NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1218571882988834816

and the myth that won't die...
hiányzott az a fránya 31 yard... kár érte, majd legközelebb Vrabelék megtanulják, hogy ne bízzanak az ilyen PFF nevű sarlatánokban 😀
ZERO_L
Meccs előtt én azt mondtam, hogy 20 futás kell, és nyernek. A szünetben volt 16, mondom még négy futás és W. Vrabel elszórakozta

több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Azt elmondhatjuk hogy a ket dontos elegge lesimazta a focsoportdontoket (ami semlegeskent annyira nem volt jo) de ugy nez ki hogy tenyleg a 2 legjobb csapat jutott iden a Super Bowlba
Amugy szerintem jo kis meccs lehet mert kb hasonlo eroviszonyok vannak, talan a Ninersnel inkabb a vedelem, a Chiefsnel a tamadosor a sokoldalubb es az erosebb
Na majd meglatjuk mi lesz belole

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1218571882988834816

and the myth that won't die...
hiányzott az a fránya 31 yard... kár érte, majd legközelebb Vrabelék megtanulják, hogy ne bízzanak az ilyen PFF nevű sarlatánokban 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
A tippjátékban 55 user választotta a szezon előtt végső győztesnek a KC-t, 6 a GB-t, 2 az SF-t és senki a Titans-t
r.baggio
Hagyjuk ezt. Beszéljünk Brady-ről!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
A tippjátékban 55 user választotta a szezon előtt végső győztesnek a KC-t, 6 a GB-t, 2 az SF-t és senki a Titans-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
 www.instagram.com/p/B7ToQfvBANb/
steelwolf
Így-így!
 twitter.com/E_Dilla/status/1218262232691302400
iktriad
Mi az istenért utálnánk Chris Harris JR-t?
Sixo
Szerintem Brown-on és Rivers-en is csak röhög mindenki.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Valaki betippelte ezt a negyest a wild card kor elott? 😀
Vrij6
A Titans-en kívül a többi azért nem olyan ordas nagy meglepi...
warr_b
Persze. Csak erdekelt. 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Valaki betippelte ezt a negyest a wild card kor elott? 😀
Vrij6
A Titans-en kívül a többi azért nem olyan ordas nagy meglepi...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Valaki betippelte ezt a negyest a wild card kor elott? 😀
Vrij6
Én csak a Titanst nem 😊
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Valaki betippelte ezt a negyest a wild card kor elott? 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Ez a lista ranezesre is poen, arra van felepitve, hogy ki szopat kit, vagy kinek volt egy-egy olyan huzasa, amivel kihuzta a gyufat. Ketlem, hogy a Dallasnal peldaul Rodgers lenne a kozellenseg, de azt sem hinnem, hogy az Eaglesnel az a Clowney lenne, akinek ket hettel ezelottig az egvilagon semmilyen gaz dolga sem volt. Es a Brownsnak is biztos az a Rudolph, aki mar jatszott vagy vegig nyolc meccset.

A Coltsnal egyebkent szerintem szazbol tobben vagnak ra JMD-t, mint Bradyt.
Stez
Oké, de JMD köztudottan szar HC, aki az egojával meg wannabeBlichick módszerével szétcseszi a körülötte lévő keretet... akkor miért baj, hogy nem oda ment és helyette kaptatok egy szintén sokak által elismert és szeretett vezetőedzőt?


ZERO_L
Neked amúgy van valami személyes kötődésed JMD-hez? Mert mostanában sokat gondolsz rá és ezt szavakba is öntöd.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Es a Brownsnak is biztos az a Rudolph, aki mar jatszott vagy vegig nyolc meccset.
Stez
Remember... 😁
 youtu.be/JAdsIS3e4CQ
Ahogy Garrett sem véletlen a Steelersnél
Chargers LT
Jo, hagyd mar. 😀
Kb a legnagyobb rivalizalas, olik egymast ezek allandoan, lefogadom, hogy nem pont egy ilyen kis piti gyerek lesz a nagy kozellenseg, ha tenylegesen felmernek ezeket. Ez a lista realis olyan teren, hogy az illetok valoban tettek valami negativat a masik fele, de ez tuti, hogy nem normalis felmeres alapjan keszult. Ha kiallsz az utcara es az elso Phillys tarsasagot megkerdezed, majd ezek ravagjak, hogy Clowney, mert nem gondolnak vissza peldaul evekre, attol meg nem Clowney lesz az utalt. Foleg, hogy meg a magyar szurkolok kozott is rengetegen azt gondoljak, szerencsetlen volt a jelenetsor, amikor ledaralta Wentzet. Majd biztos ot ruhellik topkent, nem am az osi rivalisok valamelyiket.

Azert mondom, hogy mindegyik szemelyre ra tudod vagni, hogy igen, ez csinalt kerdeses dolgot, de az osi rivalizalasokban sokkal melyebb szvsz az erzelem, minthogy ilyen kozellensegek legyenek. Ez nagyon feluletes lista.

Michael Thomas? Hogyne, akkor o masik 20 csapatnak is ezzel az erovel. Evans? Azert, mert volt egy balheja Lattimore-ral, amirol az emberek nagyja mar reg meg is feledkezett? Harris? Ramsey a Jaxnel, ugy, hogy a szurkolok pont azt a Coughlint utaltak, aki eluldozte? Gerappa, aki elete elso normalis es teljes idenyet hozza epp? Ah. Ez a lista ilyen elmult par evnel leragad, de korabban sokkal nagyobb balhek voltak a rivalizalasokon. Azert mondom, hohy nekem ez feluletes, es tobb helyen nem realis. De ha mar friss, szerintem a Saintsnel is velhetoen tobben vagnak ra egybol Robey-Colemant Evansnel. Meg nekem a Rodgers Dallas is gyenge labakon all, elobb mondanam valamelyik rivalis jatekosat,mint azt, aki egy fontos meccsen nyert ellenul, es amugy a birok gyokersege miatt, akik pedig nem Rodgers nagy unszolasara meg hisztijere zaszloztak ugy, ahogy.

Szoval nekem ez nagyon feluletes, es a fele szerintem komolytalan, es siman lehetne helyettesiteni inkabb odaillo jatekossal

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Es a Brownsnak is biztos az a Rudolph, aki mar jatszott vagy vegig nyolc meccset.
Stez
Remember... 😁

Ahogy Garrett sem véletlen a Steelersnél

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Én a Denver vs. Brady-t tartom Philip Rivers disrespectjének 😀
adam8
Az alább hagyott. 2011ben bejuttatott minket a PO-ba, azóta ha egyszerre mindketten jók voltunk, mi jöttünk ki jobban, meg Rivers se az a trash talker már, 4-5 gyerek után megkomolyodott.
Mahomes viszont valszeg close second, de PFM leigazolásával a Brady utálatot is leigazoltuk, úgy tűnik az még nem vonult vissza.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ez a lista ranezesre is poen, arra van felepitve, hogy ki szopat kit, vagy kinek volt egy-egy olyan huzasa, amivel kihuzta a gyufat. Ketlem, hogy a Dallasnal peldaul Rodgers lenne a kozellenseg, de azt sem hinnem, hogy az Eaglesnel az a Clowney lenne, akinek ket hettel ezelottig az egvilagon semmilyen gaz dolga sem volt. Es a Brownsnak is biztos az a Rudolph, aki mar jatszott vagy vegig nyolc meccset.

A Coltsnal egyebkent szerintem szazbol tobben vagnak ra JMD-t, mint Bradyt.
Stez
Oké, de JMD köztudottan szar HC, aki az egojával meg wannabeBlichick módszerével szétcseszi a körülötte lévő keretet... akkor miért baj, hogy nem oda ment és helyette kaptatok egy szintén sokak által elismert és szeretett vezetőedzőt?


ZERO_L
Cringe.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én a Denver vs. Brady-t tartom Philip Rivers disrespectjének 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Oké, de JMD köztudottan szar HC, aki az egojával meg wannabeBlichick módszerével szétcseszi a körülötte lévő keretet... akkor miért baj, hogy nem oda ment és helyette kaptatok egy szintén sokak által elismert és szeretett vezetőedzőt?ZERO_L
Ettől még utálhatjuk. 😊

Egyébjént játékosról volt szó, úgyhogy JMD kiesik. Szerintem amúgy Bradynél sokkal jobban utáljuk Trent Richardsont. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
 www.instagram.com/p/B7ToQfvBANb/
steelwolf
Így-így!
 twitter.com/E_Dilla/status/1218262232691302400
iktriad
Mi az istenért utálnánk Chris Harris JR-t?

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.instagram.com/p/B7ToQfvBANb/
steelwolf
Így-így!
 twitter.com/E_Dilla/status/1218262232691302400
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Ez a lista ranezesre is poen, arra van felepitve, hogy ki szopat kit, vagy kinek volt egy-egy olyan huzasa, amivel kihuzta a gyufat. Ketlem, hogy a Dallasnal peldaul Rodgers lenne a kozellenseg, de azt sem hinnem, hogy az Eaglesnel az a Clowney lenne, akinek ket hettel ezelottig az egvilagon semmilyen gaz dolga sem volt. Es a Brownsnak is biztos az a Rudolph, aki mar jatszott vagy vegig nyolc meccset.

A Coltsnal egyebkent szerintem szazbol tobben vagnak ra JMD-t, mint Bradyt.
Stez
Oké, de JMD köztudottan szar HC, aki az egojával meg wannabeBlichick módszerével szétcseszi a körülötte lévő keretet... akkor miért baj, hogy nem oda ment és helyette kaptatok egy szintén sokak által elismert és szeretett vezetőedzőt?




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Nehezen tudom elképzelni, hogy mi mit utálunk ennyire Prescotton.
ozibozi
Számomra a Cardinals drukkerek Cam-utálata a legmegdöbbentőbb. Ennyire becsípődött volna az a két playoffmeccs?
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Egy defensive/offensive quality control coachnak mi a pontos feladata? Mit csinál egy coaching staffben?
tüsi91
Nagyjából kb azt, mint egy pff elemző, felvételeket elemeznek ki, játékosokat osztályoznak, statisztikákat vezetnek, az aktuális következő ellenfélről állítanak össze anyagot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy defensive/offensive quality control coachnak mi a pontos feladata? Mit csinál egy coaching staffben?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a lista ranezesre is poen, arra van felepitve, hogy ki szopat kit, vagy kinek volt egy-egy olyan huzasa, amivel kihuzta a gyufat. Ketlem, hogy a Dallasnal peldaul Rodgers lenne a kozellenseg, de azt sem hinnem, hogy az Eaglesnel az a Clowney lenne, akinek ket hettel ezelottig az egvilagon semmilyen gaz dolga sem volt. Es a Brownsnak is biztos az a Rudolph, aki mar jatszott vagy vegig nyolc meccset.

A Coltsnal egyebkent szerintem szazbol tobben vagnak ra JMD-t, mint Bradyt.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Nehezen tudom elképzelni, hogy mi mit utálunk ennyire Prescotton.