NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Szerintem egyértelmű az MVP cím, Vinovichnak kellett volna kapnia. Nagyon sokat futott a meccsen, beszélt is, biztos elfáradt ilyen teljesítmény mellett.
A pályafutása megkoronázása lett volna.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Shanahan-nek nem lesznek könnyű napjai. Az a muris, hogy Reidnek esélye se volt, hogy elronthassa. 😀

Amúgy a félidei és meccs végi gyáváskodásra és rossz menedzselésre fogják majd a vereséget nagyon sokan, pedig tulajdonképpen nem az döntött, hanem az, hogy a Chiefsnek összejött 2-3 játék a 4. negyedben, a legfontosabb pillanatban, a Ninersnek meg nem. Ha Shanny jobban menedzselt volna, de ugyanígy a Chiefsnek jön össze a 2-3 döntő play, akkor is ez a végeredmény.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Mondjuk 78s QB ratinggel SB MVPnek lenni.... fordítás ide vagy oda.... minimum vicces na 😊 ilyenkor lehetne csapat MVP vagy Coach MVP cím 😊dande
Szerintem nem box score-t és QB ratinget kell nézni ilyenkor, hanem azt, hogy a meccs alakulására melyik játékosnak volt a legnagyobb hatása. A játékosok közül Mahomes keze van benne leginkább a Chiefs fordításában, és a meccsen rengeteg fontos futása volt, ami miatt tovább haladhattak fontos pillanatokban. Amikor meg kellett dobni a nagyot, akkor medobta, ráadásul kis túlzással tényleg a semmiből felállva a padlóról intek, homály passzok után. Senki nem volt olyan domináns igazság szerint, hogy ezt ne ő kapja.
Cruyffista
szerintem meg chris jones volt simán a legjobb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/BFawkesESPN/status/1224192165481472000?s=20
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Én őszintén nem értem most a bírózást.
Persze, menetrendszerűen jön minden meccsen, de most komolyan, mi volt ennyire kurva gáz?
Az OPI meg a vonalas TD?
Az OPi az OPI volt, a vonalas TD meg megadható.
tenorx
Én inkább fordítva mondanám. A vonalas TD-re nem volt egyértelmű bizonyíték, hogy nem TD -> Sima TD.

Az OPI erősen véleményes, azért ne legyen már ennyire SarcastaBall. Más kérdés, hogy örültem, hogy befújták, mert nem érdemelték volna meg a pontokat ott az első félidő végén a beszari hozzáállás miatt.

Szerkesztette: Duff
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én őszintén nem értem most a bírózást.
Persze, menetrendszerűen jön minden meccsen, de most komolyan, mi volt ennyire kurva gáz?
Az OPI meg a vonalas TD?
Az OPi az OPI volt, a vonalas TD meg megadható.
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Na akkor 50 év szünet 😁😁😁
ThundersNFL
Vinovichnak reméljük.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Na akkor 50 év szünet 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 233
Mondjuk 78s QB ratinggel SB MVPnek lenni.... fordítás ide vagy oda.... minimum vicces na 😊 ilyenkor lehetne csapat MVP vagy Coach MVP cím 😊dande
Szerintem nem box score-t és QB ratinget kell nézni ilyenkor, hanem azt, hogy a meccs alakulására melyik játékosnak volt a legnagyobb hatása. A játékosok közül Mahomes keze van benne leginkább a Chiefs fordításában, és a meccsen rengeteg fontos futása volt, ami miatt tovább haladhattak fontos pillanatokban. Amikor meg kellett dobni a nagyot, akkor medobta, ráadásul kis túlzással tényleg a semmiből felállva a padlóról intek, homály passzok után. Senki nem volt olyan domináns igazság szerint, hogy ezt ne ő kapja.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk 78s QB ratinggel SB MVPnek lenni.... fordítás ide vagy oda.... minimum vicces na 😊 ilyenkor lehetne csapat MVP vagy Coach MVP cím 😊
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Shanny nagyobb choker lett, mint 24 órával ezelőtt, nem kis bravúr. Ugyanakkor nem szabad tőle elvenni, hogy milyen csapatot rakott össze, milyen futójátékot kreált úgy, hogy az offense-ben 3-4 átlag feletti játékos van, meg egyelit Kittle személyében, a többiek full középszer. Sztem ők nem fognak úgy visszaesni, mint a Rams, de az nagy kérdés, hogy tudnak-e majd, baszott erős az a csoport.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na, csak összejött Mahomesnak a bajnoki cím, megvan a hollywoodi sztori, ez a lényeg
Wyatt
Most mi a **sz bajod van!
Tomnak van 6 gyűrűje, több mint érdekes meccsekkel!
Enged el!
steelwolf
Engedd. Nincs semmi baj, ennek így kellett lennie
Wyatt
Bocsánat!
*engedd
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, csak összejött Mahomesnak a bajnoki cím, megvan a hollywoodi sztori, ez a lényeg
Wyatt
Most mi a **sz bajod van!
Tomnak van 6 gyűrűje, több mint érdekes meccsekkel!
Enged el!
steelwolf
Engedd. Nincs semmi baj, ennek így kellett lennie

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na, csak összejött Mahomesnak a bajnoki cím, megvan a hollywoodi sztori, ez a lényeg
Wyatt
Most mi a **sz bajod van!
Tomnak van 6 gyűrűje, több mint érdekes meccsekkel!
Enged el!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Na, csak összejött Mahomesnak a bajnoki cím, megvan a hollywoodi sztori, ez a lényeg
Wyatt
ha Shanahan nem akkora balfarok, a bírókkal együtt sem nyerték volna meg
ennyi hibát nem lehet egy SB-ben hozni

szerintem amúgy baromira nem volt jó meccs (és nem azért mert a pats nem volt ott)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Brady aláírt már vmit? 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, csak összejött Mahomesnak a bajnoki cím, megvan a hollywoodi sztori, ez a lényeg

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 233
 www.youtube.com/watch?v=lbkafMhmvMo
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
AP milyen díjat kapott?
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/75451540_127427798488731_7186489229860405248_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=RONzIrlzjSgAb62mzQ3&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfC-JGewRqSuRN0h0CN1xC92VotpEEqtNFjtgCRtjU1HKg&oe=662E2021
Watch LIVE: Hall of Famer Troy Polamalu getting measured for his Bronze Bust made by Blair Buswell Studios Pittsburgh Steelers | #PFHOF20 | By Pro Football Hall of FameFacebook
Watch LIVE: Hall of Famer Troy Polamalu getting measured for his Bronze Bust made by Blair Buswell Studios Pittsburgh Steelers | #PFHOF20

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 twitter.com/RapSheet/status/1224067380768333825
Cruyffista
Deboo nagy színész! 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondok egy durvát, de nem csak a sackszám a lényeg. Bár Barrettnek volt a legtöbb, pl összességében Chandler Jones simán jobb volt.

Sőt, a Watt-felvetésre. Nálam az Év csapata cikkemben ő került be közülük egyedül.

Gilmore-nak nem volt FF meg sack? Hát milyen szörnyű, hogy egy konkrétan 0 pass rush playre elküldött CB nem hoz sackeket. Az a 47-es irányítómutató, meg a hat interception, két pick-six vs egy TD az azért eléggé meggyőző.

Plusz, Donald, Barrett, Jones, etc. 0 PO-s csapat, vs a liga legkevesebb pontját engedő D első számú játékosa. Ha valaki szerint ez semmit nem számít, az ámítja magát

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
...

Gilmore mondjuk egy darab Miami elleni meccset leszámítva az idény simán legjobb CB-je volt, és mivel nem volt olyan összteljesítmény senkitől, ami egyértelműen megelőzi, ezért szerintem teljesen jó helyre ment.

Te kinek adtad volna a DPoY-t?
Wyatt
Wattnak, nyilván. 😊
Passrushban liga 4. volt 14,5 sackkel, de mellette volt 10 levédekezett passz, 2 INT, 8 forced fumble, 4 fumble rec, és futás ellen is jó volt, tehát egy elég összetett és komplett teljesítményt nyújtott.

Gilmore pedig egy top CB teljesítményre megkapta, úgy, hogy a számai nem kiugróak, és a D játék más elemeiben (FF: nulla, sack: nulla, stb… ) nem sokat mutatott.

Én ebben azt látom, hogy a passzjáték dominanciája miatt nagyon felértékelődött a CB poszt, és egy ott lehozott magas szintű, de „egysíkú” teljesítményt most ennyire értékelnek.

Szvsz akkor lenne ez a dolog egyértelmű, ha valami bődületesen kilógna a CB mezőnyből, vagy ha a mostani számai mellé még sokoldalú is lett volna. Legalábbis korábbi években, (mondjuk JJ Watt vagy Donald esetében) ez volt a gyakorlat.

De nézhetjük úgy is, hogy idén nem volt annyira egyértelműen domináns teljesítmény, mint korábban néhány évben, hanem volt 3-4 játékos aki szóba jöhetett, ezek közül az egyik kapta. Igazából nincs ezzel gond, bárki más kapta volna, lehetne kérdezni hogy miért nem X vagy Y?
Jan
...vagy Barrett!
58 tackle, 19.5 sack, 6 PDef, 1 INT, 6 FF!
Csak hát csóri gyerek a Tampában játszik!
steelwolf
Mondjuk ezt meg leszarnam. O nem a legertekesebb jatekos, az annak szol, mennyire huzod fel a csapatod. De dpoy siman lehetett volna, mert embertelen idenye volt. Persze, tudom, az nfl szarhazi szervezet, ilyen nevek nem fognak megkapni ilyen nivos elismerest.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
De nézhetjük úgy is, hogy idén nem volt annyira egyértelműen domináns teljesítmény, mint korábban néhány évben, hanem volt 3-4 játékos aki szóba jöhetett, ezek közül az egyik kapta. Igazából nincs ezzel gond, bárki más kapta volna, lehetne kérdezni hogy miért nem X vagy Y?
Jan
Valójában ez a megoldás.
Nem volt egy egyértelműen megkérdőjelezhetetlenül kiemelkedő teljesítmény, így megkapta a legjobb CB-teljesítmény, ami sokaknál még csak nem is a legjobb CB-teljesítmény.
Ez ilyen év volt. Amennyire egyértelmű volt Lamar, annyira nem Gilmore. Na bumm.
Nem érdemtelenül kapta, és senkire se lehet rámutatni, hogy neki járt volna.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 233
 twitter.com/RapSheet/status/1224067380768333825