NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mondjuk azt kurvára nem vágom, hogy pedersonnak mi a lófaszt kéne még csinálnia hogy ő legyen az év edzője :d
eaglesmcnabb
MIért, Belichicknek mit? Minden évben kihal/elmegy a fél keret, aztán mégis megy a csapat tovább.

Az Eaglesnél írtam, szerintem McVay első helyéhez nem férhet kétség.

A Rams az előző idényben 224 pontot szerezve simán a legrosszabb támadósorral bírt a ligában – 40-nel maradtak el a Kosok az utolsó előtti Brownstól! –, ezúttal 478-cal viszont a legjobb lett. A csapat a fogalmatlan Goff-fal, szenvedő Gurleyvel és a többiekkel 4–12 volt, az érkezésével mindenki megtáltosodott, a vége 11–5 lett, és 2004 után először playoff. Szerintem ez eléggé papírforma volt.

Zimmer 2. helye is papírforma – kiesett az első számú irányító és futó a szezon elején, és harmadik számú irányítóval értek el 13–3-at. Én azon sem lepődtem volna meg, ha ennél lényegesen többet kap.

Persze Pederson is megérdemelné (nála azt lehet felhozni, hogy Wentz kiesése ellenére sem omlottak össze, de igazából ez az uccsó három meccset jelenti, amin lett 2–1, nem egy egész szezonon keresztül 3. számú irányítóval mentetek), szerintem Marrone és Belichick is. De itt én tuti nem sajnálom McVaytől, mert óriási fordulást hozott a csapat életében.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
mondjuk azt kurvára nem vágom, hogy pedersonnak mi a lófaszt kéne még csinálnia hogy ő legyen az év edzője :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 www.youtube.com/watch?v=maaWSIlDizs 😀
Wyatt
végre Suh megválaszolja az egy millió dolláros kérdést



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az jól néz ki, hogy az Év védője, támadója és edzője is ramses, és az Év újonc védője és támadója meg Szent 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Donald végre megkapta az elismerését, nagyon kijárt neki.
Gurleyn kicsit meglepődtem, de ő is megérdemelte, ahogyan Kamara is.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Az idei Hall of Fame class:
Ray Lewis,
Terrelle Owens
Brian Dawkins
Brian Urlacher
Randy Moss
iktriad
Remek dolog, hogy mindet bőven láttam játszani, abszolút megérdemlik 😊
Ami szar, hogy öregszünk 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei Hall of Fame class:
Ray Lewis,
Terrelle Owens
Brian Dawkins
Brian Urlacher
Randy Moss
8 szobrot avatnak majd augusztusban Cantonban, tehát mindhárom régi motoros, Jerry Kramer, Robert Brazile és Bobby Beathard is bekerült.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A díjkiosztó mindig hajnalban van, gondolom, ez a része is ezzel szokott együtt lenni

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Magyar idő szerint este 9-kor vagy hajnali háromkor jelentik be a HOF győzteseket?

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ügye ment volna 😊

 twitter.com/SInow/status/959224782289100801



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Cheatriots MVPGATE!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/02/02/nfl_2017_mvp/

Hogy lehet ilyen cikket irni bazdmeg.
Nyilvan minden egyes eselyesnek elore megirt szovege van, nem ott talaljak ki oket.
Uristen de felbasztam magam.
tenorx
Nagyobb probléma, hogy nem NFL-es emberke, hanem Patriots-alkalmazott, akinél Brady szövege van

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/02/02/nfl_2017_mvp/

Hogy lehet ilyen cikket irni bazdmeg.
Nyilvan minden egyes eselyesnek elore megirt szovege van, nem ott talaljak ki oket.
Uristen de felbasztam magam.
tenorx
Nem szetetem a 120 yardot már csak "rivális" oldal volta miatt sem, de itt most nem ők a hunyók. Még ha beszédek meg is vannak előre írva, azért itt a fenti címke miatt a lap tetején, esélyés, hogy igaz. Azt nem hiszem, hogy mindenhova odabiggyesztik. Minket Eagles szurkolókat pedig különösen nem zavar, ha így lesz 😊
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/02/02/nfl_2017_mvp/

Hogy lehet ilyen cikket irni bazdmeg.
Nyilvan minden egyes eselyesnek elore megirt szovege van, nem ott talaljak ki oket.
Uristen de felbasztam magam.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt hiszem még '11-ben Vince Youngnak volt az Eagles-ben a dream teames "elszólása"


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Egyébként érdekes, ez kb. majdnem minden sérülés miatt lett mi lett volna ha?

Az én gondolataimat pont az edzők/csapatok balfaszsága indította be.
Pl.: Fisher és Keenum, Foles, Goff után gondolkoztam, hogy Vince Youngban vajon több volt?
Ugyanígy Alex Smith.. Ha nem 6 OC-t kap 6 év alatt, és mondjuk ő került volna Green Baybe, akkor lehetett volna MVP?
tenorx
Sztem JMR sem lett volna bust ha nem Oaklandbe kerül.
empty taxi
JMR-ben én nem látom hogy bárhol jobb lett volna (mentálisan nulla volt a srác), viszont Vince-ből szerintem egy Cam Light-féle karrier simán kijöhetett volna, ha normálisabb edzői stábhoz kerül...
Igor
Lehet én vagyok naív, de sztem frissen megérkezve az NFL-be megfelelő atmoszférában még munkára nevelhető valaki, ha pedig szépen elkezdett volna kijönni belőle az upside, akkor le esett volna neki is, hogy ez így megy, ez kell a sikerhez.
Én pont Vince Youngban nem látok többet, JMR csak simán szart az egészbe, míg Vince Youngról kb. köztudott volt h igazi locker room cancer, ilyen meg nem való egy csapat élére.
empty taxi
Respectfully disagree.

VY
Az, ha valaki egy Fisher-féle csapatban "locker room cancer", az nem feltétlen perdöntő bizonyíték azért... nekem volt ott egy-két dolog ami azért nem illett a puzzle-ba (Fisher pedig alapból kifejezetten utálta), szóval szerintem kicsit olyan Kaep-féle eset volt, mindent az ő nyakába varrtak és ő lett a bűnbak.

JMR
Az aki 21 évesen, QB-ként szarik az egészbe, nálam az a reménytelen eset... nem sok olyan QB-t tudsz mondani, aki ilyen mentalitással érkezett a ligába, aztán megkomolyodott és sikeres lett.
Igor
Nézd Youngot utána GB-ből is úgy vágták ki, mint macskát szarni, mert hiába lett volna bőven jó backup QB, ha egyszer mérgezi az öltözőt.

JMR:
Az utána megkomolyodott dolog az szinte esélytelen, ebben egyetértünk, én arról beszéltem h egy jobb szervezeti kultúrával bíró csapat draftolja, akkor szerintem ő még formálható személyiség volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az aki 21 évesen, QB-ként szarik az egészbe, nálam az a reménytelen eset... nem sok olyan QB-t tudsz mondani, aki ilyen mentalitással érkezett a ligába, aztán megkomolyodott és sikeres lett.
Igor
Favre
Kampman
Szerintem ott kicsit más volt a szitu, de tegyük fel elfogadom... de akkor is, come on man, őt 27 éve draftolták.. 😊
(Favre amúgy is nagyon sokféle szempontból kb. az egyetlen igazi kivétel..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 480
Az aki 21 évesen, QB-ként szarik az egészbe, nálam az a reménytelen eset... nem sok olyan QB-t tudsz mondani, aki ilyen mentalitással érkezett a ligába, aztán megkomolyodott és sikeres lett.
Igor
Favre
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Egyébként érdekes, ez kb. majdnem minden sérülés miatt lett mi lett volna ha?

Az én gondolataimat pont az edzők/csapatok balfaszsága indította be.
Pl.: Fisher és Keenum, Foles, Goff után gondolkoztam, hogy Vince Youngban vajon több volt?
Ugyanígy Alex Smith.. Ha nem 6 OC-t kap 6 év alatt, és mondjuk ő került volna Green Baybe, akkor lehetett volna MVP?
tenorx
Sztem JMR sem lett volna bust ha nem Oaklandbe kerül.
empty taxi
JMR-ben én nem látom hogy bárhol jobb lett volna (mentálisan nulla volt a srác), viszont Vince-ből szerintem egy Cam Light-féle karrier simán kijöhetett volna, ha normálisabb edzői stábhoz kerül...
Igor
Lehet én vagyok naív, de sztem frissen megérkezve az NFL-be megfelelő atmoszférában még munkára nevelhető valaki, ha pedig szépen elkezdett volna kijönni belőle az upside, akkor le esett volna neki is, hogy ez így megy, ez kell a sikerhez.
Én pont Vince Youngban nem látok többet, JMR csak simán szart az egészbe, míg Vince Youngról kb. köztudott volt h igazi locker room cancer, ilyen meg nem való egy csapat élére.
empty taxi
Mindkettőt volt szerencsém évekig nézni, alkalmatlanok voltak NFL irányítónak!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nem sok olyan QB-t tudsz mondani, aki ilyen mentalitással érkezett a ligába, aztán megkomolyodott és sikeres lett.
Igor
Dehogynem...Johhny fiú Manziel ...oh, wait 😀
Ő is ez a "mi lett volna, ha" kategória
Chargers LT
A Browns 1/22 Club 😊

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
mi lett volna ha?
tenorx
Sztem JMR sem lett volna bust ha nem Oaklandbe kerül.
empty taxi
JMR-ben én nem látom hogy bárhol jobb lett volna
Igor
Lehet én vagyok naív, de sztem frissen megérkezve az NFL-be megfelelő atmoszférában még munkára nevelhető valaki
empty taxi
nem sok olyan QB-t tudsz mondani, aki ilyen mentalitással érkezett a ligába, aztán megkomolyodott és sikeres lett.
Igor
Dehogynem...Johhny fiú Manziel ...oh, wait 😀
Ő is ez a "mi lett volna, ha" kategória

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egyébként érdekes, ez kb. majdnem minden sérülés miatt lett mi lett volna ha?

Az én gondolataimat pont az edzők/csapatok balfaszsága indította be.
Pl.: Fisher és Keenum, Foles, Goff után gondolkoztam, hogy Vince Youngban vajon több volt?
Ugyanígy Alex Smith.. Ha nem 6 OC-t kap 6 év alatt, és mondjuk ő került volna Green Baybe, akkor lehetett volna MVP?
tenorx
Sztem JMR sem lett volna bust ha nem Oaklandbe kerül.
empty taxi
JMR-ben én nem látom hogy bárhol jobb lett volna (mentálisan nulla volt a srác), viszont Vince-ből szerintem egy Cam Light-féle karrier simán kijöhetett volna, ha normálisabb edzői stábhoz kerül...
Igor
Lehet én vagyok naív, de sztem frissen megérkezve az NFL-be megfelelő atmoszférában még munkára nevelhető valaki, ha pedig szépen elkezdett volna kijönni belőle az upside, akkor le esett volna neki is, hogy ez így megy, ez kell a sikerhez.
Én pont Vince Youngban nem látok többet, JMR csak simán szart az egészbe, míg Vince Youngról kb. köztudott volt h igazi locker room cancer, ilyen meg nem való egy csapat élére.
empty taxi
Respectfully disagree.

VY
Az, ha valaki egy Fisher-féle csapatban "locker room cancer", az nem feltétlen perdöntő bizonyíték azért... nekem volt ott egy-két dolog ami azért nem illett a puzzle-ba (Fisher pedig alapból kifejezetten utálta), szóval szerintem kicsit olyan Kaep-féle eset volt, mindent az ő nyakába varrtak és ő lett a bűnbak.

JMR
Az aki 21 évesen, QB-ként szarik az egészbe, nálam az a reménytelen eset... nem sok olyan QB-t tudsz mondani, aki ilyen mentalitással érkezett a ligába, aztán megkomolyodott és sikeres lett.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 pbs.twimg.com/media/DUaxoO-X0AAudKi.jpg:large
Klaci79
Van folytatása is 😀


több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Egyébként érdekes, ez kb. majdnem minden sérülés miatt lett mi lett volna ha?

Az én gondolataimat pont az edzők/csapatok balfaszsága indította be.
Pl.: Fisher és Keenum, Foles, Goff után gondolkoztam, hogy Vince Youngban vajon több volt?
Ugyanígy Alex Smith.. Ha nem 6 OC-t kap 6 év alatt, és mondjuk ő került volna Green Baybe, akkor lehetett volna MVP?
tenorx
Sztem JMR sem lett volna bust ha nem Oaklandbe kerül.
empty taxi
JMR-ben én nem látom hogy bárhol jobb lett volna (mentálisan nulla volt a srác), viszont Vince-ből szerintem egy Cam Light-féle karrier simán kijöhetett volna, ha normálisabb edzői stábhoz kerül...
Igor
Lehet én vagyok naív, de sztem frissen megérkezve az NFL-be megfelelő atmoszférában még munkára nevelhető valaki, ha pedig szépen elkezdett volna kijönni belőle az upside, akkor le esett volna neki is, hogy ez így megy, ez kell a sikerhez.
Én pont Vince Youngban nem látok többet, JMR csak simán szart az egészbe, míg Vince Youngról kb. köztudott volt h igazi locker room cancer, ilyen meg nem való egy csapat élére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...