizonyossá, hogy Ricsiék elég tróger helyen ültek
 www.youtube.com/watch?v=4SavdkFzIuk

nem igaz, hogy a hosszanti lelátón nem tudtak volna kialakítani a tv-seknek egy helyet...
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Hogy találom meg a félidőben leadott fantasztikus szezonfilmet amit minden évben le szoktak adni a Halftime show után az adott szezonról?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hé há miez má az ismétlésből kihagyták HFTS top3 evert azért ez már komoly botrány JLot meg Piquenénit mellőzni 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....

empty taxi
Dehogy csak ott maradt a bemelegítő forró c(s) ookie nyoma 😛
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bíróilag én megértem, ha felbaszott valakit az aránytalanság zászlók terén, de őszintén szólva egyáltalán nem emlékszem olyan téves döntésre, aminek komoly befolyása volt a meccsre (vagy ha igen, az challengelve lett), és bírói ámokfutásra sem. Konkrétan itt olvastam először erről a dologról.
Cruyffista
Az a gond, hogy sok kicsi apró tolás volt a KC irányába és ez így sok volt. Elismerve, hogy ezt a meccset azért Shanahan is elkúrta rendesen!
1 A KC úgy lett 2. (azon kívül persze, hogy a pats kikapott a miamitól), hogy elég véleményes bírói döntésekkel nyert Bostonban. Ott volt egy be nem fújt TD (ami az volt), itt szintén befújtak egy véleményes TD-t, csakhogy itt úgy, hogy TD. Mondván ha nem az, majd visszavesszük. Bostonban ezt miért nem lehetett???
2. Eredménykövetőben a PO alatt többször felvetődött, hogy a PO-ban megváltozott a játékvezetők hozzáállása. Jóval kevesebb sárga volt, gyakorlatilag offside/false start és tényleg ordas nagy DPI/OPI-k lettek lefújva. Erre mi történik a Titans meccsen? 3 O holding jött a titánokra fújva, visszatolva őket hátrébb, ráadásul az egyik szinte már a snap pillanatában 😊
3. SB: Az első félidőben véleményes OPI volt Kittle-ön? Cserébe a DPI-t meg befújták Kelce ellen a 4. negyedben! Nálam mind a kettő erősen véleményes, a játékvezetői felfogás változtatása miatt egyiket sem fújtam volna be!
Hirtelen, fáradtan, melóban ennyi...
NB2
Ok. Akkor ezek szerint nem lattad az utolso heti 9ers-Hawks meccset amin az dolt el, hogy 1. kiemelest vagy 6. kiemelest kapnak-e. Ott is volt jopar sarga a 9ers iranyaba. es?

Tegnap sem azon mult.DPI-nel a vedo nem kereste a labdat csak Kelcet akadalyozta. Egyertelmu papir szerint. OPI szintugy, ahol Kittle ellokte a kezet a vedonek.

Ket jo csapat jatszott, egy izgalmas meccset, abszolut nem a birokon mult. Az gyozott amelyik eppen jobb volt. A Chiefs ezt csinalta egesz PO-ban. Hot es Cold periodusok valtakoztak. Mindenki tudta, hogy jonni fog Hot szakasz a Cheifsnel, a kerdes csak annyi volt, hogy 10-14 vagy 21 pontot szereznek-e ismet par perc leforgasa alatt es tudja-e ezt kompenzalni a 9ers O.

Majdnem kitartottak, de Mahomas azt csinalta amit Mahomes szokott.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem ugyanaz a kettő, lásd Malzahn könyve mely alapvetés a témában

 www.amazon.com/Hurry-Up-No-Huddle-Offensive-Philosophy/dp/1585186546
r.baggio
Ok köszi a felhomályosítást 😊
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Bíróilag én megértem, ha felbaszott valakit az aránytalanság zászlók terén, de őszintén szólva egyáltalán nem emlékszem olyan téves döntésre, aminek komoly befolyása volt a meccsre (vagy ha igen, az challengelve lett), és bírói ámokfutásra sem. Konkrétan itt olvastam először erről a dologról.
Cruyffista
Az a gond, hogy sok kicsi apró tolás volt a KC irányába és ez így sok volt. Elismerve, hogy ezt a meccset azért Shanahan is elkúrta rendesen!
1 A KC úgy lett 2. (azon kívül persze, hogy a pats kikapott a miamitól), hogy elég véleményes bírói döntésekkel nyert Bostonban. Ott volt egy be nem fújt TD (ami az volt), itt szintén befújtak egy véleményes TD-t, csakhogy itt úgy, hogy TD. Mondván ha nem az, majd visszavesszük. Bostonban ezt miért nem lehetett???
2. Eredménykövetőben a PO alatt többször felvetődött, hogy a PO-ban megváltozott a játékvezetők hozzáállása. Jóval kevesebb sárga volt, gyakorlatilag offside/false start és tényleg ordas nagy DPI/OPI-k lettek lefújva. Erre mi történik a Titans meccsen? 3 O holding jött a titánokra fújva, visszatolva őket hátrébb, ráadásul az egyik szinte már a snap pillanatában 😊
3. SB: Az első félidőben véleményes OPI volt Kittle-ön? Cserébe a DPI-t meg befújták Kelce ellen a 4. negyedben! Nálam mind a kettő erősen véleményes, a játékvezetői felfogás változtatása miatt egyiket sem fújtam volna be!
Hirtelen, fáradtan, melóban ennyi...
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Nem ugyanaz a kettő, lásd Malzahn könyve mely alapvetés a témában

 www.amazon.com/Hurry-Up-No-Huddle-Offensive-Philosophy/dp/1585186546

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
a no huddle még csak nem is feltétlen jelent hurry-upot. Attól hogy nincs huddle, emiatt az ellenfél nem tud cserélni, még nem kötelező gyorsan elindítani a playt, lehet pörgetni az órát snap előtt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látszik, hogy ritkán Maddenozok konzolon vagy PCn 😛