NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A kis szerény 😀

 mobile.twitter.com/MattLombardoNFL/status/1219706480624050178/photo/1
dande
Az a hajójának a neve talán.
🤘gaben🤘
nagy Beyoncé fan az öreg 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
A kis szerény 😀

 mobile.twitter.com/MattLombardoNFL/status/1219706480624050178/photo/1
dande
Az a hajójának a neve talán.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 876 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JJ Watt lesz a Saturday Night Live házigazdája 1 nappal a Superbowl előtt jövő szombaton.
 twitter.com/nbcsnl/status/1219728858804637696
Ha jól tévedek 2012 óta először fog a személyében NFL játékos műsort vezetni (Akkor Eli Manning volt a host). Neki anno talán ez volt a legemlékezetesebb szkeccse. 😊

Ez se rossz, igaz itt a 2:35-nél előkerülő kép viszi el a prímet.


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
A police source tells TMZ Sports ... Antonio Brown has been accused of felony battery and burglary stemming from an incident with a driver who works for a moving company.

We're told cops are actively working on getting a warrant for Brown's arrest and they're trying to convince the NFL star to surrender peacefully.

Our source says a man who was with Brown at the time of the alleged altercation has already been arrested.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 449 — Így remélem megfelelek nektek.....
A kis szerény 😀

 mobile.twitter.com/MattLombardoNFL/status/1219706480624050178/photo/1
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
 twitter.com/MikeClayNFL/status/1219625532897271811
Black_Adder
Egészen durva, hogy összesen 3 OC van a ligában, akit 2018 előtt szerződtettek. 😊 (DC is csak 7)
peterk2005
Ha jól végzi a dolgát, viszik HC-nak, ha rosszul, kirúgják

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/MikeClayNFL/status/1219625532897271811
Black_Adder
Egészen durva, hogy összesen 3 OC van a ligában, akit 2018 előtt szerződtettek. 😊 (DC is csak 7)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
 twitter.com/MikeClayNFL/status/1219625532897271811

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MattConnerAA/status/1219378295315320835

yikes 😀 felkészül Saleh

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 449 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis fun 😀 (Colts fanoknak kevésbé😉)

 mobile.twitter.com/Hawk/status/1218979795037347840
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
End of an era
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1219346804690575361

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 961 — Jó ötletnek tűnt!
Az NHL-ben is regionális adókon mennek a meccsek, ahol azért elfogultak a saját csapattal szemben.

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
My bad, Djokovictól elnézést, remélem nem olvasták a postomat Szerbiában, nincs vérdíj a fejemen. 😀
peterk2005
Pláne, hogy djoko családja az egyik leggazdagabb és befolyásosabb szerbiában, többek között egy országos örző-védő cég tulajdonosai 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
My bad, Djokovictól elnézést, remélem nem olvasták a postomat Szerbiában, nincs vérdíj a fejemen. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Érdemes megnyitni a major bajnokok wikipedia oldalt, elképesztő ahogy a 2003-tól a spanyol sárga és a svájci kereszt szinte kétszínű sakktáblává alakította a listát, amit csak színesítésként tör meg az utóbbi években Djokovic horvát zászlójának kékje.

peterk2005
Ez itt OFF, de Djokovicnál szerb zászlót látsz, aki horvátként GS-t nyert a Federer-Nadal-érában az Cilic ('14 US Open).
empty taxi
és a svájci kerszt is becsapós, mert abból 3 Wawrinkáé (és 2003ba még Ferrero is befér...)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 609 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Viszont bármelyik spíler/digi/sport tv kommentátorról (fontos, hogy nem szakértő, mert a legtöbbjüknek nyilván van kötődése), meg tudod mondani, hogy melyik PL/Seria A/Budes/LA Liga stb csapatnak szurkol? Még ha ki is lehet következtetni, akkor sem mondják ki egyenesen, mint az NFL-nél. De ugyanez a biatlon, síugrás, atlétika, forma-1 stb (többi majort nem vágom, mert nem követem őket). Hozzáteszem, nekem sincs vele semmi problémám, csak érdekes.dugo93
Érdemes megnyitni a major bajnokok wikipedia oldalt, elképesztő ahogy a 2003-tól a spanyol sárga és a svájci kereszt szinte kétszínű sakktáblává alakította a listát, amit csak színesítésként tör meg az utóbbi években Djokovic SZERB zászlójának kékje.
peterk2005

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Érdemes megnyitni a major bajnokok wikipedia oldalt, elképesztő ahogy a 2003-tól a spanyol sárga és a svájci kereszt szinte kétszínű sakktáblává alakította a listát, amit csak színesítésként tör meg az utóbbi években Djokovic horvát zászlójának kékje.

peterk2005
Ez itt OFF, de Djokovicnál szerb zászlót látsz, aki horvátként GS-t nyert a Federer-Nadal-érában az Cilic ('14 US Open).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Viszont bármelyik spíler/digi/sport tv kommentátorról (fontos, hogy nem szakértő, mert a legtöbbjüknek nyilván van kötődése), meg tudod mondani, hogy melyik PL/Seria A/Budes/LA Liga stb csapatnak szurkol? Még ha ki is lehet következtetni, akkor sem mondják ki egyenesen, mint az NFL-nél. De ugyanez a biatlon, síugrás, atlétika, forma-1 stb (többi majort nem vágom, mert nem követem őket). Hozzáteszem, nekem sincs vele semmi problémám, csak érdekes.dugo93
Azért egyéni sportágakat közvetítve - főleg az olyanokat ahol egy közvetítésben sok versenyző van pályán - sokkal könnyebb "eltitkolni" a kedvencet. Meg ezekben általában mást is jelent a kedvenc, mint futballban vagy tojásfociban. Nekem is szokott lenni pl. kedvenc úszóm, kedvenc síugróm, kedvenc atlétám, de kb. azért, mert az úszó stílusa bejön, vagy mert jó csaj 😊, vagy valami apropója van. A kommentátoroknak sem hiszem, hogy olyan szinten lennének kedvenc úszóik, mint kedvenc focicsapatuk. Még a tenisz van a legközelebb, de még ott sem hiszem, hogy a Federer v. Nadal fandomság összevethető egy futball fandomsággal. Pedig ez utóbbi a teniszben elég speciális helyzet, mert talán a McEnroe - Borg idők óta nem volt arra példa, hogy a tenisz világ így "ketté tudjon osztódni", ahogy az utóbbi években Federer és Nadal kapcsán. Általában teniszben is inkább az szokott lenni, ami az egyéni sportágakban, hogy mindenkinek van egy kedvence az aktuális sztárok közül, de nincs X vs Y. Ehhez kellett az is, hogy másfél évtizede ez a kettő agyonnyerje magát, és szinte páros versenyt csináljon. Érdemes megnyitni a major bajnokok wikipedia oldalt, elképesztő ahogy a 2003-tól a spanyol sárga és a svájci kereszt szinte kétszínű sakktáblává alakította a listát, amit csak színesítésként tör meg az utóbbi években Djokovic horvát zászlójának kékje.

Az többi major sport közül csak az NBA-t ismerem. Ott azért szintén meg szokott lenni a kötődés, bár jóval kevesebb egyéb műsort, podcastot, stb. nézek / hallgatok (igazából semennyit), szóval lehet, hogy más a helyzet, nem tudom. Meg az NBA abban is más, hogy a legnagyobb sztárok azér elég szépen jönnek-mennek, kevés az egy csapatos sztár, ez is alakíthatja sokaknál a fandomságot (nem mindenki városnak v. franchise-nak szurkol).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Amúgy az nekem kicsit fura, hogy kb ez az egyetlen sport, ahol "ki lehet mondani" vagy legalábbis kimondják a kommentátorok, hogy ki-kinek szurkol. Más sportágakban nem igazán hallani ilyet. Mondjuk engem ez nem zavar.
dugo93
Dehogy az egyetlen. Sőt, tulajdonképpen sport közvetítésekben sokkal gyakoribb, hogy a kommentátor elkötelezett, mint az, hogy nem. Kezdve onnan, hogy minden nemzetközi sport eseménynél tök természetes, hogy a magyar kommentátor a magyaroknak szurkol, a horvát meg a horvátoknak. És nem csak nemzetközi színtéren, hiszen pl. Nyilasi Tibor akárhol szólal meg nyilván ismert, hogy ferencvárosi kötődésű.

Az NFL se más, odakint sem. Pl. a nem primetime meccseket regionálisan közvetítik, szinte kivétel nélkül "hazai" kommentátorral. Még időnként az NFL network előfizetők is ezt a kommentátort kapják, bár azért szokott lenni sáv választási lehetőség. De nem mindig. Sok Colts meccset néztem már network előfizetéssel úgy, hogy az ellenfél "saját" kommentátora közvetített.

A primetime meccseket közvetítő ESPN / NBC kommentátorairól is ismert hogy kinek szurkolnak. Vagy pl. az NFL gameday teljes stábjából egyedül Rich Eisen-ről nem tudom, hogy melyik a csapata. Sőt, az egész NFL.com ismertebb arcainak döntő többsége is kimondva szurkol valamelyik csapatnak. Demeshek pl. Steelers fan. Vagy az Around the NFL stábjából Rosenthal Patriots, Sessler Browns fan, stb. És persze az összes megszólaló szakértő is. Legyen az kevésbé komoly (Skip Bayless, Cowboys) vagy elismertebb, szinte mindről ismert kihez húz a szíve.

Engem egyébként ez abszolút nem zavar. Egy fikarcnyit se. Tőlem Ricsi akár térdét csapkodva is szurkolhatna a Chiefs-nek, akár a Colts ellen is. A sportban tök természetes a szurkolás, ezért vagyunk mi is, ezért vannak az ilyen fórumok is. Minek játssza meg magát, hogy semleges, ha egyszer nem az? Amí számít, az a stílus, szórakoztató faktor, színes karakter, beszélőke, felkészültség, stb. Ezeknek - egyiknek, másiknak - a hiánya időnként picit zavar, de őszintén szólva sokkal kevésbé, mint mondjuk az itteni eredménykövető. 😊 Utóbbit nehezebben viselem, általában kerülöm is. Vannak üdítő kivételek, nagyon jól sikerült eredménykövetőzések, de sokkal gyakrabban hagyom ott az eredménykövetőt, mint a magyar nyelvű közvetítést.
peterk2005
Igen, ezért írtam, hogy más sportágakra gondolok, nem az NFL-re. Meg kommentátorokra, nem szakértőkre. Az meg nyilván alap, hogy egy nemzeti meccsen egy magyar a magyaroknak drukkol, hülyén is nézne ki ha nem 😀

Viszont bármelyik spíler/digi/sport tv kommentátorról (fontos, hogy nem szakértő, mert a legtöbbjüknek nyilván van kötődése), meg tudod mondani, hogy melyik PL/Seria A/Budes/LA Liga stb csapatnak szurkol? Még ha ki is lehet következtetni, akkor sem mondják ki egyenesen, mint az NFL-nél. De ugyanez a biatlon, síugrás, atlétika, forma-1 stb (többi majort nem vágom, mert nem követem őket). Hozzáteszem, nekem sincs vele semmi problémám, csak érdekes.

Emlékszem még 10+ éve, kedvenc Jenőnk jegyezte meg egy síugró közvetítés alatt, hogy neki a nagy kedvence Hannawald volt (nekem is 😛) és mivel már több, mint 5 éve visszavonult, nem probléma, hogy elmondja. Ez is tökre megmaradt, mert nem túl jellemző.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Haver, frankon ingyenlajkot gyujtesz? Nem igy kellene... 😕
Stez
Ha ingyenlájkot akarok linkelek valami ázsiai ribit indokolatlanul nagy csöcsökkel.
6x annyi lájk jönne rá, mint bármi másra.

Ebben viszont munka van.

Szerintem a fórum harmada nem látogatja a Hawks topicot, nekik posztoltam ide, ha egy-két poén betalál már megérte dolgozni vele.

Ui: Az idézésedből kiszednéd a képeket, hogy ne kelljen egy kilométert görgetni? Köszönöm. 😊
akdestroyer
Hat pont az a lenyeg, hogy szivjanak az emberek es gorgessenek csak. 😀

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Haver, frankon ingyenlajkot gyujtesz? Nem igy kellene... 😕
Stez
Ha ingyenlájkot akarok linkelek valami ázsiai ribit indokolatlanul nagy csöcsökkel.
6x annyi lájk jönne rá, mint bármi másra.

Ebben viszont munka van.

Szerintem a fórum harmada nem látogatja a Hawks topicot, nekik posztoltam ide, ha egy-két poén betalál már megérte dolgozni vele.

Ui: Az idézésedből kiszednéd a képeket, hogy ne kelljen egy kilométert görgetni? Köszönöm. 😊
akdestroyer
nem fogja, ő tényleg ingyenlájkot gyűjt
... ahogy én is....
nyomj egy hüvelyket, ha te is izé


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Haver, frankon ingyenlajkot gyujtesz? Nem igy kellene... 😕
Stez
Ha ingyenlájkot akarok linkelek valami ázsiai ribit indokolatlanul nagy csöcsökkel.
6x annyi lájk jönne rá, mint bármi másra.

Ebben viszont munka van.

Szerintem a fórum harmada nem látogatja a Hawks topicot, nekik posztoltam ide, ha egy-két poén betalál már megérte dolgozni vele.

Ui: Az idézésedből kiszednéd a képeket, hogy ne kelljen egy kilométert görgetni? Köszönöm. 😊