NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat mivel egyik fel sem kommentalta, es kifejezetten kikerultek a valaszadast, amikor arrol volt szo, hogy a 32 kepviselo kozul a 66 szazalek elfogadta-e a tervezetet, így siman lehet, hogy tovabbkuldtek szavazasra a jatekosoknak azzal a kikotessel, hogy nem javasoljak az alairasat, aztan pedig akkor baszhatjak az egeszet.

Azt olvastam, hogy egyebkent a kepviselok kozott eleg nagy volt a vita es az elteres abban, kinek mi a velemenye. Nem tudom, nekem ezekbol inkabb az jon le, hogy a jatekosok reszerol ez nemleges lesz, csak az insiderek ezt a pozitiv tippelgetest eltulozzak.

De aztan siman lehet, hogy ket nap mulva meg megszavazzak a jatekosok, a fene tudja mar, annyi kavar van az egeszben.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
jr79 New England Patriots 71
The NFLPA Board of Player Representatives has voted to send the proposed collective bargaining agreement to the membership for a vote, per NFLPA exec @GeorgeAtallah. An important step in negotiations.

Nem vartam, hogy megszavazzak, leg 10 evnyi nyugalom lesz. 😀
Beki
ez nem csak az hogy akik ott voltak úgy döntöttek hogy kiküldik mindenkinek h szavazzank róla?
Negritis
Igen, de ha ezen a szavazáson elhasalt volna a dolog, akkor vagy újra tárgyalóasztalhoz ülnek a felek, vagy lockout hangulat. Innentől, ha a játékosok fele + 1 fő igennel szavaz, akkor kész az új CBA megállapodás, amit csak formalitásnak írnak.
Beki
Nem egészen: ha jól értem, amit gsn írt, akkor mindenképpen tovább kellett küldeni szavazásra a tervezetet - "DeMaurice Smith NFLPA elnök garantálta nekik a játékosoldali szavazást az esti órákra."

Bővebben itt:  www.facebook.com/Thebusinessoffootball/
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The NFLPA Board of Player Representatives has voted to send the proposed collective bargaining agreement to the membership for a vote, per NFLPA exec @GeorgeAtallah. An important step in negotiations.

Nem vartam, hogy megszavazzak, leg 10 evnyi nyugalom lesz. 😀
Beki
ez nem csak az hogy akik ott voltak úgy döntöttek hogy kiküldik mindenkinek h szavazzank róla?
Negritis
Igen, de ha ezen a szavazáson elhasalt volna a dolog, akkor vagy újra tárgyalóasztalhoz ülnek a felek, vagy lockout hangulat. Innentől, ha a játékosok fele + 1 fő igennel szavaz, akkor kész az új CBA megállapodás, amit csak formalitásnak írnak.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
The NFLPA Board of Player Representatives has voted to send the proposed collective bargaining agreement to the membership for a vote, per NFLPA exec @GeorgeAtallah. An important step in negotiations.

Nem vartam, hogy megszavazzak, leg 10 evnyi nyugalom lesz. 😀
Beki
ez nem csak az hogy akik ott voltak úgy döntöttek hogy kiküldik mindenkinek h szavazzank róla?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The NFLPA Board of Player Representatives has voted to send the proposed collective bargaining agreement to the membership for a vote, per NFLPA exec @GeorgeAtallah. An important step in negotiations.

Nem vartam, hogy megszavazzak, leg 10 evnyi nyugalom lesz. 😀
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/judybattista/status/1232445172211830784


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 935 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lesz foci téma is?
Janek
Nem, offszízön van.
warr_b
akkor van a legtöbb téma
Janek
Csak nem foci 😃


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Lesz foci téma is?
Janek
Nem, offszízön van.
warr_b
akkor van a legtöbb téma

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó hát nem mindenki tudja ilyen kifinomult úriemberként a magas lóról ekézi a plebset mint te.
Sajnos emiatt a többieknek csak ez marad!
Amúgy miért kell tartózkodni pontosan ettől itt Közép-Európában ?
Gondolom neked akkor a bad boys 2 se tetszett mert túl proli.
Toca
Azért kell tartózkodni, mert ez nem egy zártabb körű társaság, ahol mindenki ismeri a másikat, tudja hogy mikor kell venni a lapot, stb. Itt zsidajozni olyan, mintha egy random bulin, barátságosan, haverkodva elordítanád magad, hogy hé te nigga ott, de jó a csukád. Nem teszed, mert abban a helyzetben nem adekvát, mert sokaknak nem jönne le barátságosnak, haverkodónak.

Megjegyzem a PC tulajdonképpen valahol erről szólna, ha nem csinálnának mindkét oldalon hisztériát belőle, pro és kontra is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 935 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lesz foci téma is?
Janek
Nem, offszízön van.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Lesz foci téma is?

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Off az offban :
 m.youtube.com/watch?v=N8vaJaFCFYA

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 694 — Vikings fan
UI.: Nem lehetne, hogy tartózkodjunk a "nigger" kifejezés használatától??? Vagy ha ez önmagától nem megy valakinek, akkor valamelyik admin lenne szíves fellépni ellene? Elsősorban azért mert valamirevaló kulturált embernek tartjuk(?) magunkat, másodsorban egy amerikai focis fórumon talán mégsem kéne ennyire kő bután megnyilvánulni arról a népcsoportról, amelyik 90%-ban felelős a mi szórakoztatásunkért. Tudom kis hazánkban ez nem számít főben járó bűnnek mint odaát, nálam mégis kiveri a biztosítékot, remélem ezzel nem leszek egyedül...
ZERO_L
az elmúlt 5 oldalon 1x került elő a kifejezés és akkor is a néger/afro amerikai vonatkozásban nem kifejezetten pejoratív jelzőként
de ha téged ez zavar én szivesen hivatkozok rájuk bantuként innentől (nem én használtam a szót)
de gondolom a fekete, néger kifejezés is zavar pedig az egy leíró jelző nem pejoratív szidás
ahogy a cigány valakinek a származása csakúgy mint a zsidó nem pedig pejoratív jelző (az én szótáramban legalábbis)

inkább az lenne a lényeg hogy a szavak mögül a pejoratív tartalom tűnjön el nem pedig hogy ne használjuk
mert ha csak a szavakat tiltod be, akkor lényegében ásol egy gödröt egy talicska földnek
Negritis
Persze, el lehet ezt is mismásolni... aztán meg pár hónap/év múlva siránkozni itt a fórumon, hogy mégis a vitakultúra, a légkör mennyire a béka segge alatt van.
És nem, nem azt mondom, hogy CSAKIS EZ lehet a kiváltó oka, de talán érdemes lenne ilyen apróságokra IS odafigyelni, már ha egyeseknek fontos a kulturált megnyilvánulás fenntartása ezen a fórumon.

Egyébként ez csak egy felvetés volt, majd az adminok szépen eldöntik nekik mi fér bele és mi nem (lsd pár hete Sobri képei valakinek sok(k) volt, valakinek meg nem, csöcsös képek dettó). Valahol meg kell húzni a határt.

Személy szerint magasról teszek rá, hogy ő milyen indíttatásból írta így, felőlem akár lehet KKK tag is és lehet ennyire buta/nemtörődöm, lusta (LOL). Az én értékrendemben az ember egy bizonyos szint alá nem megy le még egy fórumon sem, ahogy nem kezdesz itt hisztis pisisként habzószájjal fröcsögni vagy elküldeni bárkit az anyjába. Mindenkinek máshol van ez a szint, ez is egy jó látlelet volt erre. Már ezért megérte a felvetést.

(az, hogy a nigger szót egy kalap alá veszed a cigány, zsidó szavakkal pontosan rámutat arra mennyire nem fogod fel miről beszélek, más az amikor "cigányozol" és mikor azt mondod "egy cigány srác ment az utcán")
ZERO_L
Jó hát nem mindenki tudja ilyen kifinomult úriemberként a magas lóról ekézi a plebset mint te.
Sajnos emiatt a többieknek csak ez marad!
Amúgy miért kell tartózkodni pontosan ettől itt Közép-Európában ?
Gondolom neked akkor a bad boys 2 se tetszett mert túl proli.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tőlem lehet bárki nigger, zsici, cigó, muszka, zsidrány, nyuscsu, oláh, tót , tirpák, Rácz, vagy hegyi-móc, de digó, fritz, vagy ferdeszemű sárga is.
Soha nem a szavakkal van a baj, ez a nyelvünk része.
Persze nem mindegy hogy egy kabaré tréfa szereplőiként vagy a híradó főcímében köszönnek vissza.
A kettő között azért sok minden belefér. 😉
ozibozi
Én meg ezzel úgy vagyok, hogy aki jó kedvvel veszi tőlem ha le-dagadtgecizem, vagy le-tápos-okulásozom, vagy lekopaszfejűzöm, esetleg letirpákrendőrözöm, vagy lebunkódozikom, akkor tőlem niggerezhet meg zsidrányozhat nyugodtan, mert akkor biztos, hogy tényleg humorból csinálja.

Akinek viszont rosszul tudnak esni a fenti jelzők, ha netán túlsúlyosként megkapja, vagy nincs már haja és megkapja, az vegye a fáradtságot és ne legyen annyira laza vagy lusta, hogy a nigga helyett leírja hogy afroamerikai. Vagy legalább azt, hogy fekete. Én az a típus vagyok, akinek bizony előfordul, hogy rosszul esne a fenti jelző, úgyhogy kiírom inkább rendesen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 464
Látom azért elég fekete-fehér lehet az a világ ahol nincsenek színek. Van azért szerencsére élet a kettő között is 😉
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
UI.: Nem lehetne, hogy tartózkodjunk a "nigger" kifejezés használatától??? Vagy ha ez önmagától nem megy valakinek, akkor valamelyik admin lenne szíves fellépni ellene? Elsősorban azért mert valamirevaló kulturált embernek tartjuk(?) magunkat, másodsorban egy amerikai focis fórumon talán mégsem kéne ennyire kő bután megnyilvánulni arról a népcsoportról, amelyik 90%-ban felelős a mi szórakoztatásunkért. Tudom kis hazánkban ez nem számít főben járó bűnnek mint odaát, nálam mégis kiveri a biztosítékot, remélem ezzel nem leszek egyedül...
ZERO_L
az elmúlt 5 oldalon 1x került elő a kifejezés és akkor is a néger/afro amerikai vonatkozásban nem kifejezetten pejoratív jelzőként
de ha téged ez zavar én szivesen hivatkozok rájuk bantuként innentől (nem én használtam a szót)
de gondolom a fekete, néger kifejezés is zavar pedig az egy leíró jelző nem pejoratív szidás
ahogy a cigány valakinek a származása csakúgy mint a zsidó nem pedig pejoratív jelző (az én szótáramban legalábbis)

inkább az lenne a lényeg hogy a szavak mögül a pejoratív tartalom tűnjön el nem pedig hogy ne használjuk
mert ha csak a szavakat tiltod be, akkor lényegében ásol egy gödröt egy talicska földnek
Negritis
Persze, el lehet ezt is mismásolni... aztán meg pár hónap/év múlva siránkozni itt a fórumon, hogy mégis a vitakultúra, a légkör mennyire a béka segge alatt van.
És nem, nem azt mondom, hogy CSAKIS EZ lehet a kiváltó oka, de talán érdemes lenne ilyen apróságokra IS odafigyelni, már ha egyeseknek fontos a kulturált megnyilvánulás fenntartása ezen a fórumon.

Egyébként ez csak egy felvetés volt, majd az adminok szépen eldöntik nekik mi fér bele és mi nem (lsd pár hete Sobri képei valakinek sok(k) volt, valakinek meg nem, csöcsös képek dettó). Valahol meg kell húzni a határt.

Személy szerint magasról teszek rá, hogy ő milyen indíttatásból írta így, felőlem akár lehet KKK tag is és lehet ennyire buta/nemtörődöm, lusta (LOL). Az én értékrendemben az ember egy bizonyos szint alá nem megy le még egy fórumon sem, ahogy nem kezdesz itt hisztis pisisként habzószájjal fröcsögni vagy elküldeni bárkit az anyjába. Mindenkinek máshol van ez a szint, ez is egy jó látlelet volt erre. Már ezért megérte a felvetést.

(az, hogy a nigger szót egy kalap alá veszed a cigány, zsidó szavakkal pontosan rámutat arra mennyire nem fogod fel miről beszélek, más az amikor "cigányozol" és mikor azt mondod "egy cigány srác ment az utcán")
ZERO_L
Az se mindegy, ki mondja.
Van akitől egyértelmű rasszista beszéd, van akitől figyelmetlenség, van aki bele se gondol.
Persze ha szerinted ez relativizálás, az is akceptálható.
Ez a tipikus PC vs. szólas- illetve véleményszabadság vita.
Mint a holokauszttagadás, gyűlöletbeszédek, stb.
Konok Péter pont a legutóbbi Kötöttfogásban mondta, amit én is szoktam, hogy tagadják csak a Holokausztot nyugodtan, legalább egyből látszik ki a fasz.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
UI.: Nem lehetne, hogy tartózkodjunk a "nigger" kifejezés használatától??? Vagy ha ez önmagától nem megy valakinek, akkor valamelyik admin lenne szíves fellépni ellene? Elsősorban azért mert valamirevaló kulturált embernek tartjuk(?) magunkat, másodsorban egy amerikai focis fórumon talán mégsem kéne ennyire kő bután megnyilvánulni arról a népcsoportról, amelyik 90%-ban felelős a mi szórakoztatásunkért. Tudom kis hazánkban ez nem számít főben járó bűnnek mint odaát, nálam mégis kiveri a biztosítékot, remélem ezzel nem leszek egyedül...
ZERO_L
az elmúlt 5 oldalon 1x került elő a kifejezés és akkor is a néger/afro amerikai vonatkozásban nem kifejezetten pejoratív jelzőként
de ha téged ez zavar én szivesen hivatkozok rájuk bantuként innentől (nem én használtam a szót)
de gondolom a fekete, néger kifejezés is zavar pedig az egy leíró jelző nem pejoratív szidás
ahogy a cigány valakinek a származása csakúgy mint a zsidó nem pedig pejoratív jelző (az én szótáramban legalábbis)

inkább az lenne a lényeg hogy a szavak mögül a pejoratív tartalom tűnjön el nem pedig hogy ne használjuk
mert ha csak a szavakat tiltod be, akkor lényegében ásol egy gödröt egy talicska földnek
Negritis
Persze, el lehet ezt is mismásolni... aztán meg pár hónap/év múlva siránkozni itt a fórumon, hogy mégis a vitakultúra, a légkör mennyire a béka segge alatt van.
És nem, nem azt mondom, hogy CSAKIS EZ lehet a kiváltó oka, de talán érdemes lenne ilyen apróságokra IS odafigyelni, már ha egyeseknek fontos a kulturált megnyilvánulás fenntartása ezen a fórumon.

Egyébként ez csak egy felvetés volt, majd az adminok szépen eldöntik nekik mi fér bele és mi nem (lsd pár hete Sobri képei valakinek sok(k) volt, valakinek meg nem, csöcsös képek dettó). Valahol meg kell húzni a határt.

Személy szerint magasról teszek rá, hogy ő milyen indíttatásból írta így, felőlem akár lehet KKK tag is és lehet ennyire buta/nemtörődöm, lusta (LOL). Az én értékrendemben az ember egy bizonyos szint alá nem megy le még egy fórumon sem, ahogy nem kezdesz itt hisztis pisisként habzószájjal fröcsögni vagy elküldeni bárkit az anyjába. Mindenkinek máshol van ez a szint, ez is egy jó látlelet volt erre. Már ezért megérte a felvetést.

(az, hogy a nigger szót egy kalap alá veszed a cigány, zsidó szavakkal pontosan rámutat arra mennyire nem fogod fel miről beszélek, más az amikor "cigányozol" és mikor azt mondod "egy cigány srác ment az utcán")



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 464
Tőlem lehet bárki nigger, zsici, cigó, muszka, zsidrány, nyuscsu, oláh, tót , tirpák, Rácz, vagy hegyi-móc, de digó, fritz, vagy ferdeszemű sárga is.
Soha nem a szavakkal van a baj, ez a nyelvünk része.
Persze nem mindegy hogy egy kabaré tréfa szereplőiként vagy a híradó főcímében köszönnek vissza.
A kettő között azért sok minden belefér. 😉
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Attól hogy nigát mondok még semmi rosszra nem gondolom csak időtakarékosabb mint leírni hogy színesbőrű ember. Avangersen egy fentebb említett illető ült mellettem a moziban és mikor a végén amerikakapitány odaadta Sólyomnak a pajzsot kiszaladt a számon hogy fekapitány és a gyerek nagyot röhögött rajta. Nem sértődött meg.
samu09
Azt ugy koszi. Most mar nincs is ertelme megneznem az Avengerst, szepen elspoilerezted. 😶

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
És itt belemehetnénk abba, hogy az utóbbi PC-években, aki áldozat-szerepbe kerül - bármilyen konfliktusban, egyben agresszor-szerepbe is. Tippem szerint, ha egy magyar ember használja ezt a "megszólítást", arra szerintem kevés fekete sértődik meg, hiszen annak ellenére, hogy főleg fehérek vagyunk, egyetlen magyar rabszolgatartó se volt. Ha egy amerikai fehér mondja, az már más kérdés.
adam8
igen, mert mi magyarok, mi csak szlávokat adtunk el rabszolgának, az meg teljesen rendben van.

De tényleg nem sokan sértődhettek meg itt a szóhasználatra, mert szerintem elég alacsony számban reprezentált az a konkrét etnikum, amit lealacsonyítana a szóban forgó kifejezés.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 945
És itt belemehetnénk abba, hogy az utóbbi PC-években, aki áldozat-szerepbe kerül - bármilyen konfliktusban, egyben agresszor-szerepbe is. Tippem szerint, ha egy magyar ember használja ezt a "megszólítást", arra szerintem kevés fekete sértődik meg, hiszen annak ellenére, hogy főleg fehérek vagyunk, egyetlen magyar rabszolgatartó se volt. Ha egy amerikai fehér mondja, az már más kérdés.
adam8
De csak tippeled😀
Van olyan magyar ember aki a nem feher embertol fel pedig meg nem is talakozott eggyel sem.
Es en nem a mai PC vilag miatt irtam ezeket.
Messzire mentunk.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
És itt belemehetnénk abba, hogy az utóbbi PC-években, aki áldozat-szerepbe kerül - bármilyen konfliktusban, egyben agresszor-szerepbe is. Tippem szerint, ha egy magyar ember használja ezt a "megszólítást", arra szerintem kevés fekete sértődik meg, hiszen annak ellenére, hogy főleg fehérek vagyunk, egyetlen magyar rabszolgatartó se volt. Ha egy amerikai fehér mondja, az már más kérdés.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 945
Saját magukat meg egymást is ni**erezik, akkor nem tudom mi a probléma itt Közép-Európában 😊
warr_b
De az mas.
Nem megyek bele a kulturalis kulonbsegekbe es a mit miertbe.
De sztem eleg keves ember beszelt feketekkel foleg ugy h erdekli a kulturajuk no meg mi a kulonbseg mondjuk az usa es az angliai feketek kozott stb...

Azt meg sem emlitem h voltve mar vki egy irodaban ugy h o volt az egyetlen feher.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 935 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Saját magukat meg egymást is ni**erezik, akkor nem tudom mi a probléma itt Közép-Európában 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
Attól hogy nigát mondok még semmi rosszra nem gondolom csak időtakarékosabb mint leírni hogy színesbőrű ember. Avangersen egy fentebb említett illető ült mellettem a moziban és mikor a végén amerikakapitány odaadta Sólyomnak a pajzsot kiszaladt a számon hogy fekapitány és a gyerek nagyot röhögött rajta. Nem sértődött meg.