NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
...

Gilmore mondjuk egy darab Miami elleni meccset leszámítva az idény simán legjobb CB-je volt, és mivel nem volt olyan összteljesítmény senkitől, ami egyértelműen megelőzi, ezért szerintem teljesen jó helyre ment.

Te kinek adtad volna a DPoY-t?
Wyatt
Wattnak, nyilván. 😊
Passrushban liga 4. volt 14,5 sackkel, de mellette volt 10 levédekezett passz, 2 INT, 8 forced fumble, 4 fumble rec, és futás ellen is jó volt, tehát egy elég összetett és komplett teljesítményt nyújtott.

Gilmore pedig egy top CB teljesítményre megkapta, úgy, hogy a számai nem kiugróak, és a D játék más elemeiben (FF: nulla, sack: nulla, stb… ) nem sokat mutatott.

Én ebben azt látom, hogy a passzjáték dominanciája miatt nagyon felértékelődött a CB poszt, és egy ott lehozott magas szintű, de „egysíkú” teljesítményt most ennyire értékelnek.

Szvsz akkor lenne ez a dolog egyértelmű, ha valami bődületesen kilógna a CB mezőnyből, vagy ha a mostani számai mellé még sokoldalú is lett volna. Legalábbis korábbi években, (mondjuk JJ Watt vagy Donald esetében) ez volt a gyakorlat.

De nézhetjük úgy is, hogy idén nem volt annyira egyértelműen domináns teljesítmény, mint korábban néhány évben, hanem volt 3-4 játékos aki szóba jöhetett, ezek közül az egyik kapta. Igazából nincs ezzel gond, bárki más kapta volna, lehetne kérdezni hogy miért nem X vagy Y?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/83661875_2745799222154262_5183886857777096865_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=qnVAkVxjOYYAb6OnNk3&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAPiz23Ma0cUJw1L7U85gyJZdfaeGe5L8UXGIzZ8XGwaA&oe=66297E52
NFL on Instagram: "Best in the game. 🏆🔥 #NFLHonors"
289K likes, 1,111 comments - nflFebruary 1, 2020 on : "Best in the game. 🏆🔥 #NFLHonors".
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt nem csodálom, hogy Donaldnak nem adták oda újra, sokkal jobb idényére is maradt már el neki. Sherman sem volt rossz, de Gilmore is hozta azokat a számokat, csak feltűnőbb volt a rengeteg interceptionje miatt

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na pont ezt akartam írni, hogy oké, hogy irányító kapja, nem a három WR vagy egy RB egyike, de akkor miért olyan, aki még a QB-k közül is kb a harmadik legjobb volt csak 😀

De így jól jött ki, hogy az 1/1 és az 1/2 a legjobb

Gilmore mondjuk egy darab Miami elleni meccset leszámítva az idény simán legjobb CB-je volt, és mivel nem volt olyan összteljesítmény senkitől, ami egyértelműen megelőzi, ezért szerintem teljesen jó helyre ment.

Te kinek adtad volna a DPoY-t?
Wyatt
Ha mar corner, Sherman semmivel sem hozott rosszabb statisztikakat, csak kivetelesen ot keson kezdtek el hype-olni, Gilmore-t meg mar a szezon elejetol. Ugyhogy o pontosan ugyanannyira megkaphatta volna szerintem. Mint ahogy Donald is peldaul, csak mivel nem volt 88 sackje, meg a Rams sem volt jo, ezert alap volt, hogy nem adjak oda neki.

De Gilmore dijaval sincs baj, barmelyik kapja, azt mondom, jogos.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
 twitter.com/AdamSchefter/status/1223753285951160320?s=19
Cruyffista
Nyolc emberből nulla van ott a SB-on.
Sobri Jóska
honnan tudod, hogy nincsenek ott?😊
(Bosa tuti ott van 😊 )
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ez sem rossz... kár h valóban nem ott HC még... 😀
 twitter.com/AdamSchefter/status/1223967326384672769
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
 twitter.com/AdamSchefter/status/1223753285951160320?s=19
Cruyffista
Nyolc emberből nulla van ott a SB-on.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na pont ezt akartam írni, hogy oké, hogy irányító kapja, nem a három WR vagy egy RB egyike, de akkor miért olyan, aki még a QB-k közül is kb a harmadik legjobb volt csak 😀

De így jól jött ki, hogy az 1/1 és az 1/2 a legjobb

Gilmore mondjuk egy darab Miami elleni meccset leszámítva az idény simán legjobb CB-je volt, és mivel nem volt olyan összteljesítmény senkitől, ami egyértelműen megelőzi, ezért szerintem teljesen jó helyre ment.

Te kinek adtad volna a DPoY-t?

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Poén hogy Murraynél csak a QBk közül is a 12-12 meccsen kezdő Jones és Minshew is jobb volt hát még Jacobs vagy a WRek...

Gilmore díja is a jó kis média hype eredménye.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 219
Murray , he ? Azt hittem csak az a kérdés melyik WR kapja. Erre Murray. Löfli nagyon megverhetett valakit.Sixo
Egyértelműen a két rookie WR-nek volt a legnagyobb hatása a csapata teljesítményére, de gyanítom mivel egyikük sem hozott extrán kimagasló számokat, így a marketing döntött.

Egyébként természetesen Drew Locknak kellett volna megnyernie, ahogy az MVP címet is. De ami késik, nem múlik.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1223753285951160320?s=19
Cruyffista
Murray , he ? Azt hittem csak az a kérdés melyik WR kapja. Erre Murray. Löfli nagyon megverhetett valakit.
Sixo
Én meg biztos voltam benne hogy Jacobs kapja. Szerintem ő jobb volt mint bármelyik rookie wr.


több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem kifejezetten erzem erosnek az indokod, ami arra mutogat, hogy az abszolut kozonsegszavazas, meg bohoc Pro Bowlbol kinek mennyi van. Mint ahogy az all prot sem kifejezetten. Egyreszt az is egyre komolytalanabb, masreszt azert, mert voltak nagyobb klasszisok az idodben, akik mindig elvittek ezeket a dijakat, attol meg te is lehetsz kurva jo. Fitzgerald tizezer ev alatt peldaul egyetlen all pro csapatban tudott ott lenni. Akkor o rosszabb jatekos? Vagy peldaul Gore, akinek asszem eleteben van talan egy 2nd team all proja, meg 5 pro bowlja? O szerinted nem hof? Mert szerintem rohogve ott a helye a palinak a hiressegek csarnokaban.
Stez
Mondjuk az all-pro nem komolytalan. Illetve, ha az, akkor a hof választás is. Mindemellett egyetértek, nem csak a statok számítanak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1223753285951160320?s=19
Cruyffista
Murray , he ? Azt hittem csak az a kérdés melyik WR kapja. Erre Murray. Löfli nagyon megverhetett valakit.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.
 twitter.com/PFN365/status/1223733293184618501
iktriad
nehéz belekötni.
Janek
Atwater, Polamalu és Hutchinson valóban rászolgált. Valamennyire James is, Bruceba viszont be lehet kötni...
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1223732498636726273

iktriad
Nem kifejezetten erzem erosnek az indokod, ami arra mutogat, hogy az abszolut kozonsegszavazas, meg bohoc Pro Bowlbol kinek mennyi van. Mint ahogy az all prot sem kifejezetten. Egyreszt az is egyre komolytalanabb, masreszt azert, mert voltak nagyobb klasszisok az idodben, akik mindig elvittek ezeket a dijakat, attol meg te is lehetsz kurva jo. Fitzgerald tizezer ev alatt peldaul egyetlen all pro csapatban tudott ott lenni. Akkor o rosszabb jatekos? Vagy peldaul Gore, akinek asszem eleteben van talan egy 2nd team all proja, meg 5 pro bowlja? O szerinted nem hof? Mert szerintem rohogve ott a helye a palinak a hiressegek csarnokaban.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 219
 twitter.com/AdamSchefter/status/1223753285951160320?s=19
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/trashtalkhu/photos/a.608924125892097/2739529289498226/?type=3&anchor_composer=false
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.
 twitter.com/PFN365/status/1223733293184618501
iktriad
nehéz belekötni.
Janek
Atwater, Polamalu és Hutchinson valóban rászolgált. Valamennyire James is, Bruceba viszont be lehet kötni...
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1223732498636726273

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.
 twitter.com/PFN365/status/1223733293184618501
iktriad
nehéz belekötni.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.
 twitter.com/PFN365/status/1223733293184618501
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A buzizás az túlzás, én annyit mondtam egyébként róla, hogy olyan mintha nem lenne százas, nekem tök fura az a bárgyú mosoly nála meccs közben. A teljesítménye irigylésre méltó!
NB2
Nem te. Hogy is mondjam, egy Raiders es egy Steelers fan mondta, hogy "lathato a mozgasan, hogy buzi", meg hasonlot. Na most nem megyek bele, miszerint ezzel azt feltelezi adott ember, hogy mivel o homofob, gondolja mindenki mas is az. Tehat akkor most jol leszolta. Pedig mar ott is joparan kinevettek a dolgot, mert ezzel csak magarol mond velemenyt valaki. De en akkor is viccesen fogtam fel, csak Wyatt megjegyzesere irtam, hogy erte azert tamadas. Bar nem ezert mutogatta a baratnojet, meg jopofizott, mert itt mit irtak rola.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasa
Wyatt
De nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.
ulpianus
Az világos, csak azt hittem volt valaki, aki konkrétan fikázta már valamiért, pedig senkitől semmi ilyet nem láttam még sehol 😊
Wyatt
Az eredmenykovetoben lebuziztak. Bar nem hiszem, hogy a halaszle tuloldalan ez nagy vihart kavart volna.
ulpianus
A buzizás az túlzás, én annyit mondtam egyébként róla, hogy olyan mintha nem lenne százas, nekem tök fura az a bárgyú mosoly nála meccs közben. A teljesítménye irigylésre méltó!
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 www.instagram.com/tv/B8ANNk7g9sK/?igshid=r2ivnwvznj7i
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasa
Wyatt
De nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.
ulpianus
Az világos, csak azt hittem volt valaki, aki konkrétan fikázta már valamiért, pedig senkitől semmi ilyet nem láttam még sehol 😊
Wyatt
Az eredmenykovetoben lebuziztak. Bar nem hiszem, hogy a halaszle tuloldalan ez nagy vihart kavart volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasa
Wyatt
De nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.
ulpianus
Az világos, csak azt hittem volt valaki, aki konkrétan fikázta már valamiért, pedig senkitől semmi ilyet nem láttam még sehol 😊

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasa
Wyatt
De nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.


Állat vagyok, ami enni kér...