NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
most komolyan honnan kerülnek elő ilyen emberek? olvastam már egy két érdekes fazont ezen a fórumon, de ez valami egészen elképesztő 😮
több mint 6 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Szerintem nincs ebben semmi különleges. Amikor még Magyarországon éltem, akkor egy Fradi-Újpest után a győzelem mámorában szó szerint szétromboltuk a kerületet. Gyújtogattunk, ha lila sálas emberkéket láttunk, akkor agyoncsaptuk őket, kocsikat döngettünk vas rúddal, stb stb. Az eufóriának sok ága van és engedni kell, hogy tombolhasson szabadon, feltörve belőlünk. Amúgy én is átugrottam tegnap Los Angelesből Phillybe egy kis lószart enni. Tápláló és lehet nem hiszitek el, de megmarad az ember gyomrában. És sokkal kellemesebb mint a Pats játékosainak, akik szó szerint kakiban úsztak az egész meccs alatt.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
látni twitteren barmokat sajnos,6 milliós városban azért akad,főleg ennyi várakozás után.

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy ami a Philly utcákon volt az mindennek a legalja volt (lószarevés, gyujtogatás, autófeldöntögetés, rongálás stb...).
braxa88
New Orleansnek ott a mardi gras, Phillynek meg a sport rajongók. Ez már hagyomány. 😊 Amúgy az euforikus koprofágnak valószínűleg sosem ízlett a lószar ennyire.

Ez mondjuk cseppet se tűnik kamunak:
"Multiple reports of the City of Philadelphia being declared in a state of emergency, National Guard being activated."

50 évnyi éhezés után Philadelphia város lakóinak fogalmuk sincs mit kezdjenek egy fejedelmi lakomával.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy ami a Philly utcákon volt az mindennek a legalja volt (lószarevés, gyujtogatás, autófeldöntögetés, rongálás stb...).
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát mondjuk Pederson oké, hogy rámutat az agresszív felfogásra, de tavaly a Pats épp emiatt az agresszív felfogás miatt tudott nyerni a Falcons ellen, miután Shanahan le akarta zárni a meccset egy kegyelemdöféssel.

Ha jövőre aztán valami remek védőteljesítménnyel nyer egy csapat, akkor ismét megkapjuk a „védelem nyeri a bajnokságot” okossággal.

Szerintem az nyeri a bajnokságot, aki a rájátszásban az összes meccsen több pontot szerez, mint az ellenfele. Ennek kellene az örök bölcsességnek lennie.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nagyon örülök a Philadelphia győzelmének! Ez a divat Pats akaratlanul is komoly károkat okozott az NFL-nek az utóbbi időben. Egysíkúvá tették a ligát és mindezt úgy, hogy évek óta az NFL egyik leggyengébb csoportjában megalapozták a hazai pályát a rájátszásra, majd oltári nagy szerencsével, unalmas rövid passzos játékkal és bírói segítséggel mindig behúzták a Super Bowl-t. Nyilván ők csak győzni akartak, akarnak, de tényleg akaratlanul is komoly károkat okoztak ezzel az NFL-nek, az NFL változatosságának.
Minden elismerésem a Phillyé, mert gyakorlatilag az irányító posztot leszámítva minden egységben jobb mint a Pats, és ami fontosabb, hogy csapatként is jobb csapat mint a kétszemélyes (Brady és Gronk) Patriots. Reméljük ezzel véget ért egy fejezet a Patriots életében és a sok divatszurkoló átpártol majd a másik divathoz, a Packershez.
Hajrá Chargers!

Ui: öröm volt nézni a végén a nagy Pats szurkoló Sanyi habogását és kifogás keresését (Butler hiánya, stb stb) a studióban. Ricsi is végig a Patsel volt. Ellenben óriási respect Buday Zolinak, aki egyedül tartotta a frontot és nem állt be a Pats és Brady seggnyalók sorába.
Riverske
na de Bradynél jobb vagy e?
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mélyebben dimenzionáltabb személyiségű és intelligenciájú Pats drukkerek safe zonejává válhat a fórum, ez a téma pedig beékelődik mint egy puffertartály a vad közvélemény és a béke puha szigete közt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 294 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lol, Foles középsuliban már egyszer megcsinálta a 4. kísérletes playt 😀

 twitter.com/sehlinger3/status/960320042905808896


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
az ilyen hozzászólások után nem értem miért nem nevezitek át ezt is nso.hu-ra... omfg...
davemayer
az ncaa döntő után ugyanezt eljátszotta 😊

itt az új megtanulandó mantra amúgy az év edzőjétől a "defense wins championships" helyett

 twitter.com/ProFootballTalk/status/960476021744193536


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
az ilyen hozzászólások után nem értem miért nem nevezitek át ezt is nso.hu-ra... omfg...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Nagyon örülök a Philadelphia győzelmének! Ez a divat Pats akaratlanul is komoly károkat okozott az NFL-nek az utóbbi időben. Egysíkúvá tették a ligát és mindezt úgy, hogy évek óta az NFL egyik leggyengébb csoportjában megalapozták a hazai pályát a rájátszásra, majd oltári nagy szerencsével, unalmas rövid passzos játékkal és bírói segítséggel mindig behúzták a Super Bowl-t. Nyilván ők csak győzni akartak, akarnak, de tényleg akaratlanul is komoly károkat okoztak ezzel az NFL-nek, az NFL változatosságának.
Minden elismerésem a Phillyé, mert gyakorlatilag az irányító posztot leszámítva minden egységben jobb mint a Pats, és ami fontosabb, hogy csapatként is jobb csapat mint a kétszemélyes (Brady és Gronk) Patriots. Reméljük ezzel véget ért egy fejezet a Patriots életében és a sok divatszurkoló átpártol majd a másik divathoz, a Packershez.
Hajrá Chargers!

Ui: öröm volt nézni a végén a nagy Pats szurkoló Sanyi habogását és kifogás keresését (Butler hiánya, stb stb) a studióban. Ricsi is végig a Patsel volt. Ellenben óriási respect Buday Zolinak, aki egyedül tartotta a frontot és nem állt be a Pats és Brady seggnyalók sorába.

Szerkesztette: Riverske
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratula Mustaine kollégának is, soha nem mertem még így megtippelni dolgokat, illetve nem jött be, végre sikerült😊

Egyébként büszke lehet magára az itteni eredmémykövető társaság, Patsesek is mert amit pl NSO fórumon olvasni...... 😊
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
MVA -- Most Valuable Advertisement:
 twitter.com/thehoodmemes/status/960339436465659904

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
mondjuk azt kurvára nem vágom, hogy pedersonnak mi a lófaszt kéne még csinálnia hogy ő legyen az év edzője :d
eaglesmcnabb
Megnyerni a SB-t ,ja megtörtént!Gratulálok!!!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1. Gratulálok a Phillynek
2. Szégyellje magát az összes retardált, kisebbségi fóbiás idióta, akik a Philly győzelme után is a New England-del van elfoglalva. Szörnyű életetek lehet.
3. Jah és a bírók nyomják a Pats-et. A 3. negyedes TD enyhén véleményes.
De még egyszer nem gondoltam volna, hogy Foles megnyeri. Azért így utólag nem biztos, hogy maradni fog Phillyben!
NB2
Gratulálok a Phillynek.

Ne foglalkozz más csapatok szurkolóival, foglalkozzunk azzal, hogyan lehet az úgy nevezett védőjátékosokból védelmet csinálni az új szezonra 😊

Ne foglalkozz a bírókkal, ha a KFL-csapatunk lett volna a védelemben, azon is kb így jöttek volna át. Erről nem a bírók tehettek. Szerintem is véleményes volt, és hiba, de ha van egy minimális védelem a meccs során, akkor nem számít.

Én sem hittem abban, hogy a Philly ezt végigviszi, de megtette. A döntőt pedig megérdemelten nyerte meg. Ez van. Majd talán jövőre megint eljön a mi időnk 😊

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Grat mind a kettő csapatnak, de legfőképpen az Eagles-nek amiért gyakorlatilag megcsinálták a kissebbfajta lehetetlent. 🙂

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
1. Gratulálok a Phillynek
2. Szégyellje magát az összes retardált, kisebbségi fóbiás idióta, akik a Philly győzelme után is a New England-del van elfoglalva. Szörnyű életetek lehet.
3. Jah és a bírók nyomják a Pats-et. A 3. negyedes TD enyhén véleményes.
De még egyszer nem gondoltam volna, hogy Foles megnyeri. Azért így utólag nem biztos, hogy maradni fog Phillyben!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meki tudom hogy tudod de azért leírom: Rams COY OPOY DPOY, Saints OROY DROY....

S egy óra múlva kurvára mi játszunk SBt,

Tehát nem tök mindegy, kb ktörölhetik... 😉 😀

Fly Eagles!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Azért talán nem mindegy, hogy 15 meccset a 3. irányítóval játszol. De mindegy, én ezt is feladtam.
Wyatt
Nem tudom mi van veled mostanában.
Akárkivel veszel össze, még azt se értik, amit állítasz.
Lehet, hogy egy párhuzamos univerzumba csöppentél.


Meki. Ne kúrjál már fel idegileg. Szerinted azonos helyzetből indultatok, ugyanott voltatok a szezon előtt, és ugyanannyira teljesítettétek túl a dolgokat?

Ha igen, akkor Pederson az isten, övé a cím, de hadd tartsa már valaki nem a szeretett edzőtöket a legjobbnak...
Wyatt
nem azonos helyzetből indultunk, nem is mondtam, mert tény.
de nem is ugyanaz lett az eredmény, ez is tény. (Mondjuk a MIN jobb mérleggel indult, ugyanúgy kidőltek a playái, és előttük végeztünk, de őket is elénk rakod, mert gondolom ebben az esetben nem számít, csak a LAR-PHI összehasonlításban).

Bocs ha felkúrtalak, nem állt szándékomban, Isten ments egy ilyen fontos meccs előtt :d
eaglesmcnabb
Átfogalmazom, hátha úgy átmegy az üzenet lényege:
Az Eagles nem volt annyira szar, mint a Rams, így a változás se tudott akkora lenni.
Ha pl. jövőre a Browns PO-ba jut, az nagyobb szám, mintha a Redskins vagy a Tampa SB-t nyer.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért talán nem mindegy, hogy 15 meccset a 3. irányítóval játszol. De mindegy, én ezt is feladtam.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Meki. Ne kúrjál már fel idegileg. Szerinted azonos helyzetből indultatok, ugyanott voltatok a szezon előtt, és ugyanannyira teljesítettétek túl a dolgokat?

Ha igen, akkor Pederson az isten, övé a cím, de hadd tartsa már valaki nem a szeretett edzőtöket a legjobbnak...
Wyatt
nem azonos helyzetből indultunk, nem is mondtam, mert tény.
de nem is ugyanaz lett az eredmény, ez is tény. (Mondjuk a MIN jobb mérleggel indult, ugyanúgy kidőltek a playái, és előttük végeztünk, de őket is elénk rakod, mert gondolom ebben az esetben nem számít, csak a LAR-PHI összehasonlításban).

Bocs ha felkúrtalak, nem állt szándékomban, Isten ments egy ilyen fontos meccs előtt :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meki. Ne kúrjál már fel idegileg. Szerinted azonos helyzetből indultatok, ugyanott voltatok a szezon előtt, és ugyanannyira teljesítettétek túl a dolgokat?

Ha igen, akkor Pederson az isten, övé a cím, de hadd tartsa már valaki nem a szeretett edzőtöket a legjobbnak...

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Számít hát, ezért előzte még meg Zimmer is Pedersont 😊
Wyatt
ja oké.
Hiába lett a legjobb mérlege az Eaglesnek (a sérülteket most nem is nézem), McVay jobb edző mert több pontot raktak fel. Tehát Pederson akkor lett volna a legjobb edző a szemedben, ha amellett, hogy ő nyerte a legtöbb meccset, több pontot szerezve tette volna?

ha nálad többet számít egy védelemnél az engedett pont mint az engedett yard (ahogy nálam is egyébként), akkor hogy lehet, hogy a szerzett pont viszont többet számít mint a szerzett győzelem? 😊 számomra ellentmondás.

tavaly Brady kihagyott 4 meccset, Gronk megsérült, nekem tök mindegy volt hogy Garrett lett az év edzője
Cuchulain82
hidd el nekem is :d

de amúgy be is lett árazva idén a tavalyi év edzője, így hogy kiesett a No1 Offense weapon

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
tehát teljesen véletlen, hogy abban az egy évben nem jutottatok PO-ba, mikor Brady sérült volt. Ok. :d

eaglesmcnabb
na igen abban az évben hoztunk egy 11-5-ös mérleget úgy hogy 15 meccsen Cassel volt a QB, ez egyébként rekordbeállítás, mert 11-5-tel csak a '85-ös a Broncosnak sikerült még lecsúszni a rájátszásról /úgy hogy akkoriban még csak 5 csapat jutott be egy konferenciából/, egyszóval az hogy akkor nem jutottunk be szerintem nem egyértelműen Brady kiesésén múlt mint inkább a balszerencsén

már ne haragudj, de hogy ne számítana hogy kiesik az offense 2 legjobbja

eaglesmcnabb
tavaly Brady kihagyott 4 meccset, Gronk megsérült, nekem tök mindegy volt hogy Garrett lett az év edzője