NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy kiesett Lemar, Watson és Wilson is, maradt Jimmy, Rodgers, Tannehill és Mahomes, az élet visszakerült a normális kerékvágásba
Wyatt
Ami mit is jelent pontosan?
csi77
Hogy nem olvashattad sehol Brady nevét, tehát kiégett. Kérem kapcsolja ki a mikrofont 😀
Matthew99
Nem kéne ezeket a magas szakmai beszélgetéseket ilyen szar "poénokkal" elütni, jó?

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Amúgy kiesett Lemar, Watson és Wilson is, maradt Jimmy, Rodgers, Tannehill és Mahomes, az élet visszakerült a normális kerékvágásba
Wyatt
Ami mit is jelent pontosan?
csi77
Leg Wild Windows helyett Jig Rat Thigh Musk?
na megvan az a KKK translátor, bár az öreg Pat-en rosszul fest a sasos egyenruha 😜


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy kiesett Lemar, Watson és Wilson is, maradt Jimmy, Rodgers, Tannehill és Mahomes, az élet visszakerült a normális kerékvágásba
Wyatt
Ami mit is jelent pontosan?
csi77
Azt, hogy a fehercsoki finomabb a simanal.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Amúgy kiesett Lemar, Watson és Wilson is, maradt Jimmy, Rodgers, Tannehill és Mahomes, az élet visszakerült a normális kerékvágásba
Wyatt
Ami mit is jelent pontosan?
csi77
Hogy nem olvashattad sehol Brady nevét, tehát kiégett. Kérem kapcsolja ki a mikrofont 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Amúgy kiesett Lemar, Watson és Wilson is, maradt Jimmy, Rodgers, Tannehill és Mahomes, az élet visszakerült a normális kerékvágásba
Wyatt
Ami mit is jelent pontosan?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Egyébként petike volt. Klasszikust csak pontosan. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Én a hétvége első beolvasott sms-ét produkáló Pistike véleményét is kikérném a témában
r.baggio
ő melyik? A "van a les?" vagy, hogy "ha nyer a vikings akkor minnesotaban lesz e a SB"?
braxa88
Ő az aki 12 éves, és éjjel 23:15-kor sms-ezik a sporttvbe, hogy amfociban van-e les.
Jan
be volt állva


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Én a hétvége első beolvasott sms-ét produkáló Pistike véleményét is kikérném a témában
r.baggio
ő melyik? A "van a les?" vagy, hogy "ha nyer a vikings akkor minnesotaban lesz e a SB"?
braxa88
Ő az aki 12 éves, és éjjel 23:15-kor sms-ezik a sporttvbe, hogy amfociban van-e les.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
Én a hétvége első beolvasott sms-ét produkáló Pistike véleményét is kikérném a témában
r.baggio
ő melyik? A "van a les?" vagy, hogy "ha nyer a vikings akkor minnesotaban lesz e a SB"?
braxa88
a kettő egyben 😊 lehet hogy az előbbi íróját hívták pistikének


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én a hétvége első beolvasott sms-ét produkáló Pistike véleményét is kikérném a témában
r.baggio
ő melyik? A "van a les?" vagy, hogy "ha nyer a vikings akkor minnesotaban lesz e a SB"?
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Jaj erről jut eszembe, hogy is volt anno az a sokak által hangoztatott kijelentés, miszerint egy ilyen patkány viselkedéssel JMD végleg elvágta magát az egész ligában és soha senki nem fog vele szóba állni? 😀😀😀
ZERO_L
Stefanski - Browns. Patkány soha az életben nem lesz HC az nflben.
Mentsd el ezt, hogy majd tizenév múlva berakhasd, mikor valaki megszánja és valódi interjúra hivja majd ki is nevezi 😀
samu09
Dehogy. Majd ha Belichick visszavonul megörökli a Patriotst, remélhetőleg GM felügyelet nélkül, hadd örüljenek a helyi fanok, hogy Boston lesz az új játszótere, ha már minden évben mondják milyen jó HC lenne, mint amikor a piaci kofa kínálja a rohadó almát, kóstolja csak meg, ja, attól hogy az első harapás rossz volt, a többi lehet még jó.
Black_Adder
Én simán megnézném, szerintem jó HC lenne nálunk, bár jelenleg az OC-kvalitásai jobban aggasztanak. De az, hogy te 10 év után így fújsz rá, amikor neki köszönhetitek Von Millert és ezzel a bajnoki címet, az kicsit szomorú
Wyatt
Végülis, ha Pinyő elismerést kért mert kijutott a soccer válogatott az ebére, akkor ennek margójára éljen sokáig jmd mellett még Jim Mora a HOX sikerkovácsa és Lindy Infante a Colts dinasztia alapkövének a helyének letevője is.
De Clevelandben azt a munkát amihez jMD ért, már elvégezte Hue Jackson

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
Én a hétvége első beolvasott sms-ét produkáló Pistike véleményét is kikérném a témában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Valaki keresse már meg azt a klasszikus hozzászólást, hog Brady, Manning meg Bress után nem lesznek jó irányítók.
tenorx
vége Manningnak. sztem 60% hogy most befejezi.
De ami engem jobban zavar hogy nincs helyére senki, aki nyomdokaiba léphetne,egész nflrosteren.
Az egész passz Játék Dőglödik ebbe mostani Nflbe. (vagy ennyit fejlödtek védelmek?)
Szabályok rosszak, összevissza Zászloznak. Egyszeruen nem éri meg passzolni,(int,sérülések) max rövideket.
Brady még jo, Luck az utolso QB aki még elit Irányito lehet ebbe Mostani Nflbe. lehet itt bármilyen draft meg ilyenek. Mondjatok Csapatokat ahol fény van az alagut végén QB pozicioba.????
Brady meg Rodgers befezi, sztem csökenifog nézőszám,lejtő.
Annyira összetett játék QB, hogy nehéz kiemelkedni, és sérülékeny. Lehet már jo qb edzők sincsenek,?Gyuri34


Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki keresse már meg azt a klasszikus hozzászólást, hog Brady, Manning meg Bress után nem lesznek jó irányítók.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy kiesett Lemar, Watson és Wilson is, maradt Jimmy, Rodgers, Tannehill és Mahomes, az élet visszakerült a normális kerékvágásba

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaj erről jut eszembe, hogy is volt anno az a sokak által hangoztatott kijelentés, miszerint egy ilyen patkány viselkedéssel JMD végleg elvágta magát az egész ligában és soha senki nem fog vele szóba állni? 😀😀😀
ZERO_L
Stefanski - Browns. Patkány soha az életben nem lesz HC az nflben.
Mentsd el ezt, hogy majd tizenév múlva berakhasd, mikor valaki megszánja és valódi interjúra hivja majd ki is nevezi 😀
samu09
Dehogy. Majd ha Belichick visszavonul megörökli a Patriotst, remélhetőleg GM felügyelet nélkül, hadd örüljenek a helyi fanok, hogy Boston lesz az új játszótere, ha már minden évben mondják milyen jó HC lenne, mint amikor a piaci kofa kínálja a rohadó almát, kóstolja csak meg, ja, attól hogy az első harapás rossz volt, a többi lehet még jó.
Black_Adder
Én simán megnézném, szerintem jó HC lenne nálunk, bár jelenleg az OC-kvalitásai jobban aggasztanak. De az, hogy te 10 év után így fújsz rá, amikor neki köszönhetitek Von Millert és ezzel a bajnoki címet, az kicsit szomorú

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tovább tart az MVP-átok, 1999 óta nem lett bajnok az alapszakaszbeli MVP
Wyatt
Azt mondod, kiesik a Seahawks?
Stez
igen.
de amúgy is itt az ideje, hogy ap után újra egy rb legyen az mvp
Black_Adder
Azt mondod, Marlon Mack ennyire jo volt?

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tovább tart az MVP-átok, 1999 óta nem lett bajnok az alapszakaszbeli MVP
Wyatt
Azt mondod, kiesik a Seahawks?
Stez
igen.
de amúgy is itt az ideje, hogy ap után újra egy rb legyen az mvp

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Dehogy. Majd ha Belichick visszavonul megörökli a Patriotst, remélhetőleg GM felügyelet nélkül, hadd örüljenek a helyi fanok, hogy Boston lesz az új játszótere, ha már minden évben mondják milyen jó HC lenne, mint amikor a piaci kofa kínálja a rohadó almát, kóstolja csak meg, ja, attól hogy az első harapás rossz volt, a többi lehet még jó.
Black_Adder
Én úgy gondolom, hogy Belichick már a fiának készíti elő a terepet, mint HC és az első pár évben még ellátja a GM szerepkört, de ehhez is kell még pár év.
Egon bá
oké, de a csapat Krafté és nem az övé!
NB2
oké, de pont Kraftról ne lenne valami videója Belichicknek (mondjuk egy masszázsszalonból), amivel meg tudná őt győzni, hogy kapjon a fia egy lehetőséget

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 063 — nabege2@yahoo.com
Dehogy. Majd ha Belichick visszavonul megörökli a Patriotst, remélhetőleg GM felügyelet nélkül, hadd örüljenek a helyi fanok, hogy Boston lesz az új játszótere, ha már minden évben mondják milyen jó HC lenne, mint amikor a piaci kofa kínálja a rohadó almát, kóstolja csak meg, ja, attól hogy az első harapás rossz volt, a többi lehet még jó.
Black_Adder
Én úgy gondolom, hogy Belichick már a fiának készíti elő a terepet, mint HC és az első pár évben még ellátja a GM szerepkört, de ehhez is kell még pár év.
Egon bá
oké, de a csapat Krafté és nem az övé!
több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Dehogy. Majd ha Belichick visszavonul megörökli a Patriotst, remélhetőleg GM felügyelet nélkül, hadd örüljenek a helyi fanok, hogy Boston lesz az új játszótere, ha már minden évben mondják milyen jó HC lenne, mint amikor a piaci kofa kínálja a rohadó almát, kóstolja csak meg, ja, attól hogy az első harapás rossz volt, a többi lehet még jó.
Black_Adder
Én úgy gondolom, hogy Belichick már a fiának készíti elő a terepet, mint HC és az első pár évben még ellátja a GM szerepkört, de ehhez is kell még pár év.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Jaj erről jut eszembe, hogy is volt anno az a sokak által hangoztatott kijelentés, miszerint egy ilyen patkány viselkedéssel JMD végleg elvágta magát az egész ligában és soha senki nem fog vele szóba állni? 😀😀😀
ZERO_L
Stefanski - Browns. Patkány soha az életben nem lesz HC az nflben.
Mentsd el ezt, hogy majd tizenév múlva berakhasd, mikor valaki megszánja és valódi interjúra hivja majd ki is nevezi 😀
samu09
Dehogy. Majd ha Belichick visszavonul megörökli a Patriotst, remélhetőleg GM felügyelet nélkül, hadd örüljenek a helyi fanok, hogy Boston lesz az új játszótere, ha már minden évben mondják milyen jó HC lenne, mint amikor a piaci kofa kínálja a rohadó almát, kóstolja csak meg, ja, attól hogy az első harapás rossz volt, a többi lehet még jó.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
4,5os ods volt a Titanson és a Texanson is.
Mondom egy próbát megér egy ezressel kettes kötésbe.

Go Texans!
alatriste
eddig jó vagy
gamerkr
Eddig. Most már 2.negyed.
vpi
Olyan a sportfogadás is mint az extrém sportok. Időben abba kell hagyni.
Én 21-0nál kiszálltam és felvettem az akkor lehetséges nyereményt. És átfogadtam annak egy részével egy Chiefs győzelmet. 😀 🤑
alatriste
És hogy örült neki a 7. feleséged. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 073 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4,5os ods volt a Titanson és a Texanson is.
Mondom egy próbát megér egy ezressel kettes kötésbe.

Go Texans!
alatriste
eddig jó vagy
gamerkr
Eddig. Most már 2.negyed.
vpi
Olyan a sportfogadás is mint az extrém sportok. Időben abba kell hagyni.
Én 21-0nál kiszálltam és felvettem az akkor lehetséges nyereményt. És átfogadtam annak egy részével egy Chiefs győzelmet. 😀 🤑


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
4,5os ods volt a Titanson és a Texanson is.
Mondom egy próbát megér egy ezressel kettes kötésbe.

Go Texans!
alatriste
Én azt raktam meg kötésben valami 5.6os oddsért, hogy a Houston 20.5 pont felett szerez (pipa) illetve Seahawks win.
Go Seahawks 😊