NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egyébként érdekes, ez kb. majdnem minden sérülés miatt lett mi lett volna ha?

Az én gondolataimat pont az edzők/csapatok balfaszsága indította be.
Pl.: Fisher és Keenum, Foles, Goff után gondolkoztam, hogy Vince Youngban vajon több volt?
Ugyanígy Alex Smith.. Ha nem 6 OC-t kap 6 év alatt, és mondjuk ő került volna Green Baybe, akkor lehetett volna MVP?
tenorx
Sztem JMR sem lett volna bust ha nem Oaklandbe kerül.
empty taxi
JMR-ben én nem látom hogy bárhol jobb lett volna (mentálisan nulla volt a srác), viszont Vince-ből szerintem egy Cam Light-féle karrier simán kijöhetett volna, ha normálisabb edzői stábhoz kerül...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Alex Smith.. Ha nem 6 OC-t kap 6 év alatt, és mondjuk ő került volna Green Baybe, akkor lehetett volna MVP?
tenorx
A sérülés miatti "mi lett volna ha" inkább tényeken alapul, de pl. nem feltételezném, hogy Ha Smith GB-be kerül, akkor Rodgersi MVP magasságokba emelkedik.
De az említett RGIII teljesen helytálló, Top10 lenne konstans a csávó

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Egyébként érdekes, ez kb. majdnem minden sérülés miatt lett mi lett volna ha?

Az én gondolataimat pont az edzők/csapatok balfaszsága indította be.
Pl.: Fisher és Keenum, Foles, Goff után gondolkoztam, hogy Vince Youngban vajon több volt?
Ugyanígy Alex Smith.. Ha nem 6 OC-t kap 6 év alatt, és mondjuk ő került volna Green Baybe, akkor lehetett volna MVP?
tenorx
Sztem JMR sem lett volna bust ha nem Oaklandbe kerül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Egyébként érdekes, ez kb. majdnem minden sérülés miatt lett mi lett volna ha?

Az én gondolataimat pont az edzők/csapatok balfaszsága indította be.
Pl.: Fisher és Keenum, Foles, Goff után gondolkoztam, hogy Vince Youngban vajon több volt?
Ugyanígy Alex Smith.. Ha nem 6 OC-t kap 6 év alatt, és mondjuk ő került volna Green Baybe, akkor lehetett volna MVP?
tenorx
Nem (😊)
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként érdekes, ez kb. majdnem minden sérülés miatt lett mi lett volna ha?

Az én gondolataimat pont az edzők/csapatok balfaszsága indította be.
Pl.: Fisher és Keenum, Foles, Goff után gondolkoztam, hogy Vince Youngban vajon több volt?
Ugyanígy Alex Smith.. Ha nem 6 OC-t kap 6 év alatt, és mondjuk ő került volna Green Baybe, akkor lehetett volna MVP?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tanulnom kellene, szóval játékosokról olvasgattam ma kb. végig.
Ehhez kapcsolódóan érdekel a véleményetek, nálatok ki a legnagyobb "mi lett volna ha" játékos?
Azt értem ez alatt, hogy úgy érzitek lehetett volna sima Hall of Famer, ha az események nem pont úgy alakulnak, ahogy? Pl. sérülés(ek), balfasz edzők, balfasz team
tenorx
Az utóbbi évekből számomra RGIII. Pár évvel korábbról Bob Sanders (Indy safety).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 473 — LIGHTS OUT!
de amúgy szerintem sean taylornak is kinézett egy dawkins szintű karrier.
eaglesmcnabb
3-4 jo szezon és overrated karrier? 😊
adam8
hál istennek nem nekem kell szembesíteni

több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
 twitter.com/12upSport/status/957343918106071041?s=09
kishaszi
Remélem az SB után nem kell nézegetni majd egy hasonló meme-t Rocky helyett Apolloval.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
de amúgy szerintem sean taylornak is kinézett egy dawkins szintű karrier.
eaglesmcnabb
3-4 jo szezon és overrated karrier? 😊
adam8
Csabi valójában Herremanst akarta írni.
Ha csak rajta múlik, akkor 7 gyűrű, SB-ban sérülések miatt beugró QB-ként, 3 dobott, 4 futott TD, SB MVP, egy másikon 10 rúgott FG, ötszörös alapszakasz MVP, 12 Pro Bowl.
De nem csak rajt múlt, a béna csapat körötte meggátolta, hogy kiteljesedhessen.
Tökéletes válasz a "mi lett volna ha" kérdésre.
Sobri Jóska
Nyilván, ha csak felé ment volna passzunk, akkor már többszörös SB győztesek lennénk (lásd Pats és Vrabel esete). 2 passz ment felé, mind a 2 TD.

Dehát ilyen ez a sport, direkt nem őt írtam amúgy, annyira triviális.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
de amúgy szerintem sean taylornak is kinézett egy dawkins szintű karrier.
eaglesmcnabb
3-4 jo szezon és overrated karrier? 😊
adam8
Csabi valójában Herremanst akarta írni.
Ha csak rajta múlik, akkor 7 gyűrű, SB-ban sérülések miatt beugró QB-ként, 3 dobott, 4 futott TD, SB MVP, egy másikon 10 rúgott FG, ötszörös alapszakasz MVP, 12 Pro Bowl.
De nem csak rajt múlt, a béna csapat körötte meggátolta, hogy kiteljesedhessen.
Tökéletes válasz a "mi lett volna ha" kérdésre.

több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
de amúgy szerintem sean taylornak is kinézett egy dawkins szintű karrier.
eaglesmcnabb
3-4 jo szezon és overrated karrier? 😊

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 473 — LIGHTS OUT!
Tanulnom kellene, szóval játékosokról olvasgattam ma kb. végig.
Ehhez kapcsolódóan érdekel a véleményetek, nálatok ki a legnagyobb "mi lett volna ha" játékos?
Azt értem ez alatt, hogy úgy érzitek lehetett volna sima Hall of Famer, ha az események nem pont úgy alakulnak, ahogy? Pl. sérülés(ek), balfasz edzők, balfasz team
tenorx
Nem is kérdés, hogy ez a játékos Marcus Lattimore.

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Kissé sàntít, de nekem Bo Jackson! Ha nincs a sérülés és csak a focira koncentràl mindenidők....

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 473 — LIGHTS OUT!
jó, a Pats meg hajlamos olyan beteg felállásokkal játszani, hogy na
azt a sémát egyszerűek csak köcsögnek hívják
Stez
Népszerű formáció, a Chargersnél is ő irányít!
Wyatt
Jaja , az NSO is tele van ezzel a formációval , meg Solymár is .

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
gerry bertier

de amúgy szerintem sean taylornak is kinézett egy dawkins szintű karrier.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Tanulnom kellene, szóval játékosokról olvasgattam ma kb. végig.
Ehhez kapcsolódóan érdekel a véleményetek, nálatok ki a legnagyobb "mi lett volna ha" játékos?
Azt értem ez alatt, hogy úgy érzitek lehetett volna sima Hall of Famer, ha az események nem pont úgy alakulnak, ahogy? Pl. sérülés(ek), balfasz edzők, balfasz team
tenorx
de érdemes megnézni a "The best that never was" dokumentumfilmet is Marcus Dupree-ről
baggio 🏈
De jó hogy írtad, nekem is ő jutott eszembe. Íme a trailer:

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Tanulnom kellene, szóval játékosokról olvasgattam ma kb. végig.
Ehhez kapcsolódóan érdekel a véleményetek, nálatok ki a legnagyobb "mi lett volna ha" játékos?
Azt értem ez alatt, hogy úgy érzitek lehetett volna sima Hall of Famer, ha az események nem pont úgy alakulnak, ahogy? Pl. sérülés(ek), balfasz edzők, balfasz team
tenorx
csak egy jó válasz létezik erre a kérdésre



de érdemes megnézni a "The best that never was" dokumentumfilmet is Marcus Dupree-ről


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Tanulnom kellene, szóval játékosokról olvasgattam ma kb. végig.
Ehhez kapcsolódóan érdekel a véleményetek, nálatok ki a legnagyobb "mi lett volna ha" játékos?
Azt értem ez alatt, hogy úgy érzitek lehetett volna sima Hall of Famer, ha az események nem pont úgy alakulnak, ahogy? Pl. sérülés(ek), balfasz edzők, balfasz team
tenorx
Gordon ha nincs kábszi

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tanulnom kellene, szóval játékosokról olvasgattam ma kb. végig.
Ehhez kapcsolódóan érdekel a véleményetek, nálatok ki a legnagyobb "mi lett volna ha" játékos?
Azt értem ez alatt, hogy úgy érzitek lehetett volna sima Hall of Famer, ha az események nem pont úgy alakulnak, ahogy? Pl. sérülés(ek), balfasz edzők, balfasz team
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jó, a Pats meg hajlamos olyan beteg felállásokkal játszani, hogy na
azt a sémát egyszerűek csak köcsögnek hívják
Stez
Népszerű formáció, a Chargersnél is ő irányít!

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jó, a Pats meg hajlamos olyan beteg felállásokkal játszani, hogy na
azt a sémát egyszerűek csak köcsögnek hívják

több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Van olyan oldal, ahol az van felsorolva, vagy kettészedve, hogy mely csapatok játszanak 3-4et, és 4-3at?
Chargers LT
kb. így :
3-4
...
colts
..
eaglesmcnabb
mondjuk úgy, hogy a felállásunk 3-4, mert játszani nemigen sikerül 😀

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Rams base 4-3,nem? Wade nem váltott sémát. Mondjuk az alapfelállás is már csak a snapek kb 60%-ra érvényes.
gordon
Ez alapján, de
 www.pro-football-reference.com/teams/ram/2017.htm

Meg Phillips annyira séma edző, hogy konkrétan Phillips 34 hívják a sémáját, igaz az apjáról lett elnevezve, de azért meglepne, ha pont most hagyná el és alkalmazkodna más sémájához.

az persze igaz, hogy az alapfelállás már nem igazán hordoz inofrmációt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rams base 4-3,nem? Wade nem váltott sémát. Mondjuk az alapfelállás is már csak a snapek kb 60%-ra érvényes.
gordon
Váltott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Rams base 4-3,nem? Wade nem váltott sémát. Mondjuk az alapfelállás is már csak a snapek kb 60%-ra érvényes.